Nowości
20.05.2024
❧ dodano komiks nr 216 - Ścieżka wróżek

18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,065
 Najnowszy Użytkownik: ~kat
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Lunaris, czyli trochę o mnie  ☙

AutorLunaris, czyli trochę o mnie
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 01-04-2015 11:47
Witam serdecznie!


Jestem Paulina, tutaj Lunaris (z łac. "księżycowa", o ile internet nie kłamie). Mam niecałe dwanaście lat i mogę śmiało powiedzieć, że na kreskówce "Winx Club" się wychowałam, bo oglądam to od piątego roku życia. Stokrotne dzięki dla taty, który kupił mi wtedy dwie płyty. przytul Pierwszym obejrzanym przeze mnie odcinkiem był "Przedstawienie musi trwać". Z miejsca pokochałam tę kreskówkę. Pamiętam, jak jakaś część została kupiona wieczorem. Nie chciałam czekać z obejrzeniem jej do jutra. Wszyscy śpią, a ja wpatruję się w syreny, przemienione przez Valtora w potwory.

Kto jest moją ulubioną czarodziejką? Cóż, na początku była to Flora, potem Bloom, ale obecnie powróciłam do Floromanii. Bardzo lubię też Laylę.

Powinnam powiedzieć, jak się tu znalazłam. To był czysty przypadek. uśmiech Nie wiem, co robić, to szukam czegoś o Winx. No i tak tu wchodzę, czytam, a po kilku dniach się decyduję na założenie konta.

Świat nie składa się jednak tylko z Winx (szkoda), mam też inne zainteresowania. Jestem książkoholiczką, czytam głównie obyczajowe, przygodowe i fantasy. Lubię pisać, zarówno wiersze (zazwyczaj rymowane) i opowiadania (czytaj: od kilkunastu do kilkudziesięciu stron). Lubię również pływać (nie dla sportu - dla przyjemności), rysować (dobrze mi to wychodzi, ale w podziw też wprawia) i od czasu do czasu projektować ubrania. Interesuję się zjawiskami paranormalnymi (choć w nie nie wierzę - to się nazywa ironia losu, czyż nie?). Dla ciekawskich mogę dodać, że jestem leworęczna, mam brata bliźniaka, a na moim świadectwie często widnieje czerwony pasek.

Mam nadzieję, że nie odstraszyłam dużą ilością tekstu i komuś udało dotrwać się do końca. mruga Nie przedłużając już, kończę i pozdrawiam.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Sophie dnia 01-04-2015 14:26
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-04-2015 15:28
Witaj! Ja jestem Speksi, naprawdę mam na imię Zuza. Mam 14 lat. Winx co prawda oglądam z coraz mniejszą ciekawością, ale nadal lubię wiedzieć, co się dzieje w serialu. Niektórzy mówią na mnie Speksi, inni Su/Zu albo jeszcze inaczej xd. Ja również jestem książkoholiczką, najbardziej lubię czytać fantasy. Moje ulubione serie to "Szeptem", "Diabelskie Maszyny" i "Pocałunek anioła". Uwielbiam te o upadłych aniołach <33. Poza książkami interesuję się jeszcze Japonią. Oglądam anime, czytam mangi i chciałabym kiedyś odwiedzić ten kraj. Czasami coś narysuję, ale efekty nie są powalające. To samo tyczy się grafiki. Ja też lubię pływać, ale ostatnio jakoś nie mam czasu. Jak już zaczęłam o sporcie, to dodam, że biegam. Mam kilka pytań:
- Ulubiona książka?
- Ulubiony kolor?
- Będziesz publikować swoje prace (pierwsze/opowiadania) na WB?

To chyba wszystko ode mnie, miłego pobytu na stronie!



Edytowane przez Victoria dnia 01-04-2015 15:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-04-2015 15:45
Czeeść c:. Rety, aż zdziwiło mnie, iż tyle napisałaś, bo zazwyczaj nowe osoby nie wypowiadają się tak długo, a tu zaskoczenie ;3.
Ja jestem Victoria, ale większość mówi mi Vic(z) xD. Naprawdę mam na imię Emilia, a lat mam trzynaście i uczęszczam do pierwszej klasy gimnazjum. Winx'em się już nie interesuję, nie oglądam i właściwie nic mnie z nim nie łączy - wyjątkiem jest grafika, którą tworzę z czarodziejkami. Widzę, że mamy trochę podobne pasje ;3. Też lubię rysować i pisać opowiadania ^^. Do tego czasem pobiegam, pośpiewam i poczytam - głównie gustuję w fantastyce, ale innymi książkami też się czasem zainteresuję. W zwyczaju mam, iż nie zadaję pytań, bo nie mam na nie pomysłów, więc wolę pomilczeć xd. Ty i tak dużo o sobie napisałaś, więc nie są one tak bardzo potrzebne. Życzę miłego pobytu na stronie, a jeśli miałabyś problemy - pytaj śmiało =D!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-04-2015 15:52
Hej, ja jestem BlueFairy, większość nazywa mnie Blue (ale nie mam nic przeciwko oryginalniejszemu skrótowi). Liczę sobie 12 wiosen i chodzę do VI klasy. Na większość rzeczy patrzę z przymrużeniem oka, ale jeśli ktoś mnie naprawdę zdenerwuje, to nie ma przebacz.
"Przedstawienie musi trwać''. Z tego co kojarzę, ten odcinek był także moim początkiem dla Winx'a. Przez jakiś czas moją ulubioną Winx była Flora, potem Bloom, ale teraz zdecydowanie stała się nią Musa. Moje ulubione kolory: błękit, biel, fiolet.
Kolejna miłośniczka pisania opowiadań? Ja także należę do tej grupy ludzi. Kiedyś też pisałam wiersze, ale skończyłam z tym, kiedy nauczyciele i rodzina narzucili mi przyszłość, choć ta historia jest nieco bardziej skomplikowana... Rysowanie jest także moją pasją, choć nie jestem w tym chyba najlepsza.
Uwielbiam mitologię i literaturę fantasy. Szczególnie zachwycają mnie mity greckie.
To chyba tyle o mnie. Pytań nie mam, ale jak czegoś nie wiesz, to wal śmiało!
Miłego pobytu na WB.

Pamiętaj o interpunkcji. Prosiłabym też o czytanie swoich postów przed publikacją ;).//Vic


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Victoria dnia 01-04-2015 18:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-04-2015 12:13
Dziękuję za ciepłe przyjęcie.

Niektórzy mają kłopot z napisaniem o sobie paru zdań, a ja mam na odwrót. Właściwie, gdybym się wysiliła, to ta moja prezentacja byłaby dwa razy dłuższa. (Blue, przypomniałaś mi o moim zamiłowaniu do mitologii greckiej!).

Co do pytań Speksi:
- Gdybym miała wymienić ci wszystkie ulubione książki, to wyszłoby tego całkiem sporo. Jeśli chodzi o obyczajowe, to lubię te Marty Fox i Ewy Nowak, z kolei w przypadku fantasy lubię serie "Córki księżyca", "Harry Potter", "Felix, Net i Nika". Na moje uznanie zasłużył "Eragon" (dlaczego w naszej szkolnej bibliotece nie ma następnych częsci?!). Więcej ci wymieniać nie będę, bo zanudzę na śmierć.mruga
- Fioletowy i niebieski.
- Co do publikacji wierszy, to będę miała jakieś uprzedzenia, ale możliwe, że się przełamię. Za kilka dni zmotywuję się do dodania mojego opowiadania o Winx (mam juz kilka rozdziałów, ale muszę wprowadzić drobne poprawki).

Mam nadzieję, że zaspokoiłam twoją ciekawość.
Kończę. Papatki!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2015 14:17
Witaj, Paulino :D.
Ja jestem Rebecca, ale ja wolę, gdy ktoś mi mówi skrótami - najczęściej Reb. Na WinxBloggerze jestem ponad rok, czyli kawałek czasu. Obecnie mam trzynaście lat. Interesuję się grafiką komputerową - taka 'główna' pasja. Prócz grafiki rysuję. Dużo rysuję, ale niestety - zwykle z marnym skutkiem. Piszę opowiadanie też. Książek nie czytam, nie lubię czytać xddd. Na ogół staram się być sympatyczna i wesoła xd. 'Winx' już nie oglądam, głównie z tego powodu, że się mega zmienił na gorsze i powoli stawał mi się nudny. Za czasów, gdy ową bajkę wielbiłam, to najbardziej lubiłam Laylę - za jej charakter, odwagę. Preferowałam Enchantix oraz trzeci sezon - najlepsze! Żadna transformacja i żaden sezon ich nie pobije, nigdy. Zawsze wolałam serial, bo nienawidziłam i nienawidzę 3D. Pierwsza dwa jako-tako jeszcze zniosłam, ale ostatniego już nie i nie miałam zamiaru go oglądać, i nie mam. Uwielbiam także wszelkiego rodzaju gadżety - smartwatche, itd. Co dziwne, zbieram także znaczki pocztowe :D. Uwielbiam filatelistykę xd. Wiele osób mi powtarza, że to nie jest hobby dla młodzieży raczej, ale ja tam lubię. Mam także do tego cierpliwość, bo wkładanie znaczku np. z 1600 roku, żeby mu się nic nie stało, pincetą, i żeby go nie dotknąć, odwinąć folię w klaserze jest naprawdę żmudne :D. Ogólnie to tyle o mnie. Pytań nie mam :>. Jednak gdybyś Ty, Paulino, jakieś miała, zawsze możesz do mnie zawitać czy na PW, czy na GG :3. Pozdrawiam!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 02-04-2015 16:14
Hej! Witaj wśród szlachty, bo tylko szlachta ma konto na WinxBlogger, jak mawiamy xd. Ja jestem Zuza, ale tutaj mówią na mnie Chand, Czandzia lub Chanda i inne tego typu odmiany. Mam 21 lat (stara tak bardzo xd).
Widzę kolejną "księżycową" osóbkę (mój nick, "Chand", oznacza "Księżyc" w języku hindi). Mam nadzieję, że zaprezentujesz swoją twórczość na WB, z chęcią przeczytam jakieś opowiadanie lub wiersz (sama też trochę piszę, ale nieudolnie xdd). Rysujesz? A masz może jakąś swoją wymyśloną wróżkę? Ja mam ich kilka, bo bardzo lubię projektować ciuchy czarodziejek, chociaż też niezbyt dobrze.
Cóż, to tyle o mnie, baw się dobrze na WB ;3. A jak będziesz mieć jakiś problem, to śmiało pisz.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 02-04-2015 16:16
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2015 19:21
Cześć, ja jestem Sophie! Mam 16 lat, chodzę do trzeciej gimnazjum i modlę się, żeby było w końcu po egzaminach. Jeszcze wczoraj marzyłam o tym, żeby już była przerwa świąteczna, a dziś już umieram z nudów i chcę do szkoły XD. Jak widać, jestem dość zmienną osobą.
Uwielbiam czytać książki, głównie fantastykę. Moja ulubiona książka to "Silmarillion" J.R.R. Tolkiena, lubię też serie "Dary Anioła" i "Diabelskie maszyny". Co do serii "Dziedzictwo", to według mnie nie masz co żałować, że jej nie ma w bibliotece - ja przeklinam samą siebie za to, że pierwszy tom mi się spodobał i kupiłam następne: każda następna coraz nudniejsza, ostatnią czytałam prawie miesiąc (biorąc pod uwagę to, że zwykle kończę książkę w dwa dni, to jest to naprawdę niezły wyczyn XD). Oprócz czytania lubię oglądać anime i mangę, a także tworzyć grafikę. No i interesuję się wszelką mitologią, nieważne jaką, wszystkie dla mnie są fascynujące. Jestem też fanką gier MMORPG, nie wiem, w ile już grałam.
O mnie to tyle! Życzę miłego pobytu na WB!



Edytowane przez Sophie dnia 02-04-2015 19:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 03-04-2015 13:59
Reb - nie jesteś jedyna, należę bowiem do zwolenników 2D (kto wpadł na pomysł przeplatania 2D i 3D w "Winx"? Dawać mi patelnię, mam ochotę go (lub ją) nią stuknąć!).
Chandi (jeszcze inaczej XD) - ciekawe, ze piszesz o projektowaniu ubrań dla czarodziejek, bo ja też to robię. Tworzę zupełnie nową przemianę dla Winxówn, ma ona odwzwierciedlać ich moc. Własna czarodziejka? Spory kawał czasu temu wymyśliłam Faunę, zaginioną siostrę - bliźniaczkę Flory. Z wyglądu zbyt sie nie różni - ma ciemniejsze włosy, a jej ubrania sa granatowe z odrobiną niebieskiego.
Sophie - niestety, im nowszy pomysł, tym lepsza książka, potem odrzucamy kolejne części ze wstrętem. Niestety. smutny







(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2015 15:45
Witaj na Winxbloggerze. Ja jestem Radi, jestem chłopakiem i mam 19 lat. Interesuję się wszystkim, co ma związek z science-fiction, grami planszowymi i wieloma innymi rzeczami.
Moją ulubioną wróżką jest Musa, a sezonem 3. I też jak większość nienawidzę 3D. Ogólnie uważam, że stary Winx był lepszy, lecz już od dawna Winx'a nie oglądałem. Nie mam do Ciebie pytań, życzę miłego pobytu na WB.


- - -
Postaraj się pamiętać o przecinkach.

Edytowane przez Victoria dnia 05-04-2015 15:51
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 06-04-2015 23:15
Nie możesz mieć dwunastu lat. Jak na swój wiek to bardzo sensownie i dobrze piszesz. Gratki. Również na Winxie się wychowałam. Jest ze mną bardzo długo. Do tej pory pamiętam jak wychodził sezon czwarty i wszędzie było go pełno na blogach :D.
Ogółem to zwie się cz_flora, ale nieoficjalnie wszyscy mówią na mnie Dżoana. Miło mi jest cię tutaj widzieć. Udanego pobytu! W razie pytań/ zażaleń/ skarg zawsze pomogę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Lunaris, czyli trochę o mnie
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 07-04-2015 15:48
Radi - Stary 'Winx"... bez porównania lepszy od obecnego.
cz_flora - A jednak mam dwanaście lat. uśmiech Dziękuje za komplement.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
16:28:39 28.05.2024
*Lunaris0
16:28:25 28.05.2024
Hej, razem z koleżanką byłybyśmy wdzięczne za wypełnienie naszej ankiety na zaliczenie jednego prosema. Jest skierowana do pań. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSespCwjk19MSyk5D5OSliRW77q4IEFNP5H9Tg4ykb7UoeoYDg/viewform
~Vixen0
17:37:31 21.05.2024
Uważam że nie ma nic w tym złego bo to tylko obraz
~Vixen0
17:37:05 21.05.2024
Czy posiadanie Loliconów jest złe?
^Flamli0
20:42:16 20.05.2024
zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~nexusik0
20:14:41 20.05.2024
Ja oglądam telewizję ale przeważnie focus tv bo robią ciekawe dokumenty. Wiadomości (czytaj: stek bzdur i manipulacji) pomijam
~Vixen1
13:47:18 20.05.2024
Mam oczywiście zasady, typu nie pobieram gier z neta za darmo bo to złodziejstwo I zwykle to cebulaki lubią mieć wszystko za darmo
~Vixen1
13:46:13 20.05.2024
Nie muszę czekać az się reklamy skończą bo Brave to najlepsza przeglądarka blokująca reklamy
~Vixen1
13:45:47 20.05.2024
A jak chce jakiś film to w necie mam tego dużo
~Vixen0
13:45:22 20.05.2024
Ja żyję animem :> nic nie oglądam więcej oprócz anime, I np Winxa czy stare bajki
~Vixen0
13:44:31 20.05.2024
I tyle w temacie
~Vixen1
13:44:26 20.05.2024
Telewizor czyli tak zwane pudło odbiera ludziom rozum i wolność
~Vixen0
13:44:03 20.05.2024
Czy tylko ja nie oglądam telewizji żadnej XD
~Vixen0
13:43:47 20.05.2024
Uwu
^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.