Nowości
20.05.2024
❧ dodano komiks nr 216 - Ścieżka wróżek

18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,065
 Najnowszy Użytkownik: ~kat
Dzisiejsi Solenizanci
Dzisiaj żaden z użytkowników nie obchodzi urodzin

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Witam!  ☙

AutorWitam!
~Mr_Gulasz
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2015 16:59
Cześć, mam na imię Michał (tutaj, jak i na wielu innych stronach Mr_Gulasz), mam 11 lat,
interesuję się różnego rodzaju książkami fantasy i epoką starożytności (chociaż średniowieczem nie pogardzę). Trafiłem na tę stronę, kiedy szukałem odcinków i informacji o Winx Club. Moimi ulubionymi postaciami są Daphne i Politea. Daphne lubię za jej super głos jako ducha w 5 serii i wygląd, a Politeę za charakter.
Pozdrawiam,
Mr_Gulasz.
Edytowane przez Victoria dnia 03-04-2015 17:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2015 17:08
Miło Cię poznać c:. Jestem Victoria, ale większość skraca mój nick, a ja nie mam nic przeciwko temu. Moje prawdziwe imię to Emilia, a lat mam 13. Można się po tym domyślić tego, że chodzę do gimnazjum. Winx'a już nie oglądam, ale tworzę grafikę z czarodziejkami (nic poza tym). Za czasów fascynacji serialem lubiłam Stellę, Bloom i Florę, ale teraz mam do nich stosunek nieco obojętny. Do moich pasji należy tworzenie grafiki, pisanie opowiadań, rysowanie, śpiewanie i jeżdżenie na rowerze. Czasem poczytam ciekawe książki, ale pasją bym tego nie nazwała xd. Na WB jestem jakieś półtora roku, więc kawałek czasu. Może zadam kilka pytanek:
- Ulubiony kolor?
- Ulubiony specjalista?
- Ulubiony sezon?
Tyle ode mnie. W razie problemów śmiało pytaj ;3.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2015 18:46
Hej, Michał! Bardzo oryginalny nick :D. Jestem Honey, ale naprawdę nazywam się Michalina. Możesz mi mówić Misia, Miśka lub Hona, inne skróty mile widziane. Mam 13 lat. Lubię rysować, robić grafikę oraz pisać opowiadanie. Niestety trochę zaniedbałam te pasje. Tak samo jak Vic, Winx'a już nie oglądam. Wcześniej moją ulubioną czarodziejką była Flora, a ulubioną transformacją Enchantix. Kilka pytanek ode mnie:
- Ulubiona Winx?
- Ulubiona transformacja?
- Co sądzisz o przyszłym 7 sezonie?
Mam nadzieję, że spodoba Ci się na WinxBloggerze ;]] nie no, musiałam dać te emotkę.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Victoria dnia 03-04-2015 20:22
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~CassieBlanche
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2015 21:11
Witaj! Ja jestem Chelsa, ale na wszelakich innych stronach widnieję pod nickiem CassieBlanche. Rocznikowo mam 14 lat. Widzę, że mamy podobne zainteresowania. Również interesuję się literaturą fantasy i historią starożytną, oraz średniowieczną (lubię jeszcze renesans i wiktoriańską Anglię). Oprócz literatury i historii, moją pasją są również gry (nie napiszę, że komputerowe, bo jestem graczem konsolowym).
Moje pytania:
- Skoro interesujesz się literaturą fantasy, to czy czytałeś Wiedźmina/Władcę Pierścieni/Szklany Tron/Zwiadowcy?
- Masz jakąś ulubioną postać historyczną?
Pozdrawiam i mam nadzieję, że spędzisz tu miło czas.


I LOVE YOU
I KNOW

Edytowane przez Sophie dnia 04-04-2015 11:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-04-2015 21:33
Hej, jestem EVIL, bądź jak chcesz, wiele osób mówi na mnie w skrócie Ev. Jestem 15-letnią dziewczyną. Tak na serio na imię mi Izabella. Interesuje się malarstwem, od czasu do czasu piszę poezję i przyznam, że też lubię Daphne xd. Moja ulubiona czarodziejka to Bloom, a transformacja... No cóż, sama do końca nie wiem. Takie pytanka:
- Co sądzisz o ślubie Daphne i Thorena?
- Chciałbyś (jak ja), żeby siostra Bloom znów pokazała się w postaci nimfy? No wiesz, chodzi mi o te jej złote przebranie.
Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba. Są spoko osoby, podobnie jak atmosfera ;*.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Victoria dnia 03-04-2015 21:37
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2015 12:37
Cześć, Michał! Ja mam na imię Gabriel i mam 17 lat. Mój nick to bloomdomino3, jednakże, jest dosyć długi i niektórzy skracają, np. "BD3", "domino" (uwaga, z małej litery). W świecie mangi i anime mój nick to Coren. Możesz mnie nazywać jak chcesz. Książeczek jako tako nie poczytuję, ale za to uwielbiam oglądać wszelkie rodzaje anime i mangi (oprócz tych wiesz, tych xd). Chodzę do pierwszej klasy liceum. Mój najukochańszy sezon to trzeci. A ulubiona transformacja? Teraz Ci tego nie powiem, ale waham się pomiędzy Sirenix'em, a Enchantix-em. Chyba jednak wychodzi na Enchantix. Na moim avatarze posiadam Daphne, ale raczej z nią więzi nie mam żadnej. Po prostu zobaczyłem, że ładny av i tyle xd. A za to, moja ulubiona czarodziejka z Winxówn to Flora. Mam też własne opowiadanie, mało tego jest, bo niedawno zacząłem. Link jest w opisie, jeśli byłbyś zainteresowany doczytaniem xd. Hmmm, to już chyba wszystko. Pytań nie będę zadawać, bo nie chcę zawracać Ci głowy w Wielką Sobotę.
Miłego pobytu na WinxBloggerze :)!




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 04-04-2015 12:37
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2015 13:15
Hej, Michał!
Ja jestem Blue (ale możesz mnie nazywać, jak tam sobie chcesz). Mam 12 (rocznikowo 13) lat. Pasjonują mnie wszelkie mitologie, mity i legendy. Uwielbiam czytać i pisać opowiadania (dwa z nich znajdziesz w opisie, jeśli chciałbyś przeczytać). Uwielbiam Starożytną Grecję. Rzym po części też. Moją ulubioną postacią jest Diaspro. Większość jej nienawidzi, ale ja podziwiam jej upór i determinację. Od Winx wolę Trix, a moją ulubioną czarownicą jest Darcy. Moje ulubione kolory to błękit, fiolet i biel.
Mam jedno pytanie:
- Jak ewentualnie skracać twój nick?
Miłego pobytu na WB!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2015 16:20
Witaj panie gulaszu szeroki uśmiech
Ja jestem MrDark, fan Winx i nowych technologii. Uwielbiam Roxy, a pozostałe Winx lubię mniej więcej po równo. Nie lubię mówić o sobie, więc jak coś to pytaj śmiało. Często zdarza mi się pomagać na forum.
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu! ;]]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2015 15:45
Witaj panie gulaszu na WinxBloggerze - elitarnej stronie dla szlachty. Ja jestem Radi i mam 19 lat. Jestem maniakiem gier planszowych wszelkiej maści, interesuje się także science-fiction. Nie mam do Ciebie pytań, bo widzę, że już inni Cię o wszystko wypytali, więc życzę Ci tylko mile spędzonego czasu i dobrej zabawy ok.
Edytowane przez Victoria dnia 05-04-2015 15:49
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-04-2015 20:44
Hej, Michał! Widzę, że mamy kolejnego chłopaka na WB ^^. Ja jestem Speksi, tak naprawdę mam na imię Zuza. Mam 14 lat, kocham czytać książki, najbardziej fantasy. Nie wyobrażam sobie życia bez nich. Interesuje się jeszcze Japonią. Oglądam anime, czytam mangi. Czasami jeszcze coś narysuję, albo stworzę 'grafikę'. Winx oglądam od kąt pamiętam, taka moja bajka z dzieciństwa. Teraz co prawda serial coraz mniej mnie interesuje, ale lubię wiedzieć co się w nim dzieje. Moją ulubioną czarodziejką jest Florka, sezonem hmm, chyba 1-4, a transformacją Enchantix. Uwielbiam kolor fioletowy, biały i niebieski. Nie będę się o sobie dłużej rozpisywać. Pytań żadnych raczej nie mam. Pozostaje mi życzyć Ci miłego pobytu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam!
~Mr_Gulasz
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-04-2015 18:27
Cóż, otrzymałem wiele pytań, więc odpowiadam na nie teraz.
Jak skracać mój nick? Może być po prostu Gulasz.
Mój ulubiony film o Winx? Bez cienia wątpliwości Tajemnica Morskich Głębin.
Moja ulubiona bajka z dzieciństwa? Sam nie pamiętam ^^.
Ulubiony przedmiot w szkole? Historia, historia i jeszcze raz historia.
Co sądzę o ślubie Daphne i Thorena? Trochę za dziecinne, ale mogło być gorzej.
Czy chciałby, aby Daphne znów pokazała się jako nimfa? Szczerze, bardzo tego chcę.
Czy czytałem: Wiedźmin/Władca Pierścieni/Szklany Tron/Zwiadowcy? Z tych książek czytałem tylko Powrót Króla i w połowie Drużynę Pierścienia (dziwnie trochę, ale musiałem zacząć od ostatniej części).
Mam jakąś ulubioną postać historyczną? Tak, Oktawian August i Perykles.
Ulubiona Winx? Bloom.
Ulubiona transformacja? Sirenix i Harmonix.
Co sądzę o 7 sezonie? Ciekawy temat sezonu, wrogowie dziwni, więc daję 7/10.
Ulubiony kolor? Waham się między białym, czerwonym i czarnym.
Ulubiony Specjalista? Sky.
Ulubiony sezon? 3 i 5.

Przepraszam, że długo nie odpowiadałem.


Cześć, mam na imię Michał (tutaj, jak i na wielu innych stronach Mr_Gulasz), mam 11 lat,
interesuję się różnego rodzaju książkami fantasy i epoką starożytności (chociaż średniowieczem nie pogardzę). Trafiłem na tę stronę kiedy szukałem odcinków i informacji o Winx Club. Moimi ulubionymi postaciami są Daphne i Politea. Daphne lubię za jej super głos jako ducha w 5 serii, i wygląd, a Politee za charakter.
Pozdrawiam
Mr_Gulasz
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-04-2015 20:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
16:28:39 28.05.2024
*Lunaris0
16:28:25 28.05.2024
Hej, razem z koleżanką byłybyśmy wdzięczne za wypełnienie naszej ankiety na zaliczenie jednego prosema. Jest skierowana do pań. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSespCwjk19MSyk5D5OSliRW77q4IEFNP5H9Tg4ykb7UoeoYDg/viewform
~Vixen0
17:37:31 21.05.2024
Uważam że nie ma nic w tym złego bo to tylko obraz
~Vixen0
17:37:05 21.05.2024
Czy posiadanie Loliconów jest złe?
^Flamli0
20:42:16 20.05.2024
zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~nexusik0
20:14:41 20.05.2024
Ja oglądam telewizję ale przeważnie focus tv bo robią ciekawe dokumenty. Wiadomości (czytaj: stek bzdur i manipulacji) pomijam
~Vixen1
13:47:18 20.05.2024
Mam oczywiście zasady, typu nie pobieram gier z neta za darmo bo to złodziejstwo I zwykle to cebulaki lubią mieć wszystko za darmo
~Vixen1
13:46:13 20.05.2024
Nie muszę czekać az się reklamy skończą bo Brave to najlepsza przeglądarka blokująca reklamy
~Vixen1
13:45:47 20.05.2024
A jak chce jakiś film to w necie mam tego dużo
~Vixen0
13:45:22 20.05.2024
Ja żyję animem :> nic nie oglądam więcej oprócz anime, I np Winxa czy stare bajki
~Vixen0
13:44:31 20.05.2024
I tyle w temacie
~Vixen1
13:44:26 20.05.2024
Telewizor czyli tak zwane pudło odbiera ludziom rozum i wolność
~Vixen0
13:44:03 20.05.2024
Czy tylko ja nie oglądam telewizji żadnej XD
~Vixen0
13:43:47 20.05.2024
Uwu
^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.