Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Siemaneczko!  ☙

AutorSiemaneczko!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-04-2015 19:31
Witajcie, jestem Kacper :D Na niektórych portalach znany jako Kacper11000. Mam 16 lat i jestem związany z Winx, odkąd mój mózg jest w stanie cokolwiek pamiętać. Wielki fan pierwszych trzech sezonów, szczególnie pierwszego. Można mnie również znaleźć na deviancie, gdzie publikuję losy mojego własnego klubu. Link możecie znaleźć w profilu mruga.

Na co dzień to właśnie rysunek jest moim "zapełniaczem czasu". Wiążę z nim swoją przyszłość, dlatego ćwiczę swoją kreskę w każdej wolnej chwili. Oprócz tego lubię tworzyć różne opowieści, czego najprostszym dowodem może być właśnie historia mojego klubu - Magic Club :D.
Ogólnie to ja człowiek gadatliwy i rozrywkowy nie jestem, ale nie siedzę też 24/7 w swoim pokoju, nie mając kontaktu ze światem zewnętrznym :D. Mam nadzieję, że znajdzie się tu kilka ciekawych osób, z którymi będę mógł popisać nie tylko o Winxie :v.
Edytowane przez Sophie dnia 16-04-2015 20:05
AutorRE: Siemaneczko!
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 16-04-2015 19:45
Cześć!~
Jak fajnie, że na WB znalazł się kolejny chłopak, bo niestety mało ich tu mamy (miejmy nadzieję, że to się zmieni!). Jestem Suzanne, ale spokojnie możesz mi mówić Suza bądź też Su, zresztą nowe ksywki też mile widziane :D.

Jestem z Winx'em od bardzo, bardzo dawna. Początkowo moją ulubioną czarodziejką była Bloom, ale z biegiem czasu, przeszłam na Musę. Ona i Riven są według mnie najlepszą parą w całym serialu, uwielbiam ich <3. Niby nie lubiłam Tecny, ale teraz oglądając od nowa całą serię, zaczynam lubić czarodziejkę technologii - ma naprawdę świetne riposty :D. Ogólnie moim ulubionym sezonem jest oczywiście 3. Przede wszystkim dlatego, że pojawia się tam Valtor - mój ulubiony czarny charakter. Do tego Musa w końcu ma długie włosy i wygląda bombowo! Plus poznajemy niektóre planety oraz nowych wrogów takich jak Chimera i Cassandra :D.

Ogólnie to ja jestem wygadaną osóbką. Uwielbiam spędzać czas z ludźmi, kocham rozmawiać! Ale jestem też uzależniona od komputera, niestety. Staram się ograniczać, ale słabo mi wychodzi XD. A no i czytam książki! Uwielbiam! W wolnym czasie zaraz po nie sięgam, świetny sposób na pokonanie nudy.

Na koniec standardowo zadam Ci parę pytań:
- Lubisz czytać książki?
- Jeżeli tak to jakie?
- Grasz w jakieś gry komputerowe (masz jakieś ulubione)?
- Uprawiasz sporty?

To tyle z mojej strony. Jeżeli chciałbyś porozmawiać to zapraszam na PW, a tymczasem życzę Ci udanego pobytu na naszym forum! :D


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2015 19:48
Witaj, coś skłoniło mnie, żeby się przywitać. Ale już przechodzę do konkretów, mam na imię Iza, mam 18 lat. Mam na swoim koncie wiele rysunków, trochę lepszych i trochę tych gorszych, po prostu kocham rysować, bez owijania w bawełnę. Czasem pisze opowiadania, zwykle ich nie kończę, brak czasu, chęci, mam wiele wymówek. Cóż, lubię czytać, fantastyka, to coś dla mnie, takie oderwanie od rzeczywistości. Niestety ostatnimi czasy musiałam odłożyć czytanie na boczny tor. Lubię słychać muzyki, szczególnie mocne brzmienie gitary i "Darcie mordy" jak kto woli. Pytań nie mam, ale jak byś miał jakieś, to możesz śmiało pisać. Życzę miłego pobytu ;-).


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2015 20:56
Cześć! Widzę, że coraz więcej chłopaków. Jestem Speksi, tak naprawdę mam na imię Zuza. Mam 14 lat, chodzę do 2 gimnazjum. Winx'em interesuję się od wielu lat. Teraz co prawda kolejnych sezonów wyczekuję z mniejszą ciekawością, ale oglądam nadal, bo lubię wiedzieć co się dzieje w serialu. Interesuję się Japonią, oglądam anime, czytam mangi i chciałabym kiedyś odwiedzić parę azjatyckich państw. Poza tym kocham czytać książki, najbardziej fantastykę. Czasami coś narysuję albo pograficzę, ale efekty nie są powalające. Jestem bardzo gadatliwą osóbką, lubię wychodzić ze znajomymi, ale uwielbiam też siedzieć przed komputerem i czasami trudno mnie gdzieś wyciągnąć. Pytań żadnych raczej nie mam. Życzę miłego pobytu ^^.

Przymiotniki piszemy z małej litery + zwracaj większą uwagę na literówki, nie bez powodu niektóre wyrazy są podkreślane na czerwono :). //Cat



Edytowane przez Cattie dnia 19-04-2015 16:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2015 22:30
Witaj na WinxBloggerze!
Ja jestem MrDark i zapewne kojarzysz mnie z dA. Choć z pewnych powodów nie przepadam za twoimi pracami to muszę przyznać, że dobrze sobie radzisz! Nie lubię mówić o sobie, więc jak coś to pytaj śmiało!
Życzę miłego pobytu ;]]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 17-04-2015 00:10
Su, nie czytam zbyt wiele, ponieważ zwyczajnie brak mi czasu, aczkolwiek jak już wpadnie mi jakaś ciekawa książka to siedzę w niej godzinami. Podobnie jak w przypadku seriali/filmów kręci mnie fantastyka, ale lubię też mroczniejsze klimaty :D
Co do gier - nie lubię prostych i oklepanych, wolę gdy mają bardzo ciekawą i wciągającą fabułę. Uwielbiam m.in. Remember Me, Murdered:Soul Suspect, serię Tomb Raider, Dreamfall, ostatnio wciągnąłem się w najnowszą odsłonę Devil May Cry i Life is Strange, niestety jednocześnie oddaliłem się od miłości mojego dzieciństwa - simsów :D
Kiedyś trenowałem lekkoatletykę - biegi i skoki wzwyż, po gimnazjum jednak moja "kariera" się zakończyła. Teraz tylko rekreacyjnie biegam/ ćwiczę w domu

Izaczek, również uwielbiam fantastykę. Bez niej życie byłoby zbyt szare. Jeśli chodzi o muzykę to osobiście trafiam bardziej w gatunki indie, rock ale i "Darciem ryja" nie gardzę jeśli fajna piosenka bądź wykonawca/zespół ;]]
Miło mi, że ten temat w jakiś sposób zaintrygował cię do skomentowania

Zuza, moje zainteresowanie nowymi sezonami również spadło :/ szkoda, kiedyś była to na prawdę genialna kreskówka.

MrDark, przepraszam ale kompletnie cię nie kojarzę (wybacz wstyd )
Co cię zniechęca do moich prac? język Może mógłbym coś zmienić? Krytyka zawsze jest pomocna.

Dzięki wszystkim za miłe powitanie
Edytowane przez dnia 17-04-2015 00:11
AutorRE: Siemaneczko!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 18-04-2015 09:49
Hi. Witaj w elicie - bo tylko szlachta ma konto na WinxBlogger - tak mawiamy. Jestem cz_flora i głównie ode mnie zależy co tutaj się pojawia i jak często :D. Mam lat dużo. Nie lubię o swoim wieku mówić, to trochę taka paranoja z mojej strony.
Kojarzę skądś twój nick, możliwe, że przeglądałam kiedyś dA i mignął mi się parę razy przed oczyma ;).
Chylę głowę, bo dość ciekawie piszesz. Chce się czytać. Miłego pobytu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2015 10:55
Cześć! My się już znamy, no, może nie aż tak szczegółowo, ale z dA to Cię znam. Ja mam na imię Gabriel i jestem bodajże twoim równolatkiem. Książeczek jako tako nie poczytuję - tylko obowiązkowe lektury. Niestety jestem uzależniony od komputera, próbuję nad tym panować, aczkolwiek mi nie wychodzi XD. Całe dnie siedzę przed Sai'em, ćwiczę kreskę podobnie jak Ty na kartce, rozmawiam ze znajomymi i zawieram całkiem nowe znajomości. Ostatnio na dA dzięki requestom zdobywam coraz więcej popularności. Rysuję już pół roku - ach, jak ten czas szybko mija. Również śpiewam. Może wyję, ale przynajmniej próbuję uczynić coś z tego głosu, bo wszyscy mi mówią, że mogę, jeśli tylko będę chciał. Chodzę do pierwszej klasy liceum, za dwa (a właściwie cztery licząc wakacje) będę już w drugiej klasie. Piszę opowiadania w wolnym czasie, gdy akurat brakuje mi weny na rysunki, albo po prostu mi się nie chce XD. Dodam jeszcze, że moja pasja Winxami rozpoczęła się od lat oczywiście dziecięcych. Tak, jak Winx powstały, tak ja się nimi interesuję. Rysowałem kiedyś tylko na kartce. Zawsze chciałem coś narysować w komputerze, taka Bloom w stroju codziennym z sezonu pierwszego chociażby, a teraz to przedszkole XD. Nie lubię zbytnio wychodzić do ludzi, można to nazwać siedzeniem w pokoju 24/7 :haha:. Ostatni dodatek do tej jakże zawiłej odpowiedzi - pytania.
- Co najbardziej lubisz robić?
- Co sądzisz o sezonie siódmym? Czy będzie on pierwszym sezonem, który oglądałbyś z ciekawością, a może wszystkie sezony oglądasz z taką samą ciekawością?
- Jaka jest twoja ulubiona postać specjalisty, jaka nauczyciela, a jaka wróżki w Winx?
To chyba będzie na tyle. Miłego pobytu na WB uśmiech.
PS. O rany, chyba najdłuższa wypowiedź tutaj, oprócz błędów w Winxach XDD.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~Magical Galyn
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2015 11:24
Cześć, Kacper! mruga Miło mi zauważyć, że jesteśmy w tym samym wieku. :D Tak więc wabię się Małgorzata i chodzę do 1 technikum, niestety. ;x Wydajesz się być sympatyczny, więc mam nadzieję, że jeszcze długo będziesz z nami na WB. Jak większość z tego, co tu przeczytałam, jestem uzależniona od komputera i przyznaję się do tego, co tu kryć, codziennie buszuję po internecie. :D Winx towarzyszy mi już naprawdę bardzo długo, zaczęłam go oglądać chyba na przełomie 2007\2008 i od tamtego czasu, mimo upływu lat, jestem ich stałą fanką. (Oczywiście bywały momenty, kiedy mniej interesowałam się Winxem, a moja "faza" przechodziła na coś innego np. znany dobrze wszystkim Twilight xD, jednak zawsze gdzieś tam pamiętałam o starym, dobrym Winxie, którego mogłam oglądać godzinami.) Teraz oczywiście też coś tam oglądam, jednak teraz już bardziej z sentymentu, bo moim zdaniem z każdym sezonem Winx stają się coraz bardziej przesłodzone i dla mnie to gorzej [Np. 6 sezonu dalej do końca nie obejrzałam. Tylko wybrane odcinki], no ale o gustach się nie dyskutuje. uśmiech Ogólnie to moimi ulubionymi czarodziejkami są Musa i Flora (trudno zgadnąć, prawda? XD), a z Trix najbardziej lubię Darcy, a ulubionym specjalistą jest oczywiście nasz ukochany Bad Boy Rivenek. serce A co do mojej osoby, to hmm... nie lubię o sobie opowiadać, więc napiszę tylko, że tak jak ty uwielbiam pisać opowiadania, na swoim koncie mam już 2 blogi (nie o Winxie), jeden zakończony, drugi jest już blisko końca, a teraz jeszcze zaczęłam smarować coś tutaj na forum, jakieś takie moje skromne wypocinki. :D Co do rysowania to zdecydowanie nie, nie mam talentu, śpiewać ani tańczyć też nie umiem, niestety. Nie wiem, co jeszcze dodać, więc jakbyś miał do mnie jakieś pytania, to po prostu wal śmiało. :D Pozdrawiam i miłego pobytu na WB. uśmiech



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 18-04-2015 15:12
32772333 http://winx-club-riven-and-musa-my-story.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2015 14:56
No cóż, jak nie kojarzysz, to trudno, nie obrażam się.

Wiesz, o mnie mówią, że jestem oazą spokoju, mogę dużo znieść, ale męskie wróżki to dla mnie już za wiele... bez przesady.

Prosiłabym na przyszłość pisać dłuższe posty : D.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 18-04-2015 15:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 18-04-2015 15:40
Cz_flora, witam panią założycielkę :D. A i dziękuję za pochwałę XD. Mi tam zawsze się wydaje, że bredzę bez sensu.

Gabryś, ano znamy się i cieszę się, że znalazłem cię tu. To co najbardziej lubię robić myślę, że już wymieniłem: rysowanie, sport, oglądanie seriali. Siódmy sezon... hmm trudny orzech. Pierwsze 3 sezony zawsze oglądam z wielkim skupieniem, nawet jeśli robię to po raz n-ty. O ile 4 jeszcze zniosę, bo i tam zdarzają się fajne momenty tak 5 i 6 są na zasadzie "żeby tylko wiedzieć, co się dzieje". Szkoda, bo bardzo liczyłem na te dwa sezony, bo pomysł na nie był dobry, niestety wszystko zepsuli. Oba te sezony wydają się pozornie ciekawe, ale tylko na początku, kiedy jeszcze próbują budzić to napięcie, że coś nadchodzi, coś się stanie. Kiedy zdobywają transformacje, wszystko nagle wygasa, a Winxy są aż do finału wiecznie szczęśliwe. No, ale wracając do sezonu siódmego - boję się, że pomimo zerwania współpracy z Nickelodeon, to wciąż będzie rozczarowanie, tym bardziej, że nawet już przy trailerze nie wytrzymuję. 5 i 6 przynajmniej dobrze się zapowiadały! A tu nic :/.
Ze specjalistów najbardziej lubię Brandona - jest dobrym wojownikiem, zawsze wyluzowany, jednocześnie będąc bardzo opiekuńczym w stosunku do swojej dziewczyny. Cała reszta taka oklepana, Riven robiony na siłę na bad boy'a, Helia jak się w ogóle odezwie, to jest święto, Timmy taki stereotypowy nerd, a Sky to męska wersja Mary Sue.
Z nauczycieli lubię Gryzelę. Tak, Gryzeldę :D. Kobita jest genialna.
Z Winx najbardziej lubię, a raczej lubiłem, Bloom, a zaraz po niej Florę... potem wszystkie stały mi się obojętne, bo i w odcinkach straciły swój charakter i życie.

Musaflora, ja również uwielbiam Darcy :D. Wszystkie wiedźmy są bardzo fajne, mam do nich wielki sentyment, bo w pierwszym sezonie były na prawdę takie bad-assowe.

MrDark, mimo wszystko chciałbym odwiedzić twój profil na dA ^^. Mógłbyś przesłać mi na link? Szkoda, że nie podobają ci się moi czarodzieje :/. Wolę używać słowa czarodzieje niż męskie wróżki, bo lepiej to brzmi i chyba nawet trochę cię rozumiem. Latający faceci w obcisłych szortach albo spódnicach nie są, jakby to ująć, najlepszym widokiem, dlatego staram się trzymać ich jak najdalej od różu, jak to możliwe. Jednocześnie szukam tej równowagi, aby zachować urok i magię. Być może kiedyś sam się przekonasz mruga.

Ten post jest megaa długi XDD.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 18-04-2015 16:48
AutorRE: Siemaneczko!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2015 22:34
Crux, nie gniewaj się, ale Twoje pojęcie równowagi nie do końca pokrywa się z moim. I może lepiej nie drążmy tematu.

Link podeślę Ci w prywatnej wiadomości. Od razu zaznaczam, że nie życzę sobie, by go udostępniać komukolwiek innemu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2015 15:16
Witaj <3

Ja jestem Katie i mam 15 lat. Teraz idę do drugiej klasy gimnazjum.
Możesz mi mówić: Katie, Kasia, Melodia, Kat, Kaśka :P
Uwielbiam taniec i grafikę <3
Miałabym do Ciebie kilka pytań do Ciebie:
1. Jakie kreskówki/filmy oglądasz poza Winx?
2. Jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole?
3. Czy masz jakieś konkretne plany na swoją przyszłość?
Jakby co, służę pomocną dłonią.


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2015 16:30
Cześć :3. Miło widzieć kolejnego chłopaka na WinxBloggerze.

Jestem Catty, ale większość osób zdrabnia mój nick, więc i Ty możesz :). Naprawdę nazywam się Wiktoria i niedługo skończę 13 lat. Od kilku miesięcy chodzę do gimnazjum i mimo to trochę tęsknię za klasą z podstawówki. Mój ulubiony przedmiot w szkole to, jak na razie, geografia. Nieźle daję sobie z nią radę, lubię się jej uczyć. Lubię także plastykę, chociaż kiepsko rysuję, no i matematykę, gdyż lubię rozwiązywać działania matematyczne xD. Niemiecki jest językiem, z którego najlepiej się uczę. No i każdy ma swój znienawidzony przedmiot, a moim jest biologia.

Nie mam ulubionej kreskówki, ale często oglądam Winx'a. Przechodząc do niego, mój ulubiony sezon to trzeci - przede wszystkim za moją ulubioną transformację, czyli Enchantix, za fabułę i za Valtora ^^. Z czarodziejek najbardziej przypominam Florę, zarówno z wyglądu, jak i z charakteru.
W wolnym czasie czytam książki, rysuję i słucham muzyki. Często też biegam i pływam, szczególnie lubię tę drugą opcję ;p.

Teraz czas na pytanka:
- Masz szczęśliwą/ulubioną liczbę?
- Ulubione danie?
- Jaki typ ludzi najbardziej Ciebie denerwuje?

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu ^^.
Łaał, ale się rozpisałam, to do mnie niepodobne :o.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2015 08:38
Witaj!
Witaj w elicie - bo tylko szlachta ma konto na WinxBlogger.
Jestem Rebecca aka Czopek XD. Jednak lepiej, gdybyś mi mówił Reb, bo Czopek jest ściśle chroniony ;>. Uwielbiam tworzyć grafikę komputerową i rysować! Czasami też napiszę opowiadanie lub wybiorę się z aparatem na świeże powietrze :>. Na WB jestem ponad rok, to już troszkę. Pyań nie mam, bo nie lubię zamęczać nimi nowych użytkowników, chyba że coś mi wpadnie do mojej głowy XD. Miłego pobytu.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 25-04-2015 11:45
Witaj Kate. :D
1. Z kreskówek kocham Legendę Korry i Legendę Aanga <3. Odlotowe Agentki to klasyk. Lubiłem również Martina Tajemniczego, a ostatnio (o dziwo) zaintrygował mnie jeden z najnowszych Scooby-Doo XDD. Tak, Scooby-Doo - tylko i wyłącznie za sprawą fabuły, ponieważ kreskówek raczej już nie oglądam.
Z takich prawdziwych seriali to Pamiętniki Wampirów, The Originals, American Horror Story, The 100, Teen Wolf, Supernatural, Skins, no i coś tam jeszcze się znajdzie. :P

2. Obecnie nie mam :/. W szkole żaden przedmiot nie jest według mnie atrakcyjny, aczkolwiek lubię język angielski i matmę.

3. Tak, mam :D. Chciałbym po maturze wyjechać na Wyspy Brytyjskie i tam studiować animację, grafikę, projektowanie postaci czy coś innego podobnego.

Hej, Catty. :D

1. Myślę, że takimi liczbami są 12 i 14.
2. Konkretnego dania nie mam, ale uwielbiam brązowy ryż z kawałkami kurczaka w różnych sosach <3. Jestem wielkim fanem ryżu, makaronów, sosów serce.
3. Nie lubię ludzi, którzy "wegetują", nie robią kompletnie nic, a potrafią innych zmieszać z błotem.

Witaj, Rebecca. :D
Jaki masz aparat? Znasz się na fotografii czy to tak bardziej rekreacyjnie? Ja osobiście dorwałem ostatnio jakiegoś starocia i nie mogę się przemóc żeby nareszcie coś pocykać mruga.
Edytowane przez Cattie dnia 25-04-2015 22:35
AutorRE: Siemaneczko!
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2015 11:54
Mój aparat to Fujifilm FinePix HS50EXR. Jest to lustrzanka, no robi świetne zdjęcia, a ja niedoświadczona jestem, czyli rekreacyjnie :>. Sporadycznie robię jakieś, ponieważ zwykle nie wystarcza mi czasu, a w ostatnich dniach nie było u mnie pogody, by wyjść z aparatem i pocykać foty. No to witam w klubie :D. Uwielbiam fotografować, mimo że strasznie mi to na razie idzie, ale cóż, początki są trudne :D. Pozdrawiam.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~JessiccaForever
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2015 13:58
Cześć, Kacper!
Jestem Roksana, tutaj JessiccaForever, więc możesz mówić do mnie Jess, Jessi, Rocky albo po prostu po imieniu. Mam trzynaście lat (tak dokładnie to za miesiąc). Moimi ulubionymi wróżkami są Stella, Musa i Flora, Specjalistą Nabu, a sezonem trzecim (chyba jak wszystkich). Lubię biegać, rysować, pisać opowiadania i czytać. Pytań nie mam nadzieję, że będziesz się dobrze czuć na WB.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Siemaneczko!
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-04-2015 15:18
Ooo... co się stało, że z kimś się witam xd. Cześć, Kacper! Mam na imię Natalia. Jestem czternastoletnią dziewczyną, której pasją jest rysowanie i pisanie opowiadań. Uwielbiam też czytać książki. Przez cały dzień mogłabym nigdzie nie wychodzić, tylko siedzieć i je pochłaniać. W zasadzie to czytam wszystko, ale najbardziej do gustu przypada mi fantastyka. Ulubione serie to Harry Potter serce , Igrzyska śmierci, Wodospady cienia, Mroczna bohaterka. Lubię się uczyć. Szczególnie interesuje mnie historia, angielski i polski. Ale zanudzam... ogólnie to ja nudna jestem i dusza towarzystwa ze mnie żadna. A jeśli chodzi o Winx'a, to interesuje się nim od dawna, ale ostatnio jakoś mniej, głównie z powodu okropnej 6 serii, strasznego głosu Stelli xd. Moje ulubione czarodziejki to: Stella, Flora i Layla. Ulubiona Trix to Darcy, a najlepszy sezon - 3, za Enchantix i Valtora. No cóż, w razie wątpliwości pytaj śmiało, a ja tymczasem życzę Ci miłego pobytu na Wb.
Pozdrawiam~~


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Victoria dnia 25-04-2015 15:32
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.