Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Akali
Biszkopcik12

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Witam Winxowych fanów magii!Hello!Aloha!  ☙

AutorWitam Winxowych fanów magii!Hello!Aloha!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 01-08-2015 15:41
Heja, nazywam się Emila. Mam sporo zainteresowań.
Zwierzaki - najbardziej lubię koty, psy, króliki, konie, wilki i wielkie kotowate (najbardziej tygrysy). Moje ulubione rasy psów - golden retriever i jack russel terrier, kota - kot birmański, królika - baranki (są takie rasy królików z wiszącymi uszami, np. baran holenderski), konia - cob irlandzki i pinto.
Mam czarnego kocura, który zwie się głównie Pepsiando. Pozostałe imiona, które jakoś tak dla zabawy wymyśliłam to Czarny Leo lub Leon i Pepsi. Lubię rysować, ostatnio rysuję Winx. Amarok mi wyszedł idealnie. Najlepiej rysuje mi się zwierzaki. Chciałabym się kiedyś zająć animacją, podoba mi się to. Kręci mnie Disney i Winx. Piszę książki na Wattpad, portalu z książkami online, pisanymi przez amatorów. Mam całkiem bujną wyobraźnię. Piszę tam "Wolf i Braver" (o bezdomnych psach), "Wielką Księgę Winx": takie informacje, "Wilczy Biegun" jest dopiero w drodze do publikacji (o polarnych wilkach). Jak dobrze przeanalizuję sezon siódmy, napiszę jakiś własny sezon. Niestety, na tym portalu książek o Winx po polsku za bardzo nie ma. Moja jest chyba jedyna. Niemieckich, angielskich itd. jest minimum 10. Więc zachęcam do rejestracji winxowych pisarzy, bo widzę, że na jednym forum trochę takich jest. "Winx Club" jest dla mnie niczym hobby. Moją ulubioną czarodziejką jest Bloom. Smoczy płomień rządzi!P Prawie tak samo lubię Florę, Musę i Stellę. Stella jest szalona, ale ją lubię. Tecna jest okej, na Laylę za bardzo nie zwracam uwagi. Sezon siódmy chyba będzie fajny. Winx is the best. Czasami mam takie skojarzenie, że Winx to od francuskiego "łi" szeroki uśmiech. No to mnie już znacie szeroki uśmiech.

- - -
Spacje po znakach interpunkcyjnych. //Sophie

Edytowane przez Sophie dnia 01-08-2015 17:19
AutorRE: Witam Winxowych fanów magii!Hello!Aloha!
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2015 16:16
Witam, konichiwa, jestem Kalina, czyli Klaria, tak jak po nicku... Ja też lubię zwierzaki, głównie koty i KOCHAM konie. Lubię rysować, czytać, pisać, oglądać Winxy, HP i anime, oraz oczywiście w stajni siedzieć. Gratuluję kotka, bo ja swojego na razie nie mam. Fajnie, że piszesz... Tu jest mnóstwo opowiadań, więc myślę, że się szybko... zaklimatyzujesz? Źle napisałam, ale wyleciało mi z głowy. Zadbaj o ortografię, w sensie ogonki, duże litery i odstępy. Co do Winx, to moją ulubioną czarodziejką jest Florka, a sezonem to 3 i może jeszcze 7. Życzę przemiłego pobytu, jakbyś potrzebowała pomocy, to pisz na PW szeroki uśmiech.

Pytanka:
- Ile masz lat?
- Ulubiony sezon?
-Jak bardzo lubisz konie?

To wszystko. Ciao szeroki uśmiech Xd!



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez Sophie dnia 01-08-2015 20:44
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam Winxowych fanów magii!Hello!Aloha!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 01-08-2015 20:32
Pytanka:
Lat mam 13.
Ulubiony sezon... Niech się zastanowię... Hmm... Chyba wszystkie lubię, no nie zdecyduje się.
Konie lubię na poziomie "nieszalonym". Jakbym miała swojego, to bym pewnie oszalała, ale jak na razie nie mam i nie jeżdżę, ale bym chciała. Mam konto na howrse, całkiem się tam znam na tych PG, BLUP itp.
Ja też lubię głównie koty. Te zwierzaki są mi najbliższe. A mój Pepsiando jest jakiś magiczny... Normalnie zawsze mnie rozumie, jest strasznie inteligentny, a dzisiaj normalnie prawie powiedział krótko i wyraźnie "DAJ". Moja magiczna czarna pantera. Z pewnością się zaaklimatyzuję. Nie wspomniałam że czytać lubię. Bardzo lubię. Na Wattpadzie mogę i czytać i pisać. Ostatnio mam taką wenę i pomysł na opowiadanko o Winx, że nie wiem, czy będzie mi się chciało czekać na ten sezon siódmy. Kurcze... a chcę, żeby się to z serialem zgadzało. Moje filmowe sceny chodzą mi po głowie. Flora jest ekstra zaraz po Bloom. Ostatnio jej wygląd w przemianie im się bardzo udaje. Mythix sam z siebie jest taki nie bardzo, ale te główne - Bloomix i Butterfix, to wygląda nieźle. Charakterem szczególnie może się chwalić. Czarodziejka natury jest The Best.
Edytowane przez Suzanne dnia 01-08-2015 21:12
AutorRE: Witam Winxowych fanów magii!Hello!Aloha!
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2015 22:11
Hej! Jestem BloomDomino3, chociaż możesz mówić na mnie Gabe, domino (z małej litery, tak, i nie cierpię, gdy ktoś pisze mój nick z dużej :c). Ja to trochę awanturnik, głównie dlatego, że nie toleruję zachowań, które są niewytłumaczalne (tak zwanych wieku gimnazjalnego), i że większość osób ma z tym problem. Ja się nimi nie przejmuję, jestem wiecznym optymistą i mam bezstresowe życie. Godzinami rysuję, czytam opowiadania, no i oczywiście piszę swoje własne, które znajdziesz w moim podpisie. Gdybyś była zainteresowana, reszta linków również się tam znajduje.
Coś bardziej o mnie - mam 17 lat, które skończyłem 14 lutego, nietrudno się domyślić, że urodziłem się w 1998 roku. Po wakacjach pójdę do drugiej klasy technikum. Technologia i grafika to moje zamiłowanie, w przyszłości chciałbym zostać programistą. Po prostu uwielbiam te wszystkie haczyki i kratki i czuję, że to tam właśnie znajduje się moje powołanie. Mam dużo znajomych, ponieważ jestem prawdziwą duszą towarzystwa - mądrego towarzystwa, a nie głupiego, jak but (chyba właśnie obraziłem buty). Czasem czuję się bezradny, porównując czyjąś inteligencję do jakiegoś przedmiotu, np. gdy twierdzę, że ktoś jest na poziomie krawężnika, urażam krawężnik D:. Jak już można było zauważyć, nie przejmuję się tym, co myślą o mnie inni. Uważam, że niektóre szczegóły serio należy zostawić dla siebie, ale tylko niektóre. I nie, nie obrażam się, gdy ktoś mówi prawdę. Chyba, że to głupota. Kolejna moja cecha to niezależność. Tak jest i tak zrób. Idiotyczne.
Wracając do zainteresowań, muzyki słucham zazwyczaj popularnej, czasem wpadnie mi ta Winxowa (bo do najgorszych nie należy, w porównaniu z pewnym zespołem, który w nazwie swojego singla posiada słowo, które jest związane z żeńskim narządem płciowym, żeby tak to ująć niewulgarnie). Najczęściej jest to zespół T.a.T.u - zespół kontrowersyjny, ale z dobrym bitem. Szkoda, że już nie grają.
To już będzie na tyle. Pytaniami nie będę stresować nowej użytkowniczki, bowiem widzę, że masz ich sporo, a tym bardziej, że wakacje są, no więc, wiesz... Po prostu nie chcę cię męczyć.
Byłbym zapomniał: miłego pobytu na wb ;]]!
P.s. Jeśli będziesz chciała nauczyć się rysować w digitalu, wal do mnie na GG albo na PW.
P.s. 2 I znowu się rozpisałem xD.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 01-08-2015 22:13
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam Winxowych fanów magii!Hello!Aloha!
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-08-2015 22:42
Witam Cię serdecznie, a jestem Norelay, chociaż moim prawdziwym imieniem jest Amanda. Zdrabniać możesz jak tylko chcesz.
Mam 17 lat, jestem w technikum informatycznym, chociaż sercem jestem i informatykiem i humanistką. Nie wiem, czy wiesz, ale piszę opowiadanie - o Roxy konkretnie. :D Jeżeli Cię to interesuje, to pod podpisem masz tam link. mruga
A animacja? Ciekawy kierunek - chociaż też cholernie trudny.
Hmmm... Zadam Ci parę pytań, tak po prostu. xD
1. Ulubiona bajka Disneya?
2. Twoja ulubiona książka i dlaczego?
3. Pokażesz nam jakieś swoje rysunki?
4. Byłabyś w stanie coś pisać w miejscu innym niż wattpad?
5. Dasz zdjęcie swojego kota?
6. Co sądzisz o WB?

To chyba tyle i jeżeli masz ochotę, możesz ze mną popisać na pw. :3


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam Winxowych fanów magii!Hello!Aloha!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2015 10:27
Cześć Emilio! Witaj na WinxBloggerze!
Ja jestem MrDark - fan Winx i nowych technologii. Nie lubię mówić o sobie, więc w razie czego pisz do mnie śmiało!

Nie będę Cię męczył pytaniami - widzę, że inni już to robią język

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu! ;]]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Witam Winxowych fanów magii!Hello!Aloha!
użytkownik usunięty
Dodane dnia 02-08-2015 13:07
Heja, Norelay.
1. Zdecydowanie Piorun. Piorun Bolt. Uwielbiam to. Mocarny pies.
2. Uubiona książunia... no nie wiem.
3. Tu jak na razie muszę ogarnąć wstawianie obrazów.
Tu macie link do mojej strony na fb z winxowymi rysunkami - klik.
4. Coś tu z pewnością będę pisać.
5.Klik - tu znajdziecie mojego czarnego Leo.
6. Sądze, że to najlepszy blog. Jest na nim normalnie wszystko. I na dodatek forum, na którym można gadać o Winx. Jednoczy fanów. W mojej okolicy prawdziwego fana raczej nie znajdziesz. Jak zaglądam w galerie, to jest tyle zdjęć, że mogę sobie zobaczyć jakby odcinek w scenach. Odcinki, muzyka i twórczość oraz nowości Winx. To się nazywa blog. Tutaj chce się zaglądać.
Edytowane przez Suzanne dnia 02-08-2015 14:26
AutorRE: Witam Winxowych fanów magii!Hello!Aloha!
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2015 15:23
Ja jestem Speksi, większość jednak woli mówić "Speksa". Tak naprawdę mam na imię Zuzanna. Mam 15 lat i chodzę do 2 gimnazjum. Winx interesuję się, odkąd tylko pamiętam - to moja bajka z dzieciństwa. Teraz wyczekuję kolejnych odcinków z mniejszym entuzjazmem, ale nadal lubię serial i trudno by było się z nim rozstać. Kocham czytać książki, najbardziej fantastykę. Interesuję się również Japonią i wszystkim co z nią związane. Lubię pływać, biegać, oglądać różne zagraniczne seriale, grać w gry komputerowe i tworzyć grafikę. Jestem osobą, która zazwyczaj mówi co myśli, nie zważając na uczucia innych. Często używam też sarkazmu, co doprowadza do szału moją przyjaciółkę. Nie będę się więcej o sobie rozpisywać. Życzę miłego pobytu ^^.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.