Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Hej wszystkim!  ☙

AutorHej wszystkim!
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2020 15:37
Hej wszystkim mruga!
Jestem February i mimo, że na WinxBlogger zaglądam już dosyć długo (regularnie w sumie od 5 lat...), to postanowiłam założyć tu konto żeby móc też coś napisać od siebie. Jeśli chodzi o mnie, to obecnie jeszcze studiuję, ale już niedługo, bo jestem na 5. roku. Winx zawsze gdzieś tam u mnie był w serduszku, kiedy byłam małą dziewczynką z wielkim zapałem oglądałam 1, 2 i 3 serię, potem gdzieś od przypadku do przypadku obejrzałam sezony 4, 5, 6 i 7, a teraz jakoś zaczęłam wracać do tej kreskówki z wielkim sentymentem. Winx przede wszystkim zaszczepił we mnie miłość do języków obcych (jakkolwiek to nie brzmi), ale od małego lubiłam słuchać piosenek z tej kreskówki we wszystkich dostępnych wtedy na YT językach. Poza językami interesuję się też muzyką, fotografią i wszelkimi sprawami związanymi z handmade/DiY. Może jeszcze dodam, że moimi ulubionymi czarodziejkami są Flora i Musa, ale mam też wielki sentyment do Bloom z sezonów 1-4 mruga.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~MystiqGirl025
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2020 15:57
Cześć February, miło mi cię poznać! Jestem MystiqGirl025. Flora też jest moją ulubioną czarodziejką szeroki uśmiech
Wspomniałaś, że lubisz języki obce, jakie znasz języki obce, a jakie byś chciała się ich nauczyć? Jaki rodzaj muzyki najbardziej lubisz słuchać?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-03-2020 21:49
Cześć MystiqGirl025! Miło Cię poznać mruga. Jeśli chodzi o języki obce, to znam angielski, niemiecki (studiuję te języki) i włoski na jednak niższym poziomie, bo uczyłam się go tylko dwa lata, ale dzięki Winx odżywa i będzie odżywać nadal. Chciałam się zawsze nauczyć hiszpańskiego i portugalskiego, troszkę już zaczęłam z hiszpańskim, ale to tylko tak sama, bez żadnego nauczyciela. Jeśli chodzi o rodzaj muzyki, to ostatnio bardzo odpowiada mi muzyka instrumentalna, zwłaszcza gitarowa i jazz, ale nie tylko. Lubię też brzmienia musicalowe, śledzę dosyć mocno jedną grupę tworzącą musicale w Stanach uśmiech. I oczywiście bardzo lubię piosenki z Winxa, bo mają w sobie to coś! A Ty jakiej muzyki słuchasz najchętniej? Też lubisz języki obce?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2020 20:30
Hej Febraury, witaj na WinxBloggerze!
Ja jestem MrDark - fan Winx i nowych technologii. Udzielam się tutaj w dziale pomocy i kiedyś też w Encyklopedii. W międzyczasie rysuję i pisze artykuły do Wikipedii. Nie wiem, co tu więcej powiedzieć, jak masz jakieś pytania to pisz śmiało!
Fajnie Cię tu widzieć, mam nadzieję, że poznasz fajnych ludzi i miło spędzisz czas!
Jest taka niepisana tradycja, że nowym zadaje się pytania. Ja chciałbym tylko spytać, czy podzielisz się może jakimiś swoimi pracami i fotografiami? Mamy tu kącik artystyczny uśmiech
Pozdrawiam ;]]


Tell me - do you fear death?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~MystiqGirl025
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-03-2020 22:33
February napisał/a:
Cześć MystiqGirl025! Miło Cię poznać mruga. Jeśli chodzi o języki obce, to znam angielski, niemiecki (studiuję te języki) i włoski na jednak niższym poziomie, bo uczyłam się go tylko dwa lata, ale dzięki Winx odżywa i będzie odżywać nadal. Chciałam się zawsze nauczyć hiszpańskiego i portugalskiego, troszkę już zaczęłam z hiszpańskim, ale to tylko tak sama, bez żadnego nauczyciela. Jeśli chodzi o rodzaj muzyki, to ostatnio bardzo odpowiada mi muzyka instrumentalna, zwłaszcza gitarowa i jazz, ale nie tylko. Lubię też brzmienia musicalowe, śledzę dosyć mocno jedną grupę tworzącą musicale w Stanach uśmiech. I oczywiście bardzo lubię piosenki z Winxa, bo mają w sobie to coś! A Ty jakiej muzyki słuchasz najchętniej? Też lubisz języki obce?


Ja słucham wszystko co wpadnie mi w ucho, ale generalnie to pop, hip-hop, k-pop, rock alternatywny, edm. Jeżeli chodzi o języki obce, to tak, lubię je, znam angielski i francuski. Obecnie uczę się języka koreańskiego i hiszpańskiego, uczę się samodzielnie poprzez słuchanie muzyki w tych językach i tłumaczę teksty piosenek, to jest taki mój sposób na naukę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-03-2020 16:23
MrDark napisał/a:
Hej Febraury, witaj na WinxBloggerze!
Ja jestem MrDark - fan Winx i nowych technologii. Udzielam się tutaj w dziale pomocy i kiedyś też w Encyklopedii. W międzyczasie rysuję i pisze artykuły do Wikipedii. Nie wiem, co tu więcej powiedzieć, jak masz jakieś pytania to pisz śmiało!
Fajnie Cię tu widzieć, mam nadzieję, że poznasz fajnych ludzi i miło spędzisz czas!
Jest taka niepisana tradycja, że nowym zadaje się pytania. Ja chciałbym tylko spytać, czy podzielisz się może jakimiś swoimi pracami i fotografiami? Mamy tu kącik artystyczny uśmiech
Pozdrawiam ;]]


Hej MrDark! Miło Cię poznać uśmiech. Jeśli będę mieć jakieś pytania, to na pewno napiszę. Bardzo chętnie podzielę się moimi pracami w i zdjęciami w kąciku artystycznym, zwłaszcza, że w obecnej sytuacji mamy wszyscy trochę więcej czasu niż mielibyśmy w normalnej sytuacji, co sprzyja robieniu różnych nowych rzeczy mruga.



MystiqGirl025 napisał/a:

Ja słucham wszystko co wpadnie mi w ucho, ale generalnie to pop, hip-hop, k-pop, rock alternatywny, edm. Jeżeli chodzi o języki obce, to tak, lubię je, znam angielski i francuski. Obecnie uczę się języka koreańskiego i hiszpańskiego, uczę się samodzielnie poprzez słuchanie muzyki w tych językach i tłumaczę teksty piosenek, to jest taki mój sposób na naukę.


Ojej, podziwiam zawsze jak ktoś uczy się języka z innym alfabetem niż łaciński ok. W brzmieniu koreański wydawał mi się zawsze bardzo ładny, ale nie wiem czy dałabym radę się go nauczyć, właśnie ze względu na zupełnie inny system zapisu. I widzę, że też uczysz się hiszpańskiego, polecasz może jakiś hiszpański zespół/artystę do słuchania do podszkolenia sobie tego języka mruga? Nawet ostatnio szukałam różnych piosenek po hiszpańsku, ale nie udało mi się znaleźć nic ciekawego.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~MystiqGirl025
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-03-2020 15:34
Jeżeli chodzi o hiszpańskich artystów to mogę polecić m.in.: Enrique Iglesias, Shakira, Don Omar, Daddy Yankee, Pitbull, Ricky Martin i Becky G.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 21-03-2020 19:00
Witaj, February!
Jestem Lunaris. Mam na imię Paulina i chodzę do liceum. W wolnym czasie gram na PBFach, oglądam anime i powolutku przymierzam się do napisania książki, obecnie jestem dopiero na etapie jej planowania.
Zawsze podziwiam osoby znające na bardzo dobrym poziomie języki obce, pewnie stąd, że też bym tak chciała, ale jeszcze mi sporo do tego brakuje xD.

Wspominałaś, że lubisz musicale. Jakie najbardziej?
A z winxowych tematów: który czarny charakter jest twoim ulubionym c:?




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2020 22:22
MystiqGirl025 napisał/a:
Jeżeli chodzi o hiszpańskich artystów to mogę polecić m.in.: Enrique Iglesias, Shakira, Don Omar, Daddy Yankee, Pitbull, Ricky Martin i Becky G.


O, super :D! Dziękuję za sugestie, zaraz zabieram się za słuchanie, bo nie wszystkich stąd znam, a o niektórych tylko gdzieś kiedyś słyszałam :D.



Lunaris napisał/a:
Witaj, February!
Jestem Lunaris. Mam na imię Paulina i chodzę do liceum. W wolnym czasie gram na PBFach, oglądam anime i powolutku przymierzam się do napisania książki, obecnie jestem dopiero na etapie jej planowania.
Zawsze podziwiam osoby znające na bardzo dobrym poziomie języki obce, pewnie stąd, że też bym tak chciała, ale jeszcze mi sporo do tego brakuje xD.

Wspominałaś, że lubisz musicale. Jakie najbardziej?
A z winxowych tematów: który czarny charakter jest twoim ulubionym c:?


Cześć Lunaris! Miło Cię poznać uśmiech. Odnośnie musicali, to najbardziej lubię "Deszczową Piosenkę" i "Les Misérables", a odnośnie samych piosenek to bardzo podobają mi się też te z "Kinky Boots". Bardzo cenię poza tym musicale grupy StarKid (zrobili między innymi musical o Harrym Potterze).
Jeśli chodzi o czarne charaktery z Winxa, to u mnie zdecydowanie wygrywają Valtor i Trix, a spośród trzech czarownic najbardziej lubię Darcy. A Ty jaki czarny charakter z Winx lubisz najbardziej? I bardzo zaciekawiły mnie Twoje plany dotyczące książki, czy możesz zdradzić chociaż troszkę o czym będzie uśmiech?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-03-2020 10:23
O, czyli nasi faworyci z czarnych charakterów się pokrywają :D. Również najbardziej lubię Valtora, a z Trixówn także wygrywa dla mnie Darcy, od zawsze lubiłam ją najbardziej z tego tria :>.
Chcę napisać książkę łączącą steampunk i fantasy, moje dwa ulubione gatunki. Obecnie jestem na etapie jej planowania.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2020 13:04
Lunaris napisał/a:
O, czyli nasi faworyci z czarnych charakterów się pokrywają :D. Również najbardziej lubię Valtora, a z Trixówn także wygrywa dla mnie Darcy, od zawsze lubiłam ją najbardziej z tego tria :>.
Chcę napisać książkę łączącą steampunk i fantasy, moje dwa ulubione gatunki. Obecnie jestem na etapie jej planowania.


Dokładnie, Darcy ma w sobie to coś mruga. A odnośnie książki to zapowiada się bardzo ciekawie! Połączenie tych dwóch gatunków brzmi bardzo inspirująco! W takim razie trzymam kciuki za Twoją książkę i za jak najwięcej natchnienia do planowania i pisania uśmiech.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~Lau
Moderator

avatar
Dodane dnia 24-03-2020 15:34
Cześć, ja jestem Lau - również studentka, ale nieco młodsza.
Na WB w sumie jestem głównie z sentymentu i przez ludzi, bo Winxem straciłam zainteresowanie od czasu spadku poziomu serialu. Czyli pewnie jakoś od sezonu 5, chociaż czasem coś jeszcze nabazgrzę w tym stylu (chociaż od kiedy porzuciłam gotowe pozy, nie był to nigdy w 100% winxowy styl). Ale zamiłowanie do tego typu rzeczy pozostało. Nie wiem, czy moja miłość do fantasy wzięła się od naszych czarodziejek, czy wyewoluowała jeszcze wcześniej; w każdym razie nigdy nie zniknęła - objęła książki, filmy, wyobraźnię, próby pisania książek...


W sumie nie wiem, co jeszcze mogłabym o sobie napisać, żeby nie zanudzić, więc może po prostu zapytam: który utwór z "Les Misérables" lubisz najbardziej?


Opowiadania: Kryształ Soldenu
dA|Wtt

Edytowane przez Lau dnia 26-03-2020 16:21
nie? http://phoenixflamefairy.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Hej wszystkim!
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-03-2020 15:05
Lau napisał/a:
Cześć, ja jestem Lau - również studenta, ale nieco młodsza.
Na WB w sumie jestem głównie z sentymentu i przez ludzi, bo Winxem straciłam zainteresowanie od czasu spadku poziomu serialu. Czyli pewnie jakoś od sezonu 5, chociaż czasem coś jeszcze nabazgrzę w tym stylu (chociaż od kiedy porzuciłam gotowe pozy, nie był to nigdy w 100% winxowy styl). Ale zamiłowanie do tego typu rzeczy pozostało. Nie wiem, czy moja miłość do fantasy wzięła się od naszych czarodziejek, czy wyewoluowała jeszcze wcześniej; w każdym razie nigdy nie zniknęła - objęła książki, filmy, wyobraźnię, próby pisania książek...
W sumie nie wiem, co jeszcze mogłabym o sobie napisać, żeby nie zanudzić, więc może po prostu zapytam: który utwór z "Les Misérables" lubisz najbardziej?


Hej Lau! Miło Cię poznać uśmiech. Z "Les Misérables" najbardziej lubię utwór "Look Down" uśmiech, chyba dlatego, że ma w sobie szczególną atmosferę tego musicalu. Jeszcze nawiążę do tego, co napisałaś: rzeczywiście od 5 sezonu poziom zjechał...Pamiętam, że przed 6 i 7 sezonem miałam jeszcze nadzieję, że będzie trochę lepiej, ale wydaje mi się, że nasz Winx najlepsze czasy ma już chyba za sobą zdezorientowany, no chyba, że Rainbow ma jakieś super plany na przyszłość, o których nic jeszcze nie wiemy...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax70
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
~clax70
22:01:36 11.05.2024
Ale wygra Chorwacja lub Izrael, choć osobiście najbardziej lubię Szwajcarię i nadal mam nadzieję, że może jednak będzie pierwsze
~clax70
22:00:20 11.05.2024
O kurcze, zapomniałem obstawić
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.