Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  Terve!  ☙

AutorTerve!
~Kithlien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2022 13:22
Jestem Kits. Co lubię, a czego nienawidzę? Nie mam ochoty o tym mówić. Jakie są moje marzenia? Nie zastanawiałam się nad tym. A co do hobby - mam ich mnóstwo.
.
.
.
Wybaczcie, musiałam. xd Robię właśnie rewatch Naruto i mi się udzieliło.
A teraz na serio. Kithlien (Kits) to mój internetowy pseudonim, ale gwarantuję, że moje prawdziwe imię jest równie fajne. ;) Maturę mam już dawno za sobą, jednak o lasce jeszcze nie chodzę. xd Zwykle daję się poznać jako osoba raczej wycofana (walczę z fobią społeczną i nie tylko ^^'), ale gdy miewam bardziej "ekstrawertyczne" dni, to buzia mi się nie zamyka i wtedy nie ma zmiłuj, haha! Prowadzę spokojne życie w stolicy, gdzie można mnie znaleźć ubraną w kolorowe ciuchy, popijającą ogromną latte i zajmującą się nauką języków obcych, czytaniem książek, oglądaniem filmów czy seriali albo rysowaniem (niepotrzebne skreślić). Posiadam już dyplom magistra japonistyki, ale nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa w temacie studiowania - właśnie zaczynam drugi kierunek - fennistykę. Jakby tego było mało, pracuję też jako (starszy) barista w Costa Coffee (jak ktoś jest z Warszawy, to zapraszam na dobrą kawę!), a w weekendy nauczam prywatnie języka japońskiego. Aha, i jeszcze jedna istotna informacja o mnie - kocham koty!
Ale, ale! Zapomniałabym o najważniejszym tutejszym temacie! A więc Klub Winx poznałam zaraz jak pojawił się na MiniMaxie/ZigZapie, czyli w 2004 roku (ach, stare dobre czasy!) i chociaż w ostatnich latach moje zainteresowanie serialem trochę przygasło, myślę, że po rewatchu dawna miłość powróci. Chyba nikogo nie zdziwi jak powiem, że moimi ulubionymi sezonami są 1-4; kolejnych nie oglądałam i raczej niespecjalnie mam na to ochotę, patrząc na ich jakość. Bloom, Tecna i Flora to moje faworytki spośród czarodziejek. Inni ulubieńcy? Z postaci drugoplanowych - Roxy, ze złoczyńców - Ogron i Valtor, a z transformacji - Enchantix.
W sekrecie powiem, że miałam już konto na WB i to założone niemal na samym początku istnienia strony. Ciekawe, kto zgadnie, jaki nick wtedy miałam (Florka, nie wygadaj się)?

Zapraszam do zadawania pytań, ewentualnie pisania na PW! Obiecuję, że nie ugryzę! :]


(c) ja

A co, gdy świat nam ucieknie? Pomachamy mu na drogę i pójdziemy na spacer~
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Terve!
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-09-2022 17:52
Kithlien napisał/a:
Jakby tego było mało, pracuję też jako (starszy) barista w Costa Coffee (jak ktoś jest z Warszawy, to zapraszam na dobrą kawę!),

A chętnie, chętnie :>.

Kithlien napisał/a:
W sekrecie powiem, że miałam już konto na WB i to założone niemal na samym początku istnienia strony. Ciekawe, kto zgadnie, jaki nick wtedy miałam (Florka, nie wygadaj się)?

Poproszę o telefon do przyjaciela, bo nie wiem XD. Uruchomiłam trybiki w mojej głowie, ale serio nie wiem, aż mi wstyd wstyd
Tak czy inaczej, witam ponownie na WinxBlogger! :>


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Terve!
~Sivlanaya
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2022 18:00
Siemka.
Podziwiam że chce ci się studiować drugi kierunek. Oba wydają mi się trudne, czy mam rację? Co zwykle rysujesz i jaka techniką? Co lubisz oglądać oprócz Winx i Naruto? Podoba ci się Fate The Winx Saga? Jakie książki lubisz czytać?
BTW Strona ma czasy świetności dawno za sobą. Spóźniłaś się o jakieś 4-5 lat


Awatar od Lunaris - dziękuję!
Edytowane przez Sivlanaya dnia 03-09-2022 18:04
Czy ktoś tego jeszcze używa?? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Terve!
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 05-09-2022 12:12
Witaj!

Jestem Luna, mam dziewiętnaście lat i w październiku zacznę studiować filologię angielską. We własnym zakresie uczę się powoli japońskiego i norweskiego. Lubię pisać, czytać, grać i oglądać anime. Z Winx moją ulubioną trójką jest Flora, Layla i Musa, z Trix bardzo lubię Darcy. Moją ulubioną transformacją także jest Enchantix.

Podziwiam ogarnianie tylu rzeczy! Dlaczego japonistyka i finnistyka?

Miłego pobytu!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Terve!
~February
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2022 11:19
Hej!
Jestem February i również na co dzień jestem w stolicy, tak więc zaczynam chyba tour po warszawskich Costach w jakiejś winxowej koszulce i będę czekać na reakcję :D.

Też jestem po studiach językowych, japońskiego nigdy się nie uczyłam, ale gdzieś tam obok mnie zawsze były osoby uczące się tego języka, więc tym bardziej szacun, bo dla mnie była to dosłownie czarna magia Valtora!

Były już różne pytania, to w takim razie ja zapytam, jakiej muzyki lubisz słuchać? Masz jakiś ulubiony gatunek/ wykonawcę/ zespół? :aniołek:


Just you... and me... and Steve... and Stu...
And Mark and Leighton...
...and Chad!


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Terve!
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-09-2022 16:07
Witam kolejną studentkę filologii!

Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się wrócić na WinxBlogger. Nie martw się, nie będę zgadywać - rozumiem potrzebę świeżego startu. ;) Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić! Ach i rozbroiłaś mnie tym cytatem na początku, świetna robota!

Garść pytań na początek:

Jakie jest twoje top 5 ulubionych postać z "Naruto"? Nie doszłam jeszcze do wprowadzenia Tsunade, także dużo jeszcze serii przede mną, ale moi faworyci póki co to Mighty Guy, Kakashi, Iruka, Rock Lee i Naruto.

Jakie kreskówki oprócz "Klubu Winx" jeszcze lubisz? Jeśli interesujesz się mitologią, ogromnie polecam inną kreskówkę Rainbow, "Huntik: Łowcy tajemnic", zwłaszcza jej pierwszy sezon. :>

Zarówno japoński, jak i fiński mają opinię jednych z najtrudniejszych języków na świecie. Czy to bardziej kwestia przypadku, że je wybrałaś, czy lubisz wyzwania? Jakich innych języków planujesz lub chciałabyś się jeszcze uczyć?

Czy słuchasz może fińskiej muzyki? Jeśli tak, to czy masz może jakieś polecanki? Lata temu bardzo polubiłam język fiński dzięki przypadkowo zasłyszanej "Jos sä tahdot niin" Jippu i Samuli Edelmanna, i chętnie poszerzam swoją fińską playlistę o nowe utwory. ^^




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 07-09-2022 16:11
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Terve!
~Kithlien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2022 17:42
Ojej, ile powitań, dziękuję za odzew! Wybaczcie, że odpisuję tak późno, ale miałam wyjątkowo trudny tydzień w pracy, a potem się rozchorowałam. ^^' Ogólnie ledwo przeżyłam, haha! Przyszedł jednak upragniony czas wytchnienia, więc lecimy!

ChandSharma napisał/a:
A chętnie, chętnie :>.


*wink wink*

ChandSharma napisał/a:
Poproszę o telefon do przyjaciela, bo nie wiem XD. Uruchomiłam trybiki w mojej głowie, ale serio nie wiem, aż mi wstyd.


Ok, to już chyba mogę zdradzić swoje dawne ja. :) Mój nick brzmiał florianne, ale nic nie szkodzi, jeśli nie kojarzysz, bo niezbyt się wtedy udzielałam (czego bardzo żałuję).

Sivlanaya napisał/a:
Podziwiam że chce ci się studiować drugi kierunek. Oba wydają mi się trudne, czy mam rację?


Wiesz co, wszystko zależy od punktu widzenia. Ja po prostu lubię uczyć się języków obcych i chyba mam do tego jakiś tam talent (xd), więc dla mnie takie studia to przyjemność. Dodatkowo w przypadku japońskiego i fińskiego "kliknęło" między nami, czyli powstała chemia, dlatego wszystko szło mega płynnie.

Sivlanaya napisał/a:
Co zwykle rysujesz i jaką techniką?


Rysuję wyłącznie ołówkiem na kartce i są to zazwyczaj portrety i krajobrazy, czyli bardziej zajmuję się sztuką odtwórczą, jednakże gdy mam wenę, to mogę stworzyć coś "z głowy": wymyślam nowe postacie do swoich historii oraz trochę bawię się w projektowanie strojów (w tym także winxowych przemian). Może kiedyś zaprezentuję tutaj swoje "dzieła". ;)

Sivlanaya napisał/a:
Co lubisz oglądać oprócz Winx i Naruto?


Oglądam głównie komedie (także te romantyczne), ewentualnie dramaty, a szczególne miejsce zajmuje u mnie motyw podróży w czasie. Nie trawię natomiast filmów sensacyjnych, thrillerów i horrorów, czyli takich, gdzie krew leje się wiadrami - takie rzeczy wywołują u mnie niepotrzebny niepokój.
Przykłady ulubieńców? Długo by pisać, ale postaram się streszczać! Mianowicie: "Zaklęci w czasie", "Czas na miłość", "Holiday", "Pretty woman", "Dziś 13, jutro 30", "Legalna blondynka", filmy z Jennifer Aniston i Sandrą Bullock... Po więcej zapraszam na PW! Uwielbiam również stare polskie komedie, takie jak "Kogel-mogel" (dwie pierwsze części) - te filmy to kopalnia kultowych cytatów, a przy okazji lubię sobie popatrzeć na zdjęcia UW i ogólnie Warszawy z lat 80. Jeśli chodzi o seriale, to do mojej top 5 należą: "Przyjaciele", "Teoria wielkiego podrywu", "Co ludzie powiedzą?", "Dobre miejsce" i "Dawno, dawno temu", a w czasach szkolnych namiętnie oglądałam też "H2O: Wystarczy kropla". Z anime polecam "Saiunkoku Monogatari", "Bleach", "Orange", "Special A", "Lovely Complex", filmy Makoto Shinkaia ("Twoje imię", "5 cm na sekundę", "Ogród słów"), Mamoru Hosody ("O dziewczynie skaczącej przez czas", "Belle", "Wilcze dzieci") oraz oczywiście dzieła studia Ghibli. Jeśli chodzi o bajki, to wyszczególniłam swych faworytów poniżej w odpowiedzi do Reverienne. ^^ Ale uwaga! Stworzyłam niedawno listę rzeczy do obejrzenia (taki mój must-watch), którą staram się regularnie wypełniać, więc może niedługo zaktualizuję ten spis. ^^

Sivlanaya napisał/a:
Podoba ci się Fate: The Winx Saga?


Głupio się przyznać, ale nie widziałam jeszcze ani jednego odcinka "Fate" *wstyd*, planuję jednak niedługo odnowić abonament Netflixa i "Fate" jest u mnie na pierwszym miejscu do obejrzenia!

Sivlanaya napisał/a:
Jakie książki lubisz czytać?


Książki, tak jak filmy, wolę lekkie łatwe i przyjemne, czyli takie, przy których mogę się pośmiać i odstresować. Mogę tu polecić tegoroczne nowości: "The Love Hypothesis", "The Spanish Love Deception" oraz powieści Emmy Mills czy Emily Henry. Mogę dodać, że moim guilty pleasure jest "Harry Potter" (proszę, oddzielajcie autora od dzieła!), którego reread robię co rok na jesień. <3

Sivlanaya napisał/a:
BTW Strona ma czasy świetności dawno za sobą. Spóźniłaś się o jakieś 4-5 lat


Haha, tak, zdaję sobie z tego sprawę, ale liczę na to, że strona jeszcze kiedyś odżyje!

Lunaris napisał/a:
Jestem Luna, mam dziewiętnaście lat i w październiku zacznę studiować filologię angielską. We własnym zakresie uczę się powoli japońskiego i norweskiego.


Filologia angielska to dobry wybór, bo w dzisiejszych czasach bez angielskiego ani rusz!
Co do japońskiego, to w razie wątpliwości związanych z gramatyką czy słownictwem chętnie służę pomocą! ^^ Za norweski nigdy się nie zabierałam, choć to bardzo ciekawy język, skąd takie zainteresowanie? Długo już się go uczysz? I czy polecasz może jakiś podręcznik? :)

Lunaris napisał/a:
Podziwiam ogarnianie tylu rzeczy!


O tak, z dwoma pracami, studiami i mnóstwem hobby mogę siebie nazwać Profesjonalnym Ogarniaczem, haha!

Lunaris napisał/a:
Dlaczego japonistyka i finnistyka?


Chyba nie będę oryginalna pisząc, że język japoński poznałam dzięki mandze i anime, jeszcze w podstawówce. Potem zainteresowanie m&a trochę zmalało (choć dziś przeżywa renesans ^^), ale miłość do języka pozostała. Zawsze też wiedziałam, że chcę studiować jakąś filologię (chociaż mało brakowało, a poszłabym na medycynę!), więc gdy zbliżał się czas matur, wybór był prosty. <3 Z fennistyką natomiast wiąże się pewne wyzwanie, które sobie rzuciłam, mianowicie nauczyć się jednego z najtrudniejszych języków świata, a fiński jest w czołówce tegoż rankingu, a poza tym naprawdę lubię jego brzmienie. Zresztą Finlandia i tak była mi pisana ze względu na moje drugie imię (po szczegóły zapraszam na PW!).

February napisał/a:
Jestem February i również na co dzień jestem w stolicy, tak więc zaczynam chyba tour po warszawskich Costach w jakiejś winxowej koszulce i będę czekać na reakcję :D.


Haha, zapraszam, będzie zniżka dla znajomych winxiarzy! ;) Ja też w dni wolne robię taki obchód po warszawskich (i nie tylko) Costach i porównuję inne kawiarnie do mojej (która btw znajduje się w Śródmieściu; na PW mogę napisać, gdzie konkretnie ^^).

February napisał/a:
Też jestem po studiach językowych, japońskiego nigdy się nie uczyłam, ale gdzieś tam obok mnie zawsze były osoby uczące się tego języka, więc tym bardziej szacun, bo dla mnie była to dosłownie czarna magia Valtora!


Oj tak, japoński na pierwszy rzut oka wydaje się mega trudny ze względu na konieczność nauki trzech alfabetów, te wszystkie formy grzecznościowe i ogólnie odmienne tło kulturowe, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jak już poznasz podstawy, to masz z górki!

February napisał/a:
Były już różne pytania, to w takim razie ja zapytam, jakiej muzyki lubisz słuchać? Masz jakiś ulubiony gatunek/ wykonawcę/ zespół?


Zawsze miałam problem z określeniem ulubionego wykonawcy, bo słucham muzyki raczej dla pojedynczych utworów. ^^' I chociaż głównie zaliczają się one do indie popu/rocka, to oprócz rapu i hip-hopu nie omijam żadnego gatunku!

Reverienne napisał/a:
Ach i rozbroiłaś mnie tym cytatem na początku, świetna robota!


Haha, starałam się! ^^

Reverienne napisał/a:
Jakie jest twoje top 5 ulubionych postać z "Naruto"? Nie doszłam jeszcze do wprowadzenia Tsunade, także dużo jeszcze serii przede mną, ale moi faworyci póki co to Mighty Guy, Kakashi, Iruka, Rock Lee i Naruto.


Jak oglądałam "Naruto" po raz pierwszy wiele lat temu, to doszłam właśnie do wątku z Tsunade. Teraz chcę obejrzeć całość, łącznie z "Shippūden". Piątka moich faworytów póki co to: Naruto, Hinata (ta dwójka, ponieważ podziwiam ludzi, którzy ciężką pracą osiągają sukces, a nie tylko liczą na talent, więc można tu też zaliczyć Rocka Lee), Kakashi (lubię go za całokształt), Temari (silna kobieca postać) i Shikamaru (który rozwala mnie tym swoim "Ale beznadzieja!").

Reverienne napisał/a:
Jakie kreskówki oprócz "Klubu Winx" jeszcze lubisz? Jeśli interesujesz się mitologią, ogromnie polecam inną kreskówkę Rainbow, "Huntik: Łowcy tajemnic", zwłaszcza jej pierwszy sezon. :>


Do moich kreskówkowych ulubieńców należą: "Witch" (choć tutaj wolę komiks od kreskówki), "Galactik Football", "Odlotowe Agentki", "Kod Lyoko", "W pułapce czasu", a z wczesnego dzieciństwa "Clifford". Oczywiście nie mogę tutaj pominąć filmów produkcji Disneya ("101 dalmatyńczyków", "Król Lew", "Merida Waleczna", "Mulan", "Ratatuj", "Vaiana", "Zakochany kundel", "Zaplątani", "Zwierzogród") i Dreamworks ("Shrek", "Madagaskar"). "Huntika" widziałam tylko jeden odcinek, ale wrócę do niego, obiecuję! ^^

Reverienne napisał/a:
Zarówno japoński, jak i fiński mają opinię jednych z najtrudniejszych języków na świecie. Czy to bardziej kwestia przypadku, że je wybrałaś, czy lubisz wyzwania? Jakich innych języków planujesz lub chciałabyś się jeszcze uczyć?


Tak, można powiedzieć, że lubię wyzwania, jeśli chodzi o naukę języków obcych i fiński wpasowuje się tutaj idealnie, gdyż jego gramatyka przysparza trochę trudności, ale jak już się czegoś podejmę, to nie ma przebacz, haha! Język japoński natomiast poznałam i polubiłam dzięki mandze i anime (a zostałam ze względu na znaki kanji). Z początku może wydawać się on skomplikowany, ale wystarczy poznać podstawy, by zmienić zdanie. :) No i trzeba pamiętać, że wszystko zależy od indywidualnych zdolności!

Oprócz japońskiego i fińskiego znam oczywiście angielski oraz niemiecki, a w wolnych chwilach uczę się także czeskiego (każde zdanie brzmi w nim wesoło), ukraińskiego (wbrew pozorom sporo różni się od rosyjskiego i bardziej przypomina polski) i suahili (tak mi się spodobał, że dzięki niemu nawet chciałam iść na studia afrykanistyczne). Planuję też wrócić kiedyś do hiszpańskiego (którego uczyłam się na intensywnym kursie ładnych parę lat temu) i wystartować z litewskim (moi przodkowie pochodzą z Litwy, więc fajnie byłoby poznać ten język). Swego czasu brałam się jeszcze za francuski (chciałam rozumieć słowa moich ulubionych piosenek po francusku) i rosyjski, jednak w tych przypadkach nie "kliknęło", ale może kiedyś dam im drugą szansę.

Reverienne napisał/a:
Czy słuchasz może fińskiej muzyki? Jeśli tak, to czy masz może jakieś polecanki? Lata temu bardzo polubiłam język fiński dzięki przypadkowo zasłyszanej "Jos sä tahdot niin" Jippu i Samuli Edelmanna, i chętnie poszerzam swoją fińską playlistę o nowe utwory. ^^


Stosunkowo niedawno odkryłam utwory w języku fińskim, ale muszę przyznać, że trochę ich już przesłuchałam i na chwilę obecną siedzą mi w głowie dwa utwory: "Odotus" zespołu Pariisin Kevät oraz "Hetken tie on kevyt" Laury Närhi. Jeśli chodzi o fińskie zespoły, ale śpiewające po angielsku, mogę polecić: French Films (zwłaszcza utwór "Special Shades"), Sturm und Drang ("A Million Nights"), Nightwish (tu radzę zapoznać się z całą dyskografią, jest tego warta!), HIM, Apocalypticę, Sonatę Arcticę oraz The Rasmus.

Jeszcze raz dziękuję za tak miłe powitanie! Gdyby jeszcze zrodziło się u was jakieś pytanie, to zapraszam! ^^


(c) ja

A co, gdy świat nam ucieknie? Pomachamy mu na drogę i pójdziemy na spacer~
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.