Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
Rebecca
sevi

Odcinki
Sezon 4
❧  Odcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie  ☙

AutorOdcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-02-2012 20:49
Andy i jego przyjaciele składają wizytę czarodziejkom. Mitzi czując się zagrożona Stellą, anonimowo dzwoni do Specjalistów. Chłopcy natychmiast składają wizytę swoim dziewczynom. Tymczasem Tecna wykrywa osobę, która kupuje dużo pluszaków Love&Pet. Okazuje się, że to właśnie ona jest ostatnią czarodziejką na Ziemi.

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez PVTeam123 dnia 14-10-2020 12:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06- Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2012 16:30
Biedna Roxy, na początku, gdy Winx powiedziały jej kim naprawdę jest była taka zagubiona. W sumie to nie dziwę jej się. Ale dzięki, wierzę w magię. Winx zdobyły Believix - najbardziej przesłodzoną transformacje w historii :D.

Istnieje takie coś jak polskie znaki. Wypadałoby ich używać :D + nie pisze się "na prawdę", a "naprawdę".




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez Victoria dnia 30-04-2015 16:26
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06- Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-11-2012 16:55
Fajnie, że Winx dostały nową transformację. Może i jest przesłodzona, ale styl nie jest zły.
ariela_ napisał/a:
Biedna Roxy, na początku gdy Winx powiedziały jej kim na prawdę jest była taka zagubiona. W sumie to nie dziwie jej się.

Biedna? Zagubiona? Ona była wredna! Gdy nie wiedziała co zrobić to po prostu wybiegła jak tchórz. Tak się nie traktuje gości. Może Stella na nią naskoczyła, ale ja też bym się wkurzyła jak by ktoś oszukiwał, a zwłaszcza jeśli chodzi o zwierzaki.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06- Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-11-2012 13:48
Nie sądzę, żeby była taka biedna. W części zgadzam się z AnjaAnel_R, chociaż naprawdę trochę się zagubiła. Jestem tak pół na pół. Niby nie wiedziała, że nie można brać tylu pluszaków (albo wiedziała i chciała zabrać robotę Winx i zarabiać majątek na pluszakach), lecz z drugiej strony głupia trochę jest, że tak ucieka przed wszystkim. Czy ona ma Winx za rycerzy na białym koniu, którzy zawsze Cię uratują? Właśnie dlatego nie wiem jaką podjąć decyzję, czy jestem za, czy przeciw Roxy - niby ostatniej czarodziejce na Ziemi.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:17
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06- Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-11-2012 08:06
Flora ma raz same kucyki upięte na górze, a raz również i rozpuszczone włosy z tyłu.
Dobrze, że Sky i Helia zmienili fryzury. Wyraźnie im się to przysłużyło. Chociaż Sky'owi to już nic nie pomoże xD.
Do licha! To w końcu Winx zablokowały możliwość wielokrotnego adoptowania pluszaków, czy nie? Wygląda na to, że nie, skoro Roxy ma ich dużo. Po kij Tecnie ten system kontroli, skoro i tak tamta mogła zamawiać.
Można było zrobić tak, że składanie wielokrotnych zamówień byłoby niedostępne, co wynikało z wcześniejszych odcinków.
Roxy nie wierzy w magię i w ogóle, ale sama adoptowała kilka latających pluszaków. O co więc chodzi? Może o to, że nie wierzy we własną magię. Nie docenia siebie.
W 16 minucie Stella ma nos jak klucha xD.
Believix może i jest bardziej słodki niż magiczny, ale także mi się podoba. Stella, Musa i Layla wyglądają trochę gorzej, a Bloom jest odrobinę zbyt różowa jak na nią (i tak mi się podoba), ale Flora i Tecna prezentują się bardzo ładnie i do nich nie mam żadnych zastrzeżeń.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:19
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06- Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-12-2012 20:47
Nie ogarniam, ta Stella jest chyba ślepa, przecież to Mitzi pocałowała Brandona, nie Brandon Mitzi, nie całowali się w usta, tylko to był buziak w policzek, więc to była wina Mitzi.
O, teraz, oglądając początek odcinka wydaje mi się, że one chyba mieszkają w tym sklepie. Dziwne, to już nie u Mike'a i Vanessy?
Przed "i" nie stawia się przecinka, chyba, że został użyty drugi raz w tym samym zdaniu. Widziałam już wiele razy ten sam błąd, więc zwracam ci na to uwagę.


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Cookie dnia 29-12-2012 14:45
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~Maliana
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2013 21:04
Odcinek jest spoko. Wreszcie Winx zdobyły Believix, znalazły ostatnią czarodziejkę Ziemi i zmusiły ją do uwierzenia w magię. Najładniejszy Believix posiada Bloom, a najbardziej przesłodzony to chyba Stelli, kto się ze mną zgadza?
Ps: fajna ta muzyczka z Believix'u.



Zestaw by Ross.

Dziękuje.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:20
http://simso.ubf.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie
użytkownik usunięty
Dodane dnia 17-03-2013 13:19
Odcinek był świetny, mnie się bardzo podobał. Beliviex jest trochę przesłodzony, ale nareszcie jakaś transformacja, w której Tecna nie została poszkodowana. Bardzo podoba mnie się jej i Flory Believix, moim zdaniem wyszły najlepiej. Czarownicy z Czarnego kręgu zrobią wszystko by dopiąć swego. Walka pomiędzy nimi, a Winx również była bardzo ciekawa. Winx nareszcie odnalazły ostatnią czarodziejkę Ziemi, którą okazała się Roxy. Specjaliści zachowali się trochę chamsko wobec swoich dziewczyn, rozumiem są zazdrośni no, ale bez przesady. Od razu, gdy wokół Bloom pojawia się Andy, Sky zaczyna mieć do niej pretensje o byle co.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:21
AutorRE: Odcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-03-2013 20:58
Och, super, że mają moc Believix. Dzięki tamu mogą pokonać czarowników. Mitzi się zastanawia, dlaczego Brandon woli Stellę. Nic dziwnego, sama wlałabym chodzić z czarodziejką, niż z taką paskudą, jaką jest Mitzi.

"Believix", a nie jakaś inna mieszanka liter, no i może coś więcej? :D


(c) rossattiee

Edytowane przez Victoria dnia 30-04-2015 16:28
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2013 22:05
Bardzo lubię ten odcinek, ale nie lubię Roxy. Jest jakaś dziwna. Najpierw krzyczy, że Winx są nienormalne i, że magia nie istnieje. A jak jest w niebezpieczeństwie to nagle zaczyna wierzyć w nie i magię. Mówiąc, że pokonają Łowców Czarodziejek. Jest po prostu fałszywa i tyle. Niezbyt piosenka do Believixu mi się podoba. Brak w niej dynamiki. Angielska i Włoska mają taką dynamikę, że aż chce się słuchać. A Polska to jak by te dziewczyny co śpiewają od tygodnia nic nie jadły.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-05-2013 10:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2013 11:10
Jak dla mnie, to troszeńkę przesadziła. Rozumiem, ja też bym nie potraktowała jakoś specjalnie miło, gdyby jakaś grupa dziewczyn wparadowała mi do pokoju, oskarżyła mnie o znęcenie się nad zwierzętami, po czym twierdziła, że jestem czarodziejką... i później skulona powtarzała: "To tylko sen.. czarodziejki nie istnieją" xD.


Ja byłam zła na Roxy, że im nie uwierzyła, ale jakoś to zniosłam. W końcu one weszły do jej pokoju tak bez pukania i oskarżyły ją o znęcanie się na zwierzakami Love&Pet, których miała tam strasznie dużo. Ale w końcu im uwierzyła.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2013 05:44
Całkiem niezły odcinek. Zgadzam się w zupełności z Ailen. Też byłabym zła, gdyby do mojego pokoju wtargnęła jakaś grupka dziewczyn, które mnie oskarżają. Zadzwoniłabym na policję :D. Ale też wkurza mnie to, że Roxy nie chciała uwierzyć w magię. No bo przecież sama widziała, że one są czarodziejkami. Gdyby mi ktoś powiedział, że jestem czarodziejką, to bym się tak ucieszyła, że nie wiem. I fajnie, że zdobyły Believix, chociaż to prawie nic im nie dało, a ja wolałam Enchantix. A po za tym nie wiem czy ktoś zauważył, ale Winx chyba bezprawnie sprzedają te zwierzaki. No bo przecież wzięły je sobie ze sklepu z zabawkami, a teraz sprzedają mellow.


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez Victoria dnia 30-04-2015 16:30
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-06-2014 12:55
Malowanie mieszkania było zabawne. Zdenerwowało mnie to, że Endy i jego koledzy przyszli i wszystko zepsuli. Ale gdyby nie oni, Mitzi dowiedziałaby się, że Stella i Winx są czarodziejkami. Jest wredniejsza niż myślałam! Czemu wysłała specjalistom zdjęcie stawiające Bloom w dwuznacznej sytuacji. Jej chyba naprawdę zależy na nieszczęściu innych. Bielievix jest strasznie przesłodzony. Enchantix był najlepszy! Jednak gdybym miała wybrać czarodziejkę, która najbardziej mi się podoba w tej transformacji, to wybrałam bym Laylę i Florę. Jednak najbardziej mi się nie podoba Bloom i Stella. Roxy strasznie potraktowała Winx! Ja bym się ucieszyła, gdybym dowiedziała się, że jestem czarodziejką.
Edytowane przez Victoria dnia 30-04-2015 16:33
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x06 - Czarodziejka w niebezpieczeństwie
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-05-2017 19:59
Sky`a fryzura prawie nie zmieniona za to Helii super klasa, śmiech Rivena bezcenne.
Mitzi mogłaby być piątą trix :D mam na myśli zaraz po Diaspro, małpa jakich niestety duży. Dziewczyny robią remont i co się dzieje? "winx to światełko magii winx" kurcze no bo mnie trafi, te piosenki są denne.
Andy vs specjaliści hah genialne i podstępne ale fajne, ale Andy i paczka się za bardzo łaszą do dziewczyn.
Nareszcie dziewczyny namierzają Roxy, aczkolwiek przyznaje że na początku jak nawrzeszczała na dziewczyny to pomyślałem sobie, "o o ale arogancka bestyjka, a wygląda tak niewinnie".
Aura Roxy już mówi czego czarodziejką będzie, świetne, za to Stella oceniając jej wygląd i psa była bezczelna.
No i Roxy wpada po uszy, czarownicy atakują dziewczynę dobrze że w porę zjawiają się Winx, swoją drogą zapowiada się super walka w następnym odcinku.



Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.