Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
Rebecca
sevi

Odcinki
Sezon 4
❧  Odcinek 4x08 - Biały krąg  ☙

AutorOdcinek 4x08 - Biały krąg
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 08-02-2012 20:52
Winx, Roxy i specjaliści udają się za miasto, do starej stajni, do której kiedyś Roxy wraz z ojcem jeździli. W czasie pobytu pojawiają się Łowcy. Winx muszą walczyć z nimi, w tym samym czasie czarodziejka zwierząt znajduje Biały Krąg, który pokonuje czarnoksiężników. Czym jest ten potężny artefakt?

| OGLĄDAJ ODCINEK | ZOBACZ KADRY |
POPRZEDNI ODCINEK || NASTĘPNY ODCINEK




Edytowane przez PVTeam123 dnia 14-10-2020 12:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08- Biały krąg
~ariela_
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2012 19:15
Ten cały Biały Krąg jest dziwny, Podobny do pierścienia Stelli, tyle, że ten zależy do Roxy. Ale tak po za tym to bardzo mi się podobają Winx w kowbojskim wydaniu <3.




(av) by Cz_Flora
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:37
26203950 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08- Biały krąg
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-11-2012 09:37
Hehe, pomylili się już na samym początku. W tytule odcinka napisali "The withe circle", a wszyscy wiemy jaka powinna być prawidłowa wersja.
Winx w kowbojskich strojach nie za bardzo mi się podobają. Ogólnie, wszelakie stroje w stylu country nigdy nie były mymi ulubionymi.
Fajnie, że Brandon obejmie Stellę w pasie jedną ręką. Przy normalnej ludzkiej anatomii byłoby to awykonalne.
Jak Winx jadą do tego domku, leci jakaś piosenka o szkole. Wiemy, że nasze czarodziejki nie są już uczennicami, a poza tym, ta misja nie ma nic wspólnego z wakacjami. Wyjątkowe niedopasowanie do sytuacji.
Dziury na drodze? Hoho, w Polsce to by się ta nasza Stella nie utrzymała, oj nie...
Winx mogą używać magicznego pyłu? Myślałam, że to jest główny atrybut Enchantixu. No to się pomyliłam.
Dziewczyny świetnie wyglądają w strojach Frutti, choć ich ubrania zostały pozbawione ozdobnych elementów, jakie można zobaczyć na oficjalnych rysunkach.
Jedna z koleżanek Mitzi wygląda dokładnie tak, jak Scilly z komiksu, która występowała również w serialu jako tło.
Kijowo z tymi piosenkami. Mitzi i Musa to ten sam wokal; ta druga śpiewa z kilkoma głosami w tle, a przecież jest sama; natomiast głos Stelli zupełnie nie pasuje do jej dubbingowego. Porażka.
Fajnie, że Nabu i Layla się dogadują. On jako jedyny nie jest głupio zazdrosny. Rozumie, że jego dziewczyna nie jest przedmiotem i także ma prawo do swobody. Inne pary mogłyby się od nich uczyć dojrzałości.
Tak w ogóle, to teraz już nie pokazują co będzie w następnym odcinku. Robili to jeszcze na początku tej serii.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:40
Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08- Biały krąg
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2012 09:48
Te kowbojskie stroje są trochę dziwne. O matko, współczuję dziewczynom. Stella za kółkiem to... xD. Ja myślałam już, że one walną w drzewo. Biały Krąg, to tylko biała i błyszcząca obręcz. Spodziewałam się czegoś większego. A takie coś ma tyle mocy w sobie. Jak Roxy wzywała te zwierzęta, żeby jej pomogły to było cudowne.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:41
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08- Biały krąg
użytkownik usunięty
Dodane dnia 09-01-2013 22:22
Stroje, moim skromnym zdaniem, rewelacja! Odcinek ten, to jeden w moich ulubionych w tej serii. Nie sądziłam, że taka obręcz może mieć taką moc. Uwielbiam mini Winx, są takie słodkie! Roxy jak zwykle nie wie czego chce. Ale Stella jest zła na swojego chłopaka. Muszę przyznać, że w ignorowaniu jest lepszą niż w prowadzeniu.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:41
AutorRE: Odcinek 4x08- Biały krąg
użytkownik usunięty
Dodane dnia 03-04-2013 18:44
Te ich ubrania były świetne. Zdziwiła mnie bardzo Roxy, powiedziała, że ona nie ma takich ładnych ciuchów jak pozostałe dziewczyny... to co ona jest taka biedna, że nie ma własnych ciuchów? Jej ojciec prowadzi bar na plaży, to musi mieć pieniądze, by jego córka mogła się w coś ubrać, masakra. W tym odcinku najlepsza była Stella - "Ja prowadzę, na Solarii mi nie pozwalali", albo do Timmiego - "A to tak się biegi zmienia", po prostu super. Gdy mieli odjeżdżać Brandon chwycił Stellę w talii to normalnie by było nie możliwe, ale to bajka. Moim zdaniem Stella bardzo dobrze prowadzi, nie wiem dlaczego pozostałe dziewczyny tak bardzo chciały, by jechała Layla. Uwielbiam mini Winx, tylko myślałam, że magiczny pył jest tylko przy Enchantix'ie. Odcinek całkiem fajny.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:42
AutorRE: Odcinek 4x08- Biały krąg
użytkownik usunięty
Dodane dnia 03-04-2013 19:03
Odcinek nie powalił mnie jakoś na kolana, ale był całkiem, całkiem... Kowbojskie stroje naszych czarodziejek, są bardzo ładne. Nawet Roxy mnie w nim zaskoczyła. Wygląda w nim tak "inaczej". Do twarzy jest jej z tym kapeluszem. Mnie bardzo podobają się takie kapelusze, są takie stylowe xd, ale jak komuś w nim nie do twarzy, to on traci swój, że tak powiem "urok". Ten Biały Krąg, to niby zwykły pierścień, ale jak widać ma w sobie ogromną moc.
Ciekawa jestem czemu Ogron nie mógł go dotknąć.
To Winx mogą się minimalizować przy Belivixie? Jakoś trudno mi w to uwierzyć.
Jeśli czarodziejki zdobyły nową przemianę, to zdobywają nowe umiejętności, a tamte, że tak powiem "zanikają".
Zawsze tak było, no chyba, że minimalizacja jest również przy Belivixie i twórcy zrobili wyjątek. Przechodząc dalej... Stella mimo wskazówek Timm'iego nie za bardzo poradziła sobie z prowadzeniem samochodu. Wcale jej się nie dziwię xD.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:44
AutorRE: Odcinek 4x08- Biały krąg
~jasemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-04-2013 20:29
Super, Roxy znalazła krąg, szkoda że zawładnęła nią Nebula i po tym zdarzeniu oddała krąg Bloom, bo nie chciała, żeby moc przedmiotu zawładnęła nią. Dobrze, że te zdjęcia pomogły Winx pojechać na tą farmę i dzięki temu Roxy znalazła tą obręcz.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 24-05-2013 19:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08 - Biały krąg
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-06-2013 19:12
Super odcinek. Winx miały piękne stroje kowbojskie <3. Śmieszne było patrzeć, gdy Winx były takie malutkie, niczym mrówka. Roxy wygrała z czarownikami. Ten Biały Krąg ma wielką moc. Cieszę się, że Winx pomogły temu właścicielowi farmy. Stella niezbyt dobrze, sobie radzi za kierownicą. Cały czas się gniewa na Brandona, za ten pocałunek z Mitzi. Odcinek ciekawy, wiele się w nim dzieje.


(c) rossattiee

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 21-06-2013 19:21
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08 - Biały krąg
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2013 11:22
Podobało mi się, jak ten stary farmer (ten gość) wygonił dziewczyny z posiadłości. Ale one nie dały za wygraną, weszły tam innym sposobem. O ile dobrze pamiętam, to się zmniejszyły. Pojawili się Czarownicy i je zaczadzili xD. Roxy użyła mocy Białego Kręgu i pokonała czarowników. Całkiem nieźle, ale ten odcinek jakoś nie przypadł mi do gustu.



Edytowane przez Ailen dnia 15-09-2013 14:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08 - Biały krąg
~Julietta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2013 13:49
Bardzo fajny odcinek. Świetny! Jedyne w czym się pomylili, to tak jak mówiła Velivea. Też to zauważyłam, że podczas, gdy Winx jadą na tą farmę, leci wakacyjna piosenka :D. Mała wpadka. Podobała mi się impreza we Frutti Music Bar. Ta piosenka, którą śpiewała Musa była fajna. Cały czas mam ją w uszach. ''Na co czekasz, czas ucieka!'' gwizdze. Ale też ciekawe jest to, że Winx w Believixie mogą się zmniejszać!


Moja "grafika".
Moje rysunki.
Mój ask.
Mój blog
''Problem to nie problem. Problemem jest twoje podejście do problemu'''. ~ Kapitan Jack Sparrow <3.
Av by Reb *-* <33.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 22-08-2013 14:43
49881408 http://winxforeverclub.blog.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08 - Biały krąg
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-12-2013 12:12
Odcinek bardzo fajny. Winx miały bardzo ładne stroje kowbojskie. I pojawił się nowy przedmiot: Biały Krąg, którego może używać tylko Roxy. Podoba mi się wyprawa na farmę Batsona. Wreszcie Roxy używa kręgu i czarownicy uciekają. Ciekawe było to, że dziewczyny mogą się minimalizować w Believix'ie. Świetny odcinek.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 22-04-2015 12:37
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08 - Biały krąg
~layla7
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-12-2013 09:28
Odcinek ciekawy. Widać, że Roxy jest potężną czarodziejką. Jeden z moich ulubionych. Stroje Winx były odlotowe. Najładniejszy miała Layla i Flora. Gdy były malutkie, wyglądały ak laleczki. Takie słodziutkie uśmiech. Piosenka Musy była fajna. Ten Batsson, czy jak mu tam, był okrutny! Ale odcinek uznaję za udany.

Unikaj powtórzeń. W tym poście było ich mnóstwo.


Odchodzę z WB. Głównie z jednego powodu, ale to teraz nieważne. Niektórych z was, zapamiętam na zawsze oraz będę ciepło wspominać, a niektórych po prostu wymażę z pamięci. Może nie byłam nieraz lojalna dla niektórych z was, za to także chcę was przeprosić. Żegnaj WInxBloggerze! Do zobaczenia!
Edytowane przez Ailen dnia 28-12-2013 11:14
http://winx-ever.cba.pl/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08 - Biały krąg
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2014 15:35
Fajny odcinek. Stroje kowbojskie naszych czarodziejek są piękne. Ten Biały Krąg... Nie wiem, co o tym myśleć. Z jednej strony Biały Krąg dobrze, że się pojawił w serialu, a z drugiej przewrócił życie Winx i Roxy do góry nogami. Podoba mi się ta "misja" lub "nalot" na farmę Batssona. Albo mi się wydaje, albo tam leci piosenka z wakacji przestraszony. Minimalizacja w Believix'ie jest słodka.



Edytowane przez Sophie dnia 28-03-2014 15:36
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08 - Biały krąg
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-06-2014 09:15
Odcinek taki sobie. Flora, Layla i Roxy miały bardzo ładne stroje. Czarownicy jak zwykle musieli się pojawić. Właściciel tej farmy chyba nie ma serca. Jak można zniszczyć takie piękne miejsce? Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale przy zmniejszaniu się, Winx powiedziały: ''Magiczny pył! Mini Winx". Myślałam, że wraz z mocą Believix, tracą możliwość posługiwania się Magicznym Pyłem? Okazuje się, że Roxy ma naprawdę potężną moc. Świetnie, że twórcy nie skupiają swojej uwagi tylko na Bloom.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Victoria dnia 22-04-2015 12:38
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08 - Biały krąg
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 18:18
A mi się ten odcinek nie podoba. Biały Krąg jest ładnym pierścieniem/bransoletką i tylko Roxy wie, jak go prawidłowo używać, jednak musiała oddać go Bloom, oczywiście. Wywołanie pożaru przez Czarowników - fajny pomysł, ale Winx wszystko ugasiły i ani śladu. Jedyne, co mi się podobało w tym odcinku, to stroje kowbojskie wróżek (wyglądały ślicznie!) i Stella siedząca za kierownicą :D.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Odcinek 4x08 - Biały krąg
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-05-2017 18:08
Super pokazanie działalności "Love&Pet", i różne jego działy każda czarodziejka ma swoje zajęcie świetnie.
Zdjęcia same układające się w historię? Dama ze snów Roxy? coś się święci.
Może się czepiam ale droga na farmę wyglądała jak droga i lasy w Magix ja rozumiem że nie można tego jakoś za bardzo urozmaicać bo i jak ale do licha, trochę nie wiem liściastych drzew? piasku? czegokolwiek nawet jeziorkofoch na twórców nie wyszli z tego, wręcz poszli na łatwiznę zasada kopiuj wklej.
Butson to przyjemniaczek nie ma co, ale dziwi mnie jedno, tzn Roxy wpada w posiadanie białego kręgu i dlaczego nie zostaje od razu opętana?:O


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.