Nowości
31.05.2024
❧ naprawiono muzykę z World of Winx sezon 2

20.05.2024
❧ dodano komiks nr 216 - Ścieżka wróżek

18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,066
 Najnowszy Użytkownik: ~Joasia
Dzisiejsi Solenizanci
MariaElzbieta
Speksi

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 8 z 27 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-08-2013 17:30
Ailen napisał/a:
Łał, Płomyk - jest świetnie. Podoba mi się koloryzacja na pierwszej sygnaturze. Jest przecudowna. Jak widzę, dałaś tekstury (czy mnie oczy mylą? nie wiem xdd). Bardzo dobrze wyglądają. Bardzo dobra praca. Z napisem problemu (o dziwo xd) nie mam. Może być, ale lepsza byłaby sygnatura bez napisu (moim zdaniem xD). Druga podbiła moje serducho. Kolory bardzo dobre, chociaż pomarańczowa twarz Aishy nie paaasujeee. To nie nowość, że się czepiam kolorów i napisów. Ale mniejsza z tym xD. Napis do KOSZA. Już, natychmiast. Tekstura - kratki... JA KOCHAM KRATKI, kocham kratki. Za kratki masz plusa, wielkiego plusa. Ten brush w rogu też niezły. Brawo, bardzo podobają mi się te dwie prace. Życzę weny i czekam na kolejne~~


Jest, jest, jest!!! Nareszcie. Wiesz ile na taki kom czekałam? Nie wyobrażasz sobie. Twarz Layli jest taka, bo dałam uwadnianie kolorów, kontrast i nasycenie.
Ja też kocham kratki! Krateczki górąąąą! Je!!!



Kolejne sygnatury. Nie wiem dlaczego, ale ostatnio jak zawodowiec się czuję. Lol xd. I tak nim nie jestem. Daleko mi do zawodowca xd.
Błahahahaha. Kratki żądzą!

Ten chyba nie wyszedł zdezorientowany




Ail, przykro mi, ale nie jestem w stanie poprawić Layli. Nie znalazłam tej tekstury wstyd. Pewnie ją wyrzuciłam... Ale jakby co, to mam jeszcze same kratki xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 29-08-2013 17:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-08-2013 19:52
Blooma całkiem niezła, ma fajne kolory. Wydaje mi się być zbyt różowa na twarzy, ale to nic. Napis do kosza. Na drugiej sydze nie podoba mi się ujęcie i napis. Do kosza. Kratki niezłe. Ostatnia syga całkiem ciekawa, ale ma nie ten napis (chodzi o czcionkę). Całkiem nieźle. Życzę weny~~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-09-2013 18:12
Hmm... jest naprawdę coraz lepiej. Zaczynają się tekstury i koloryzacje. Wypada to dosyć ciekawie. Napisy jeszcze trochę szwankują, ale nie we wszystkich wypadkach. Najlepszą sygną jest praca z Musą. Wypada na prawdę nieźle. Napis świetnie wkomponowany i obdarzony poświatą. Najs dżob, Smocza!



Edytowane przez Sophie dnia 02-09-2013 20:49
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2013 19:49
Kolejne pracki.




Wersja z napisem


I bez






(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2013 20:07
Nowe zestawy mi się nie podobają. Tekstury źle wyglądają, są źle dopasowane. U Tecny sparkle mi się nie podobają, ogólnie słabo wyglądają, może małe były by lepsze?

Najlepszy zestaw. Napis kompletnie nie pasuje, ale kolory są świetne. W oryginale są strasznie przejaskrawione, te są stonowane, lekko mroczne. Jakość też dobra, robisz postępy. Weny życzę.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2013 20:50
Te zestawy mi się nie podobają. Tekstury nie pasują, źle dopasowane (tak jak napisała u góry rossattiee). Tecna ma na sobie niepotrzebne brushe, słabo. Kadr na drugiej sydze mi się podoba. Życzę weny~~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-09-2013 16:18
Dzięki, dziewczyny za komentarze i dobre rady. Jakoś tak mam skłonności do nawalonych prac. Nie wiem dlaczego. W następnych zestawach też będzie nawalone, bo zrobiłam je zanim przeczytałam te komentarze, a szkoda mi ich nie pokazać. Szczególnie, że mam coraz mniej czasu na robienie grafy.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-09-2013 22:28
Dobra. Dzisiaj mam kolejną sygnaturę. Nie będę to prace, o których wcześniej wspomniałam, tylko najświeższa sygnaturka :].



Wiem, tandetne.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-09-2013 15:48
Nie jest źle, ale dobrze też nie jest xd. Czegoś mi brakuje - może jakaś koloryzacja na PNG'sach by się przydała? Nie wiem. No ale czegoś brakuje. Tło jest znośne. Napis ginie w tle, kolor powinien być jaśniejszy. No cóż, życzę weny~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2013 17:45
Dziękuję, za komentarz, a wena na pewno się przyda :].
Kolejne dwie prace.







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2013 17:47
Ciekawe PNG'sy. Z devianta? Tak przynajmniej myślę, bo naprawdę fajnie wyglądają. Tła też niezłe. Napisy mi (tu nie ma mowy o nowościach) nie pasują. Czcionka nie ta. Chociaż nie, czcionka ok. Bardziej nie podoba mi się ten efekt. No ale mniejsza.

Widać progres mruga. Życzę weny!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-09-2013 21:15
Ostatnio jakoś tak dziwnie dużo weny dostałam. Ale co z tego, że wena jest, jak pomysłów ni ma xd.





Z tego jestem naprawdę dumna.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 17-09-2013 21:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 17-09-2013 21:24
Hm, no więc tak... ten czarno-biały efekt bardzo ładny, jednak trochę za duży - taki paseczek szerokości 50, może 60 pikseli by wystarczył. Jak dla mnie napis ledwo widać - ja bym tutaj dała jakiś inny efekt, a nie blask, natomiast brushe nie za bardzo pasują do tego czarno-białego kawałka. Jak są na części kolorowej - okej, tutaj pasuje, ale Boże broń nie na czarno-białym! Wracając do kolorowej części, nie mam tutaj nic do zarzucenia, ale możesz pokombinować z koloryzacjami.
Ogółem praca jest dobra, ale, jak wiadomo, trzeba się uczyć na błędach.
Na koniec dodam jeszcze, że nie do każdej sygnatury, do której użyty jest kadr, nie pasują brushe. W niektórych pracach lepiej dodać samą koloryzację czy napis (akurat nie odwołuję się do tej pracy z Bloom w Sirenixie, bo tutaj bardzo ładnie komponują się brushe). To na razie tyle z mojej strony.

Edit. Zauważyłam jeszcze wyżej dwie prace, które wcześniej mi się nie wyświetliły.
No więc, Winx w Believixie - na Twoim miejscu wyrzuciłabym napis lub robiła eksperymenty z efektami, bo taki napis mi tutaj nie pasuje. I, jak już wspomniałam, koloryzacje. Tutaj może dałoby się upchnąć jakieś brushe... albo wróć! Może jednak nie bardzo. A natomiast Bloom w sukience (czy raczej w eleganckiej fryzurze, bo tylko widać głowę) ładnie prezentowałaby się z napisem i tylko tyle efektów u niej widzę.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 17-09-2013 21:30
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-09-2013 00:06
Pierwsza sygna - Bardzo fajny kadr, może tylko dałabym inne tło. To jakoś mi nie pasuje. Wydaje mi się też, że napis powinien być "Best Friends Forever". Bo jak mówisz best friend to określasz jedną osoby, tak jak np. mówisz "This is my best friend" - To jest mój najlepszy przyjaciel. A gdy już opisujesz grupkę ludzi to mówisz "Best Friends". Napis ogólnie wygląda ładnie, ale ja bym chyba dała go na środek, bo jak nachodzi na ten wzorek w rogu to tak średnio to wygląda.
Druga sygna - Bloom wygląda tu zachwycająco, podobają mi się efekty, które zastosowałaś, kolory nie są przesadzone. Cieszę się, że nie wwaliłaś tam jakiegoś dużego napisu i to jeszcze najlepiej koloru niebieskiego, różowego, czy jeszcze nie wiadomo jakiego :]. Ten napis fajnie się wtapia i sprawia wrażenie, że nie jest pusto, a jednocześnie nie zapełnia całego miejsca.
Trzecia sygna - Podobają mi się te takie, jakby zwisające kryształki. PNG'es z Bloom też dobrze się prezentuje, podoba mi się efekt czarno-biały obok kolorowego. Napis jak najbardziej pasuje.
Smoczy_Płomieniu, naprawdę masz talent uśmiech! Oczywiście czekam na następną dostawę grafiki!



Edytowane przez Lilla dnia 18-09-2013 09:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-09-2013 21:31
Post będzie krótki.

27.08
Pierwszy avatar ma bardzo ładną kolorystykę. Nie ma na nim żadnych zbędnych dodatków i jest gites. Ostatnio bardzo lubię takie puste prace. Ta wyszła Ci naprawdę dobrze. Podoba mi się kadr. Drugi avek byłby ładniejszy bez tego paska. Psuje on efekt. Pomijam kwestię 3D i Sky'a xD. Co do pierwszych dwóch sygnatur, to kolorki są dobre, ale napisy nie pasują. Dalej mam jakieś uraz do tych dziwnych zawijasów. W pracy zrobionej AP podobają mi się te gwiazdki. Takie ciekawe uzupełnienie tła. Jedyny zgrzyt to napis.

28.08
Fajneee te nutki u Musy, podoba mi się. Napis ujdzie (pasuje kolorystycznie - ogromny plus), jednak według mnie byłoby lepiej bez niego. W Layli nie podoba mi się kolor skóry. Jest bardzo pomarańczowy. Zawijasy mogą być, choć są trochę... za gęste? Napis do kosza.

29.08
Tu kratki na minus. Nie pasują. Stella ma takie nieciekawe coś na rękach i twarzy. Napisy nie pasują. Błyskotki u Musy całkiem dobrze wyglądają.

03.09
Nie, nie, nie. Brushe lub tekstury są źle dobrane, nachodzą na twarze czarodziejek, wygląda to nieestetycznie. Tecna byłaby nawet dobra, gdyby nie te błyskotki na twarzy.

W następnych pracach z png'sami czegoś mi brakuje. Jest pusto. Przydałoby się ciekawsze tło. Może z jakiś tektur? Lub czegokolwiek, byleby było ładniejsze!

W najnowszych sygnaturach nie pasują napisy. W ostatniej czarno-biały efekt mi się podoba, lecz praca jest za bardzo zawalona tymi błyskotkami. Kolory są bardzo zwyczajne.

Życzę weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2013 20:55
Dzięki za komentarze, dziewczyny. Fajnie, że niektóre (chyba) prace wam się podobają xd. Dla mnie to jest już na wagę złota.
Jak zwykle gdy piszę posta, mam nowe sygny.







Kolejna sygnaturka.








(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2013 13:38
Jakieś "kwadraty" się na pierwszej sygnaturze porobiły, oj xd. Trochę dziwnie to wygląda, ale ostatecznie, może być. Kolejna rzecz, której się uczepię... NAPIS. Tak, napis. Kolorystycznie jest całkiem w porządku, ale czcionka... Raczej nie. Sama nie wiem. Przechodząc do sygnatury z Florą, mam takie same zastrzeżenia, jak przy sygnaturze ze Stellą. Troszkę dużo brushy w rogach i w ogóle xd. Sygnaturę z Vampire Diaries sobie daruję - powiem tylko, że jest za pusto i czcionka mi nie pasuje xd. Weny życzę~

P.S.: Możesz mnie zabić za ten kom xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2013 19:29
Te kwadraty były zamierzone xd. To jest brushe xd.
E tam... Ja już taka jestem, muszę nawalić, bo nie przeżyję xd.
Właśnie sygna z Pamiętników Wampirów była małym eksperymentem. O wiele łatwiej jest zrobić zestaw z animacji, niż z kadrów, z filmów. I jakoś ten tegos poszło xd.

P.S. Spokojnie, nie zabiję Cię za ten komentarz.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2013 19:42
Hm... Zacznę od pracy ze Stellą w Sirenixie. Nie podoba mi się kolorystyka. Włosy Stelli wyglądają strasznie dziwnie. Jeśli chodzi o brushe i tekstury, to są całkiem, całkiem, jednak te kwadraty są w nieodpowiednim miejscu. O wiele lepiej wyglądałyby, gdybym były gdzieś koło napisu. Napis, kolorystycznie jest ok, czcionka ujdzie... nie podoba mi się położenie. Teraz praca z Florą. Nie podobają mi się te różowe cosie. Psują cały efekt, a poza tym praca jest ok. Co do napisu, to nie podoba mi się czcionka.
Ogólnie, idzie Ci coraz lepiej. Ćwicz, a będzie jeszcze lepiej. Życzę weny!



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2013 20:07
Jakoś nie wierzę, że idzie mi lepiej, ale niech będzie xd. Cieszę się, że tak myślicie.
Kolejne prace. Jedna beeez napisu (Jupii! xd)




Klep dla ROXY <3


Lewy Pgn's od Rossattiee, a prawy od Fantazyme.

Ta z Icy bardzo mi się podoba xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 12-10-2013 08:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 8 z 27 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~February0
15:04:50 31.05.2024
Yayy super! To jeśli tylko będzie już troszkę bliżej to chyba tutaj się do kogoś z Was odezwę, super byłoby się tam na miejscu złapać <3
^ChandSharma1
9:08:10 30.05.2024
Z tego co wiem to wybiera się też immeari, magicalzuzu, quba016 i thewinxters. Nie wiem czy ktoś jeszcze
^ChandSharma1
9:03:26 30.05.2024
Oooo, ale super, February! serce
~February2
0:39:38 30.05.2024
Oo bo ja planuję być i zastanawiałam się czy będzie ktoś serce Muszę obczaić bilety do Włoch!
^Flamli1
20:37:12 29.05.2024
Tak, PVteam i ChandSharma jadą od nas, immeari
~February0
20:31:25 29.05.2024
Wiem że jeszcze sporo czasu ale czy może ktoś będzie się wybierać do Rimini w sierpniu na to Winx party?
~Misiekoslavsky0
13:13:53 29.05.2024
Nie, że narzekam.
~Misiekoslavsky0
13:13:40 29.05.2024
Coś dużo ankiet dajeta.
*Lunaris0
16:28:39 28.05.2024
*Lunaris0
16:28:25 28.05.2024
Hej, razem z koleżanką byłybyśmy wdzięczne za wypełnienie naszej ankiety na zaliczenie jednego prosema. Jest skierowana do pań. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSespCwjk19MSyk5D5OSliRW77q4IEFNP5H9Tg4ykb7UoeoYDg/viewform
~Vixen0
17:37:31 21.05.2024
Uważam że nie ma nic w tym złego bo to tylko obraz
~Vixen0
17:37:05 21.05.2024
Czy posiadanie Loliconów jest złe?
^Flamli0
20:42:16 20.05.2024
zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~nexusik0
20:14:41 20.05.2024
Ja oglądam telewizję ale przeważnie focus tv bo robią ciekawe dokumenty. Wiadomości (czytaj: stek bzdur i manipulacji) pomijam
~Vixen1
13:47:18 20.05.2024
Mam oczywiście zasady, typu nie pobieram gier z neta za darmo bo to złodziejstwo I zwykle to cebulaki lubią mieć wszystko za darmo
~Vixen1
13:46:13 20.05.2024
Nie muszę czekać az się reklamy skończą bo Brave to najlepsza przeglądarka blokująca reklamy
~Vixen1
13:45:47 20.05.2024
A jak chce jakiś film to w necie mam tego dużo
~Vixen0
13:45:22 20.05.2024
Ja żyję animem :> nic nie oglądam więcej oprócz anime, I np Winxa czy stare bajki
~Vixen0
13:44:31 20.05.2024
I tyle w temacie
~Vixen1
13:44:26 20.05.2024
Telewizor czyli tak zwane pudło odbiera ludziom rozum i wolność
~Vixen0
13:44:03 20.05.2024
Czy tylko ja nie oglądam telewizji żadnej XD
~Vixen0
13:43:47 20.05.2024
Uwu
^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.