Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha
Dzisiejsi Solenizanci
AgaWinx
Tireczek

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 14 z 27 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 21:07
Smocza sygnatury, są ładne. Pierwsza śliczna, ale ten napis taki sobie, zaś drugi najbardziej się mi podoba. Brushe, czcionki są piękne. Kadry są ładne. Uwielbiam Twoją grafikę Smocza, a tak wgl. zrobisz mi zestaw z Bloom?
Z góry dziękuję.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 14-02-2014 21:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 21:19
Chciałam skomentować wszystko, ale już nie chcę xd. Zamiast tego skomentuję tylko najnowszą dostawę i te prace, które najbardziej mi się podobają.


Bardzo ładna sygnatura. Delikatne kolorki dodają jej uroku, a patterns dopasowuje się do ogółu. Bardzo dobrze, że usunęłaś go z twarzy. Napis dopasowany, to taka wisienka na torcie.
Podoba mi się też drugi prezent dla Viv. Ma świetną kolorystykę, od razu przyciągnęła mój wzrok. Brushe w jakiś sposób uzupełniają sygnaturkę. Napis dobry, lekko się wtapia w tło, ale przypadł mi do gustu.
Wiesz, że drugą z najnowszych sygn już dodawałaś? xD Jakoś niezbyt mi się podoba, nawet nie umiem dokładnie określić dlaczego. Coś mi w niej nie pasuje. Natomiast pierwsza świetna, napis dopasowany, kolory dobre. Bardzo mi się podoba. Oby tak dalej!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2014 22:31
Zestaw dla Nellki



Mam nadzieję, że będzie Ci się podobał. Jeżeli napis jest źle napisany, to sorry... Ja umiem tylko tłumaczyć, a szukać mi się nie chało, więc skorzystałam z tłumacza. A tak w ogóle to dzięki za kom.

Sophie, mi też bardzo podoba się ta sygna, lecz niestety z napisem zawaliłam xdd. Szkoda, bo nie wiem czego używałam, bawiłam się koloryzacją i czcionkami, więc nie dam rady go poprawić.
Naprawdę dodałam już tą sygnę? Bardzo przepraszam, ale nie dodają po kolei, tak jak mam w folderze, lecz wybrane. Dzięki za kom całus.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2014 12:11
Smoooczaaaa. Smoooczaa. Smoooooooooczaaaaaaa.
Twoja grafika naprawdę się poprawiła. To, co widziałam ostatnio, kiedy tutaj byłam, chyba nie jest wykonane przez Ciebie? XDDD" Nie wiem, kiedy ostatnio komentowałam u Ciebie prace, więc czas nadrobić zaległości.
Zestaw z Bloom Enchantix (dla Nellki) ma fajne czcionki. Szczególnie napis "Enchantix" wygląda świetnie. Pasuje mi do tej sygnatury.

TA SYGNA. Ta sygna wygląda świetnie, chcę takich więcej. Lubię grafikę, w której nie muszę się czepiać o to, że coś jest nie tak, rly. Koloryzacja, napis, kadr - idealnie do siebie pasują (ponoć nic idealne nie jest, ale przecież czasami zdarza się wyjątek od reguły, prawda? c;).

Weeeeeeeeeeeeeenyyy, Smoku.

P.S.: Fajnie nadrobiłam zaległości, skomentowałam jeden zestaw i sygę, ok XD"


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2014 15:49
Dzięki, Hitomi, za miły komentarza. Tak, ostatnio cały czas patrzę na moje początkowe prace i porównuję je do dzisiejszych. Różnica kolosalna xdd. Ostatnio bardzo podobają mi się takie prace z takimi napisami, co w Mythix.

Zamówienie dla YouStee




Mam nadzieję, że Ci się podoba. Mi się podoba.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 17-02-2014 15:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2014 20:51
Hahah, fajny kadr xD. Na pewno działa na plus całej pracy, bo jest taki dosyć niespotykany. Fajne kolorki, mroczne, wyraźne, pasują do Seliny. Niby zestaw jest pusty, ale nadrabia to napisem i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Nie mogę nawet zbyt dużo napisać, bo nie mam co krytykować xD. Bardzo dobry zestaw, oby więcej takich
Weny ;3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 19:34
Dzięki, Sophie, za motywujący komentarza. Jakby co, to kadr wzięłam z galerii Google, więc nie wiem czyj to dokładnie. Próbowałam coś dodać do tego zestawu, lecz nic mi nie pasowało i zostawiłam taki zwykły. Mi się też bardzo podoba.

Dzisiaj mam kolejne prace. Nie są one moim zdaniem dobre, wręcz przeciwnie, ale sami oceńcie.





(to jest beznadziejne, wiem o tym doskonale)


I jeszcze taka stara praca.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 20:12
A więc tak... pierwsze dwie signy prawie nie mam zastrzeżeń. SAO prawie zawsze mi się podoba. Tutaj efekt ładny i napis też nieźle wkomponowany. Kadrowanie świetne.
Flora na drugiej pracy rządzi. Kolorystyka bardzo mi się spodobała. Efekt z prawej strony odpowiedni do sytuacji, że tak się wyrażę. Napis "power of nature" mógłby być odrobinę bardziej wtopiony w całość.
W dwóch ostatnich pracach czegoś mi brakuje. W pierwszej jest troszkę zbyt pustawo, a w signie z Laylą napis wygląda jakby był wciśnięty na siłę. Przydałoby się, aby był nieco rozmazany, a kontury stały się mniej widoczny. Może tez jakaś tekstura coś by zmieniła.
Podsumowując- jest na co popatrzeć i jest nad czym popracować. Życzę weny i dalszych pomysłów.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 20:55
Baaaardzo ładne prace. Zdecydowanie idziesz do przodu! Najbardziej spodobała mi się Flora Believix 3D. Klepię ją (jeżeli mogę). Ustawię dzisiaj lub jutro, jeżeli mogę proszę również o avka. Ale przejdźmy do rzeczy:
Pierwsza sygnaturka jest ładna. Jakoś nie przepadam za anime czy tam mangą, ale ta pracka jest ładna. Tylko ten napis! Nie, nie chodzi o czcionkę, tylko o kolor. Za bardzo się rzuca w oczy, a to postacie powinny być na pierwszym planie. Druga sygnaturka, jak już wspomniałam, jest najlepsza. Koloryzacja i brushe są świetne. Napis również. Tylko bardziej "przybliżyć" tą Florę, bo trochę słabo widoczna. Trzecia syga już nie ma w sobie "tego czegoś", jest taka zwykła. Napis mi się nie podoba. Brush wygląda całkiem nieźle, ale mogłaś go trochę zmniejszyć, ponieważ jest według mnie za duży. Koloryzacja, szczerze mówiąc jest piękna. Ten mrok, to światło xd. Bardzo ładnie się prezentuję. Przy włosach koloryzacja wypada przepięknie, w ogóle wybrałaś dobry kadr, ale napis mi się nie podoba. Layla wygląda dobrze. Tylko ten kadr po lewej wygląda trochę dziwnie. Czcionka dobrze się prezentuje. Koloryzacja ładna.
PODSUMOWANIE: idzie Ci coraz lepiej, tak więc ćwicz, ćwicz, a będzie Ci wychodzić jeszcze lepiej!


av (c) Chand

Edytowane przez Sophie dnia 21-02-2014 20:58
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 21:09
Dzięki za komentarze. Wiem, że te dwie ostatnie to kompletna porażka, ale to moje początkowe prace, które wygrzebałam gdzieś w folderze xdd.
Skoro moje prace stają się trochę coraz bardziej popularne ustawiam zasadę, że NIE ma KLEPANIA. Chcesz to bierzesz, najwyżej prosisz o avatar. Być może jak Ci się znudzi ten zestaw, ktoś inny będzie go chciał.

Avatary


Koloryzacja może być trochę inna niż u sygnatury, ponieważ nie byłam przygotowana, że ktoś będzie chciał powiększoną Florę. Nie dodałam także brushy, ponieważ uważam, iż takie avatarki są najodpowiedniejsze. Są dwie wersje. Z naciskiem na jej skrzydła oraz na resztę ciała. Zrobiłam tak, ponieważ są różne gusty.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2014 10:49
Na pierwszą sygnaturę gapiłam się pięć minut, ale okej xD. Świetna kolorystyka, pasuje to kadru. Ogólnie podoba mi się jego... czystość (Soph znowu zaczyna pleść bzdety, ale taki mój los). Fajny obrazek, bardzo mi się podoba. Zgadzam się z Akali, napis za bardzo rzuca się w oczy, powinien być bardziej dyskretny. Przez niego postacie są odsunięte na drugi plan, a ma być na odwrót.
Sygnatura z Florą również dobra, choć czarodziejka powinna być bardziej przybliżona. I ten pierwszy napis jakoś mi nie pasuje, za bardzo się wyróżnia. Podoba mi się taka delikatność tej pracy.
Realna praca nieco dziwna, w każdym razie ten napis nie pasuje, a poza tym kolorki kadru niezbyt mi się podobają. Takie sztuczne są. Brush dziwnie wygląda.
Stara praca nawet ładna, tylko napis psuje efekt. Ale dobre wtopienie kadrów, chociaż ta Layla po lewej zbyt wyróżnia się kolorami.
Z avatarów bardziej podoba mi się pierwszy ;3.
Weeeenyyyyyy <3333.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2014 15:01
Dzięki, Soph, za miły i motywujący komentarz.
Dzisiaj mam przełom (jak dla mnie xdd). Mam dwie animacje!



Póki co, to ja to biorę xdd.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 26-02-2014 15:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2014 15:42
Smocza, pierwsza sygnatura jest cudowna. Nie wiem co napisać. Tło bardzo ładne. Napis też dobrze dobrany. Fajne PNG'sy. Druga sygnatura też mi się podoba. Napis idealny. Weny.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-02-2014 20:44
Dzięki, WinxBloom, za komentarz.

Czas na fazę z Barbie (która już mina)!







Póki co, to mam jeszcze trzy, ale dodam następnym razem xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2014 09:47
Jeejciu, ale ta poprzednia dostawa wielka. Animacja fajna, png'sy dobrze dobrane. Jak dla mnie, to powinnaś się troszkę pobawić kolorami, bo takie zwykłe są. No i pod koniec przydałby się jakiś biały błysk sygnalizujący koniec animacji, bo tak to trochę dziwnie wygląda. Ale efekt przejścia ładny. Co do Lokiego (nie znam faceta xD) to również ma zwyczajne kolory. No i napis mi jakoś nie pasuje, za bardzo ozdobny jest do takiej animacji.

W pierwszej sygnie niepotrzebnie dałaś tą różową ramkę. Lepiej byłoby bez niej, nie pasuje tutaj. Brushe ładnie wyglądają, tak samo jak szary efekt, który zapełnia pustkę. Tylko znowu kolorystyka zwyczajna.
Druga ma za to dziwne kolory, nie podobają mi się. Biała rameczka tym razem pasuje (lepszy jak dla mnie efekt daje czarne obramowanie na masce, tylko wtedy od początku tło musi być przezroczyste, nie białe). Brushe wyglądają dobrze, tak samo jak napis. Ostatnia sygna fajna, dobrze dopasowałaś szare powtórzenie kadru. Tylko że znowu praca nieco traci na uroku przez zwykłe kolory.
Weny i pomysłów.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2014 10:56
Nowa dostawa jest bardzo ładna. Pierwsza signa odrobinę nie wyszła, bo nie ma na niej takiego elementu, który by przyciągał. Przez to wygląda to zbyt pusto. Wystarczył by skromny napis nad paskiem z efektem szarości. Pozostałe prace są całkiem spoko. Można je przyjąć w takiej postaci jakiej są. Napis ciekawie wklejony i z jakimś pomysłem. Kadr nie przypadł mi odrobinę do gustu, gdyż postacie wydają się odległe. Ponad to dziwnie wygląda jakość. bez zbytniego przyglądania się wygląda to całkiem nieźle.
Trzecia praca jest zdecydowanie najciekawsza. Tak jak wspomniała Soph, brakuje tutaj zabawy kolorkami. Efekty są urokliwe. Napisy - ciekawe czcionki. Cóż, tylko kolorystyka.
Powrócę jeszcze do ostatniego gifa z Florą. Pomijając już to, że rozmiar jest z lekka nie na miejscu, ogólnie animacja dobra. Szkoda tylko, że postacie są tak zwyczajnie ulokowane i praktycznie w png'sach nie ma żadnych zmian.
To na tyle z moich uwag.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2014 11:01
Dziękuję, Soph, za cenną krytykę, którą postaram sobie wziąć do serca. Choć nie obiecuję xdd. Pewnego dnia może mi coś odstrzelić i dalej zrobić złą kolorystykę xdd. Nie, no. Żartuję. Mam jeszcze trochę problemy z koloryzacją, ale przynajmniej w napisach się poprawiłam <3. Jeszcze raz wielkie dzięki.



Dzięki, Anja. Nie zauważyłam Twojego posta. Jesteście super, dziewczyny xdd. Postaram się coś robić z tą koloryzacją, ale nic nie obiecuję.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 17:39
Oooo... ty mój Smoczku kochany <33 Dałaś różową Barbie! No nareszcie! Czekałam na to sto lat uśmiech. Chciałam Ci napisać, że chce avki, ale jak przeczytałam ,,...mam jeszcze trzy, ale dodam następnym razem xdd." to odrazu Stop Nella. Poczekam sobie na Barbie xd i wtedy zdecyduje, którego sobie ustawie. Ok, teraz sę ocenię Twoje Barbie-osy. Pierwsza jest za pusta. Potwórzone oczka nie pasują. Ramka do kosza. Druga sygnaturka jest super. Podoba mi się. Napis pasuje. Trzeca Barbie jest piękna. Godna obserwacji xd. Wenki Somczku i czekam na Barbie.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 17:55
Dzięki, Nell. Specjalnie dla Ciebie dodaję kolejne trzy sygnatury z Barbie.







Nie wiem, jak Wam, ale mi ostatnia bardzo się podoba. To jest png's chyba z kolejnego filmu Barbie "Perłowa księżniczka" lub "Tajemnice/sekretne drzwi".




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2014 18:01
Pierwsza sygna jest ciekawa. Przy drugiej sygnie aż śmiać mi się chciało. Ten "Dym" na sygnie jest taki jak w cyrku (wczoraj byłam). Ostatnia sygnaturka jest najlepsza. Napis pasuje i brush też. Wenki.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 02-03-2014 18:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 14 z 27 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.