Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha
Dzisiejsi Solenizanci
AgaWinx
Tireczek

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 4 z 27 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2013 10:46
Po pierwsze. Wiem, że napisy nie pasują. Ja nie mam tego wyczucia. Nawet kolorów nie umiem dobierać. Gdyście zobaczyli jak ja się ubieram xD.
Ciężko w dzisiejszych czas znaleźć coś z dobrej półki xD.
Przecież ja co chwilę Ci grafikę oceniam. I jest coraz lepiej. Napisałam Ci przecie.



Dwa nowe zestawy.
Pirwszy




Drigi




I poprawiony dla Ail, ale i tak nie wyszedł xD. Jeszcze gorzej.



W drugim użyłam po raz pierwszy tekstury :cool:.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2013 13:26
Nieee, nie pasuje mi tu ta Flora w rogu. Kompletnie psuje pracę. Napis też jest źle dobrany. Na drugiej pracy jest za ciemno, a do tego na sygnaturze napis z tekstury nachodzi na głowę Bloom, co całkowicie zepsuło sygę. Ale plus, że użyłaś teksturę mruga. Dzięki, że chciało Ci się poprawić trzeci zestaw, bo przecież wcale o to nie prosiłam uśmiech. Nie wygląda gorzej, tylko lepiej. Uda Ci się w końcu, zobaczysz :D. Czekam na kolejne prace.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-07-2013 22:49
Dobra, nadeszła kolejna porcja zestawów! Błahahahahaha diabełek





A poniżej dwa małe eksperymenty.







I jeszcze mój pierwszy ruchomy avatar. Wymiary to (z tego co pamiętam) chyba 128x128.






(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 12:22
Hahahahaha, rozwaliła mnie ta mina na pierwszym zestawie, jest świetna :haha:. Napis trochę dziwnie wygląda, wydaje mi się, że jest nie w tym miejscu co trzeba. Łaaa, ładny zestawik niegrzeczny. Kolorystyka jest taka inna, fajne takie blade kolorki. Tu mi się podoba. JEDNAK... Co tam robi ten kwiatek, ja się pytam mellow! Bez kwiatka byłoby o wiele, wiele lepiej. Mógłby być nawet biały, tylko nie czarny! Czarny mi tu w ogóle nie pasuje. Kolejny zestaw to zupełnie co innego - ładnie wszystko wygląda, naprawdę. Widać, że użyłaś tekstury, mam rację? Nieźle, ta praca jest godna uwagi, chociaż trochę za ciemna jak dla mnie. Hmmm... Ruchomy avatar. Co do niego, to na przyszłość - kiedy coś animujesz, korzystaj z klatek, nie z kadrów. Kadry nie zawsze są dokładne. Do tego szybkość... nie jest płynnie i jeszcze zbyt szybko. Popracuj nad tym, a będzie dobrze :cool:.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 12:47
Dziękuję Ci, Ail, za komentarz. Teraz dam moje stare prace.

















(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 13:30
Ekhem, ekhem...

Więc tak... Porównywając twoje teraźniejsze prace z tymi starymi, widzę wielką poprawę. Zestaw pierwszy z tych starych jest taki zwykły. Tylko jakiś tam napis w rogu. Nie podoba mi się. Drugi i trzeci zestaw mają mocne kolorki, podoba mi się. Ale napisy są do... kitu, niestety. Ostatniego zestawu komentować nie będę. Ale między starymi a nowymi pracami widać poprawę, znaczną poprawę. Czekam na kolejne mruga.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 13:37
A mówiłam, żebyś nie patrzyła na nie. Mówiłam.

Dobra, a teraz moje najnowsze zestawy.



Rezerw. dla Ognistej_Wojowniczki




Skończyły mi się już zestawy, więc szybko nie będzie chociaż wątpię, bo mam wielką wenę.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 26-07-2013 23:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 13:42
Moja mina na widok tych zestawów - "wow". Co to jest? Nie podoba mi się, oj nie. Jest tak zwykło, do tego dziwne kadry wybrałaś. Jest niedobrze... Pierwszy zestaw ma taką pustkę, chociaż są na nim jakieś tekstury. Drugi zestaw ma całkiem niezłe zawijasy i kolory, ale nie podoba mi się. Popracuj nad tym mruga. Życzę weny :cool:.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 13:52
Uwielbiam właśnie taką prostotę. Chociaż faktycznie dziwne kadry. Mogły być lepsze. nie orientuję się czy zbierasz także zamówienia. Jeżeli tak to mam prośbę o zrobienie dla mnie zestawu.
Prosiłabym o zestaw z Bloom w podstawowej transformacji (Magia Winx - 1 seria).

Z góry dziękuję za fatygę.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 14:14
Ailen napisał/a:
Moja mina na widok tych zestawów - "wow". Co to jest? Nie podoba mi się, oj nie. Jest tak zwykło, do tego dziwne kadry wybrałaś. Jest niedobrze... Pierwszy zestaw ma taką pustkę, chociaż są na nim jakieś tekstury. Drugi zestaw ma całkiem niezłe zawijasy i kolory, ale nie podoba mi się. Popracuj nad tym mruga. Życzę weny :cool:.


A mi się podoba :D. Lubię takie zwariowane rzeczy. Uważam, że to najlepsze zestawy jakie zrobiłam.

Amy napisał/a:
Uwielbiam właśnie taką prostotę. Chociaż faktycznie dziwne kadry. Mogły być lepsze. nie orientuję się czy zbierasz także zamówienia. Jeżeli tak to mam prośbę o zrobienie dla mnie zestawu.
Prosiłabym o zestaw z Bloom w podstawowej transformacji (Magia Winx - 1 seria).

Z góry dziękuję za fatygę.


Ja tam lubię prostotę i nawalone. Zależy jak to się komponuje. Z chęcią zrobię dla Ciebie zestaw, ale nie zaraź się jeżeli mi się nie uda.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 14:25
Smoczy_Plomien napisał/a:
A mi się podoba :D. Lubię takie zwariowane rzeczy. Uważam, że to najlepsze zestawy jakie zrobiłam.


Hmmm, mi się bardziej podobały te, w których była dostawa z Musą w Sirenixie, ale każdy ma inny gust. Po dłuższym zastanowieniu się, stwierdzam, iż te zawijasy wyglądają całkiem nieźle. To chyba dlatego, że są niebieskie lol.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 18:57
Po pierwsze to jakość leży. Staraj się zapisywać prace w formacie png. Po drugie zapomnij o jaskrawo żółtych lub czerwonych napisach. Po trzecie to jakiś tam progres w stosunku do czcionek widzę, majstrujesz, kombinujesz. Z tego co się orientuję to zaczęłaś używać photoshopa, prawda? Życzę powodzenia i zawsze służę pomocą, i radą jak coś.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-07-2013 19:16
Słaba jakość? Gdzie? Jeżeli patrzyłaś półtora strony dalej to się nie dziwię. Tamtą grafikę robiłam ohoho i jeszcze więcej xD.
Żółtych i czerwonych? Zapamiętam :cool:.
Yy... Nie, używam Gimpa, ale on ma takie same możliwości jak PhotoShop. Ale jakby co, mam PhotoShopa tego od Chandzi, lecz on tylko stoi. A stoi, bo angielskiego nie umiem xD.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 00:07
A weź se. Jest twój ten zestaw.

Zamówienie dla Amy










Wiem, że i tak żadnego nie weźmiesz. Ale mam to gdzieś xD.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 11:07
Straszne to tło, to jest taki typowy efekt gimpa, niee podoba mi się. Czcionka sama w sobie dobra, gorzej z efektami na niej.
Pisałaś, że masz photoshopa. Spróbuj coś z nim ;>.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 11:17
Dżoa, tło jest takie, bo innych nie znalazłam. Masakra. W Googlach u mnie nic nie ma. Lol.
Wszystko jest zrobione w Gimpie, alee, alee napis jest w PhotoShopie :cool:. Próbowałam zrobić świecący, ale nie wyszło xD.
A tak w ogóle nic nie mogę zrobić na tym PS. Wszystko jest po angielsku, a ja anglika nie umiem Cudem zdobyłam na koniec roku piątkę xD.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 27-07-2013 11:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 12:35
Oj, nie zaszalałaś. Tło jest takie sobie we wzorki, dziwnie wygląda. Wierz mi, wiem co mówię. GIMPa stać na więcej i Ciebie też. Napis wydaje mi się być trochę za mały w stosunku do Bloomy. Bardziej podoba mi się druga wersja, aczkolwiek to wcale nie znaczy, że ma coś lepszego. Napis na niej też nie zachwyca, ale spokojnie. Nie zrażaj się, tylko pracuj dalej i się uda. Jestem tego pewna :cool:.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 13:34
Nie jest wcale źle. Faktycznie zestawy z niebieskim tłem są lepsze. To nie prawda, że żadnego nie wezmę. Gdy skończę pisać tego posta to zaraz ustawię jeden zestaw. Poprzednie prace były lepsze, aczkolwiek te nie naprawdę nie są złe. Pracuj, aż dojdziesz do perfekcji. Teraz ja też próbuję robić pierwszą grafikę i wiem, że to wcale nie jest łatwo. Może nawet w przyszłym tygodniu otworzę własny temat z grafiką. Ale się nie przestraszcie to moja pierwsza.

PS. Dzięki za nowy zestaw.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 19:34
Ail, ja się nie zrażam. Szczerze, to w ogóle nie zwracam uwagi na krytykę. Oczywiście biorę sobie wszystko co mówicie do serca, ale się nie zrażam.
Amy, cieszę się, że sobie w ogóle jakiś ustawiłaś. Pierwszy raz robiłam zamówienie i strasznie się stresowałam. Cały czas myślałam "A jeżeli jej się nie spodoba?" albo "Matko ja nie wiem co ona lubi!". Ale uwierz mi to nie jest takie proste zrobić dobrą grafikę. Szczególnie, że ja dopiero zapoznaję się z magią Gimpa i PhotoShopa.

New zestawy xD!

















(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-07-2013 20:31
Widzę poprawę, jest bardzo dobrze, więc tak:
Zestaw pierwszy - miałam radochę z napisu, a konkretnie z czcionki, którą tutaj zastosowałaś. Jest inna niż poprzednie i ucieszyło mnie to bardzo. Tylko słabo go widać (napis), bo kolor jest za jasny. Ciekawy kadr.
Zestaw drugi - Też całkiem niezła praca, nie mogę narzekać. Tylko taki trochę zbyt oddalone ujęcie, twarz postaci byłaby lepsza. Napis też jest ładny, inna czcionka. Ogółem, bardzo udany zestaw.
Zestaw trzeci - Hmmm... Kadr mi się nie podoba, zdecydowanie. Jest dziwny. Napis też mi nie pasuje. Minusik za ten zestaw.
Zestaw czwarty - Ajajaj, ten zestaw też nie przypadł mi do gustu. Ta pomarańcz mi nie pasuje, do tego napis miesza się z tłem. Tutaj też minus.

Razem wszystko ujmując, nie jest źle. Pracuj dalej, a na pewno będzie coraz to lepiej mruga.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 27 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.