Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK

Twórczość
Grafika
❧  Marna grafika Adelii  ☙

Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Gify/Animacje Luny
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 20:20
Robisz bardzo ładne animacje. Od pierwszej pracy minęło trochę czasu, a wszystkie poprawki wyszły zdecydowanie na korzyść. Szkoda mi tylko, że tak jak w przypadku Stelli, zachował się jeden minus. Wygląda to tak jakby klatki podskakiwały. W porównaniu do statecznej animacji Bloom w Bloomixie z 22 marca wypada to niestety gorzej. Szkoda, bo masz potencjał i powinnaś go rozwijać.
Życzę dużo weny i pomysłów!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gify/Animacje Luny
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 20:20
Hm... Animacja w niektórych scenach jest niepłynna. Nie podoba mi się to trzęsienie (ja też nie wiem, jak to wyłączyć albo coś...). Szkoda, że napis jest czarny, bo tutaj pasuje. Natomiast animacja w pozostałych miejscach jest płynna. Idzie Ci coraz lepiej, naprawdę. Ćwicz dalej, bo coraz to nowa praca to lepsza. Aktualnie ta praca mi się bardzo spodobała, przyrównując do poprzednich animacji. Weny życzę.



Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 20:30
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Gify/Animacje Luny
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 20:22
Jej! Ale piękna animacja. Naprawdę! Cudowna jest. Może też dlatego tak się zachwycam, bo uwielbiam Stellę xd. Dobra płynność, może i momentami są jakieś zachwiania, ale i tak jest super. Chciałabym umieć tak robić. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to napis, który niezbyt mi się podoba. I kolorek, i czcionka. Ale wielki plus za tą pracę. Czekam na więcej i życzę Ci weny!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Sophie dnia 29-03-2014 20:27
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-03-2014 15:59
Animacja ze Stellą wyszła Ci już lepiej. Jest bardziej płynna. Już mniej skacze. Robisz postępy. Jedyne co mi nie pasuję to napis. Jest taki nie gładki. Czcionka ok. Jednak podskakuje. Na minus. Czy ja widzę lekką koloryzację, czy mam zwidy? XD. Weny.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-04-2014 23:06
YouStee - Ty zwidów nie masz, ta sygna posiada delikatną koloryzację, której troszeczkę można nie zauważyć. Pewnie dlatego, że jak dodaję na WB to mi koloryzację właśnie zmienia na taką troszkę gorszą, jakby jej nie było. Jednakże, jest warto się dopatrzeć.

Elsa - och, Elso. Animacja jest płynna, klatka po klatce. W niektórych momentach można tego nie zauważyć, przepraszam za to. Jednak jest płynna. Napis jest czarny dlatego, że nie wiem, jaki kolor pasuje do żółtego. Na początku zastanawiałam się nad zielonym, jednak mi nie pasował.

Stella - jak sama nazwa wskazuje.. lubisz Stellę, to da się rozpoznać. Dziękuję za miłą opinię, Stell. Tak, w jednym momencie brakuje chyba napisu. Ale tylko w jednym, nie wiem czy tylko ja to zauważyłam ale też brakuje części xd. Tak wiem, napisy zawodzą. To nie moja specjalność.

AnjaAnel_R - dziękuję, Anja. Przepraszam, że Ty na końcu. Zapomniałam o tobie troszeczkę, wybacz. Próbuję pracować jeszcze nad niektórymi rzeczami, jednakże nie wychodzą i wypadają źle. Normalna klapa. Jesteś dość szczera.

AnjaAnel_R napisał/a:
Wygląda to tak jakby klatki podskakiwały. W porównaniu do statecznej animacji Bloom w Bloomixie z 22 marca wypada to niestety gorzej.


To naprawdę takie szczere, i tak nie ryczę, bo nie jestem wrażliwa na szczerość. Tylko bardzo za to dziękuję, że nie boisz się wyrażać własnego zdania, które inne osoby by zraniło i na amen foch.

Stella w Bloomixie wyrobi się do szóstego kwietnia. Małe przerwy pomiędzy robotą, jednakże jest dobrze. Jakaś koloryzacja jest. Jeżeli, nikt nie weźmie to będzie to animacja dla.. uwaga.. Stelli! Ty moja fanko Stelli xd. Jeszce raz dziękuję za wasze opinie.



*******
Początkowo miała być Stella, ale takie coś wyszło. Ktoś chce ava? Nie, bo ja to zakładam xD.





*******

No ej. Ktoś to badziewie skomentuje?
Z przyjemnością dorobię awatar.



as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Cattie dnia 16-08-2015 16:24
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 09:28
Wow, animacja z Elsą jest cudowna. Kolorki bardzo ładne. Wybrałaś fajną scenę. Animacja z Bloom dobra, ale PNG's lepiej wyglądałby w jaśniejszych kolorach. Twoje prace są piękne. Weny życzę.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 10:08
Oooo. No to tak animacja z Elsą bardzo mi się podoba. Super wybrałaś scenę. Płynność też jest moim zdaniem dobra. Ogółem to super ta praca. Animacja z Bloom, również jest bardzo dobra. Tu już bardziej mi się podoba napis. Świetna płynność. PNG's też ok, ale taki ciemny. No, ale praca ogółem fajna. Cóż, dobrze Ci to wychodzi. Czekam na więcej, Weny!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 10:39
Animation powraca! ;3
Animacja z Elsą jest fajna, ale strasznie szybka. W filmie było troszkę wolniej. Animacja z Bloom Bloomix strasznie mi się podoba, ale mam dwa "ale". Bloom po lewej coś zblakła i ta animacja jest okropnie krótka. Popracuj nad animacjami, to będę pisała same "ekstra" i "super".


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Sophie dnia 17-04-2014 11:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 11:33
Debby napisał/a:
Animation powraca! ;3
Animacja z Elsą jest fajna,, ale strasznie szybka. W filmie było troszkę wolniej. Animacja z Bloom Bloomix strasznie mi się podoba, ale mam dwa ,,ale". Bloom po lewej coś zblakła i ta animaja jest okropnie krutka. Popracuj nad animacjami to będę pisała same ,,ekstra" i ,,super".


Miałam już dawno powrócić do animacji. Tyle minęło nudziłam się i zaczęłam robić.
Bloom po lewej to jest png's przytul. Tak, wiem, iż jest strasznie szybka, jednakże próbowałam nowej możliwości na niej. Plus co do tej "lewej" Bloom, inaczej png'sa, to ona miała być ucięta oraz krótka. Cały png's nie zmieściłby się :3.
Dzisiaj dodam nowe prace. Dziękuję za wasze opinie!

EDIT. 17. 04. 2014 r.
Proszę, oto Elsa w zwolnionym tempie.



as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Adelia dnia 17-04-2014 16:53
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-04-2014 12:27
Jeszcze za szybka! Zobacz sobię filmik ,,Mam tę moc" i wszystko zobaczysz jak jest. Zrobisz może jakiś gif z Barbie?
( przepraszam za krótki post. Jak coś dojdzie to go edytuje )


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-04-2014 10:46
Animacja z Elsą jest całkiem, całkiem. Jednak bez szału. Po pierwsze, ominęłaś, no cóż... sporo klatek. Po drugie, za szybka! Zwolnij jeszcze odrobinkę. Po trzecie, niezbyt w moje gusta wpadła koloryzacja. Po czwarte, przydałby się jakieś brushe. Po piąte, bardzo mi się podoba scena. Po szóste, lubię tą postać.
Animacja z Bloom nie jest zła, ale nie jest dobra. Koloryzacja png'sa po prostu mnie zawiodła, smętna, bez życia xD. Bez tego png'sa byłoby o nieboooo lepsze. Tutaj powinny być brushe. Napis jest taki sobie, bez żadnego efektu. Koloryzacja? NIET! Nie pasuje mi. Za szybka animka. Po za tym, fajnie kadrujesz, lepiej niż wcześniej. Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-04-2014 14:21
Elsa - nie ominęłam ani jednej klatki.
Nowa dostawa. Flora robiona dwudziestego siódmego kwietnia, a Layla z dnia dzisiejszego. Być może dorobię avatarki.


Przepraszam, że u Layli zmienia się koloryzacja pngsa. Przepraszam również za to, że jest taka pustka. Jeszcze dziś zrobię Bloom, Musę, Stellę i Tecnę.

EDIT.
Reszta już gotowa. U Tecny png's jest po stronie prawej dlatego, żeby nie zasłaniał jej twarzy.





Jeżeli bierzesz animację, to napisz komentarz, żebym wiedziała, którą Ci zaklepać.
+ Dorabiam avki.
+ U Stelli ominęłam tylko jedną klatkę, ponieważ moja siostra mnie prowokowała i tak do tego doszło.
+ Wersję Musy mam też bez png'sa, jeżeli ktoś by chciał.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Ailen dnia 28-04-2014 15:59
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2014 10:49
Skomentuję najnowsze animacje. Z Laylą, Florą mi się podobają. Z Tecną i Bloom również. Właściwie to czemu te animacje są takie małe? To nie błąd czy problem. Animacja ze Stellą jest spoko. Jedynie nie podoba mi się za bardzo animacja z Musą. Po prostu nie podoba mi się jakoś ta scena xd. Ogółem prace są fajne, szczególnie podoba mi się płynność w nich. Jest ona bardzo dobra. PNG'sy we wszystkich pracach mi się podobają. Czekam na więcej! Weny.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Sophie dnia 03-05-2014 10:54
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2014 15:57
Animacja z dnia dzisiejszego.
Ten kadr mnie zachwycił...




as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2014 16:17
Hmm...animacja jest całkiem spoko. Sama scena mi się podoba. Kolor, czcionka napisu również, ale nie podoba mi się to, że napis tak momentami "skacze". Ogółem animacja jest krótka i właściwie Flora tylko podskakuje xd. Ogółem wypadła całkiem dobrze, Płynność, jak zawsze w twoich pracach mi się podoba. Czekam na więcej! Weny!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 03-05-2014 16:17
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2014 16:31
No cóż, trudno mi ocenić tak krótką scenę. Zgadzam się z moją poprzedniczką - napis skacze, przez co mi się nie podoba, choć sam kolor jest fajny. Szkoda, że to tak krótki moment, bo animacja jest udana. Płynność (jak zawsze) jest dobra. Koloryzacja wydaje mi się odrobinkę smutna. Polecam opcję Nasycenie, przez co praca jest bardziej realistyczna i fajnie się prezentuje. Ta sygnatura jest udana, lecz ten napis... No, cóż... Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2014 21:52
Dziękuję za wasze opinie.
Była już Bloom, a więc czas na Musę. Tak, to jest ta krótsza wersja. Nie zabijcie mnie za to! Z chęcią dorobię av.


Mam już plan na następne animacje. Potem będzie Tecna, następnie Layla, no i Stella z Florą. Choć Flora powinna być przed Stellą. Koloryzacje będą takie same. Może dodam jakieś png'sy i napisy. Avatarki oczywiście będę dorabiać. No i co jeszcze powiedzieć? Będą to wersje Bloomix'u, jednakże te krótsze.



Z nudów dwa avatary. Nikt nie oceni ;<?



as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 30-05-2014 12:51
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2014 13:02
Animacja jest trochę za szybka i mogłaś dać całą transformację, byłoby ładniej. Kolory są trochę za mocne. Widać, jak obraz się "telepie". Jest trochę za pusto. Podoba mi się, że praca jest płynna. Robiłaś ją z klatek?
Uu... Avatarki są cudowne, naprawdę. Podobają mi się ich delikatne, jasne, lekko blade kolory. Hm... A czy przypadkiem Soph nie zrobiła avataru z tego kadru (chodzi o av nr. 2)? Jakoś mi się tak zdaje.
Fakt, ten moment z Florą jest boski, lecz niestety animacja za krótka. Animacje nie mogę być za krótkie, ponieważ wtedy nie są ładne. Tutaj jest szybko, napis się trzęsie i drażni to trochę oczy.
Takie jest moje zdanie. Życzę weny i pomysłów.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-05-2014 19:15
Smoczy_Plomien napisał/a:
Hm... A czy przypadkiem Soph nie zrobiła avataru z tego kadru (chodzi o av nr. 2)? Jakoś mi się tak zdaje.


Tak. Kadr jest podobny, ale koloryzacja nie (żeby nikt nie uznał, że skopiowałam ten avatar). Dziękuję za opinię.
A więc jeżeli kadry są takie same jak u kogoś, to przepraszam, ale biorę takie, które mi się podobają.





as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 30-05-2014 21:23
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: ~(Not) fantastico lavoro di Adel~
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2014 13:23
Animacja z Musą wypadła fajnie, chociaż mogłaby być wolniejsza i szkoda, że jest niepełna. Avatary mi się podobają, szczególnie ten drugi. Kolory są fajne. Te najnowsze avy są całkiem ok. Chociaż nie każdy kadr mi się spodobał, to i tak są ładne. Najlepszy av to chyba pierwszy i trzeci. Nie podoba mi się drugi. Podsumowując prace są dobre ;3. Czekam na więcej. Weny!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.