Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha
Dzisiejsi Solenizanci
AgaWinx
Tireczek

Twórczość
Grafika
❧  Grafika by Flora *.*  ☙

AutorGrafika by Flora *.*
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2015 21:17
Hejjj, jakiś czas temu zaczęłam robić grafikę, no i za namową koleżanki postanowiłam założyć temat i pokazać to co tworzę. Dopiero się uczę, więc przyjmę wszelką krytykę, liczę też na oceny i rady od was mruga. A teraz kilka prac z Tynix'em na początek











Edytowane przez Flora 1234 dnia 26-09-2015 21:25
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Norelay
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2015 22:31
Jako, że masz jeszcze mało to skomentuję Ci prace. :D

Ze wszystkich chyba Bloom wyszła Ci najlepiej, chociaż jakościowo to też średnio. Najgorzej Flora. Boże, co jej się stało?! kwaśny
Widzę, że próbujesz pracować w stylu Flamy/Reb, jednak no... Do tego potrzebujesz jeszcze dużo, dużo praktyki. :D
Tło u Stelli - jedynie błyskotki. Nic wyróżniającego się, tylko sam błysk. Nie, nie i nie. A szara czarodziejka wygląda, jakbyś ją wycinała z jakiegoś kadru. :<
Layla by uszła, gdyby nie te coś w kątach. To zdecydowanie na nie. No nie ujdzie mi. Nie. No i napis mógłby być bardziej... Nie wiem, może większy i jakoś ozdobiony?
Do Bloom mam zastrzeżenie jakościowe i to, że jest nieco za jasna. Ale tak to jest w miarę w miarę. xD Znam gorsze przypadki. :D

Życzę weny i zapraszam do siebie na grafę i opko. :D


#TeamOgroxy
________________________________________________
Zapraszam na:
I Moje miniaturki I Opowiadanie - Ogron i Roxy I Moja grafika I Moje rysuneczki l Mój wattpad l Mój instagram l
________________________________________________
45243995 http://not-everything-is-a-game.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2015 11:21
Postaram się nie być zbyt krytyczna, ale może być z tym bardzo ciężko. Tak jak Nora napisała widać, że próbujesz robić prace w stylu Flamy/Reb i uważam, że porywasz się z motyką na słońce. Spróbuj nie patrzeć na chwilę obecną jak robią to inni i odnaleźć swój własny styl. Wiem, że początki są zawsze trudne, ponieważ sama też tworzę i nie wychodziło mi to najlepiej w momencie kiedy zaczynałam, ale ja starałam się nie patrzeć na styl innych tylko szukałam swojego własnego. Dobra, ale rozpisałam się nie o tym co powinnam xD
W zestawie ze Stellą nie podoba mi się kompletnie nic. Tło jest delikatnie mówiąc beznadziejne. Png'sy mają bardzo kiepską jakość. Napis ma zwykłą czcionkę a kolor nie pasuje w tej pracy.
Flora niestety też Ci nie wyszła. Znowu przyczepię się do jakości. Staraj się wybierać lepsze Png'sy. Może na początek bierz je po prostu tutaj z winxbloggera, ponieważ zawsze są w wysokiej jakości. Napis i dodatki są u mnie na nie, przykro mi.
Layla jest już troszkę lepsza, ale nadal nie wszystko Ci wychodzi. Nie podobają mi się dodatki oraz napis.
Bloom wyszła Ci chyba najlepiej choć jakość nadal nie zachwyca. Napis do całkowitej wymiany. Ani czcionka ani kolor tutaj nie pasują.
Przed Tobą jeszcze dużo pracy, ale się nie poddawaj. Czekam na kolejne, życzę weny i zapraszam do mojej grafiki.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 27-09-2015 17:09
Tak właśnie widziałam, że nosisz swoje zestawy i zastanawiałam się, kiedy dodasz swój temat...

Stella - przydałoby się nieco urozmaicić tło. Napis dałabym innym kolorem. Avatar różni się od sygnatury - na czarodziejce nie ma tego błysku, a gwiazdka jest w innym miejscu. Czuć pustkę.
Flora - png's stracił na jakości, a czerń nie pasuje do tej czarodziejki, co przekreśla pracę. Podoba mi się napis.
Layla - nawet ładna praca. Napis mógłby być tylko nieco większy, a brokatu przydałoby się odjąć w kilku miejscach, ale poza tym nie jest źle.
Bloom - chyba najlepsza z tej dostawy. Czcionka i kolor napisu nie przypadły mi do gustu, ale jego umiejscowienie już tak.

Wyszło trochę krytycznie. Możesz być jednak pewna, że moim pracom strasznie daleko do perfekcji, więc i moje zdanie liczy się mniej. Mam do ciebie tylko jedno pytanie: w jakim programie robisz? Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 27-09-2015 17:11
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 19:13
Dziękuje wszystkim za oceny, rady i komentarze i postaram się poprawić wszystko co jest nie tak uśmiech. Tym razem prace w stylu Halloween. Mam nadzieję, że są lepsze od poprzednich.







W zestawie z Florą przy napisie poszła mi jakość, za co bardzo przepraszam...



Edytowane przez Flora 1234 dnia 14-10-2015 19:14
55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-10-2015 12:29
Najnowsza dostawa z Hallowinx niezbyt przypadła mi do gustu. Najlepiej wyszła Ci Stella, choć w tym zestawie brakuje mi jakiejś delikatnej ramki:E. Ma ładną koloryzację. Najgorzej Flora. Jeju, co jej się stałoripfacepalm?! Tak jak w poprzednim zestawie z Tynixem, Flora znowu nie. Bloom jeszcze może być, choć png's jest trochę rozmazany. Nie podoba mi się napis po lewej, według mnie kolor nie pasuje do tego tła. Za to ta mina Blumyniegrzeczny.
To tyle ode mnie, mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Życzę weny i czekam a kolejne prace, pozdrowienia od Namyuśmiech.


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-10-2015 13:47
Zestawy nie są złe, ale nie są też takie, które robiły by wrażenie takiego "wow".
Zestaw z Florą: jejku, coś Ty zrobiła z tym Png'sem, że jest tak rozmazany i w ogóle taki jakiś dziwny? Tło mi się nie podoba tak samo jak i napis.
Zestaw ze Stellą: tło i pngs są bardzo fajne. Do napisu nie jestem przekonana. Brakuje mi koloryzacji całości pracy oraz jakiejś ramki.
Zestaw z Bloom: nie ma szału, ale nie jest źle. Nie jestem przekonana co do tła. Napis po lewej powinien mieć inny kolor, ponieważ ten tutaj nie pasuje. Brak koloryzacji całości pracy.
Czekam na kolejne i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-10-2015 15:01
Rany... Widząc nieprecyzyjność oceniających, postanowiłem również się wypowiedzieć. Nie musisz uznawać mojego zdania za słuszne, jestem dziwakiem.

Zestaw ze Stellą Tynix z 26-09
Nie przypadł mi zbytnio do gustu. Na tle zbyt dużo nawalone, plus ten blask okropny. Napis powinien mieć jakiś jaśniejszy cień, albo gradientowy obrys. Strasznie brakuje ramki, a z samymi kolorami zestawu chyba nic nie zrobiłaś. Drugi, ten kolorowy PNG jest mocno rozmazany, może próbuj przekształcać po łebkach? Zmniejszyłbym krycie/ustawiłbym na tryb miesznia nakładki czarno-białą Stellkę.

Zestaw z Florą Tynix z tego samego dnia
Jejku, co się stało z Florą? Kompletnie mi się nie podoba. Napis nie pasuje, brak mi ramki, brak kolorów, brak wszystkiego. Te czarne kółka mogłaś sobie darować, serio. Ponadto, wydaje mi się, że PNG jest źle umiejscowiony, i że twarz Flory powinna być albo na środku, albo przy górnym boku prostokąta, którym jest obrazek. Nieprzyjemnie jest cały czas spoglądać w dół. Tło znowu mi się nie podoba. Za dużo tego brokatu i ogólnie wszystkiego.

Zestaw z Laylą Tynix z tego samego dnia
Nie no, dlaczego mi to robisz? Zbyt dużo nawalone, Layla strasznie zlewa się z tłem, no i kolejny raz brakuje ramki, to już się robi nudne, naprawdę.

Zestaw z Blumą Tynix z tego samego dnia
O, wiele lepszy od poprzedników. Nadal na tle mamy nawał brokatu, ale kolory są niezłe, podobnie jak PNG, mimo tego, iż nie przepadam za żadnym Tynixem Couture. Napis oczywiście bym zmienił, na jakiś biały z kolorowym obrysem albo kolorowy z białym obrysem. Widać niemałe niedociągnięcia. Brak znów ramki.

Zestawy Halloweenowe
Postanowiłem opisać wszystkie trzy w jednym tekście. Otóż: brakuje mi strasznie kolorów, a te tła, sam nie wiem, czy je skądś pobrałaś, czy ty dałaś te brushe. Tak, są o niebo lepsze od poprzedników, nadal jednakowoż nie są idealne. Flora chyba zdecydowanie najgorzej. Tutaj chciałbym zauważyć niedokładność oceniających: to bladozielone coś po lewej stronie czarodziejki to najzwyklejsze światło. I nie, to nie jest żaden błąd. Tak po prostu na PNG było. Co do Stelli, wyszła już lepiej. Podobają mi się ogólnie te dekoracje. Napis powinien mieć poświatę. A Blooma lepsza od Flory, ale to nadal nie jest to. Wywaliłbym tą w kółku, ponadto nie pochwalam aż tak prostych napisów. Jakość Bloom w kółku - co się z nią stało? No i kurczę, jakoś te kropki mi tu nie pasują.

Życzę weny i mam nadzieję, że nikogo swoją wypowiedzią nie uraziłem.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 15-10-2015 15:05
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-10-2015 15:50
Twoje prace wcale nie są takie złe. Jest jeszcze trochę szczegółów, które trzeba poprawić, ale ogólnie jest bardzo dobrze. Widać w Tobie potencjał. Masz masę ciekawych pomysłów. Najbardziej to musisz popracować jeszcze nad jakością png'sów. Są takie "postrzępione". Jeżeli nie wiesz, o co mi chodzi, to spójrz na Bloom i na jej kontury, linie włosów i wszystkiego. Tworzą takie "schodki", co nie wygląda fajnie. Linie powinny być bardziej płynne. Jednakże nie martw się. Wierzę, że szybko się poprawisz uśmiech.
Co mogę jeszcze powiedzieć? Bardzo podobają mi się Twoje tła. Są bardzo oryginalne i przyciągają uwagę. Mogę wiedzieć czy sama je robisz?
To tyle ode mnie. Życzę Ci powodzenia.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Flora 1234
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-11-2015 19:46


















55398839 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-11-2015 22:02
Przy pierwszych avatarach mogłaś popracować trochę nad kolorystyką, gdyż w większości nie pasują mi same szare kolory. Zdaje mi się, że niektóre kadry także trochę straciły na jakości.
Pierwszy zestaw jest bardzo oryginalny. Niezmiernie mi się spodobał, jedynie napis mi tutaj trochę nie pasuje. Flora także jest bardzo ładna. Wybrałaś jeden z najlepszych kadrów z komiksów <33. Napis jest całkiem, całkiem. Koloryzacja także niczego sobie.
Ostatnie avatary są już znacznie lepsze od poprzednich. Powiem szczerze, że wszystkie bardzo mi się podobają.
Oby tak dalej!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-11-2015 21:16
Awatary - są ładne pod względem jakościowym oraz kadrowym. Nie do końca jestem przekonana co Ty z nimi jeszcze zrobiłaś, ponieważ jakoś nie widzę tutaj twojej zabawy kolorami i w ogóle.
Pierwszy zestaw jest pomysłowy, ale nie przypadł mi do gustu. Może to przez ten efekt 3D? Nie wiem sama. Napis też nie jest najlepszy.
Drugi zestaw jest już lepszy. Napis jest trochę słabo widoczny no i popełniłaś błąd bo powinno być chyba "harmony" a nie "hormony" ? Chyba, że się mylę (?).
Awatary są nawet nawet, ale nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia.
Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Flora *.*
~Liv
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-11-2016 18:42
Avatary: Mrocznie i fajnie. Moje top 3 to: 2,4,6.
Pierwszy zestaw: Trochę rozmazane. Moje początki też są takie.
Flora Harmonix: Jezusiu, wyszło nieźle. Napis ujdzie.
Avy z Winx'a: Dobrze Ci wyszło. Moje top to: 2 i 4. Weny!


Za młoda jestem Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.