Nowości
31.05.2024
❧ naprawiono muzykę z World of Winx sezon 2

20.05.2024
❧ dodano komiks nr 216 - Ścieżka wróżek

18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,066
 Najnowszy Użytkownik: ~Joasia
Dzisiejsi Solenizanci
MariaElzbieta
Speksi

Różności
Muzyka
❧  Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół  ☙

Strona 2 z 2 < 1 2
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-02-2013 15:11
Najgorsze piosenkarki to wszystkie te, które są głosami postaci z anime w szczególności Yui Horie i Maaya Sakamoto. Są tak przereklamowane, że nagrają nieważne jak mdłą piosenkę, to i tak się sprzedają. Oczywiście to samo tyczy się męskich przedstawicieli np. Mamoru Miyano.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
użytkownik usunięty
Dodane dnia 20-02-2013 16:59
LadyBloom napisał/a:
anjaanelr napisał/a:
Justin Bieber (nie wiem co widzi w nim moja kumpela)


A ja lubię Justina Biebera. On nic mi nie zrobił. Jego piosenki mają sens, a teledyski są niezwykłe. Prawdę mówiąc nie mam pojęcia co wam w nim takiego przeszkadza. Oczywiście wiem, że każdy ma swoje zdanie i inny gust.


LadyBloom ma rację! Ja też go lubię, nie wiem co on wam zrobił, że go nie lubicie. Normalny facio! Także uwielbiam Miley Cyrus. A najbardziej nienawidzę... Psy! Piosenka Gangnam Style jest w porządku, ale ten Psy mnie denerwuje. Jest brzydki, dziwny, ale piosenkę ma fajną :D.



Edytowane przez Sophie dnia 24-05-2013 16:19
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
użytkownik usunięty
Dodane dnia 27-02-2013 17:29
Czas na moją wypowiedź.
Nie mam jakiś takich wykonawców, których nienawidzę, ale ogólnie, to nie przepadam za Bieberem, Seleną Gomez i różnymi takimi młodymi (i nie tylko), dość znanymi artystami. Dlaczego? Nie gustuję w takiej muzyce, jak dla mnie jest zbyt "słodka", a po prostu nie lubię. Nie wiem co wy macie do polskiego rapu ;c.
Może i są dość wulgarne, ale nie wszystkie. Mają głęboki przekaz tekstowy. Może podam kilka przykładów dobrych raperów. Chociażby np. Grubson, Blacha czy też Chora Agencja, Ola.



Edytowane przez Akali dnia 04-03-2014 19:15
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2013 18:19
Nie mam wykonawców których naprawdę nie na widzę. Na pewno nie przepadam za Justinem Bieberem, Seleną Gomez, Ewą Farną, PSY, Lady Gagą. Nie lubię takiej muzyki. Piosenki tych wykonawców są zbyt słodkie jak dla mnie. Tak jak Lipcia lubię Grubsona, Blachę, Chora Agencja, Ola. Polski rap jest fajny.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Dzastin dnia 02-02-2014 13:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2013 18:33
Każdy ma inny gust i ma prawo do własnego zdania. Jedni lubią Justina Biebera, a drudzy nie. Ja osobiście nie przepadam za nim, ale od razu mówię - nic do niego nie mam, nie sobie żyje, ale ja go nie słucham, bo nie podobają mi się jego piosenki. Nie przepadam za PSY, również nie lubię ich piosenek, a Gamgam Style już mnie irytuje... Nie lubię również za One Direction (dobrze napisałam?). Kolejnym z piosenkarzy, których nie słucham i zbytnio nie lubię jest... Kamil Bednarek. Nie przepadam za nim.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-03-2013 08:53
Widzę, że nie jestem jedyna, do której nie przypadł do gustu ów piosenkarz - Justin. Ja oczywiście nie zaliczam się do jego Anty-fanek, które tylko czyhają na jego wtopę, ale nie mówię, że się nie cieszę, kiedy coś mu się stanie. W wiadomościach leciało, że ma jakieś kłopoty z oddychaniem. A może Florka mówiła prawdę, że udaje. W końcu sławni ludzie zrobią wszystko dla popularności i kasy. Jeszcze może wymienić tu Lady Gagę. Po prostu ona robi sobie jakieś tapety na tej twarzy i wygląda jak wstałaby z grobu. Zawsze prawie na czarno i te jej fryzury. NIE PRZEPADAM, ALE ANTY FANEM NIE JESTEM.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~milandra
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 18:20
Powiem tak - mam głęboko w d tych wszystkich Selenów, Justinów i innych badziewi. Na sławę trzeba zapracować, a nie zostać nią przez kogoś. Ja unikam wszystkich popowych boysbandów, Biebera i wszelakich gówien, którzy zdobyli sławę przez internet. Możecie mnie zjechać, ale według mnie, żeby wspiąć się na szczyt trzeba się gdzieś pokazać, np. W X-Factor, Must be the music itd. Nigdy nie ma się pewności, czy ktoś w necie umieścił filmik oryginalny czy przerobił. W realu wszystko wychodzi.
Ja nie mam nic do rapu. Mi się podoba ta muzyka, jak dla mnie mogą kląć ile im się podoba. Szczególnie szanuję zespół Letni, Chamski Podryw. Oni się pokazali i zdobyli sławę. A co ważniejsze - podeszli do tego jak do zabawy. I to w nich lubię. Ich teksty są spontaniczne i rozśmieszają. Nie jeżdżą, jak Bieber, luksusowym autem - mają Czinkłaczento. I to ich szanuję.
Kevin Drew, znany jako KDrew - muzyk śpiewający i tworzący świetny dubstep. Właśnie - On tworzy podkład dźwiękowy, nie jacyś jego pomocnicy. KDrew jest moim największym idolem i zawsze nim będzie.


DeviantART

Edytowane przez ChandSharma dnia 22-05-2013 01:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-04-2013 18:27
Justin Bieber :haha:. Nie dlatego, że nie umie śpiewać, ale że jest taki ważny. Ledwo zaczął karierę, a już uważa się za artystę wszech czasów. Zupełnie jak Doda, której też nie cierpię, choć ona nawet dobrze brzmi, ale jeśli o charakter chodzi, to oboje są siebie warci. Dwoje błaznów estrady.
Edytowane przez ChandSharma dnia 22-05-2013 01:08
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2014 23:03
Piosenkarz: Eee, to chyba Justin Bieber. Ciesze się, że grożą mu wygnaniem z Ameryki. Jeszcze chyba... Kwiatkowski. Nie słuchałam jego muzyki, ale oglądając te jego zdjęcia na których udaje "elo zioma" albo "jestem taki piękny i super" to mi się chce wymiotować. Piosenkarka: Nie wiem, chyba nie ma, no może Cyrus.
Zespół: Nie mam.


av (c) Chand

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-04-2014 18:01
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 13:06
Najgorszy piosenkarz to zdecydowanie Dawid Kwiatkowski. Pisze bezsensowne teksty i od razu słychać, że jego głos jest super hiper przerobiony. Nie cierpię zespołu One Direction, po prostu nie znoszę ich z całego serca. Piosenkarkę trudno mi wybrać, pod względem wyglądu - Nicki Minaj (chociaż ma niektóre fajne piosenki). Jest chyba najbardziej sztuczną kobietą jaką widziałam. Co do głosu - Natasza Urbańska. Nie wiem jak wy, ale mi się wydaje słuchając jej że ona się strasznie z tym swoim głosem męczy.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 16-02-2014 16:10
Mianem najgorszego wokalisty określę Justina Biebera. Może i ma te swoje dziewiętnaście, czy może już dwadzieścia lat, ale nadal brzmi jak dziesięcioletnie dziecko śpiewające na akademii. Czasem zastanawiam się czy jego fanom słoń nie nadepnął na ucho i dlatego go lubią. Nie znoszę go nie tylko za to jak śpiewa, ale jak się zachowuje. Większość zakochanych w tym piosenkarzu panienek będzie mówić jaki to on świetny bo oddaje pieniądze biednym itp. Cóż to, że oddaje to bardzo dobrze, ale co z resztą? Trafił do więzienia za jazdę po pijaku. Pobił mężczyznę bo robił mu zdjęcia (wybaczcie, ale powinien się już przyzwyczaić do tego, iż jest gwiazdą i robi się mu zdjęcia). Do Internetu trafiają jego nagie fotki i sam sobie nic z tego nie robi. Ostatnio też trafiły różne plotki, że piosenkarz spędza noce z kobietami za pieniądze. Powiedzcie, czy tak zachowuje się ktoś, kto ma być czyimś idolem? Wzorem do naśladowania? Chyba sami potrafimy sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Nie trudno zgadnąć, kto będzie według mnie najgorszą wokalistką. Nikt inny, tylko Miley Cyrus! Ech, nie cierpię jej. Może i głos ma, ale o jej zachowaniu nie wspomnę. Czasami śmiać mi się chce z jej kolejnych wybryków. Myśli, że jest taka świetna, że pierwsza robi takie skandale i wszyscy o niej rozmawiają. Niestety wyprzedziły ją już Madonna i Britney Spears, które szokowały kiedyś tak jak ona teraz. Tak, więc nie lubię jej i zdania raczej w najbliższym czasie nie zmienię.


(c) Flama

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-04-2014 18:05
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2014 18:56
Do najgorszych zaliczam Justina Biebera. Jeżeli, usłyszę jego głos w radiu lub moje koleżanki zaczną prowadzić o nim temat, na wymioty mi się zbiera. Nie znoszę również rapu, no nie przepadam za tym..

Dla mnie prawdziwym artystą jest Król Julian szeroki uśmiech.

Kobieto! I z tym się zgodzę. niegrzeczny

Julian to najlepszy artysta wśród wszystkich ludzi na świecie. Oraz zwierząt nie zapominajmy. niegrzeczny

Nie przepadam też za Lady GaGą. Jakoś tak mnie odpycha. Nie trawię też Lamberta.

Ja GaGę jakoś trawię. Ale z Adamem Lambertem się zgodzę. Również mój przełyk go nie trawi. Nie wiem jak moja mama może go słuchać.


as mitski once said: ***** ***

Edytowane przez ChandSharma dnia 05-04-2014 18:17
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Najgorszy piosenkarz, piosenkarka oraz zespół
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-08-2014 20:56
Nie przepadam za muzyką reggae, czyli nie lubię Bednarka, Mesajah itd. Nie wiem, dlaczego. Nie znoszę heavy metalu, jednak są wyjątki (niektóre kawałki są całkiem niezłe). Nie trawię Kwiatkowskiego i podobnych wokalistów do niego, wzorują się na Bieberze i tak jak on biorą narkotyki, imprezują... Nie lubię Miley Cyrus i Lady Gagi, ciągle pakują się w liczne skandale.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~February0
15:04:50 31.05.2024
Yayy super! To jeśli tylko będzie już troszkę bliżej to chyba tutaj się do kogoś z Was odezwę, super byłoby się tam na miejscu złapać <3
^ChandSharma1
9:08:10 30.05.2024
Z tego co wiem to wybiera się też immeari, magicalzuzu, quba016 i thewinxters. Nie wiem czy ktoś jeszcze
^ChandSharma1
9:03:26 30.05.2024
Oooo, ale super, February! serce
~February2
0:39:38 30.05.2024
Oo bo ja planuję być i zastanawiałam się czy będzie ktoś serce Muszę obczaić bilety do Włoch!
^Flamli1
20:37:12 29.05.2024
Tak, PVteam i ChandSharma jadą od nas, immeari
~February0
20:31:25 29.05.2024
Wiem że jeszcze sporo czasu ale czy może ktoś będzie się wybierać do Rimini w sierpniu na to Winx party?
~Misiekoslavsky0
13:13:53 29.05.2024
Nie, że narzekam.
~Misiekoslavsky0
13:13:40 29.05.2024
Coś dużo ankiet dajeta.
*Lunaris0
16:28:39 28.05.2024
*Lunaris0
16:28:25 28.05.2024
Hej, razem z koleżanką byłybyśmy wdzięczne za wypełnienie naszej ankiety na zaliczenie jednego prosema. Jest skierowana do pań. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSespCwjk19MSyk5D5OSliRW77q4IEFNP5H9Tg4ykb7UoeoYDg/viewform
~Vixen0
17:37:31 21.05.2024
Uważam że nie ma nic w tym złego bo to tylko obraz
~Vixen0
17:37:05 21.05.2024
Czy posiadanie Loliconów jest złe?
^Flamli0
20:42:16 20.05.2024
zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~nexusik0
20:14:41 20.05.2024
Ja oglądam telewizję ale przeważnie focus tv bo robią ciekawe dokumenty. Wiadomości (czytaj: stek bzdur i manipulacji) pomijam
~Vixen1
13:47:18 20.05.2024
Mam oczywiście zasady, typu nie pobieram gier z neta za darmo bo to złodziejstwo I zwykle to cebulaki lubią mieć wszystko za darmo
~Vixen1
13:46:13 20.05.2024
Nie muszę czekać az się reklamy skończą bo Brave to najlepsza przeglądarka blokująca reklamy
~Vixen1
13:45:47 20.05.2024
A jak chce jakiś film to w necie mam tego dużo
~Vixen0
13:45:22 20.05.2024
Ja żyję animem :> nic nie oglądam więcej oprócz anime, I np Winxa czy stare bajki
~Vixen0
13:44:31 20.05.2024
I tyle w temacie
~Vixen1
13:44:26 20.05.2024
Telewizor czyli tak zwane pudło odbiera ludziom rozum i wolność
~Vixen0
13:44:03 20.05.2024
Czy tylko ja nie oglądam telewizji żadnej XD
~Vixen0
13:43:47 20.05.2024
Uwu
^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.