Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha
Dzisiejsi Solenizanci
Ashley
gruszka

Różności
Muzyka
❧  Ariana Grande  ☙

AutorAriana Grande
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-09-2014 13:19
Ariana Grande (ur. 26 czerwca 1993 w Boca Raton w stanie Floryda) - amerykańska wokalistka, aktorka i modelka.

Grande zaczęła swoją karierę występami podczas lokalnych imprez sportowych organizowanych na Florydzie. W 2008 roku zagrała w musicalu 13, rok później wcieliła się w rolę Cat Valentine w serialu młodzieżowym Victoria znaczy zwycięstwo stacji Nickelodeon. Po zakończeniu serialu rozpoczęła pracę w serialu Sam i Cat, w którym wystąpiła razem z Jennette McCurdy. W 2011 roku postanowiła rozpocząć karierę muzyczną, wydając w 2011 roku płytę zawierającą muzykę z serialu Victoria znaczy zwycięstwo - Music from Victorious, dzięki której podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Republic Records.

W 2013 roku Grande wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Yours Truly, który zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiej listy najczęściej kupowanych płyt według magazynu Billboard. W tym samym roku wraz z Nathanem Sykesem nagrała piosenkę "Almost Is Never Enough" do filmu Dary Anioła: Miasto kości. W 2014 została okrzyknięta Przełomowym artystą roku przez Stowarzyszenie Biznesu Muzycznego (ang. Music Business Association). W tym samym roku ukazał się jej drugi album studyjny pt. My Everything, który promowały single "Problem" and "Break Free".


A Wy? Lubicie ją? Co o niej sądzicie?



now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 23-09-2014 13:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ariana Grande
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 23-09-2014 15:15
Nie znoszę jej.
Właściwie od początku nie należała do moich faworytek. Strasznie mnie irytowała w serialu Victoria znaczy zwycięstwo, gdzie grała postać, która denerwowała mnie na każdym kroku. Wiem, że była to tylko i wyłącznie rola jaką musiała odegrać i nie powinnam oceniać jej na tej podstawie, ale właściwie ona kojarzy mi się tylko z czerwonowłosą, przesłodzoną Cat. Wcześniej ludzie zaczęli się nią zachwycać i należałam chyba do nielicznych osób, które nie wypowiadały się na ten temat. Moje koleżanki aż za nią szaleją i niestety, ale czasami zastanawiam się z kim ja w ogóle chodzę do szkoły...
Odkąd wydała płytę wszędzie jest jej pełno! Dosłownie! Na jakąkolwiek stronę wejdę - widzę ją. Po prostu nie mogę tego znieść, bo ani z wyglądu nie zrobiła na mnie wrażenia, ani jej umiejętności wokalne mnie nie zachwyciły. Sądzę, że jej wszystkie piosenki są na tą samą nutę i żadna praktycznie się nie wyróżnia. Nie mogłabym tego słuchać na dłuższą metę. Czasami jak gdzieś leci tak przelotnie w radiu to przemęczę, ale inaczej nie.
Ogólnie Ariana według mnie sprawia wrażenie takiej biednej, niewinnej dziewczynki, która jest słodką nastolatką. Miley Cyrus też tak zaczynała, a później stoczyła się. Niestety sądzę, że naszą nową gwiazdkę czeka to samo. Niby wszyscy twierdzą, iż dziewczyna ma swój rozum i nie będzie zachowywać się tak wulgarnie, ale według mnie to jest kwestia czasu, kiedy sława uderzy jej do głowy.


(c) Flama

Edytowane przez Cattie dnia 05-01-2015 21:51
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ariana Grande
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2014 19:49
Muszę powiedzieć że jest nawet, nawet. Pewnością jest fakt że ma przepiękny głos, co słychać w jednym z jej przebojów muzycznych - "Problem''. Chociaż uważam, że ludzie w rudych włosach wyglądają idiotycznie, to tej osóbce czerwony pasuje jak najbardziej (lub ciemny brąz). Jest świetną aktorką, co udowodniła w serialu ''Victoria znaczy zwycięstwo''. W odcinkach serialu ''Sam&Cat'', gdzie twórcy spychają ja na pierwszy plan razem z Jennette McCurdy z serialu ''iCarly''.


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez ChandSharma dnia 24-09-2014 19:53
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ariana Grande
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2015 15:25
Do Ariany mam ostatnimi czasy raczej ochłodzony stosunek.
Kiedy oglądałam Victoria Znaczy Zwycięstwo, bardzo lubiłam jej postać; Cat była taka urocza i zabawna, a na dodatek śpiewała (w moim odczuciu) lepiej od głównej bohaterki. Sama Ariana wydawała mi się być osobą bardzo sympatyczną i skromną; poza tym, ślicznie wyglądała w czerwonych włosach.
A później zaczęłam obdarzać ją coraz większą obojętnością...jej piosenki nie były specjalnie wybitne. Jedyną, którą lubiłam, było Put Your Hearts Up - a i tak znudziła mi się ona po kilku przesłuchaniach. Nie wątpię w to, że Ariana jest bardzo utalentowana - potrafi wyciągnąć wysokie nuty, sama zresztą jest porównywana do Mariah Carey. Uważam, że dobiera sobie złe koncepty i utwory. Poczynając od Problem mam wrażenie, jakoby robiła z siebie na siłę wokalistkę seksowną i dorosłą, podczas gdy (wizualnie) przypomina mi dziecko. Teledysk do Break Free jest - krótko mówiąc - tandetny. Momentami miałam wrażenie, że oglądam 'dzieło' Katy Perry. Co do najnowszego Love Me Harder...piosenka sama w sobie nie jest zła, ale wideoklip po raz kolejny zaniża moją ocenę. Osoba, która myślała, że kocie uszka pasują do wicia się w piachu i dwuznacznych gestów, nie ma zbyt dobrego wyczucia.
Na dobre zniechęciłam się do Ariany po usłyszeniu pogłosek, jakoby życzyła swoim fanom śmierci; rozumiem, że to tylko plotki, jednak w każdej może znajdować się ziarno prawdy. Chociaż, na dobrą sprawę, nigdy jej nie poznamy. Fanką Ariany nie jestem i z pewnością nie będę, nieważne czy będzie zachowywała się jak przysłowiowy 'anioł' czy budziła kontrowersje. Jej piosenki nie trafiają w mój gust.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr


Edytowane przez Amored dnia 07-01-2015 15:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ariana Grande
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 14:24
Ariana to postać idealna do serialu "Victoria znaczy zwycięstwo". Po prostu cudowna! Jako Cat spisywała się po prostu rewelacyjnie. Tak naprawdę to nie poznałam jej na początku w tym serialu, dopiero gdy przeczytałam co nieco o aktorach. Była taka zabawna, wesoła!
Moja opinia nieco zmienia się po jej piosenkach. Niby ładne i w ogóle, ale wideoklipy czasami są jedną wielką porażką. Zgadzam się z Amored - 'dzieło' Katy Perry, ale ona się akurat do niej nie upodobni, za daleko jej jeszcze do Katy. "Love Me Harder" pod względem teledysku to istna katastrofa. Wtf, co to ma być xd? Jakieś kocie uszka i w ogóle... No nic. Według mnie to lepsza z niej aktorka, aniżeli piosenkarka :3.



Edytowane przez Rebecca dnia 13-02-2015 14:24
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ariana Grande
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 15:34
O Arianie usłyszałam dopiero, kiedy zaczęła nagrywać 'piosenki'. Nigdy nie oglądałam serialu "Victoria znaczy zwycięstwo" i nie wiem jaką jest aktorką. Jednak po przeczytaniu komentarzy wyżej, widzę, że chyba całkiem nieźle grała Cat. Co do jej piosenek to niezbyt przypadły mi do gustu. Po prostu ich nie trawię. Wiele 13- latek z mojej szkoły szaleje na jej punkcie, a ja nie rozumiem, co one w niej widzą. Słyszałam tylko kilka jej utworów, ale mogę stwierdzić, że nie powalają. Kiedy je oglądałam, czułam, że mam jakieś déjà vu, jakbym już gdzieś podobne widziała. Uważam, że będzie miała swoje '5 minut sławy', a później o niej zapomną.



Edytowane przez Suzanne dnia 20-02-2015 13:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ariana Grande
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-12-2015 17:50
Jej muzykę lubię, jednak jako osobę, nie trawię.
Ariana ma świetną barwę głosu i wykorzystuje to. Uwielbiam jej piosenki, chociaż nie są to moje ulubione, jednak przyjemne. Teledyski już gorzej. Wideoklip do "One Last Time" bardzo mi się podobał, jednak np. ten nowy "Focus" mimo iż wpada w ucho jako piosenka, teledysk ma beznadziejny. Rozumiem, że Grande jest chuda, wysportowana i ładna, ale za bardzo to eskportuje na każdym kroku. I tu przechodzę do jej osoby.
Może zacznę od wyglądu. Ariana jest, jak już wspomniałam, ładna, jednak nakłada na siebie za dużo makijażu. Jest zbyt opalona i widać, że chodzi do solarium. Kreuje siebie jako taki typowy plastik. Obserwuję ją na Snapchacie, i potwierdzam, jak tylko zobaczy coś, co w jakikolwiek jest zboczone, wstawia to do My Story. Na jej snapie można też wciąż zobaczyć zdjęcia jej nóg i biustu, co jest irytujące. Poza tym strasznie szpanuje, że jest weganką, a jakoś pączki jadła XD.
W sumie, wolałam te czerwonowłosą Arianę z Nickelodeona. Podsumowując, sama Ariana nie powala, jednak jej piosenki są ok. Polubiłabym ją, gdyby mniej eksponowała
biust i tyłek, i nie zachowywałaby się jak grzecznie mówiąc kobieta lekkich obyczajów.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya0
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.