Nowości
18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
Heroine
Winx Fan7890
WinxLove


Kosz
❧  Mariusz Trynkiewicz  ☙

AutorMariusz Trynkiewicz
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 23:10
Mariusz Trynkiewicz (ur. 10 kwietnia 1962 w Piotrkowie Trybunalskim) - polski nauczyciel wychowania fizycznego, seryjny morderca, przez prasę nazwany ,,szatanem z Piotrkowa". Skazany w 1989r na karę śmierci za zabójstwo 4 chłopcòw wychodzi na wolność po 25 latach.


Pytam się, dlaczego go wypuszczają? Przecież to bestia, a nie człowiek. A wy co na ten temat sądzicie?



Edytowane przez Krzys dnia 02-02-2014 23:14
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 23:23
Moim zdaniem, zwyrodnialec zawsze nim będzie. Absurdem dla mnie bardziej są same więzienia i odsiadywanie kary, a nie sam fakt, że go wypuszczają. Jest jednak człowiekiem, wyrok odsiedział, to dlaczego ma zostać w więzieniu?
Nonsensem jest dla mnie samo pojęcie więzienia, gdzie tacy niezrównoważeni mają ciepło i trzy posiłki dziennie, a bezdomni zamarzają na dworze, bo nie było miejsca w przytułku.
Moim zdaniem, kary za morderstwa, gwałty itp. zbrodnie, które po prostu mrożą krew w żyłach powinny być inaczej odbywane. Powinni ci ludzie pracować w jakichś ekstremalnych warunkach na rzecz państwa, w kamieniołomach, kopalniach czy przy jakichś budowach. Nie dość, że to darmowa siła robocza, to myślę, że chociaż by przemyśleli to co zrobili. Tak to większość siedzi i myśli już jak to znowu zrobić na wolności, żeby nie dać się złapać.
Jestem przeciwna każe śmierci. W mojej opinii my, zwykli ludzie nie mamy takiej mocy i władzy, by decydować kto może żyć, a kto nie. Tylko Bóg może nas sądzić.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-02-2014 23:41
Masz rację, Lady, ale dla takiej bestii nie może być litości. Przecież zabił 4 chłopców i potem, jak zeznawał trzymał ciała w piwnicy przez kilkanaście dni, a potem chciał je spalić, a co najgorsze będzie nadal to robił. Był skazany na poczwórną karę śmierci, ale zmieniono prawo i dostał 25 lat. Myślę, że jak wyjdzie, to ludzie mu nie darują i sami wydadzą na niego wyrok śmierci, choć policja ma go pilnować.



Edytowane przez Sophie dnia 03-02-2014 16:24
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 00:12
Krzys napisał/a:
Masz racje Lady, ale dla takiej bestii nie może być litości. Przecież zabił 4 chłopców i potem, jak zeznawał trzymał ciała w piwnicy przez kilkanaście dni, a potem chciał je spalić, a co najgorsze będzie nadal to robił.


Nie popieram jego działań, widać, że to zły człowiek. Jak wspomniałam, tylko Bóg może nas sądzisz i moim zdaniem nie w naszej mocy jest skazywanie innych na śmierć. Życie jest mimo wszystko darem, jakie by ciemne i spowite złem nie było. Nie można od tak sobie po prostu wykreślać człowieka z listy żywych.
Ja uważam, że ciężkie roboty są lepszym rozwiązaniem.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 11:46
Wypuszczają go, bo żyjemy w poprawnym politycznie bajzlu, gdzie głupota goni głupotę i wszyscy się z tego jeszcze cieszą mellow.

LadyMusa, rozumiem twój sposób myślenia i taki sposób byłby na pewno lepszy niż to, co mamy obecnie. Ja nie mam już złudzeń co do ludzi i w pełni popieram przywrócenie kary śmierci. Taki człowiek nawet podczas przymusowych robót byłby niebezpieczny, nie mówiąc już o psychopatach.

Czasami trzeba wybrać mniejsze zło, by uniknąć gorszego zła.
Edytowane przez Sophie dnia 03-02-2014 16:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 13:22
Daniel, co Ty mówisz? Wypuszczają go, bo odsiedział swój wyrok i nie mogą go ponownie ubezwłasnowolnić, bo tak jest w konstytucji, a politycy nie mogą zmieniać jej sobie o tak. Zamykając go są skazani na przegraną, nie dość, że będzie mógł ich zaskarżyć to jeszcze wygra sprawę i dostanie kupę chajsu. Nie okłamujmy się, politycy mieli 25 lat aby coś zmienić w tej sprawie, ale jak zwykle zaczynają myśleć za późno. Wątpię, że ten gość długo pożyje na wolności, ale to odrębna kwestia. Dodam jeszcze, że ta nagonka jest chora, jak z mamą małej Madzi, nagonka wykreowana by przykryć ważniejsze sprawy. Chcą likwidacji OFE, ale jakoś o tym cicho, prawda? Wszystkim polecam zapoznać się z tematem ZUS vs OFE, to są WAŻNE sprawy dla każdego obywatela. Pozdrawiam.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Sophie dnia 03-02-2014 16:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 16:41
Heh, jak dla mnie w ogóle zamienienie kary śmierci na 25 lat w więzieniu jest chore. Powinien od razu dożywocie dostać, a nie. Choć Lady ma rację: będzie sobie przez cały czas siedzieć w cieple, posiłki będą mu pod nos podsuwać. Ale z kolei, gdy da się go do kopalni, to broń ma pod ręką, nie za dużo trzeba, żeby takim narzędziem zabić człowieka. A tak to co? Zostanie wypuszczony na wolność, a policja na pewno takiego nie upilnuje, skoro nie potrafi przypilnować najprostszych rzeczy, bo wolą sobie ciastka jeść w kawiarni. Zresztą nie wiem, kogo najbardziej trzeba będzie chronić: społeczeństwo czy jego przed ludźmi. Gdy dochodzi co do czego, to nie ma miejsca dla Boga. Ludzie sami się na niego rzucą z nożami.

MrDark napisał:
Wypuszczają go, bo żyjemy w poprawnym politycznie bajzlu, gdzie głupota goni głupotę i wszyscy się z tego jeszcze cieszą.

LadyMusa, rozumiem twój sposób myślenia i taki sposób byłby na pewno lepszy niż to, co mamy obecnie. Ja nie mam już złudzeń co do ludzi i w pełni popieram przywrócenie kary śmierci. Taki człowiek nawet podczas przymusowych robót byłby niebezpieczny, nie mówiąc już o psychopatach.

Czasami trzeba wybrać mniejsze zło, by uniknąć gorszego zła.

Popieram. Polska to kraj, w którym rządzą głupcy. Trzeba go było już na początku wysłać gdzieś do Rosji, raczej by się z nim nie cackali. A ostatnie zdanie bardzo mądre. Lepsza śmierć jednego człowieka niż wielu.
Rossa, jak dla mnie życie jest ważniejsze niż finanse.



Edytowane przez Sophie dnia 03-02-2014 16:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-02-2014 17:07
Sophie, rly? Finanse? Życie? A jak Twoja mama dostanie 50 zł emerytury, bo nawet tyle niektórym wyliczyli, to przeżyje za tyle? A ciotka, wujek, ojciec? Każdy zwraca uwagę na tragedię, mimo że go to "omija"? Nie twierdzę, że sprawa Mariusza T nie jest ważna, ale są ważniejsze. Sophie, nie masz bladego pojęcia jak się domyślam i dla Ciebie, wielu osób pewnie, to tylko finanse. A jak dożyjesz do wieku emerytalnego może okazać się, że ostatnie dni spędzisz bez grosza na bułkę. I, mimo że panuje demokracja w Polsce, to lud nie ma nic do gadania. Polska ma bardzo krótkowzroczną politykę, nawet w sprawie tej bestii.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez Chatta dnia 03-02-2014 20:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2014 11:56
Ross, tu nie chodzi o przerzucanie się, co jest ważniejsze. Obydwie sprawy są ważne, bo mają wpływ na życie ludzi - myślę, że przyszli sąsiedzi Trynkiewicza nie będą zbyt szczęśliwi, nie mówiąc o mieszkających w jego pobliżu dzieciach.

Zgadzam się, że nasi "włodarze" jak zwykle obudzili się z ręką w nocniku, bo u nas wciąż panuje socjalistyczne myślenie "bo jakoś to będzie" - nie, nie będzie. Ja tylko MAM NADZIEJĘ, że on nie pożyje długo na wolności...

Co do OFE to bardziej bezczelnej kradzieży nie widziałem i raczej już w życiu nie zobaczę. Ech, słów brakuje, naprawdę... jest bardzo fajny filmik wyjaśniający całą sytuację, polecam obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=8duXqmTdWjk.

Jaka demokracja? Najgłupszy ustrój wszech czasów: totalitaryzm, tylko wybierany co 4 lata. W sumie, to jeszcze gorszy, totalitaryzm był przynajmniej skuteczny.
Edytowane przez ChandSharma dnia 04-02-2014 17:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-02-2014 18:06
Powinien dostać dożywocie. Zgadzam się, nie można go nazwać człowiekiem. Powinni już dawno go strzelić w łeb i by był spokój. Ale to Polska właśnie, gdzie sprawy o gwałt umarzają, księża i politycy piją ile wlezie, nie ma pewnego jutra, wydają więcej na więźniów, niż na dzieci w szkołach. A na dodatek wypuszczają takiego świra na wolność, by dalej zabijał. I gdzie tu sens?


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez ChandSharma dnia 04-02-2014 18:30
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-02-2014 21:10
Oczywiście podzielam zdanie, że powinien dostać on dożywocie. Tacy ludzie według mnie mają już coś w tej głowie poprzestawiane i nie mogą od tak wrócić do społeczeństwa.
Z resztą uważam, że powinien również odbyć leczenie psychiatryczne. Z resztą uważam, że w tych szpitalach i tak nic takiego nie robią. Po prostu wtedy unikają więzienia.
Jednak tak jak wspomniała Ross, nie możemy teraz spekulować czy powinni czy nie powinni go wypuszczać. Odsiedział swoje, tak jak złodziej czy ktoś inny. Wymiar sprawiedliwości nie może od tak zmieniać swojego postanowienia. Przynajmniej nie dostał zwolnienia warunkowego.
Myślę, że odizolowanie od społeczeństwa i tak jest przerażającą perspektywą. Bo co to za życie, jak każdy patrzy na Ciebie przez pryzmat takich strasznych rzeczy, patrzy Ci na ręce i ma maksymalny dystans albo unika kontaktu wzrokowego, w ogóle, jakiegokolwiek kontaktu. To jest straszne. Sama nie wiem co bym wolała: "wrócić" do ludzi, czy już do śmierci być w zakładzie.
Nie wiem, jakie stanowisko przyjąć w tej sprawie. Nie uważam, że wyrok był sprawiedliwy, ale jednocześnie nie myślę, że nie powinien wychodzić. To samo tyczy się kary śmierci, która dla mnie jest anty-regułą wszelkich zasad moralnych.

MrDark napisał/a:
Wypuszczają go, bo żyjemy w poprawnym politycznie bajzlu, gdzie głupota goni głupotę i wszyscy się z tego jeszcze cieszą

Tutaj przyznam Ci całkowitą rację. Nasze prawo jest śmieszne, pomieszanie i bardziej nas gnębi, niż nam pomaga. Każdy może każdemu dać w łapę i wszystko to jest na porządku dziennym. Żyjemy w państwie, gdzie naród jest sprawą drugorzędną, a politycy jak świnie próbują dorwać się do koryta, w którym jest największy syf + niejeden ma krew na rękach i źle patrzy mu z oczu.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2014 22:33
Jest przełom w sprawie Trynkiewicza. Dzisiaj przeszukiwali jego cele i znaleźli dowody dzięki którym być może zostanie w izolacji. Chodzi o materiały pedofilskie i ząb. Ale znając nasz kraj, to powiedzą, że ktoś to podrzucił i go wypuszczą z braku dowodów.


52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2014 22:40
Bo każdy mógł to podrzucić. Dziwne, że znaleźli to dopiero teraz, jak mają go wypuszczać. Przeszukiwanie cel to standardowa procedura w więzieniach, więc czemu odnaleźli to akurat teraz?
Wali mi to na kilometr prowokacją i tematem zastępczym.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~Son Yume
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2014 23:01
Na pewno ktoś mu to podrzucił. A "ktoś" to mam na myśli nasze władze. No dziwne, żeby też tego nie zrobili. Facet zgwałcił i zabił czterech chłopców. Dostał 4 razy karę śmierci, jednak później ją zniesiono i zamiast dostać dożywocie (czym zastąpiono kskę) to mu dali wyrok jak za jedno zabójstwo. Chwila zaraz! Dlaczego 25? Bo w '98 nasz wspaniały rząd ogłosił amnestię i ci, którzy mieli kskę dostali 25 lat. No ale ten dupek miał 4x karę śmierci to dlaczego nie dostał 4x 25 lat, do jasnej cholery?!
Nie zgodził się na chemiczną kastrację (co dla mnie jest chore bo to powinno być przymusowe dla takich zwyrodnialców!) co jest oznaką, że dalej ma swoje chore zapędy. Jak dla mnie to powinni go powiesić w celi i upozorować samobójstwo.
Aż mnie ciary wychodzą jak o tym pomyślę, a od jego zdjęcia w TV to mi się rzygać chcę (i nie z powodu mdłości, Lejdi:P)...




-> Otome maniac <-
47588431 http://sonyume.deviantart.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mariusz Trynkiewicz
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2014 21:52
Son Yume napisał/a:
Na pewno ktoś mu to podrzucił. A "ktoś" to mam na myśli nasze władze. No dziwne, żeby też tego nie zrobili. Facet zgwałcił i zabił czterech chłopców. Dostał 4 razy karę śmierci, jednak później ją zniesiono i zamiast dostać dożywocie (czym zastąpiono kskę) to mu dali wyrok jak za jedno zabójstwo. Chwila zaraz! Dlaczego 25? Bo w '98 nasz wspaniały rząd ogłosił amnestię i ci, którzy mieli kskę dostali 25 lat. No ale ten dupek miał 4x karę śmierci to dlaczego nie dostał 4x 25 lat, do jasnej cholery?!
Nie zgodził się na chemiczną kastrację (co dla mnie jest chore bo to powinno być przymusowe dla takich zwyrodnialców!) co jest oznaką, że dalej ma swoje chore zapędy. Jak dla mnie to powinni go powiesić w celi i upozorować samobójstwo.
Aż mnie ciary wychodzą jak o tym pomyślę, a od jego zdjęcia w TV to mi się rzygać chcę (i nie z powodu mdłości, Lejdi:P)...


Tak, tak! Pewnie władze się rozmyśliły i chciały go zatrzymać, ale za późno... Ostatnio na historii była o tym dyskusja - o panie T. TO JEST CHORE, ŻE GO WYPUSZCZAJĄ! PRZECIEŻ MOŻE ZGWAŁCIĆ I ZABIĆ NIEWINNE DZIECKO!!!!!! MYŚLICIE O TYM, ŻE JEDNAK KAŻDY Z NAS MOŻE BYĆ PRZEZ NIEGO ZAATAKOWANYM?!

Dobra, uspokoiłam się. Powinien mieć dożywocie lub karę śmierci, w końcu zgwałcił i ZABIŁ 4 niewinnych chłopców w naszym wieku! Ludzie, zastanówcie się nad tym! Przecież to poważna sprawa!!! Przy tym sprawa TeyaQ to coś niewinnego, pomyłka.

by Analina


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.