Nowości
18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
Heroine
Winx Fan7890
WinxLove

Świat filmów
Seriale
❧  Disney: Violetta  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorDisney: Violetta
użytkownik usunięty
Dodane dnia 23-03-2013 20:22
Violetta obdarzona jest wyjątkowym talentem wokalnym. Jednak zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy. Odziedziczyła go po swojej mamie, słynnej piosenkarce, która zmarła w wypadku samochodowym, gdy Violetta była jeszcze bardzo mała. Jej ojciec, Germán, to odnoszący sukcesy inżynier. Jest bardzo surowy i nieco nadopiekuńczy, ale całym sercem kocha swoją nastoletnią córkę. Wciąż przeżywa tragiczną śmierć żony i boi się, aby Violetta nie poszła w ślady swojej mamy. Dlatego ukrywa przed nią szczegóły z jej przeszłości. Po wypadku oboje przenieśli się do Madrytu, gdzie Germán sam zadbał o wychowanie córki, praktycznie izolując ją od rówieśników. Zdaje on sobie sprawę z wielkiego talentu muzycznego Violetty i zachęca ją do nauki gry na pianinie, ale stara się powstrzymać ją od śpiewu i aktorstwa. Wszystko się zmienia, gdy oboje powracają do Buenos Aires. Violetta podejmuje naukę gry na pianinie w prestiżowej szkole Studio 21. Poznaje tam Angie, swoją nową nauczycielkę i opiekunkę, która pomaga jej rozwijać zdolności. Spotyka tam też wielu innych ludzi, którzy towarzyszyć jej będą w nauce. Wśród nich są Tomás i León, dwaj chłopcy o zupełnie przeciwnych charakterach, którzy odegrają ważną rolę w życiu Violetty.

Edytowane przez Bananowa dnia 23-05-2013 19:14
AutorRE: Disney:Violetta
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2013 20:45
Bez opisu? No cóż, przeżyję to i powiem, co myślę o tym serialu.
No to na początek powiem, że bardzo mi się podoba. Jest taki magiczny, a główna bohaterka ma tyle rzeczy do odkrycia co sprawia, że ten serial robi się też trochę tajemniczy i pełen zagadek. Nie widziałam wszystkich odcinków, ale mam zamiar to zrobić.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Bananowa dnia 23-05-2013 19:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney:Violetta
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-04-2013 10:15
Ja wprost uwielbiam ten serial! Oglądam codziennie i jestem na bieżąco. Może i jestem trochę za duża na niego, ale jest cudowny. Violetta jest skryta i zamknięta w sobie, ale otwiera się stopniowo za pomocą ludzi ze Studia. Od razu losy są przesądzone, że będzie z tym... Thomasem, chociaż ja wolę Leona, jakoś tak bardziej mi do siebie pasują. Jestem typem, który lubi afery, więc i Ludmiła mi się podoba. Wszystkie jej przekręty i kłamstwa sprawiają, że serial staje się ciekawy.
Jak dla mnie największą zaletą serialu jest fakt, że poruszone zostało tam mnóstwo wątków.



Edytowane przez Bananowa dnia 23-05-2013 19:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney:Violetta
~Leon47
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-04-2013 10:15
Violetta to mój ulubiony serial. Szkoda tylko, że w marcu leciały same powtórki :cry:. A ja cały czas czekam co się stanie, czy będzie z Leonem czy Thomasem.
Jakby co, to powinna być z Leonem.



Edytowane przez Bananowa dnia 24-05-2013 14:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney:Violetta
~butel-ka
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-04-2013 10:18
Ale mi opis na początku przypominał Full Moon o Sagashite. Pierwsze słyszę o tym serialu, ale widzę, że fabuła kręci się wokół chłopaków, więc mnie nie ciekawi.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney:Violetta
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2013 17:20
Ostatnio (jakiś tydzień temu), z nudów zaczęłam oglądać ten serial. Spodobał mi się. Obecnie jestem przy 25 odcinku. Podoba mi się fabuła i bohaterowie. Nie przepadam za Ludmiłą, ale bez niej ten serial nie miałby takiego charakteru, jaki ma teraz.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney:Violetta
~Azathara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2013 17:25
Jak powyżej też nie lubię Ludmiły. Tak samo jak uważa Cookie. Nie lubię też Thomasa. Wolę Leona. Podobno Leon i viola będą arą z tego co powiedziała mi Alienne.
Ogólnie serial jest genialny. Bardzo mnie zainteresował, bo lubię takie problemy nastolatek. Fabuła genialna. To tyle z mojej strony.:D


Gubisz mnóstwo liter, popraw to kochana!


av (c) ja
Edytowane przez Emi dnia 23-05-2013 19:33
47378658 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney:Violetta
~Leon47
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-05-2013 16:52
Podobno 13 maja German zakaże Angie widzieć się z Violą i wtedy Angie powie, że jest siostrą Maryi.



Edytowane przez Bananowa dnia 24-05-2013 14:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney:Violetta
użytkownik usunięty
Dodane dnia 23-05-2013 15:03
Ja również bardzo lubię "Violettę". Aczkolwiek na początku nie byłam do niego przekonana, ale to dzięki mojej ukochanej Alienne, ten serial zdobył moje uznanie. Zaczęłam oglądać nie dawno, jakoś od niedzieli. Obecnie jestem przy 13 odcinku. Zawarte są w nim ciekawe wątki. Jednak największą uwagę przykuli do mnie aktorzy oraz wspaniałe piosenki. Podoba mi się, gdy Thomas gra na gitarze, choć jeśli chodzi o to, który z chłopaków byłby lepszym kandydatem dla Violi, to uważam, iż jest to Leon. Czasami bawią mnie Olga i Ramallo, nie wiem czemu, ale tak jakoś to robią xd. Strasznie denerwują mnie Jet i Matias, są totalnymi bezmózgowcami xD. Polubiłam również: Natę, Francescę, Camilę i Maxi'ego. Ogółem mówiąc ten serial jest świetny xD.



Edytowane przez Bananowa dnia 24-05-2013 14:37
AutorRE: Disney: Violetta
~Bella-Sara
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-06-2013 14:27
Uwielbiam ten serial. Oglądam go codziennie. Czasem, jak jakiś odcinek przegapię, oglądam go na baje.pl. Naprawdę polecam ten serial.

Nie zaczynaj każdego zdania od nowej linii i pisz dłuższe wypowiedzi, bo następnym razem usunę taki króciutki post!




http://magicznyklub.blogspot.com/


http://magicznyklub.blogspot.com/

Strona ze skanami komiksów Witch i strona o odlotowych agentkach uśmiech


http://totallyspiespark.cba.pl/


Miła.
Przyjacielska.
Zawsze taka sama.

"KOCHAM WB "


Edytowane przez Cookie dnia 17-06-2013 15:37
http://magicznyklub.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney: Violetta
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2013 11:41
Kocham go! Najlepszy serial na całym wszechświecie uśmiech. Leonetta górą!
Dzisiaj nowe odcinki, super!

--
Nie zaczynaj każdego zdania od nowej linii i nie pisz z Caps Locka. Nie nadużywaj wykrzykników. I może więcej na ten temat?



To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez ChandSharma dnia 10-01-2014 21:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney: Violetta
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2013 21:55
Serial jest bardzo fajny, wszystkie piosenki są super. No i przede wszystkim aktorzy idealnie są wpasowani w swoje role. Fabuła ciekawa. Zakończenie, chyba 2 sezonu niezbyt mi się podobało. Viola nikogo nie wybrała. Nie było pokazane, czy German z Angie się zszedł... Oby nie spartczyli tego serialu 3 sezonem, tak jak było z H2o... Zdecydowanie wolę, żeby Violka była z Leonem serce.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney: Violetta
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-09-2013 22:04
Widziałam kiedyś reklamę tego serialu i po pewnym czasie postanowiłam z nudów i czystej ciekawości ściągnąć go i obejrzeć. Tak też zrobiłam i... wytrwałam tylko do odcinka, w którym Violetta dostaje się do Studio 21. Na tym moje oglądanie się skończyło. Dla mnie (z jednej strony) to jest po prostu wersja jakiejś brazylijskiej telenoweli dla młodzieży. Nie uważam, że serial jest zły, bo niektóre momenty są wspaniałe (głównie chodzi mi tu o występy muzyczne, a ścieżka dźwiękowa z serialu to po prostu miód na me serce) jednakże dla mnie to nie jest to.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez Emi dnia 07-10-2013 16:11
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney: Violetta
~jasemi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2013 09:58
Violetta jest bardzo fajna. Nie mogę się doczekać 2 serii. Pierwsza była extra. Fajnie było, gdy poznała Thomasa, ale później poznała Leona i miała problem, którego wybrać. Szkoda, że Thomasa nie będzie w drugim sezonie, ale za to pojawi się Diego i Marco. Wreszcie Francesca też będzie miała chłopaka. Nie przegapiłam ani jednego odcinka Violetty. Chociaż nie jestem aż taką wielką fanką jak moja koleżanka, która ją uwielbia. Mam nadzieje, że Viola będzie z Leonem. Nie wiem dlaczego pocałuje Diego. Podsumowując Viola jest super.


Kochana, przecinki! Ciągle je gubisz.
Edytowane przez Emi dnia 07-10-2013 16:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney: Violetta
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2013 14:20
Mogę was zdziwić ale... nienawidzę Violetty. Po prostu. Ten serial od początku mi się nie podobał. Nie potrafię tego uzasadnić, po prostu nie lubię go i tyle.


av (c) Chand

Edytowane przez ChandSharma dnia 10-01-2014 21:51
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney: Violetta
użytkownik usunięty
Dodane dnia 10-01-2014 20:43
Eli napisał/a:
Pierwsza seria - super fajna, tylko ten Thomas. Druga seria - super fajna, tylko ten Diego.


Co masz do Tomasa (nie pisze się Thomas, bo to jest z angielskiego, a ten Tomas jest z Hiszpanii) i co masz do Diego? Wszyscy mają coś do Diego, a wcześniej mieli coś do Tomasa. To właśnie oni dodają uroku serialowi. Jak dla mnie, to są dwie bardzo pozytywne i potrzebne w tym serialu postacie. Tomas był fajnym i w ogóle miłym chłopakiem, a Diego jest teraz szalonym, przystojnym i starającym się zdobyć Violette. Szkoda, że wszyscy chłopacy lepią się do niej. Diego pasowałby do Ludmiły. Leon, jak tylko widzi Violettę z jakimś innym chłopakiem, to od razu jest zazdrosny i robi jej z tego powodu wyrzuty. Teraz strasznie mnie wkurza.

W ogóle, to cały drugi sezon jest na razie jedną, wielką klapą. Jesteśmy już chyba po 30, czy jakoś tak, wyemitowanym odcinku, a jak na razie, nie było żadnego ciekawego wątku, który mógłby poświęcić choć trochę mojej uwagi. Nie chce mi się go zbytnio oglądać, a tak w ogóle to nie mam za bardzo czasu.



Edytowane przez ChandSharma dnia 10-01-2014 21:54
AutorRE: Disney: Violetta
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 17:15
Cóż, nie lubię tego serialu. Można powiedzieć, że go nie oglądam. Po prostu mnie nie ciekawi, chyba kiedyś obejrzałam z jeden odcinek z nudów, ale nie interesują mnie takie filmy. Najprościej w świecie go nie lubię i nigdy nie będę oglądać. Widzę, że niektórzy lubią ten serial, ale przecież każdy ma własne zdanie, ja jestem przeciw. Takie jest moje zdanie.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez ChandSharma dnia 21-01-2014 19:56
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney: Violetta
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2014 19:27
Dla mnie ten serial to tandeta. Już bardziej Disneya się zniszczyć nie dało? Nie wiem, jak można to lubić. Ale jako przyjaciółka Directionerek czy Kwiatkonatorsów, to mogę znieść też przyjaźń z fankami Violetty. Bo chyba się liczy, jaka osoba jest, a nie co ogląda lub słucha?
Podsumowując: DNO.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez Stellka dnia 07-02-2014 22:11
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney: Violetta
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-02-2014 11:33
Fajny serial. Lubię go. Odcinki są ciekawe. Czasem go oglądam, czasem nie, ale nadrabiam właśnie tu (napiszę na końcu). Cóż, czasami ten serial mnie wkurza, no, ale co poradzić?
KLIKU.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Edytowane przez Akali dnia 10-02-2014 11:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Disney: Violetta
~kamila1101
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-05-2014 15:26
Nie lubię tego serialu. Po prostu mnie obrzydza. Niedawno obejrzałam jeden z kilkuset odcinków i powiem wprost. Dla mnie to sama nuda + musical. Jedynie co lubię z Violetty to piosenki.

Może troszeczkę obszerniej?



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 20-05-2014 15:33
https://issuu.com/mikami1101 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.