Nowości
20.05.2024
❧ dodano komiks nr 216 - Ścieżka wróżek

18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,065
 Najnowszy Użytkownik: ~kat
Dzisiejsi Solenizanci
MrDark


Archiwum
❧  Grafika Reb  ☙

Strona 9 z 17 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
AutorRE: Grafika Rebeki
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 20:51
Wow, ależ mi się podoba! Pomysł jest bardzo ciekawy i zdecydowanie od początku byłam za. Pozostawała jednak kwestia położenia napisów. Po zmianach wygląda to wprost idealnie. Signa jest bardzo pomysłowa - efekt zanikania by wystarczył. Dzięki masce też wygląda to odpowiednio - efekt praktycznie bez różnicy. Zastosowałaś fajne tekstury i dodatki. Efekt szarości z lewej jest jak najbardziej poważany. Dla mnie kolekcja wypada niespotykanie - jest zapięta na ostatni guzik. Moje naj to Layla oraz Musa, choć reszta ma także to coś!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 20:55
Matko moja jedyna! A Cię wzięło. Okey, trochę dużo tego, ale mam nadzieje, że podołam. Bloom wygląda całkiem ładnie, tylko ten niebieski Brush wchodzi jej na głowę. Kolorki ładne, napis również. U Stelli nie pasuje mi napis, nie widać go za dobrze. PNG's jest ładny. Sygna z Florą mi się podoba, tylko efekt końcowy psuje ta mała w kółeczku. Po za tym fajna tekstura i kolory. Czy mi się wydaje, czy pasek szarości nie powinien być w drugą stronę? Tak jak u pozostałych. Mniejsza z tym :d. Musa powinna mieć trochę bardziej wyraziste kolory. Tecna mi się podoba i nie mam zastrzeżeń. Layla, bardzo fajnie Ci wyszła, ładne kolory i PNG;s. Co do avów, to, to oddzielenie ich w niektórych pracach jest za szerokie. Chyba lepiej nawet by wyglądało, jak by się je jakimś brushem oddzieliło. I czarno-biała Musa jest za ciemna w stosunku do sygny. Jakoś udało mi się przebrnąć. Robisz postępy, za każdym razem widać, jak się starasz i doskonalisz swoje umiejętności. Wyny i pomysłów.


Instagram | YouTube
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 21:04
Dzięki, szkarby całus.

Teraz coś dla fanów natury:



50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 21:11
Wow, Rebi! Ta kolekcja jest przepiękna. Tła są piękne, dobre kolorystycznie a png'sy tak idealnie się na nie nakładają. Bardzo fajny pomysł z ułożeniem png'sów i napisów. Ogólnie mówiąc świetna koncepcja. Szare powtórzenie kadru nie jest wielkie, jak to było w Layli Believix. To idzie na duży plus. A napisy chyba najbardziej mnie zachwyciły. Czcionka, kolory i miejsce- cudne. Podsumowując, genialna kolekcja. Weny^^.


(c) rossattiee
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 11:24
Ah... Dziękuję.

Teraz coś z kolekcji "Brak weny - starocia".






PRZYJMUJE ZAMÓWIENIA!



Edytowane przez Rebecca dnia 25-06-2014 11:24
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 11:49
Jak dla mnie masz bardzo zaawansowane talenty graficzne w programie, którym używasz, ale myślę, że brakowało Ci w tych pracach trochę pomysłu na ich zastosowanie. Przykładowo w trzeciej pracy niezbyt przemawia do mnie styl umieszczenia na górnej części Flory w transformacji, a na dolnej Flory w zwyczajnym stroju, a po środku napis "Flora". Co do samego graficzenia w nim nic nie mam, wyszło Ci wprost przepięknie. Czcionkę mogłaś wziąć ewidentnie lepszą, ale kolorystyka obiektów i biała ramka były bardzo trafnie użyte. Na sygnaturze ze Stellą wyjątkowo bardzo ładnie pokolorowałaś Stellę i wykorzystałaś bardzo ładne kolorki. Wszystko Ci pięknie wyszło, ale tutaj znów widzę, że z rodzajem czcionki nie trafiłaś, nie pasuje według mnie trochę do pracy, również kolorystycznie. Teraz przejdę do najlepiej wykonanej pracy przez ciebie z Laylą, ale jak kto woli, z Aishą. W tym zestawie podoba mi się styl, jaki w nim zastosowałaś. Efekt czarno-kolorowy bardzo ładnie wyszedł w całości i dodaje to wprost trochę uroku. Podoba mi się w nim nasycone kolorki oraz detale w tle. Jedyna wada, jaka tutaj jest to czcionka, ale jedynie jej rodzaj. Podsumowując bardzo ładnie wyszły Ci postacie z Winx są takie nasycone, ale radziłabym poprawić rodzaje czcionek, bo powiem szczerze, że w niektórych pracach to ona psuła pracę, ale patrząc ogólnie na całokształt, to nawet całkiem ładnie Ci wyszło.



Credit: Justa <3
Edytowane przez bloomka028 dnia 25-06-2014 11:50
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 16:26
Bardzo, bardzo dziękuję Ci całus. Cieszę się, że choć odrobinkę Ci się podoba.





Zamówienie dla Pharple:


Pharple, przepraszam Cię, że zamówienie nie wypaliło. Nie było dobrych jakościowo kadrów i niezbyt to wyszło zdezorientowany. Jeżeli chcesz to napis na PW, a ja zrobię nowe.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 18:37
Bardzo ładne avki. Mają piękne kolory. Wezmę sobie trzeci. Zamówienie dla Pharple, nie wyszło za ładnie. Efekt zastosowany w sygnaturze nie wygląda zbyt dobrze. Bardzo dobrze wychodzą Ci avatary. Weny Reb.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 19:01
Dobra zacznę od avków wcześniejszych. Są super. Naprawdę fajnie koloryzacje i w ogóle xd. Te 2 sygnatury i ten pasek nie bardzo mi się podobają. Napisy nie za ładne tak samo jak to coś, co zastosowałaś w sygnie z Laylą xD. W tym pasku ramka mi się nie podoba i to połączenie. Jeśli chodzi o najnowsze avki są naprawdę ładne. Fajnie kadry, kolory oraz napisy. Co do zamówienia to nie wypadło za dobrze. Nałożenie tekstury na sygnaturę nie wygląda ładnie. Poza tym ramka moim zdaniem nie pasuje i avki różnią się kolorami od sygi. Ogółem zestaw mi się nie podoba za bardzo. Ale avki wyszły znakomicie. Czekam na więcej. Weny!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 19:12
Dzięki, dziewczyny. Co do zamówienia dla Pharple to taki miał być efekt -,-, ale spoko.

Część zamówienia dla Bloomki028.




50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 19:22
Ta praca bardzo mi się podoba z wielu względów. Kolorystyka Bloom oraz efekt czerni bardzo ładnie wyszedł. Rodzaj czcionki jest bardzo trafny. Powiem szczerze, że taka postać bohaterki bardzo mi się podoba, a to dlatego, że wygląda tak, jakbyś rysowała to w sposób realistyczny, a takie prace bardzo ubóstwiam. Jedyną wadą, jaką zauważyłam to zbyt jasny efekt kółka, ale za to kolory w nim są bardzo nasycone, więc to tak jakby minus w plusie. Powiem Ci, że się bardzo spisałaś, jeszcze raz bardzo dziękuję za zestaw, ustawię go zaraz na swój profil.



Credit: Justa <3
Edytowane przez bloomka028 dnia 25-06-2014 19:23
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 19:31
Zestaw z Bloom jest bardzo ładny. Podobnie jak te enchantixowe zestawy ma swoją klasę. Ładne kolory oraz tekstury. Wrażenie estetyczne też jest całkiem spoko. Dodatkowo na uwagę zasługuje czcionka - ciekawie stonowałaś tekst z tłem. Mam nadzieję, że już wkrótce dopracujesz kolejną ciekawą kolekcję. Weny!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 19:58
Dziękuję, kochane całus.

Druga (ostatnia) część zamówienia dla Bloomki028:


Postawiłam na delikatne kolory.



Nadal przyjmuję zamówienia!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2014 21:13
Okayyy, pierwszy zestaw dla Bloomki jest fajny. Naprawdę mi się spodobał. Fajny napis, PNG's, wszystko ładnie się komponuje. Bardzo udany, moim zdaniem, zestaw. Co do drugiej pracy mam troszkę inne zdanie. Nie spodobały mi się napisy. Połączenie kadru? Ujdzie. Kolory takie delikatne, no mogą być. W sumie to najnowsza praca jest ok, ale mnie nie zachwyciła xdd. Czekam na więcej prac! Weny, Rebb!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 25-06-2014 21:13
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 26-06-2014 00:20
Trochę taka spamowalnia. Dodawaj prace raz dziennie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2014 10:31
Dziękuje Ci Reb, że wysilasz się bardzo na zrobieniu mi pięknych zestawów, tylko zastanawiam się, czy przez nie trochę Cię nie obciążam, bo patrząc na nie to widać, że są przecudne. Co mogę powiedzieć o zestawie? Efekt delikatnych kolorów bardzo mi się podoba, aczkolwiek mogły być bardziej pełne życia i bardziej pełnych nasyconych kolorów, ale i tak jest cudownie. Zastosowałaś na nim świetny styl, który mi się nawet bardziej podoba od poprzedniej pracy. Czcionka moim zdaniem pasuje tu, aczkolwiek wyraz "Believix" jest trochę zagmatwany, ale to nic, ogólnie coraz lepiej Ci z tym idzie. Dodatków na pracy trochę zabrakło, ale biorąc całość to wyszło Ci prze kuriozalnie świetnie. Ustawię go za jakiś czas i na koniec jeszcze raz dziękuje za piękny zestaw.



Credit: Justa <3
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-06-2014 12:40
Na początek dodam, że robisz naprawdę ładną i fajnie wyglądającą grafikę. W najnowszym zestawie napis jest prawie niewidoczny. Jest za dużo koloru niebieskiego. Za to czcionki tych napisów są bardzo fajne. Nie podoba mi się te coś po lewej stronie Niestety nie mam pojęcia jak się to nazywa, ale źle o wygląda xd. Za Believix'em nie przepadam, tak jak za 3D. Mimo to kadr nieźle się prezentuje. Koloryzacja też świetnie wygląda.
To chyba tyle. Weny życzę.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-06-2014 11:09
Dzięki, dziewczyny. Przepraszam, Dżo smutny. Będę grzeczna xdd.

Avatary realne:

Avatary z Winx:

Zestaw z nudów:




Zamówienie dla Bloomki:





Nadal przyjmuję zamówienia!



Edytowane przez Rebecca dnia 26-06-2014 19:23
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-06-2014 11:51
Mnie tu dawno nie było i mam dużo do oceny. Zacznę od avatarów z 22.06 - bardzo ładnie Ci wyszły, kolorystyka wręcz idealna. Sygnatura z Stellą średnio mi się podoba. Tło nie pasuje. Napisy i brushe są ok. Sygnatura z Aishą nie podoba mi się. Napis zły kolorystycznie, kolorystyka ogólnie jest za ciemna, co nie pasuje. Do pracy z Florą mam mieszane uczucia. Te połączenie kadrów dziwnie wygląda. Do tego ta zielona plamka z napisem nie pasuje. Kolejne avki są nawet ok. Tylko nie podoba mi się 3 oraz czcionka napisów, której użyłaś. Zamówienie dla Pharple wygląda całkiem dobrze. Kadry, kolorystyka, napis i ramka ładnie ze sobą współgrają. Następne zamówienie z Bloom, to po prostu cudo. Zakochałam się w tym zestawie. Kolorowa i szara Bloom, ładnie ze sobą wyglądają. Napis i brushe oraz kolorystyka są prześliczne. Kolejny zestaw wygląda nawet ok. Nie podoba mi się tylko czcionka napisu i kolorystycznie jest trochę za jasno. Avki z 27.06 - nie będę oceniała każdego z kolei, bo zajmie mi to za dużo czasu. Ogólnie kolorystycznie nawet mi się podobają, tylko Flora trochę dziwnie wygląda. Do gustu nie przypadły mi avatary: 4, 5 i 4 i 5 od dołu. Reszta jest spoko. Weny życzę.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Rebecca dnia 27-06-2014 11:57
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Rebeki
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-06-2014 17:47
Dziękuję, Bloom_1234.
Teraz może przejdę do tematu. Tak, więc... ZAWIESZAM ZAMÓWIENIA! Głównie z tego powodu, iż nie mam ostatnio zbytnio dużo czasu. Fakt, wakacje, ale początek wakacji, a początek jest dla mnie ciężką pracą, np.: porządki, moderacja jednego z działów, pisanie opowiadanie, graficzenie (tak bezsensu, czyli brzydkie) i wiele, wiele więcej. Będę otwierać po trzy miejsca, ale nie lituje się, abym poza miejscami komuś robiła. Zamawiać można: animacje, sygnatury, avatary, zestawy, tapety, ID, linie, ikonki i co tam jeszcze chcecie. Proszę mnie nie pośpieszać. Jeszcze proszę o opisanie zestawu, gdyż nie chcę mieć niepotrzebnych niedomówień. To tyle. Wiem, że zachowuje się jak nie wiadomo jaka graficzka, ale cenię ludzi wymądrzających się XDD.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 17 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
17:37:31 21.05.2024
Uważam że nie ma nic w tym złego bo to tylko obraz
~Vixen0
17:37:05 21.05.2024
Czy posiadanie Loliconów jest złe?
^Flamli0
20:42:16 20.05.2024
zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~nexusik0
20:14:41 20.05.2024
Ja oglądam telewizję ale przeważnie focus tv bo robią ciekawe dokumenty. Wiadomości (czytaj: stek bzdur i manipulacji) pomijam
~Vixen1
13:47:18 20.05.2024
Mam oczywiście zasady, typu nie pobieram gier z neta za darmo bo to złodziejstwo I zwykle to cebulaki lubią mieć wszystko za darmo
~Vixen1
13:46:13 20.05.2024
Nie muszę czekać az się reklamy skończą bo Brave to najlepsza przeglądarka blokująca reklamy
~Vixen1
13:45:47 20.05.2024
A jak chce jakiś film to w necie mam tego dużo
~Vixen0
13:45:22 20.05.2024
Ja żyję animem :> nic nie oglądam więcej oprócz anime, I np Winxa czy stare bajki
~Vixen0
13:44:31 20.05.2024
I tyle w temacie
~Vixen1
13:44:26 20.05.2024
Telewizor czyli tak zwane pudło odbiera ludziom rozum i wolność
~Vixen0
13:44:03 20.05.2024
Czy tylko ja nie oglądam telewizji żadnej XD
~Vixen0
13:43:47 20.05.2024
Uwu
^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.