Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha


Archiwum
❧  Graficzny świat WinxBloom.  ☙

Strona 11 z 14 << < 8 9 10 11 12 13 14 >
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2013 16:00
Cóż, muszę przyznać, że najpiękniejszy zestaw jest ten ostatni z pieskami, jest taki słodki. Potem jest najładniejsza "Barbie z jeziora łabędziego", taka normalna, ale gustowna. Super prace.

- - -
Ile razy można prosić o to samo? Ile? Jak już nie chcesz pisać dłuższych wypowiedzi to chociaż postaraj się nie robić błędów. Już po raz któryś piszę, że po znakach interpunkcyjnych należy robić spację. Robisz ją po przecinkach, to czemu nie robisz jej po kropkach?



(c) rossattiee

Edytowane przez Sophie dnia 03-05-2013 16:09
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-05-2013 18:34
Gif jest średni. Na plus jest taki sam rozmiar wszystkich klatek oraz całkiem nie zła jakość. Na minus płynność i mało klatek. Czeka Cię jeszcze dużo pracy, ale jakieś podstawy masz. Z wcześniejszych obrazków podobają mi się te pieski. Reszta prac przeciętna robiłaś już lepsze. Prace z błyskotkami są dobre, rób takich więcej.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-05-2013 14:04
Zestawy są ładne, ale jakoś mnie nie zachwyciły. Nie ma w nich tego czegoś... tej magii... Gify nie wyszły. Gdzie je robiłaś? W PhotoScape? Znam bardzo dobrze ten program i właśnie po takim połączeniu w nim nigdy nie wyjdzie ci płynnie. Chyba że będziesz siedzieć przy tym z 5 godzin i każdą klatkę ustawiała na inny czas. Jeśli tego nie robiłaś w tym programie to z góry przepraszam.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-05-2013 20:36
Zestaw pierwszy.
Tekstura na twarzy Bloom nie wygląda dobrze. Zapamiętaj sobie: nigdy nie nakładaj tekstur na twarz! Dziwny kadr - sama głowa nie wygląda dobrze. Tą Bloom sama tam dałaś? Jakoś dziwnie wygląda. Napisy raz mi się podobają, a raz nie.
Zestaw drugi.
Aczkolwiek napisy w pierwszym zestawie pasowały, to tutaj mi ani trochę się nie podobają. Zestaw jest trochę za ciemny i dziwna mina Musy. Nie wiem, czy to wina ustawienia matrycy laptopa czy nie, ale wydaje mi się, że na twarz czarodziejki jest nieco niebieskawa.
Zestaw trzeci.
Napis, kadr - jestem na nie. Kolorystyka może być.
Zestaw czwarty i piąty.
Jasno. Za jasno. Napisy mi nie odpowiadają.
Ogólnie zestawy są bardzo puste. Nie ma w nich nic szczególnego.
Co do gifa. Tak jak Ross nieźle się uśmiałam czytając post Płomienia. To nie jest wina programu, bo program do łączenia kadrów jest bardzo, bardzo dobry. To jeden z tych lepszych programów do robienia gifów. Przeskoki między kadrami są spowodowane brakiem dużej ilości klatek. Bez klatek nie ma porządnego gifa. Więcej na ten temat nie powiem, bo nie ma co mówić.



Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2013 20:59
Dwa gify w prezencie urodzinowym dla Sabriny. Sto lat Sab.







Znając życie sądzę, że gify się nie spodobają.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2013 21:34
Znowu za mało klatek. Za mało. Nie mówiąc o jakości, która jest okropna. Widać kawałek loga z prawej strony. Ech... można mówić i mówić, jedno i to samo bez ustanku, a reakcji brak. Masz za mało klatek, już Ci to mówiłam nie tylko ja, ale i Ross (jeśli się nie mylę). Z takiej ilości nigdy nie wyjdzie Ci porządny, ładny gif.



Edytowane przez rossattiee dnia 27-05-2013 22:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-05-2013 21:58
dariaa napisał/a:
Znowu za mało klatek. Za mało. Nie mówiąc o jakości, która jest okropna. Widać kawałek loga z prawej strony. Ech... można mówić i mówić, jedno i to samo bez ustanku, a reakcji brak. Masz za mało klatek, już Ci to mówiłam nie tylko ja, ale i Ross (jeśli się nie mylę). Z takiej ilości nigdy nie wyjdzie Ci porządny, ładny gif.



Czy nie jesteś za surowa?

Ludzie! Ogłoszenie. Wytłumaczę o co chodzi z jakością. Format png ma kilka milionów kolorów, gif ma ich w palecie maksymalnie 256. Logicznie im więcej kolorów, tym większa ich redukcja. Wszelkie gradienty będą spikselizowane. Jeżeli jest ich mało to i "jakość" jest lepsza. Tego się nie przeskoczy i dobrze, bo gify miałyby tyle MB co film w HD. Od wyglądu zależy też mieszanie ich, czy to dyfuzja, czy wzorek itp. Na to nikt nie ma wpływu! Ja sama staram się redukować barwy, aby program tego nie robił za mnie. Czasem jakość naprawdę jest tragiczna, ale w tym przypadku jest to problem programowy, nie autorki gifu.

Napisz do mnie, ja Ci pomogę co do klatek. Daria, co do loga to wyczuwam tu nutkę hipokryzjii. Sama nie usuwalaś pasków z avatarów, aby nie zepsuć jakości. Z logiem, wiadomo, zawsze jest większy problem i nie każdy ma możliwość /zamysł żeby go zamaskować.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 27-05-2013 22:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-06-2013 15:15
Nie jest źle, ale stać Cię na więcej. Jakość jest po prostu zła. Właśnie tym zepsułaś prace. Za bardzo wszystko wyostrzasz. Zestaw z Aslanem ma chyba najgorszą jakość, popraw ją, a powinno być o wiele lepiej. Napisy, według mnie są mało widoczne i nie za bardzo pasują do całości. Ciężko jest je dobrać, wiem to z własnego doświadczenia i sama jeszcze nie potrafię ich dobrze dopasować. Staraj się, poprawić te dwie rzeczy a będzie dobrze.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-06-2013 15:19
Emi napisał/a:
Nie jest źle, ale stać Cię na więcej. Jakość jest po prostu zła. Właśnie tym zepsułaś prace. Za bardzo wszystko wyostrzasz. Zestaw z Aslanem ma chyba najgorszą jakość, popraw ją, a powinno być o wiele lepiej. Napisy, według mnie są mało widoczne i nie za bardzo pasują do całości. Ciężko jest je dobrać, wiem to z własnego doświadczenia i sama jeszcze nie potrafię ich dobrze dopasować. Staraj się, poprawić te dwie rzeczy a będzie dobrze.




Jakość tych obrazków była dobra. Ja zrobiłam pogłębienie, potem samą postać ściemniałam i postać rozjaśniałam. To dlatego prace wyglądają źle jakościowo. Tak jak pisałam u NatyWeb, napiszę w tym komentarzu, ja po prostu nie umiem robić grafiki. Tak czy siak i tak dziękuje za ocenę.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-06-2013 15:24
Nie specjalnie podobała mi się przedstawiona grafika. Popieram NatęWeb. Ten zestaw - właściwie signa miała fantastyczne kolory i kadry. Jedynie mogę wyróżnić pracę z Bloom, która ładnie się zgrywa i kolory pasują do siebie. Reszta ma jedna wady np.: za mocno podkreślona ekspozycja, trochę źle wpasowany napis lub kadr. Szkoda. Powinnaś wrócić do poprzedniego stylu. Czasami eksperymenty nie wychodzą na dobre.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-06-2013 16:00
Znalazłam jeszcze jeden zestaw z Narnii, którego nie wstawiłam. Też jest okropny. NataWeb, może robię superową grafikę, ale nigdy nie bedę taka dobra jak np. rossattiee, Cookie, Bananowa, cz_flora, AnjaAnel_R, LadyMusa, Flama, dariaa, Samantha, Alexanda i można by wymienić jeszcze kilka osób. Z tego co wiem, to ty, tak jak ja, robisz w PhotoScape o ile się nie mylę. A oto zestaw.





Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 05-06-2013 17:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-06-2013 16:28
Więc będę szczera. NIGDY nie zrobisz dobrej grafiki, jeżeli nie spełnisz jednego punktu. Musisz uwierzyć w siebie. Może uznasz, że to brzmi dennie i infantylnie, ale tak jest. Jesteś trochę jak Roxy. Też nie wierzysz w siebie i to widać w pracach. Musisz zacząć lubić swoje wytwory, nawet te gorsze. Też czasem nie lubię swoich prac, ale czasem, mimo że innym się nie podobają, to ja jestem z nich dumna! Też musisz zacząć cieszyć się ze swoich prac. Od razu chętniej będziesz eksperymentować.
A teraz ross Cię zleje xDD. Gdzie są takie prace jak ta??:

Ta sygna była jedną z lepszych.
Od strony technicznej. Prace mają przezroczyste, szare wstawki. Lepsze były by nie transparentne. Dodatkowo cienki, biały pasek (takie jak stosowałam w avatarach) dobrze by to połączył. Po 2 nasycenie i kontrast jest za duży. Czasem powstaje efekt ostrego Glamouru. Napisy też nie. Ale pracuj nad nimi. Pamiętaj, że nie zawsze muszą być napisy. To chyba wszystko. Pamiętaj, że jeżeli nie polubisz swoich prac, to nic z tego nie będzie.

Edit: Ktoś pisał o wyostrzaniu. To nie wyostrzanie, a za wysoki kontrast. Wyostrzanie pogłębia kontrast między pikselami, zależnie od ustawień. Kontrast działa trochę inaczej.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 03-06-2013 16:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-06-2013 17:16
Zestaw nie najgorszy. Ładna kolorystyka i efekt rozmazania w tle. Czarno - biały pasek dobrze wpasowany. Szkoda mi odrobinę, bo jest mało widoczny. Poza tym ładnie to wygląda.
Popieram słowa ross.
Potrzebna jest wiara w to co robisz. Nigdy nie twórz niczego na siłę. A co najważniejsze nie wstydź się tego. Pokazuj prace takie jakie umiesz. W końcu musisz znaleźć w sobie coś co poprowadzi cię i da ci moc przewodnią. Zdawanie się na style już widoczne nigdy nie dają efektu i nie pokażą twej prawdziwej natury. Czy poeta nie pisze tego co gra mu w duszy? Ty też powinnaś!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2013 19:29
Chciałam się spytać, czy ktos wie, co się stało z moim postem z grafiką z Narnii? Dzisiaj trochę puste zestawy, ale mi się podobają. A wam?























Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Dzastin dnia 25-06-2013 19:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-06-2013 20:51
Rezerwuję czwarty zestaw! Zaraz editnę i wyjaśnię, dlaczego go biorę.
Edit.
No więc tak. Zestaw, który sobie zarezerwowałam ma w sobie to coś, pomimo pustki. Jakość jest na wysokim poziomie, co bardzo mi się podoba. Tym razem mocne kolory mi odpowiadają. Nie ma żadnego napisu - plus. Jestem zdecydowanie na tak. Nie wiem, kiedy go ustawię, jednak możesz być pewna, że na 100% będzie na moim profilu. Gdy ja rezerwuję zestaw, to zawsze z niego korzystam.
Niektóre zestawy wykadrowałabym niżej. Jedną pracę psuje napis. Kolorki są na plus. Nie podobają mi się jedynie w dwóch ostatnich zestawach. To znaczy się w przedostatnim może być, jednak w ostatnim włosy mnie oślepiają.
Pustka jest olbrzymim atutem (według mnie).
Nie wiem, co się stało z Twoim postem z grafiką z Narnii. Wstaw jeszcze raz te zestawy.



Edytowane przez Sophie dnia 25-06-2013 21:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 12:44
dariaa napisał/a:
Rezerwuję czwarty zestaw! Zaraz editnę i wyjaśnię, dlaczego go biorę.
Edit.
No więc tak. Zestaw, który sobie zarezerwowałam ma w sobie to coś, pomimo pustki. Jakość jest na wysokim poziomie, co bardzo mi się podoba. Tym razem mocne kolory mi odpowiadają. Nie ma żadnego napisu - plus. Jestem zdecydowanie na tak. Nie wiem, kiedy go ustawię, jednak możesz być pewna, że na 100% będzie na moim profilu. Gdy ja rezerwuję zestaw, to zawsze z niego korzystam.
Niektóre zestawy wykadrowałabym niżej. Jedną pracę psuje napis. Kolorki są na plus. Nie podobają mi się jedynie w dwóch ostatnich zestawach. To znaczy się w przedostatnim może być, jednak w ostatnim włosy mnie oślepiają.
Pustka jest olbrzymim atutem (według mnie).
Nie wiem, co się stało z Twoim postem z grafiką z Narnii. Wstaw jeszcze raz te zestawy.



Nie spodziewałam się, że ktoś weźmie mój zestaw. Dziękuje za ocenę dariaa. Właśnie zauważyłam, że trochę w ostatnim zestawie włosy dają po oczach. Miałam dawać napisy do zestawów, ale dałam tylko do jednego i jestm zadowolona. Jeszcze raz dziękuję za ocenę.



Kolejne grafiki.









Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 12:58
Moja opinia jest bardzo dobra i raczej pozytywna.

Zacznę od zestawu pierwszego. Podoba mi się te spojrzenie dziewczyny i kolor jej włosów, ładnie pasuje do białego tła. Ciekawy obrazek i pochylone ujęcie.
Co do zestawu drugiego: Tutaj widać kontrast na włosach - raz są czarne, a raz rude (tz. pomarańczowe). Tło z tyłu, różowo-żółte jest ładne. Tylko w niektórych miejscach zbyt białe. Ale to nic. Jest na plus.

Ogólnie rzecz biorąc, twoje dzisiejsze zestawy są na wielki plus.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 15:42
Ailen napisał/a:
Moja opinia jest bardzo dobra i raczej pozytywna.

Zacznę od zestawu pierwszego. Podoba mi się te spojrzenie dziewczyny i kolor jej włosów, ładnie pasuje do białego tła. Ciekawy obrazek i pochylone ujęcie.
Co do zestawu drugiego: Tutaj widać kontrast na włosach - raz są czarne, a raz rude (tz. pomarańczowe). Tło z tyłu, różowo-żółte jest ładne. Tylko w niektórych miejscach zbyt białe. Ale to nic. Jest na plus.

Ogólnie rzecz biorąc, twoje dzisiejsze zestawy są na wielki plus.


Bardzo dziękuje Ailen. Cieszę się, że ocena jest pozytywna. Mi bardziej podoba się zestaw drugi, ale każdy ma inny gust. Jeszcze raz dziękuję za twoją pozytywną ocenę.



Kolejne zestawy.




















Mam jeszcze kilka, ale to potem.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 15:46
Rezerwuje drugi zestaw od dołu!
Edit.
Zestaw 1. Trochę dziwny. Niby jest super, wszystko fajnie, ale jakiś taki mam niedosyt.
Zestaw 2. Podoba mi się. Kolorystycznie, jakościowo i świetnie dobrany kadr. Aż moje paczałki są w zachwycie.
Zestaw 3. Śmieszy i bardzo fajny. Ta mina mnie rozwaliła. Kolorystyka jest super. Jakość nic dodać nic ując. Fantastisz.
Zestaw 4. Tu mnie zawiodłaś. Kolor zbyt razi po oczach. Nawet na niego paczać się nie mogę, oczy zaraz mi wybuchną!
Zestaw 5. Moje paczałki zakochały się w tym zestawie. Pięknie. Nie powiem nic więcej. Jestem w zbyt dużym zachwycie.
Zestaw 6. Pięknie. Kolorystyka, jakość, ten niebieski kolor. Idealnie.

Staraj się nie powtarzać tych samych wyrazów w bliskiej odległości, niszczy to Twoją wypowiedź.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Chatta dnia 02-07-2013 21:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Graficzny świat WinxBloom.
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 15:50
WinxBloom, cóż by Ci tu powiedzieć? Zacznę od pierwszego zestawu:

Zestaw 1 - Fajnie. Wszystko komponuje się ze sobą - pasuje i łączy, ale czegoś mi tu brakuje.
Zestaw 2 - Piękniutki, mi się strasznie podoba. Oczarowały mnie gałki oczne.
Zestaw 3 - Trochę zbyt biały. Zrobiłabym tło w innym kolorze/z teksturami jakimiś. Dziewczyna na plus (dzięki tym niebieskim kokardom).
Zestaw 4 - Ołłł... Niebieściutki, od razu pokochałam. Te kolorki. Tak jak drugi, piękniutki jest.
Zestaw 5 - Pogniewam się na Ciebie mellow. Tak było dobrze, a teraz ten pomarańczowy kolor. Jak mogłaś zrobić to moim oczom?
Zestaw 6 - Niebieski, ale co mi z tego. Za pusto tutaj - zdecydowanie. Za dwa ostatnie zestawy dostajesz ode mnie minus. Niestety.

Opinia - w połowie pozytywna, ale gdyby nie te dwa ostatnie zestawy, to byłoby lepiej placze.



Edytowane przez Chatta dnia 02-07-2013 21:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 11 z 14 << < 8 9 10 11 12 13 14 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.