Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha


Archiwum
❧  Grafika Sophie  ☙

Strona 27 z 31 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
AutorRE: Grafika Sophie
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2014 11:16
Podoba mi się zestaw ze Stellą. Chociaż nie przepadam za Bloomixem i jestem zdecydowanie na nie, by tworzyć z nim grafikę, tutaj jestem mile zaskoczona. Przede wszystkim podoba mi się ułożenie. Taki lekki przepych, który dodaje pracy uroku. Oczywiście ja uwielbiam, kiedy jest przepych. Zdecydowanie jest to lepsze od wiejącej nudą pustki, dlatego tutaj strasznie mi się to podoba. W ogóle za pierwszym razem nie zauważyłam, że jest tam PNG's (hahaha). Dopiero po przeczytaniu wypowiedzi Smoczej i aż mi się chciało uderzyć się w czoło, ale powróćmy do pracy. Kolory świetne, podoba mi się, że są takie żywe. Lubię takie. Ogólnie praca jest na wielki plus :D.
Jeżeli chodzi o dwie wcześniejsze prace - z Florą i Stellą - to niestety nie przypadły mi one do gustu. I Stella i Flora wyszła okropnie, chociaż zestaw z księżniczką Solarii wydaje się być niestety gorszy. Może jest to spowodowane tym, że są to kadry z komiksu, a ja nie przepadam za komiksowymi wróżkami, może dlatego mam takie zdanie o tym.
Ostatnia dostawa jest nie najgorsza. Z avatarów bardziej podoba mi się ten z prawej, chyba z Asuną, ale nie jestem pewna.
Co do zestawu to podoba mi się zarówno pomysł jak i wykonanie. Ładne kolory, dobry kadr oraz dobrze dobrany napis. Ta praca mi się podoba :).
No cóż, czekam na więcej Twoich prac i życzę Ci weny :D.

1. Nie zaczynamy zdania od cóż, jak już to no cóż.//Sam


(c) Flama

Edytowane przez Samantha dnia 27-04-2014 11:41
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2014 21:39
Zestaw zaklepany dla Godzi.





Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2014 22:01
Najnowszy zestaw jest fenomenalny - cóż, tylko tak można go nazwać. Strasznie mi się podoba! Przede wszystkim PNG's czy tam obrazek przedstawiający chłopca bądź też mężczyznę całującego trupa. Nie wiem dlaczego, ale aż przyjemnie zrobiło mi się na sercu. Pokazuje to powiem, że miłość jest wieczna, a ten napis mówi sam za siebie. Podobają mi się dodatki, tło i po prostu wszystko! Nie ma pustych miejsc i jest taki przepych, co wiadomo, bardzo lubię. Wspaniale dobrałaś te kwiatki po lewej stronie, wygląda to naprawdę bardzo fajnie. Według mnie mogłaś troszeczkę bardziej na środku dać napis, by się bardziej rzucał w oczy (przyznaję, że na początku, gdy spojrzałam na to pierwszy raz to go nie zauważyłam), aczkolwiek tak też nie jest źle.
Cóż, pozostaje mi tylko być zdołowaną, że ten zestaw zabrała mi Godzia. Bu :c.


(c) Flama

Edytowane przez Sophie dnia 30-04-2014 20:09
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2014 22:05
Walka przegrana? Gdzie jest ukryta kamera?
Avatary z SAO (to było tak?) bardzo mi się podobają, naprawdę. Te miny to skarb xdd. Koloryzacja - rewelacja.
W zestawach najbardziej podoba mi się wersja prostokątna. Czuję w niej takie dopełnienie niżeli w wersji okrągłej. Szarość wygląda super. Białe paski oddzielające ją od sygi nieźle się prezentują. Wzorek także ładnie wygląda. Napis to cudeńko. Chyba najbardziej podoba mi się w całej sygnaturze xdd. Idealnie dopasowany. Otoczka i cień są super.
Najnowszy zestaw jest oszałamiający. To się nazywa perfekcja. Wszystko idealnie się dopełnia. Kolory są zrównoważone, nie gryzą się. Kwiaty z lewej strony niesamowicie wyglądają w połączeniu z napisem i png'sem (?). Po prostu nie mogę napatrzeć się na ten zestaw. Zamurował mnie do końca <33.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 30-04-2014 20:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2014 21:10
Rany, bardzo się cieszę, że przypadł do gustu <3. Robiłam go ponad godzinę i myślałam, że już zwariuję, szczególnie przez tekstury, maski i inne efekty xD. Zero brushy, z czego jestem dumna (choć ostatnio w ogóle ich nie dodaję). Chłopak z trupem to render (png's). Na samym początku miała to być praca z Winx, ale chciałam zrobić coś mrocznego. Początkowo były 4 tekstury, skończyło się na około 30 (nie liczę warstw dopasowań i tekstowej). Może na zestawie tego nie widać, ale w całości render przedstawia chłopaka ubranego w garnitur, całującego trupa dziewczyny. Trup ma na sobie suknię ślubną. Dlatego też jest taki napis. A co do napisu, to faktycznie na początku można go nie zauważyć. Ale może to nawet dobrze, bo w końcu to chłopak ma przyciągać wzrok ;3.
Róże z boku... Chciałam je dopasować do kwiatów, które oplatają te... białe kartki (?). Nie wiem, co to jest xD.
Myślałam, że nie spodoba się wyostrzenie, bo na początku było łagodniejsze, ale powiem, że zestaw właśnie taki miał być. Mroczny, z mocnymi kolorami i wyostrzony.
Rety, rozpisałam się, ale po raz pierwszy zestaw mojego wykonania naprawdę mi się podoba xD.
Smocza, tak, to SAO ;3. Zresztą pod napisem "Asuna" jest "sword art online". Też mi się on najbardziej podoba xD. A powstał przypadkowo, bo testowałam na nim mojej roboty style xD.
Jeszcze raz dziękuję.
A tak w ogóle to dziękuję wszystkim osobom, które komentują. Wiem, że najczęściej nie odpowiadam, ale każdą wypowiedź czytam :3.
Następna dostawa grafiki może być trochę później niż zwykle, bo chcę zrobić zaległą animację z Musą Believix i jakieś zestawy i avatary z Barbie (jednego ava już mam xd).







Potem poprawię 2, teraz mi się nie chce xD.

Dobra, mam:




Edytowane przez Sophie dnia 07-05-2014 21:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-05-2014 21:13
No, no, no, widzę, że długo tu nie zaglądałam... A więc pora nadrobić zaległości~!
Dostawa z dnia 13-04-2014:
No więc tak, avek z Daphne nie podoba mi się. Jest taki zwykły, nie widzę w nim nic specjalnego. Taki sobie avatar z lekko nasyconymi kolorami. Przynajmniej ja tak to widzę. Zestaw też jak dla mnie wypadł średnio. Tutaj akurat koloryzacja mi pasuje, ale kadr mi się nie podoba. Dziewczyna ma dziwną minę, te zamknięte oczy i otwarte usta lekko mnie śmieszą, powiem szczerze. Jak dla mnie ten kadr nie nadaje się po prostu na zestaw statyczny. O, jako gif by to fajnie wyglądało. Tak przynajmniej przypuszczam. Napis wygląda jak taka nalepka. Owszem, jest ładny, ale nie pasuje mi do tej sygnatury. Tak trochę na chama tu jest, byleby coś było.
Dostawa z dnia 18-04-2014:
ID dla Akali mi się podoba. Musa jest ładna, tło też. Napis znów wygląda jak naklejka, ale do tego ID to jak najbardziej pasuje. Av też jest niezły, nie mam generalnie zastrzeżeń.
Dostawa z dnia 21-04-2014:
W zestawie z Florką podoba mi się koloryzacja, jest taka w sam raz. Ale napisu nie mogę przeboleć. Zupełnie tu nie pasuje. Poza tym znów jest to jakaś nalepka. Kolor już w ogóle nie pasuje do całości. Te gwiazdeczki fajnie wyglądają xD. W zestawie ze Stellą nie podoba mi się tylko kadr. Stella wygląda jak jakaś zmęczona życiem 40-latka xD. Napis tutaj mi jako-tako pasuje. Nie jest źle.
Dostawa z dnia 26-04-2014:
Animacja z Laylą jest s-u-p-e-r-o-w-a. Płynna, ładne kolory ma. Efekt z kafelkami mi się podoba. Ten czarno-biały pasek w prawym dolnym rogu jest fajny. Tylko ten av... No, nie podoba mi się ten kadr. Czemu akurat ten? Layla średnio mi tu wygląda, ma zamknięte oczy, ogólnie nienaturalną pozę. Nie, ten av mi nie podchodzi. Zestaw ze Stellą byłby ładniejszy, gdyby nie to, że znowu wybrałaś kadry z tymi zamkniętymi gałami! No weź, Sofi, co Ty masz z tymi zamkniętymi oczami xD? Napis Ci wyszedł, ogólnie wszystko ładnie się prezentuje, tylko tak jak pisałam wcześniej - te kadry po bokach mi się nie podobają.
Dostawa z dnia 27-04-2014:
Czemu przegrana? Kobieto, nic nie przegrałaś. Tylko te dwa pierwsze avki Ci nie wyszły. Są trochę zwykłe, koloryzacje mi się nie podobają, bo Asunka jest za ciemna, a Kirito za jasny i ma dziwną minę xD. Natomiast zestaw Ci wyszedł. Nie mam zastrzeżeń tak naprawdę. Napis jest okej, kolorystyka okej, czarno-biały pasek z boku wręcz powiem, że piękny.
Dostawa z dnia 29-04-2014:
Ten zestawik jest przepiękny. Wszystko mi się podoba - napisy, tekstury, maski i te inne efekty, o których pisałaś. PNG przede wszystkim jest przepiękny. Aż łezka się w oku kręci xD. Gdyby nie to, że jest dla Godzi, to bym brała.
Dostawa z dnia 07-05-2014:
Z animacją z Musą jest tak samo jak z tą z Laylą. Wszystko super, pięknie, cud-miód, ale avatar nie taki. Avek z Barbie jest ładny, jest na nim zarazem dużo, ale mało. Chodzi mi o to, że widzę parę drobnych dodatków, które wypełniają avatar, ale zarazem są właściwie niezauważalne. Good job! Realistyczne avki mi się podobają. Są może i zwykłe, ale przez tą zwykłość właśnie przypadły mi do gustu. Dlatego właśnie biorę sobie 3 avek.
Dobra, to będzie już koniec. Weny, Sofi i popracuj nad napisami!



Edytowane przez Lilla dnia 07-05-2014 22:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-05-2014 14:22
No, Lilla się tutaj rozpisała, więc pora też na mnie. Pora nadrobić dosyć spore zaległości... Jak zresztą w prawie każdym temacie graficznym, gdyż strasznie się zawiesiłam. Doszło bardzo dużo tematów, a w "starych" nadal jest pełno prac do oceny. Hm, biorę się do dzieła!
A! Z góry przepraszam, jeżeli będę po kimś coś powtarzać, ale zrozumcie mnie, że nie chce mi się po prostu czytać tego wszystkiego :<

21.04.2014
Florowa praca - żółć to pierwszy stopień do Samanthowego piekła. Nie toleruję natężenia "żółtka" w zestawach i innych pracach. Chyba podobnie wypowiadałam się w temacie Anji, lecz nie było tam tego żółtego aż tyle. Jednym z Twoich problemów *moich zresztą też* są napisy. Tak, tak, ładne mają czcionki, ale całkowicie nie pasują do reszty. Też tak mam, więc prawie nigdy nie zobaczysz w mojej grafice napisów, prócz tych z tekstur/brushy. Do samego kadru nie mam zastrzeżeń...
Stellciowy zestaw - nie przemawia do mnie kadr, jakiś taki z tyłka wzięty *wiem, wiem, z komiksu*. Napis znów mi nie pasuje, głównie kolor. Fajnie, że zrobiłaś coś nowego, głównie chodzi mi o efekt celofanu *tak się to nazywa w moim programiee*, chociaż niekoniecznie wszędzie on pasuje, lecz tutaj jakoś ujdzie - nie ma tragedii! Kolory zostawię bez komentarza, bo są takie, że na ich temat wypowiedzieć się nie umiem. Kształt sygnatury jest ciekawy.
26.04.2014
Animacja z Laylą - widzę, że pracka w "starym" stylu. Mówiłam już, że mi jakoś ten pomysł nie podchodzi ze względu na te kwadraty/prostokąty/kratki czy co to tam jest. To chyba tyle na ten temat...
Praca ze Stellą - bardzo dobre, dosyć "przereklamowane", ale nadal fajne połączenie kadrów. Znowu mi napis nie pasuje! Mogłabyś dodać jakąś teksturę z napisem na to miejsce, zamiast wstawiać taki napis, gdyż... źle on wygląda, o! Kolorki takie zwykłe, ale przynajmniej dobrze, że nie mdłe c:.
27.04.2014
Avatary - nie podoba mi się kadr z Kirito, nie przechodzi mi przez gardło koloryzacja Asuny.
Asuna na zestawie - trochę dziwne kolory, które faktycznie troszeczkę zepsuły włosy dziewczyny. Podoba mi się szary pasek z texturą, która tworzy fajny efekt. Tym razem napis to idealna wisienka na torcie . Stawiam na prostokątną wersję sygi.
29.04.2014
Zestaw zaklepany przez Godzię - mroczny zestaw, który ogółem przypadł mi do gustu. Jedyne rzeczy, które całkowicie i definitywnie odpadają to tekstury z prawej strony oraz... tradycyjnie... napis! XD
07.05.2014
Animacja z Musą - wybrałaś taki kadr na avka i szary pasek na sydze, że leżę i kwiczę. Pozdrowienia z podłogi. TE KRATKI MI NIE PASUJĄ, chociaż dobrze wiem, że to takie urozmaicenie pracy... No kurde, po prostu mi nie leżą i tyle. Ów projekt uważam za nieudany~
Avatary - w pierwszym obeszłoby się bez ramki, drugi ma dwie wersje, w czym druga jest lepsza i trzeci awatar jest najlepszy ze wszystkich pod względem kadru oraz koloryzacji.

Mam nadzieję, że zadowoli Cię ma wypowiedź, która wyszła krótko, a chciałam, żeby była naprawdę dłuuuuga ;-;. No cóż, miałam trochę mniej materiału do oceniania, więc wyszło szybciej oraz krócej, nic na to nie poradzę. Życzę bardzo dużo weny i pomysłów na nowe pracki, które postaram się szczegółowo komentować!~ Hehe, nie licz na same pochwały, Soph!



Edytowane przez Samantha dnia 10-05-2014 14:24
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-05-2014 15:32
Lilla - kobieto, gdybyś widziała galerię z kadrami z Believixu, to byś wiedziała, czemu daję takie avatary - screeny są niezbyt dobrej jakości i tylko te się nadawały. Na oczy to ja nawet nie patrzę. Tu akurat patrzyłam na to, czy na kadrze jest z boku jakieś wolne miejsce, żeby zrobić przejście. A napisy mi się podobają xD. Reszta omówiona na GG XDDD.
Na wypowiedź Sam nie odpowiem, bo z większością opinii się nie zgadzam. Ludzie, napis w mrocznej sygnaturce nie był dobrany przeze mnie xDD. Powiem tylko tyle, że chodziło mi o włosy Asuny w avatarze, nie sygnaturce, jednak dziękuję za posta, w końcu to tobie najbardziej ufam w kwestii prac z anime.

------------------------------------
Avy nie zostały zrobione w Photoshopie, tylko w jakimś dziwnym programie na tablecie.








Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-05-2014 18:11
Soph, zatkało mnie. Ta emotka obrazuje moją minę ---> :szoker:. Dziękuję Ci, skarbie :33. Zestaw jest P-R-Z-E-Ś-L-I-C-Z-N-Y! Naprawdę, nie musiałaś się fatygować. Założę go, na pewno! Dobra robota (co ja mówię xdd). Genialna robota, Soph. Jeszcze raz z całego serca Ci dziękuję, moja droga. Zestaw szalenie mi się podoba, jest cudowny. Mówiłam już, że mi się podoba? Piękny napis, png's i w ogóle wszystko THE BEST! Naprawdę, dziękuję Ci serce!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-05-2014 21:10




Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2014 18:27
Okej, okej, Lil bierze się za pisanie posta :3.
Avatary z No game, no Life - szczerze, to nie wiem, co o nich myśleć... Owszem - są ładne, ale jednak czegoś mi tu brakuje. Koloryzacje trochę zwykłe, ale przyjemne dla oka. W sumie niezłe, no ale no... NO ALE NO NIE WIEM CO XD.
Zestaw z Shiro - c-u-d-o-w-n-y. Przede wszystkim podoba mi się PNG's, Shiro wygląda na nim tak uroczo :3. Do tego świetnie dobrałaś koloryzacje, pasują do niej. Strasznie podoba mi się ten napis na sygnaturze. Zestaw jak najbardziej na plus, bardzo mi się podoba.
Zestaw ze Stellą - ładny jest. PNG's, wszystkie dodatki, napis - wszystko ze sobą pasuje. Nie wiem za bardzo, co mam pisać, po prostu jest śliczny.
Najnowszy zestaw - łaaaaaaaaaaa, ten to dopiero podbił moje serduszko <3. Ta dziewczyna jest prześliczna. Piękna kolorystyka, ten fiolet jest cudny :3. Napis, dodatki - wszystko idealnie współgra. Zestaw jest mój <3.
Weeeny, Sof, czekam na kolejne cuda :3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-05-2014 19:52
O mój Boże, Soph, jak mnie tu dawno nie było ;_;. Chętnie nadrobiłabym zaległości, ale jestem u siostry na kompie, więc napiszę tylko o najnowszym zestawie. Paplaninę z mojej strony dostaniesz innym razem xD.
Bardzo spodobał mi się render - dobrze wygląda, wszystko świetnie. Tło prezentuje się wyśmienicie, pasuje do PNG'sa, tekstury są dobrze ułożone. Napis również bardzo ładny, znajduje się w miejscu, w którym go widać, nie ginie pośród dodatków ani też się zbytnio nie wyróżnia. Ogólnie kolory przypadły mi do gustu i gdyby nie Lil, to pewnie bym go wzięła c:.
Weeenyy życzę :3.



Edytowane przez Ailen dnia 29-05-2014 19:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2014 21:01
Lillaaa, zlituj się, w zestawie z Shiro nie ma png'sa, gołym okiem to widać xD.
Dziękuję za komentarze <3.
------
Efekt wczorajszego siedzenia do 23 i walki z AP.





I tego dodaję jeszcze raz xD.





Zamówienie dla YouStee

Jezu, przepraszam, wiem, że Hermiona miała być z 7 części, ale nie wiedziałam jaki kadr wybrać. W końcu wzięłam jednego z 6 części, bo chyba w postaci nie widać mocnych zmian. Wiem, że nie wyszło, jak chcesz, to poprawię.






Edytowane przez Sophie dnia 01-06-2014 11:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-06-2014 21:04
Och, Soph, dziękuję! Myślałam już, że zignorowałaś mnie xd. Nie, nie widać dużych zmian. Kadr super! Kolory wręcz powalają. Czy ja widzę jakieś brushe? ;P. Napis okropnie mi się podoba! Po całym internecie szukam tej czcionki ;3. Podkreślenie dodaje uroku. No i oczywiście świetne umiejscowienie. Już ustawiam, dziękuję Ci jeszcze raz z całego serca < 3.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2014 11:51
Uu... Zestaw dla YouStee jest moim zdaniem bardzo ładny. Bardzo podoba mi się ta tekstura, którą bardzo dobrze widać na Hermionie. Kadr bardzo mi się podoba. Cuuudowny. Świetnie dobrałaś napis. Pomysł z podkreśleniem go jest jeszcze lepszy xdd.
Zestaw z anime jest niesamowity! Te kolory śliniak. Jaki kadr... To jest z jakiegoś anime czy fanart? Ale naprawdę cudowny. Jak jak kocham te Twoje zestawy. Po prostu oczu nie można oderwać :*.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-06-2014 19:46
Zestaw z Hermioną Granger bardzo mi się podoba. Ba, rzekłabym nawet, iż jest to jedna z Twoich najlepszych prac.
Oszczędzę sobie mówienia tego, że cieszę się, iż w końcu pojawiło się coś z Harry'ego Pottera - tak, oszczędzę, a właśnie o tym gadam, prawda? - bo jak wiadomo uwielbiam tą sagę. Jeszcze moja ulubiona bohaterka i część, w której wygląda najlepiej :D.
Zdecydowanie podoba mi się kadr. Doskonale ujęci Ron i Hermiona. Trudno w sumie o to, ponieważ zazwyczaj się na siebie obrażają.
Ale w sumie tutaj Ron leży nieprzytomny xD. Ogólnie wybrałaś dobry kadr.
Co do kolorów to również przypadły mi do gustu. Wydają się takie trochę jak z odległych czasów, ale wcale mi to nie przeszkadza. Jedyne, co w sumie mnie irytuje to ten brush, na Hermionie, czyli te kropeczki. Są mega irytujące i właściwie trochę popsuły całe patrzenie na avatar.
Napis jest genialny, czcionka świetna. Można wiedzieć jaka to?
Życzę weny! :))


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2014 22:36
To na Hermionie to tekstura. Nie wiem, jaka to czcionka, bo już gdzieś ją zgubiłam w tłumie xD.
Dziękuję za opinie.

A teraz zestaw, który jest w stylu mojego. Tutorial i resources nie należą do mnie.





Edytowane przez Sophie dnia 13-06-2014 22:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-06-2014 22:59
Sophie napisał/a:
Lillaaa, zlituj się, w zestawie z Shiro nie ma png'sa, gołym okiem to widać xD.

Sof, Lil wie, ale pisze tak specjalnie, żeby wkurzyć Sof xD. A tak serio, to nie chciało mi się w kółko pisać ogólnie, że Shiro jest taka ładna, szybciej mi było napisać PNG's, ale dobra, ok xD.
Okej, to jedziemy z postem:
Zestaw z dnia 06-06-2014:
R-E-W-E-L-A-C-J-A! Naprawdę uroczy jest ten zestaw. Ta dziewczyna ma taką słodką twarzyczkę xD. Podoba mi się przede wszystkim... styl, w którym go zrobiłaś? Nie wiem do końca, jak to nazwać, ja to tak tylko z wyglądu mogę ocenić, głębiej się na tym nie znam xD. Kolorki, dodatki - wszystko świetne.
Zestaw ze Stellą już oceniałam wcześniej, więc go sobie naturalnie daruję xD.
Zamówienie dla Youstee:
Też mi się podoba. Wykonanie fajne, podoba mi się kolorystyka, którą zastosowałaś. Napis świetny, niby prosty, ale dobrze się prezentuje. Przynajmniej nie jest biały xD.
Najnowszy zestaw:
Jezu, to dopiero jest cudo. Nie daruję Ci tej nazwy "badziewiekolejne" xD. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się ten styl (no Boże, nie wiem, nie mam pojęcia, jak to określić, więc sorry, Sof, jeśli walę coś głupiego xD). PNG's (okej, tym razem to na pewno jest PNG's xD) jest prześliczny :3. Napis może i mnie nie powala, ale nie jest brzydki, jako tako pasuje. Zestaw jest mój, strasznie mi się podoba.
Weny, Sof, czekam na więcej takich zestawików :3.



Edytowane przez Lilla dnia 13-06-2014 22:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-06-2014 22:10
Aaaa, co za różowa, słitaśna praca, ale... biorę ją dla siebie xD.




Tutek - DannyChibiNekoO (i tak połowy nie zrobiłam według tego xD).
Render - Google.
Png'sy - DannyChibiNekoO, MochiUsUk, Google.
Brushe - DannyChibiNekoO.




Edytowane przez Sophie dnia 18-06-2014 22:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 00:20
Nie znam się na zestawach z Anime czy Mangą, więc nie będę się jarać postacią. Jest ładna i sama poza jest dość ciekawa, bo nie gapi się po prostu na wprost. Taka interakcja.
Nienaganny ten zestaw muszę Ci powiedzieć. Ładna czcionka, napis mi tak średnio podchodzi, bo takie wyznania do krewetki, lol.
Różowe tło pod spodem wgl. mi tutaj nie pasuje i rzuca się za bardzo w oczy. Mogłaś użyć koloru, który jest na gwiazdkach lub jakiejś czerwieni, bo mało jej na tej pracy.
Czekam na jakąś większą dostawę, która mi pozwoli się jakoś bardziej rozpisać. Tymczasem chwalę i życzę weny.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 27 z 31 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.