Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha


Archiwum
❧  Grafika Sophie  ☙

Strona 29 z 31 << < 26 27 28 29 30 31 >
AutorRE: Grafika Sophie
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-09-2014 15:59
Hm, troszeczkę mnie tu nie było, więc pora nadrobić drobne zaległości xd.
Zestaw z Gruvią - ka-wa-ii <3. Przede wszystkim kocham ten render :3. Tło, kolorki, napisy - wszystko świetne, nie będę się szczególnie nad tym rozdrabniać.
Eksperyment nr 1 - niezbyt mi się podoba. Tzn. wykonanie fajne i oryginalne, gdyby render był inny, to bym brała xd. Nie lubię tego typu "laleczkowatych" dziewczyn, dlatego po prostu mi się nie podoba, jednak tak jak wspominałam - wykonanie bardzo fajne i uwag absolutnie nie mam. Chętnie zobaczyłabym tylko coś takiego z innym renderem ;3.
Eksperyment nr 2 - eksperyment jak eksperyment - ciekawy, ale ja bym nie brała, nawet jakby Gray tam był xdd. Ciekawe, ale nie powala. No i to w sumie tyle.
*** - wszystkie dodatki itd. są fajne nawet, jednak to rozmazanie wokół dziewczyny mi się nie podoba. W ogóle jej ubranie zanika tak w tej sygnaturce... Coś mi to nie pasuje xd.
Najnowszy zestaw - ooo, bardzo fajny xdd. Ja takie "napaćkane" lubię, byleby kolory nie były zwalone xdd. W tym przypadku wszystko super - render, napis, dodatki. Nic dodać, nic ująć po prostu - zestaw jak najbardziej na plus.
Wenki, Sofi ;3.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-09-2014 18:27
Muszę najpierw zacząć od tego, że twój zestaw jest bardzo estetyczny, wyjątkowy, posiada naprawdę ciekawą, mroczną koloryzację no i przede wszystkim ma świetne zastosowanie, przez co zyskuje on na zainteresowaniu, mi. moim, ale za równo też i innych osób na tym portalu. Wciągając się w sens jego widzę dwie wady. Pierwsza z nich to czcionka. Uważam, że powinna być bardziej stylowa, widoczna, grubsza oraz napisana poprawnie. Wtedy sygnatura zyskałaby lepsze wrażenie u mnie, choć nie ukrywam, że takowe ogółem zaszło. Drugą usterkę dostrzegłam przy niewpasowanym stylu z bohaterką. Przyglądając się na dłuższy czas na ten aspekt uznałam, że jeśli tło i dodatki byłyby w takim samym wykonaniu, co bohaterka, to z pewnością byłoby wprost bardziej schludnie, ale mimo to i tak mi się podoba. Myślę, że powinnaś częściej takowe eksperymenty robić, bo taki rodzaj prac zyskuje bardziej pozytywny odbiór na całokształt wykonania, zwłaszcza u mej skromnej osoby. Oprócz tych skutków pakietu podoba mi się dosłownie wszystko. Widoczne było to, że była tu odrobina wyobraźni, dlatego rozwijaj dalej swe zdolności graficzne, bo im większe umiejętności posiadasz, tym większe wrażenie robisz na osobach.



Credit: Justa <3
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-09-2014 21:36
Sooooph, jacie. Kiedy ja ostatnio tu zaglądałam? Wieki temu. A teraz oglądam, patrze, a tutaj takie świetnie prace, jaaacie. Nie chcę mi się wszystkiego po kolei oceniać, więc skupię się tylko na najnowszej pracy. Uwielbiam takie kombinacje. Kolory zachwycają. efekty, tekstury, wszystko wspaniałe. Patrzę i podziwiam. Uwielbiam takie napaćkane cudeńka, niczego nie za dużo i nic nie brakuje, wszystko na swoim miejscu. Tak oglądam twoje prace i zachciało mi się samej coś zrobić, zainspirowałaś mnie. Oby w końcu mi coś wyszło, hahaha. Przyjmujesz może zamówienia na zestawy?



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2014 10:17
"Napaćkane, nawalone, ale coś jest" - ładnie Ci to wyszło, Sofi, tylko to tło niezbyt pasuje mi do postaci. Powinno być chyba trochę bardziej jednolite, bo render w nim, hmmmmm, ginie. Napis jest słabo widoczny. Kolory znośne.

Ta Stella jest mistrzostwem. Kolory, kadr, fajne kształty ogólnie dobrałaś. Jedynie ten napis... Czcionka mnie gryzie w oczy, nie wiem czemu ;_;.
Weeenyyy!~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-10-2014 15:15
Też mi się nie podoba ten dymek w tle xD. I również uważam, że render jest nieco niedopasowany.
Co do napisu, to jest to tekstura i jest on napisany poprawnie, wystarczy dokładnie przyjrzeć się literom.
Niby zamówień nie przyjmowałam, jednak... otwieram zamówienia. Pogodziłam się z AP, więc jestem chętna do roboty xD.

Żeby post nie był zapełniony tylko moim ględzeniem, to wrzucam jedną pracę.




***

Miszmasz.






Nie, nikt mnie nie zmusi do dorobienia napisu do sygnatury xDD. Poddałam się po setnej próbie dopasowania go.



Zamówienie dla Speksi

Miał być jeden zestaw, ale pierwszy mi nie wyszedł (ten z artem), więc zrobiłam drugi.
Jakby ci się nie podobało, to pisz, zrobię inny.







Edytowane przez Lilla dnia 31-10-2014 15:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 01-11-2014 10:23
Jakże ja tutaj dawno nie komałam. Zacznijmy od avów, w których drugi jest nieostry i niezbyt fajny. Pewnie był mały kadr, coś poniżej 160x160 i dlatego tak wyszło. Czwarty jest mega fajny. Udany kadr, dobry pomysł z rozmyciem, kolory też na plus. Reszta niezbyt przypadła mi do gustu i tutaj głównie chodzi o kolory, nie moje klimaty. A, zapomniałabym. Drugim bardzo ładnym jest ten ze szminką.
Różowy zestaw na plus głównie za koloryzację. Napis do mnie nie przemawia.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-02-2015 21:01
Ale długa przerwa, omg xd.
Żeby nie było pusto, to wrzucam zestaw. Następnym razem coś z Winx będzie (gdy się przestanę lenić).



Dobra, jednak nie będzie Winx'a xddd.
Nagłówek robiony na FB

Dwa zestawy, które są eksperymentami.





ID na dA




Edytowane przez Sophie dnia 18-02-2015 21:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2015 19:26
Nosiłam ten zestaw przez spory kawał czasu, a nawet nie skomentowałam grafiki! Chyba lepiej późno niż wcale.
Pierwszy zestaw z Kanade - podoba mi się w nim koloryzacja, bardzo ładnie tutaj pasuje. Napis jakoś nie powala, ale całość wygląda jako tako.
Drugi zestaw z Kanade - to właśnie ten nosiłam. Uważam, że wyszedł Ci super, fajnie i w ogóle cacy. Nie jest w nim za pusto, wszystkie elementy do siebie pasują. Dziękuję.
Kolejna praca jest również dobra. Kolorki są fajne, całość się ładnie zgrywa, napis też tutaj fajnie wygląda. Nagłówek jest boski! Naprawdę mi się podoba, nie mam się do czego przyczepić. Ten pierwszy eksperyment podbił moje serce! Jest po prostu idealny, kolory przypadły mi do gustu, PNG's również. Tak mnie zaciekawiła ta postać, że poszukałam w internecie i znalazłam "Nisekoi". Anime mi się strasznie spodobało, a to właśnie chyba dzięki Tobie je obejrzałam ;3. Jeśli pozwolisz, to klepnę sobie zestaw z Chitoge. Eksperyment numer dwa już mnie tak nie zachwycił. Niby wszystko jest w nim fajnie i w ogóle, ale czegoś mi tam brakuje. To wszystko ode mnie, weny życzę.



Edytowane przez Victoria dnia 07-03-2015 14:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2015 11:49
Akaaalii, wybacz, że nie dość, że tak długo czekałaś, to jeszcze taka masakra mi wyszła. Jak chcesz, to zrobię zestaw jeszcze raz. Wybacz też kurczaka T_T.





Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2015 14:57
Dostawa z dnia 6 czerwca.

Zestaw z anime - to jest chyba anime, tak? Mega dobra jest ten zestaw. Zacznijmy od podstaw. Tło i wszelkie tekstury wypadają tutaj rewelacyjnie. Te 'kształty' (maska chyba xd) to po prostu strzał w stówkę, a nie w dziesiątkę! Png's również przypadł mi do gustu. Koloryzacja jest stonowana - taka nie za ostra, nie za ciemna - to idzie na duży plus. Kompozycja dobrze wygląda bez napisu. Gdybyś dodała tutaj jakiś napis, wyglądałoby to bardzo napchane, przez co straciło by miano "zestawu idealnego".

Zestaw dla mnie z okazji urodzin <3 - oceniałam go już ówcześnie.

Zamówienie dla YouStee - wypada dobrze na tle innych prac. Brushe nieźle wkomponowane, daje efekt takiego "magicznego". Kadr jest fajny, fajny. Napis ma dobry kolor oraz czcionkę. Blask i cień wydobywające się spod napisu również są tutaj niezbędne. Kolory delikatne, przyjemne dla oka.

Zestaw z 13 czerca - dobre tło, pasuje idealnie wprost do png'sa. Napis fajnie wygląda, gdy jest brokatowy xd. Zestaw imponuje, naprawdę. Do gustu przypada mi także "powielenie" napisu - o ile się nie mylę, to pod tym "prawidłowym" napisem jest cień. Brawo za zestaw! Naprawdę wygląda dobrze, robi mega dobry efekt.

Zestaw z 18 czerwca - słitaśny, różowy - to fakt, ale i piękny. Powiedz mi, Soph, czy Ty kiedyś zrobiłaś brzydki zestaw? Obwódka renderu wypada znakomicie - dobrze, że nie jest to cień, bo zbyt zlewałoby się, a tak to jest dobrze. Napis - kolejny raz mówię to z pełną świadomością - oszałamia, dosłownie. Tak mi się podobają te Twoje prace; są dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu! Koloryzacja jest taka... hm, pasująca pod owe dzieło. Tak, dzieło.


Dostawa z 23 czerwca.

Zestaw z Florą - oj, nie wyświetla mi się sygnatura, chyba wygasła xd. No nic, pamiętam ją, więc spróbuję ocenić z pamięci ^^. Oczywiście, że udany eksperyment! Dobry png's - uwielbiam te, na których czarodziejki są w marynarskich strojach. Wszystkie tekstury są wprost rewelacyjne. Całość robi masakrycznie pozytywnie wrażenie, haha : D. Brawo!

Avatary - najlepszy jest ten z Florą, czyli drugi. Dobre rozmazanie, kadry też niczego sobie, chociaż ten kadr u Stelli... nieco dziwny.

Zestaw z 25 czerwca - te puzzle są genialne. GENIALNE! Wrażenie również robi napis. Wszystko jest cudowne, dopracowane. Tak, tak, tak, znów słodzę, ale co ja poradzę, że takie mega prace robisz, Soph xd? Tekstury są dobre.

Praca ze Stellą z 2 lipca - podoba mi się ten wzorek, daje przyjemny efekt. Tekstury są... niezłe, tylko to kółko niezbyt mi się podoba, tzn. byłoby dobre, ale nieszczególnie pasuje mi do tego zestawu. Fajna ramka. Oceniam ten zestaw też pozytywnie.

Praca z Roxy - przyłączam się do Suzanne, png's mi się nie podoba. Głownie z tego powodu, że to Roxy i do tego ten mdły Sirenix, ahś... Tło to mistrzostwo świata. Wszystko jest tak idealne, dopracowane i zapięte na ostatni guzik. Kolory są trafione. Zestaw widziałam już na dA, gdzie też podbił mi serce (nie licząc tego nieszczęsnego png'sa, który psuje równowagę xd).

Dostawa z 13 lipca.

Pierwsza praca - użyłaś efektu 3D, no cóż... Jest dobry, ale NIE wspaniały. Napis jest dobry, fajne tekstury. Nie mam nic do zarzucenia. Pasek z powtórzeniem renderu wypadł całkiem, całkiem :3.

Praca z Bloom - oj, niestety. Nie wyświetla mi się sygnatura, znowu, a nie pamiętam tej pracy :<.

Avatary - kadry są ciekawe, podobnie jak koloryzacje. Jakość też jest na wysokim poziomie.

Dostawa z 29 sierpnia.

Zestaw dla Lill - miłe kolory. Nie ma nic do zarzucenia. Będę znowu słodzić, więc... Ten, no. Podoba mi się <3.

Eksperyment - mega, mega, mega! Tak bardzo mi się to podoba. Wygląda tak super, że szczęka opada. koloryzacja podbiła moje serce. Tak idealnie to wygląda, tak cudownie, tak ślicznie, tak... Zabrakło mi słów. Chyba jedna z najlepszych Twoich prac.

Eksperyment ze Stellą - niezły, chociaż nie jest to praca, która równa się z powyższą. Ładny jest kadr, a napis odlotowy. Wszystko się komponuje.

Kolejny zestaw - ramka pasuje, png's podobnie. Tekstury są - będę się powtarzać - fajne.

"Napaćkana, nawalone, ale coś jest". - heh, faktycznie nawalone, ale w pozytywnym znaczeniu to mówię. No więc... render z anime jest piękny. Wszystko jest takie... very nice.


To już dwudziesta dziewiąta strona, łał xd.

Praca z anime - brązowe kolorki, u. Ładne, tak, zdecydowanie na plus koloryzacja. Napis albo tekstura, dokładnie nie wiem, co to jest - też wspaniałe.

Avatary - niektóre lepsze, niektóre gorsze. Najlepszy ten ze szminką, naprawdę. Reszta też fajna, z wyjątkiem drugiego, który stracił na jakości, mimo że widzę, że starałaś go wyostrzyć.

Zestaw z jakąś dziewczyną - haha, faktycznie, lepiej byłoby z napisem xd. Praca niczego sobie. Wyrazista i ma swój... "charakter".

Zamówienie dla Speksi - zdecydowanie lepiej wypada drugi. Art fajny, ma delikatne kolory, napis też okej, ale jednak nie ma tego czegoś, co ma drugi. Wzorek jest BARDZO, BARDZO, BARDZO dobry. Brawo za to zamówienie.

Zestaw z anime - podoba mi się ten napis, który jest krzywy xd. Koloryzacja jest okkkk, podobnie tekstury. Nie przyczepię się do niczego, nie mam żadnych "ale".

Zestaw z Kirisaki - haha, ten to jest dopiero cudowny! Przypadł mi do gustu napis.

Zestaw z anime - haha, nie wiem, jak go nazwać, więc po prostu anime. Wypadł nieco gorzej. Jest średni, bez efektu "wow", który mógłby tutaj się pojawić mruga.

Najnowszy zestaw - fajne rozsmarowanie, napis lekko niewidoczny. Ten kurczak to CUDO, haha, rozbawił mnie na maxa : D.

Weny, Soph.



Edytowane przez Rebecca dnia 01-03-2015 15:00
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2015 14:57
Soph, ogarnij się -.-.
Przecież to jest ładne! xd. Naprawdę fajnie to wyszło. Fakt faktem, że pszczółka i kurczak wyglądają trochę dziwnie (zwłaszcza, że to wojowniczka xd), ale jeżeli chodzi o cały zestaw, to jest naprawdę dobry. Zestawy, które dodałaś osiemnastego lutego też są dobre (temu ostatniemu czegoś brakuje), bo jak wszyscy wiedzą - grafika z anime wychodzi Ci świetnie. Bardzo dziękuję za zestaw, po skończeniu pisania tego posta założę go ^^. Weny życzę! ~


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-03-2015 16:00
Dostawa z dnia 31-10-2014:
Zestaw z anime - o, podoba mi się. Fajny render, z dodatkami nie przesadziłaś, wszystko jest moim (skromnym) zdaniem na swoim miejscu. Miałam go nawet przez jakiś czas założonego, z tego, co pamiętam xD.
Miszmasz - z tymi avatarami już jest gorzej. Koloryzacje nijakie ciut, nie widzę w tym ogromu pracy. No te z Arielką może jeszcze okej, ale z realem siedzenia nie urywają. Wolę zdecydowanie Twoje prace z anime, wstaw kiedyś jakieś avatarki (z anime), ciekawa jestem bardzo, jak wypadną :>.
Zestaw z dziewczyną - ładna jest (dziewczyna) XDD. Kwiaty znowu, widzę. Gdybym zobaczyła ją gdzieś w Internecie (bez podania, kto jest autorką), to od razu by mi wpadło do głowy, że to Sofi XD. Nie wiem, jakieś charakterystyczne te kwiaty w zestawach z realem się chyba zrobiły dla Ciebie, hahah. Ja przynajmniej tak kojarzę. Ogółem szkoda właśnie, że nie ma napisu, gdyby był (jakiś pasujący), to ładnie to by dopełniało całości. Ogółem jest okej.
Zamówienia dla Speksi:
Zestaw pierwszy - hm, nawet fajna ta Kanade. Koloryzacja dobra, napis też.
Zestaw drugi - ooo, zdecydowanie lepszy od pierwszego. Mega jest ten render. Podoba mi się też bardzo napis, zarówno wykonanie, jak i treść. Efekt z tym oknem (bo to chyba okno, nie xD?) dopełnia całości, wszystko fajnie wygląda. Nie wiem, gdzie zawiesić oko na tej sydze, serio, tyle tych elementów XDD.

Dostawa z dnia 18-02-2015:
Zestaw z anime - nie lubię tego typu renderów, no ale odkładając mój gust na bok, dobra pracka... EJ, ZNOWU KWIATY XD.
Nagłówek na FB - ooo, bardzo mi się podoba, bardzo. To okno (okno?) nałożone na kwiat tylko średnio mi się podoba xD. No ale ogółem nagłówek jak najbardziej na plus.
Zestaw z Chitoge - nie wiem, czemu narzekałaś na niego na GG XDD. Mnie się bardzo podoba, Chitoge wygląda uroczo, a napis pasuje (czcionka fajna). No i kształt inny, to też daje +10 do zaczepistości (musiałam xD).
Fioletowy zestaw z anime - nie podoba mi sięęęęęęę, wybacz, Sof :C. Tzn. pomysł mi się podoba (w sensie dodatki), ale ta dziewczyna wygląda, jakby miała zaraz umrzeć XDD. No i ten kształt do tego też jakoś średnio wygląda. Taki efekt chmurki ogółem niezły, tylko niezbyt mi to wygląda do tej sygnatury. Chciałabym zobaczyć tego typu zestaw, tyyyylko z innym renderem (rzecz jasna) i w standardowym kształcie (prostokątnym).
ID na dA - omg, bardzo ładne. Ta dziewczyna jest przepiękna, wszystkie dodatki się ze sobą cudnie komponują, napis też wpasowany idealnie, nic się ze sobą nie gryzie.

Dostawa z dnia 01-03-2015:
Zestaw dla Akali - też mi się podoba, bardzo ładny. Render, dodatki, wszystko tworzy spójną całość. Tylko... co Ty masz do tego kurczaczka XDDDD? Jest słodki, w pierwszej kolejności na niego spojrzałam i mi się podoba, hahah. Pasuje tu :>.

Weny, Sof, niech wiesz-kto będzie z Tobą ;>.



Edytowane przez Lilla dnia 01-03-2015 16:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 11:06
Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze <33.

Zamówienie dla Rebecci



Dwa wolne zestawy:






Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2015 19:54
Zamówienie dla mnie - omg. Szczęka mi opadła. To na pewno jest to zamówienie dla mnie? Na pewno? Ja nie mogę xd. Ale piękne! Jejcia, zrobiłaś w moich ulubionych kolorach. Szóstka z plusem. Koloryzacja jest przyjemna dla oka, a same tekstury dobrze się komponują. Zestaw nie jest ani pusty, ani zapchany, tylko śliczny. Podoba mi się png's, który użyłaś, a napis powala. Coś jeszcze? Mówiłam CI już, że mi się bardzo podoba XD? No chyba nie, więc mówię Ci, że jest olśniewający :3. Dziękuję. Zestaw oczywiście wylądował już wcześniej na moim profilu, ale jakoś... nie miałam okazji, by skomentować.

Wolne zestawy - uważam, że pierwszy jest lepszy, a przynajmniej lepiej są połączone kadry, chociaż drugi broni się wspaniałym napisem i co ja mam powiedzieć? Oba mi się podobają. Wybrałaś ciekawe kadry, choć widzę tutaj te nowsze sezony, to powiem Ci, że zaczynają mi się podobać te pluszaki, przez to, jak wykonałaś ten zestaw - po prostu tak upiększyłaś, że mi się podobają. Tekstury delikatne, nie "wadzą". Zestawy estetyczne i ładne. Chyba nie widziałam brzydkiej pracy w Twoim wykonaniu.

Weny!



Edytowane przez Rebecca dnia 15-03-2015 19:54
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-03-2015 22:05
Cieszę się, że się podoba <3.

Wrzucam zestawy z "Shigatsu wa Kimi no Uso". Są nieco skromne, szczególnie te z gwiazdkami (fani serii pewnie się domyślą, czemu akurat to są one), ale akurat takie mi się wydawały odpowiednie. Kolory są delikatne, jednak mocniejsze mi tu nie pasowały. Mogą się nie podobać, ale... ja jestem dość zadowolona ;3.








Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 11:09
Sophie, uwielbiam Twoje prace. Są cudowne i zastanawia mnie, jak Ty to robisz? Ja chyba nigdy nie dojdę do takiej perfekcji jak Ty. Prace z Winx mają boskie textury, kolory i napisy. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Photoshop czy Gimp?
Najnowsze zestawy również są boskie. Najbardziej podobają mi się w nich napisy i te gwiazdki.
Czekam na kolejne i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Suzanne dnia 22-03-2015 12:26
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2015 12:50
18.02.2015r.
Pierwszy zestaw niekoniecznie mi się podoba. Nie przemawia do mnie kadr czy też PNGs, więc przez to całość traci. Kolorami także nie trafiłaś w mój gust. Jak dla mnie zestaw powinien być ciemniejszy, wtedy miałby taki swój "charakterek". Podoba mi się efekt napisu, ale jego rozmieszczenie i treść mi nie pasuje. Sądzę, że po lewej stronie lepiej by to wypadło.
Dwa eksperymenty prezentują się bombowo! A w szczególności drugi, który jest dla mnie po prostu przepiękny! Świetne tło, dodatki, kolory. Dziewczynka wygląda dziwnie, ale jakoś to przeboleję. Plus za to wtopienie, które dodaje pracy uroku. Zestaw wyżej również mi się podoba. Taki pozytywny, aż się uśmiechnęłam, kiedy go zobaczyłam. Ogólnie dostawa wypadła dobrze.

01.03.2015r.
Jak spojrzałam po raz pierwszy na tę pracę - nie spodobała mi się. Stwierdziłam, że jest na niej za dużo tego wszystkiego i nie wygląda to ładnie. Po chwili, gdy się dokładnie przyjrzałam, stwierdziłam, że praca ta jest cudowna. Podoba mi się tło, na którym jest mnóstwo przeróżnych oraz dziwnych rzeczy. Wydawałoby się, iż one tam nie pasują, ale to właśnie sprawia, że ta praca jest taka wyjątkowa. Ten ptaszek/kurczaczek po lewej stronie skradł moje serce. Podoba mi się PNGs. Dziewczyna jest ładna i ma piękny strój. Napis troszeczkę się zlewa z tłem, ale nie jest źle. Ten zestaw bardzo mi się podoba i nie rozumiem, dlaczego stwierdziłaś, iż to masakra :/.

07.03.2015r.
Zakochałam się w zestawie dla Reb! Dosłownie. Ten zestaw zaczął do mnie krzyczeć "Weź mnie, weź mnie!", ale niestety nie mogłam ;-;. Jest on idealny. Nic bym nie dodała, nic bym nie ujęła. Wszystko do siebie pasuje. Aż zazdroszczę Reb, że mogła nosić takie cudo. Więcej takiego typu prac proszę! <3
Dwie kolejne prace z Winx'a są ładne, ale jakoś mnie nie zachwyciły. Stella ma ładne kolory i efekty, ale ten zestaw wydaje mi się trochę taki nudny, ten ze zwierzakami również. Niby jest ładnie, ale czegoś mi w nich brakuje.

21.03.2015r.
Fakt, jest dosyć skromnie, ale mimo to bardzo mi się podoba. Nie jestem fanką tego Anime, więc nie mam najmniejszego pojęcia, dlaczego są to gwiazdki. Wszystko do siebie pasuje. Jest tak schludnie na tych pracach, a to jest oczywiście plus. Chyba dwójeczka podoba mi się najbardziej. Taka spokojna i ta zieleń dookoła, mmm.
Ostatni zestaw odbiega od reszty, jednak również mi się podoba. Jest taki delikatny, miło się na niego patrzy. Napisy troszeczkę się zlewają z tłem, jednak gdyby ich nie było, czułabym lekki niedosyt. Tak jest w porządku :D.

Wiem, że moja wypowiedź jest pogmatwana, ale podsumowując - Twoje prace strasznie mi się podobają i czekam na kolejne cudeńka. Mam nadzieję, że pojawi się też coś z Winx'a :D.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 22-03-2015 12:54
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2015 12:44
Dziękuję za opinie, szczególnie Suz za bardzo rozbudowaną ;3.

Po reinstalacji systemu mój laptop jest kompletnie pusty, wszystko od nowa pobierałam, ale i tak jest tego mało, jakieś 20 tekstur, ale i tak lepiej niż z czcionkami - mam tylko 3 XD. Photoshopa pobrałam tego samego, ale wersję portable, więc jest pod tym względem nieco lepiej. Poza tym mam taki porządek, że nic nie umiem znaleźć xd.
Przed formatem miałam gotowy jeden zestaw, oczywiście przepadł i robiłam taki jeden trochę inny - oczywiście też go nie ma. Dzisiejszy wyszedł jak wyszedł, ale trudno, nie mam materiałów XD.








Coś, co miało być sygnaturą, a sygnaturą nie jest.




Edytowane przez Sophie dnia 15-04-2015 21:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~WinxMelodia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2015 13:11
Nie znam się na Anime, ale jak zwykle sobie chętnie pokomentuję.
Zestaw 1:
Nie mogę odczytać napisów. A nie, dobra, już wiem, ale dopiero po jakimś czasie udało mi się rozszyfrować ten "kod". Najpierw myślałam, że to jakiś chińskie znaki. Podobają mi się efekty, dopasowana koloryzacja i ten słodki króliczek. Zdecydowanie najlepsza praca z tego posta.
Zestaw 2:
Znowu myślałam nad napisami, ale tak ogólnie to fajna praca. Kolory bardzo łagodne i fajne. Postać świetnie ułożona i efekty bardzo ładne.

Według mnie są to świetne prace uśmiech.
Życzę Weny i czekam na kolejne.

Zmieniłam końcówkę jednego ze zdań, bo tutaj nie ma żadnych notek, zamieniłam to słowo na "prace". Pamiętaj o przecinkach, bo je gubisz.


To jest historia bez końca
zaczęło się bajką i się nie zakończy

OPOWIADANIE | GRAFIKA

Edytowane przez Victoria dnia 23-04-2015 13:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Sophie
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-04-2015 14:07
Jeeej!~
Najnowsze prace bardzo mi się podobają. Wszystkie. Nie rozumiem, dlaczego Tobie się one nie podobają. Jak dla mnie są fantastyczne!

Pierwszy zestaw od razu mnie urzekł. Podoba mi się jego delikatność. Są dodatki, ale nie ma przepychu. Wszystko jest na swoim miejscu. Podoba mi się ten efekt "3D" po prawej stronie. Świetnie tu pasuje. PNGs też mi się podoba (w szczególności kolor włosów tej dziewczyny *-*). Jedyne, co mnie tutaj kuje w oczy to napis. Wiem Soph, że stać Cię na więcej i że ten nie wyszedł Ci (niestety) najlepiej. Gdybyś dobrała jakieś lepsze efekty, to według mnie prezentowałoby się to extra.

Drugie arcydzieło jest śliczne. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, jakbym patrzyła na fotografię. Super dobrany PNGs oraz tekstury. Razem komponuje się to świetnie i daje uczucie takiej delikatności. Napis jest słabo widoczny, nie mogę się rozczytać, jednak podoba mi się. Taka wisienka na torcie moim zdaniem, świetnie wypadło :D.

No i ostatnia "nie sygnaturka". Kobieto, toż to jest świetne! Od razu jak tylko to zobaczyłam, nie mogłam wyjść z podziwu. Świetny pomysł na prackę! Podoba mi się, że postać tak "wychodzi" poza koło (tak btw to PNGs świetny). Kolory super. Fioletowy to mój ulubiony, więc zdecydowanie ten eksperyment mnie uwiódł. Napis mógłby być lepszy, ale taki skromny również pasuje. Czekam na więcej tego typu prac!

A no i weny!~ :D


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 29 z 31 << < 26 27 28 29 30 31 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.