Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu


Archiwum
❧  Ain tworzy~  ☙

Strona 6 z 11 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
AutorRE: Ain tworzy~~
użytkownik usunięty
Dodane dnia 12-09-2013 17:49
Dzięki. Strasznie mi się podoba. Kolory napis, w ogóle sam pomysł. Jesteś niesamowita, msz wielki talent i wyczucie. Zawsze podobały mi się twoje grafy. Raz były lepsze, raz były gorsze, ale zawsze w nich było coś. co przykuło moją uwagę.


AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-09-2013 17:55
Zestaw- Ojej! Jaki piękny, jaki kadr, jaka kolorystyka, jaka... Matko. Jak zobaczyłam to krzyknęłam jak Nala z króla lwa "Ojej" xd. Super kolorystyka, tekstury świetnie dobrane. Jak zwykle bomba xd.
Avatar- Tak patrzę na niego i nie mogę zobaczyć co to jest. Nic tam nie widzę oprócz jakiś kształtów i kolorów. Ty, czekaj, chyba widzę. Czy to jest dziewczyna bez głowy (dziwne xd z pewną grą mi się skojarzyło xd) ze skrzypcami w ręce?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2013 14:52
Nie zrozumiałaś moich intencji, Ailen. ^^"

W tym całym szaleństwie obrazków chodziło mi li i jedynie o fakt, iż nie chciałam Cię ograniczać. Zdarza się tak, że podany obrazek zwyczajnie nie inspiruje... a wymuszone prace bywają gorsze od tych, które robimy z głową pełną pomysłów i prawdziwej pasji. Czyli jeśli nie przemówiłby do Ciebie fanart "Tale", to miałabyś możliwość zabrania się za któryś z obrazków "awaryjnych", dajmy na to, tym z Monako, który, przykładowo, przekonał Cię bardziej. Ten deseń.

Zasada: "jak nie ten obrazek, to weź inny".

Nie jestem na tyle zła i szalona, by męczyć kogoś o jakieś dziesięć zestawów i tapetę, zwłaszcza na samym początku roku szkolnego, kiedy jeszcze wszyscy przyzwyczajają się do nowego trybu życia tudzież zupełnie nowego otoczenia. Możesz mi wierzyć. ^^

W każdym razie... króliśku, matko, córko i wielorybie, zestaw z "Tale" jest naprawdę prześliczny! Nie wyobraziłabym go sobie lepiej. Na chwilę obecną nawet nie potrafię wymyślić żadnego punktu "zaczepienia", czy to w krytyce, czy to w lukrze. Ach, udał Ci się ten zestaw, Ain, udał. <3 Już trafił do folderu, teraz tylko będzie czekał na sprzyjającą okazję. Akurat pewność, że go wstawię, jest niemalże stuprocentowa. To była miłość od pierwszego wejrzenia, podobnie jak w przypadku kilku innych prac. ^^

Tapeta, niestety, spodobała mi się nieco mniej, głównie przez wzór tła i fakt, że jest raczej mała i na moim laptopie nie prezentuje się szczególnie zacnie. Każda możliwa opcja wiąże się z brakiem estetyki w ten czy inny sposób. Albo jakość pada zupełnie, albo też muszę zadowolić się "dziurami", bo zabrakło "tkaniny".

Obecnie jednak sytuacja jest następująca. Czy dałoby się jakoś poprawić tapetę? Albo nawet nie poprawić, tylko zrobić jakąś prostszą? Może z jednym gigantycznym fanartem czy coś? Jeśli to pomoże, moja obecna tapeta ma wymiary 1366x1025px. Trochę ją przycina, jednak i tak całość prezentuje się całkiem nieźle.




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 13-09-2013 15:00
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2013 16:00
Ailen napisał/a:
Tapeta z PNG'sem (Austria... to się nazywa AusHun?).

KLYK

Na tle jest celowy efekt rozmycia pędzli. Brakuje czegoś (krócej - znów jest źle, nie podoba mi się xd).


Pora skryć się na dobre pod kołdrą.
Niedomyślnie stwierdziłam, że wszyscy wiedzą, co to takiego "AusHun".

"AusHun" jest jednym z pairingów. Jego nazwa powstała od połączenia nazw dwóch państw - Austrii ("Aus" od "Austria"\) i Węgier ("Hun" od "Hungary"\). Wyszukując fanarty, na ogół wpisuje się "APH AusHun" ze względu na fakt, iż Roderich jako Austria i Erzsie jako Węgry to już konkretniej wymysł autora Hetalii (czy raczej - mangi, anime i filmu: "Axis Powers Hetalia"\).

Przykładowo, AusHuny można znaleźć tutaj: [url=http://www.deviantart.com/?q=aph+aushun]dA[/url], Tumblr, ewentualnie na Pixivie, Zerochanie czy innej, podobnej stronie (albo w Google). Ewentualnie można znaleźć osobne fanarty "APH Austria" i "APH Hungary", wkleić obok siebie... i mamy pairing! XD

Btw, proszę, "Austria", nie "Ausztria", bo w gruncie rzeczy to najbardziej gryzie mnie w tapecie z Roderichem (personifikacją tegoż kraju).




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-09-2013 17:39
Jak zwykle bez twarzy mellow.
Kolorystyka bardzo mi się podoba. Rameczki idealnie pasują. Kadry mają super jakość. Przybliżenie jest za bardzo przybliżone xd (Bo twarzy nie widać). Nie wiem co jeszcze powiedzieć. Oprócz bomby i czadu xd.
Najbardziej podoba mi się trzecie i czwarty.
To tylko z mojej strony. Wenki życzę i czasu xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-09-2013 16:40
Wow. Normalnie czad. Te kadry są super - odjazdowe.
Zestaw 1- Ciekawy pomysł z powiększeniem twarzy. Tekstury fajnie wyglądają. The best połączenie.
Zestaw 2- Ta postać przypomina mi Roxy. Przede wszystkim powiem, że fajowy strój ma ta laska xd. Rameczka wygląda bardzo fajnie. Nie ma zbędnych dodatków, czyli np. napisu.

Nawalone, nawalone... To lubię :cool:.

Wyraz strój piszemy przez Ó, nie przez U.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Ailen dnia 16-09-2013 20:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2013 19:23
Jejku. Obydwa zestawy są super.
Anime- Bardzo ładne tekstury. Napis jest bombastyczny, kadr cudowny. Ramka jest suuuper.
Realistic- Co ty gadasz?! Wyszła Ci przepięknie! Napis jest bardzo ładny, a o kadrze już nie wspomnę. Ramka pasuje idealnie. Nie wiem, co powiedzieć.

P.S. Skąd ty bierzesz te ramki xd?





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2013 19:27
Neh, neh, miśkowa, jest dobrze, ale mogło być lepiej.
Jedyne, co mnie urzekło to koloryzacje - niestety nic więcej. No, może jeszcze tło w przypadku zestawu anime. Zacznijmy już ten mój monolog!~

Zestaw pierwszy, zarazem jedyny, anime;
a) kolory; za to masz plusa kobieto, to Cię uratowało. Koloryzacja jest piękna, żeby nie powiedzieć cudowna. Cieszę się, jak tak na nią patrzę. Miła dla oka.
b) dopasowanie tekstur/kadr; zacznijmy od textur, które praktycznie wszystkie zastosowane są w tle; wszystko trzyma się kupy, a ogólnie wszystko skojarzyła mi się z ciachem i kawką - hm, ciekawe, czemu. Kadr widziałam dawno temu, w tym zestawie całkiem dobrze się prezentuje, aczkolwiek nie wiem czemuż, nie przepadam za nim.
c) ogół; fajniee, ale jak już Ci mówiłam: wolałam poprzednie dostawy. Dobrze wiem, że robiłaś to od niechcenia, ale tylko mówię XD"

Sygnatura realistic, jedna jedyna;
a) koloryzacja; no, to mi się podoba. Ładne, wyraziste kolory - neh, neh. Kocham takie, jak już Ci z tysiąc razy mówiłam na GG. Patrzę, patrzę, napatrzeć się nie mogę
b) dopasowanie tektur/kadr; nioch, nioch. Ramka mi nie pasuje. Wyrzucamy. Tekstura dziwnie wygląda. Wywalamy. Kurczę, byłoby za pusto z tym pięknym kadrem. No cóż, ale to mi nie pasuje. Zgodzę się, trochę to nie wyszło, ale mogło być gorzej <3"
c) ogół; neh, lepsze były avki.
WENY



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2013 19:30
Anime bardzo ładne, jest na czym zawiesić oko. Fajne dodatki, "spięcia", cała postać. Całość wygląda ładnie, lecz zbyt mocno wyostrzyłaś, tworzą się schodki na konturach, unikaj tego jak ognia.

Realistic wypadł gorzej. Nie pasuje tu kolorystyka, kadr nawet, nawet. Kolorystyka przydymiona, ale wydaje się "za słaba". Wiem ile przy takich zestawach trzeba spędzić czasu przy kolorach i czuje, że tu za mało wypracowałaś. Ramka na plus.

Ogólnie ten zestaw z anime trafia bardzo do mnie, skomciałam anime cud xD. Wenyy


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 14:52
Dostawa sygnatur; sztuk trzy; Winxowo
a) Opis ogólny; Widzę, że to samo, bądź podobne tło zastosowałaś w swoim pierwszym nagłówku na lofie, neh. Niestety, ono jakoś mi tu nie pasuje. Ramka prezentuje się dosyć dobrze, a szare odbicia to bardzo ciekawy pomysł. Kolooorowa Musa jest zbyt wyostrzona, co daje niezbyt miły dla oka efekt. Kolorki są jakieś takie zwykłe (mówi Ci ta, co zapatrzona jest w swoje prace z wyrazistymi kolorami), nie wiem, jak je określić w ogóle - po prostu koloryzacja do mnie nie przemawia. Również czuję tutaj niedosyt, co nie jest żadną nowością z mojej strony. Jednakże nie sądzę, żeby coś jeszcze tu pasowało~
WENY.



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 15:20
Hm... Kiedy ty ostatnio robiłaś coś z Winx'a? Nie pamiętam xd. Jest pusto. Tak samo jak ty czuję niedosyt. Może bruhe, tekstury, pędzle? Ogólnie pomysł mi się podoba, ale ja już mówiła, za pusto. Ale przyznam, że bardzo fajne png'sy są xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 15:20
Najnowsze sygnatury nie za bardzo przypadły mi do gustu. Nie lubię prac robionych w takim stylu. Hm... jest trochę pusto... brakuje jakiegoś napisu, czy coś. Podoba mi się kolor pngsa w sygnaturze z Bloom. Natomiast Musa jest za bardzo wyostrzona. Ramka, moim zdaniem, jest zbędna. Patrze teraz na twoje inne winxowe prace, miałaś lepsze.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 16:02
KLEPS, ale pod warunkiem, że wywalisz tą ramkę.
Jestem pod wrażeniem. Praca przekracza moje oczekiwania. Choć kolory nie są aż tak wyraziste, jakie ja robię, bo w końcu to Twój styl - to i tak są na tyle dobre, żebym go klepnęła. Wszystko ze sobą współgra, jest cudownie dopasowane. Zabrakło mi słów w tej mojej gębie. Więcej takich, Ain-chan! :333333333"


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 16:16
O Jezu, ale śliczny zestaw *^*. Strasznie podobają mi się kolory, obrazek który zastosowałaś doskonale komponuje się wśród tych tekstur, a napis jest świetnie wyeksponowany. Niezmiernie podoba mi się kolorystyka, którą tu zastosowałaś. Całokształt prezentuje się świetnie, gdyby nie to, że jest klepnięty, sama chętnie bym go wzięła. ;w; Świetna robota. <3



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2013 16:24
Ło matko... Znowu się zaczyna dodawanie dziesięciu grafik dziennie?
Uważam, że bez ramki jest o wiele lepszy, ładniejszy i bardziej estetyczny. Kadr jest bardzo ciekawy. Kolory bardzo mi się podobają. Taka fajna zieleń. Napis ładnie wygląda. Zdecydowanie jest lepszy od Winx'a.
Matko, ja zamiast Sam-chan przeczytałam Sam-cham xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2013 23:33
Podoba mi się Twoja ostatnia praca. Według mnie, lepsza jest ta z ramką - jest taka delikatna. Na pracy są przepiękne tekstury i dodatki. Podobają mi się te rozsiane białe rozbłyski. Dodają blasku temu oto zestawowi.
A jeszcze w poprzednim zestawie podoba mi się zieleń. Dużo zieleni. Kłóciłabym się z doborem czcionki, średnio mi się podoba, no ale kadr i dodatki kamuflują ten(wedle mnie of kors) mankament.
Weny Ain, Twoje prace są wyśmienite i inspirujące zarazem! =)


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2013 21:34
No, no. Całkiem nieźle, jak na pierwszy raz.
Podobają mi się te pngs'y, ale przywalę się do jednej pierdoły - nie podoba mi się różnica kolorów na obu postaciach. Wiem - pngs'y są różnych kolorów, różnie wycięte, rzadko można spotkać parę o takiej samej kolorystyce. Na uparciucha mogłabyś przyciemnić nieco drugą pozę i byłoby w porządku.
Praca jest jak dla mnie troszkę zbyt pusta, w sensie tło. Brakuje mi jakichś brushy i jeszcze paru innych tekstur, ale poza tym, nie mam nic do zarzucenia. Nieanimowane avatary podobają mi się bardziej niż ten jeden, bo mi się te jaskrawe włosy rzucają za bardzo w oczy.
Pozdrawiam i czekam na więcej!~


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2013 14:53
Gif bardzo mi się podoba. Ma wspaniałe, jaskrawe kolory. Bardzo dobrze i ciekawe tekstury. Png'sy też są niczego sobie. Klatki zmieniają się w super tempie. Są nie za długi i nie za krótkie.
Avatary mają fajną kolorystykę, podoba mi się. Fajne kadry z dobrą jakością. Najbardziej podoba mi się piąty. Jest to moim zdaniem najładniejszy kadr, z najfajniejszą kolorystyką.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2013 15:51
Zestaw dla Godziallasa urzekł mnie. Ciekawa pustka, imponująca koloryzacja (czyli to, czego ja zrobić z tym kadrem nie mogłam, ale mniejsza z tym). Ogólnie kawał bardzo dobrej roboty. Animacja, hmm - takie rzeczy, jak takowy GIF mogę nawet ja zrobić w PhotoScape, a koloryzacja jakoś marnie wyszła - WIDZĘ, że pisałaś o tym, że nie ogarniasz kolorów, więc mi nie wypominaj. Zestawy normal, że tak je nazwę - są lepsze, no, przynajmniej takie się wydają. Avencje mają (według mnie) niedobrą koloryzację - nie przemawiają do mnie takie kolory. Kadry też wydają się być jakieś dziwne, no - nie podoba mi się.
Tak czy siak; WENY.


PS. Kropki są praktycznie w każdych animacjach~



Edytowane przez Samantha dnia 28-09-2013 15:54
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Ain tworzy~~
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2013 17:22
Kolory wydają mi się za cieeemne. Lepsze by były takie jaśniejsze, jeśli chodzi o ten zestaw. Na zestawie jest dosyć pusto, ale to dobrze, że nie jest nawaalone. Jest niebiesko i to lubię - neheheheheeheh, ogólnie mogę lubić wszystko, zależy, jak jest wykonane. Png's ciekawie wybrany, tło bardzo mi się spodobało/urzekło mnie. Całokształt mi się podoba, oprócz tej ciemniejszej koloryzacji. To trochę odpycha, ale i tak, ustawię sobie go jak bd miała kolorek Loffiksa, bo bd mi pasował XD"~


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 11 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
22:01:36 11.05.2024
Ale wygra Chorwacja lub Izrael, choć osobiście najbardziej lubię Szwajcarię i nadal mam nadzieję, że może jednak będzie pierwsze
~clax70
22:00:20 11.05.2024
O kurcze, zapomniałem obstawić
^Flamli0
21:15:13 11.05.2024
a co ma kościół do eurowizji rly
~EmilyWinxClub0
20:57:49 11.05.2024
Niestety nie da się być united by music, gdzie był to konkurs zawsze mocno polityczny, ale wystawianie przez nich reprezentantówkraju który nie ma nawet szacunku do życia małych dzieci przegina już tę szalę
~nexusik0
18:36:06 11.05.2024
Bym*
~nexusik0
18:35:52 11.05.2024
Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
~kolec 2571
18:33:04 11.05.2024
Ciekawe za co Holandię zdyskwalifikowali. Ja bym zdyskwalifikował Irlandię, a to za to, że promuje satanizm i okultyzm.
^ChandSharma0
16:10:39 11.05.2024
No i zamiast 26 mamy 25 państw, bo Holandię zdyskwalifikowali
^Flamli0
12:31:29 11.05.2024
nowy numer we włoszech
^ChandSharma0
14:31:05 10.05.2024
A swoją drogą artysta nie jest winny temu, co się dzieje w jego kraju. Niewiele może zdziałać, więc bojkotowanie tego jest dla mnie bez sensu
^ChandSharma0
14:30:06 10.05.2024
Ja to traktuję jako konkurs muzyczny, a nie przedstawienie polityczne. Powinniśmy być ponad podziałami i zgodni z hasłem United by music
~EmilyWinxClub1
12:00:13 10.05.2024
eurowizja wspiera ludobójstwo w Gazie. Polecam wam bojkotować tegoroczną Eurowizję
^ChandSharma0
10:01:27 10.05.2024
<-- nowy news :>
~clax70
23:33:37 09.05.2024
Dzięki za punkty! uśmiech
^ChandSharma0
17:53:09 09.05.2024
punkciki rozdane, a jutro dalszy ciąg zabawy :>
^PVTeam1230
15:22:41 08.05.2024
serio słabo to wyszło smutny
^Flamli0
7:44:11 08.05.2024
Nie dziwi mnie to, słabo zaśpiewała
~clax70
23:57:16 07.05.2024
Niestety Polska nie weszła do finału zdezorientowany
~clax70
23:56:52 07.05.2024
Najlepszego!
~Stellka0
23:25:04 07.05.2024
Dziękuję Chand serce
~February0
20:09:31 07.05.2024
ale moja wymarzona to kolor błękitny więc jeszcze muszę poczekać uśmiech))
~February0
20:09:05 07.05.2024
oo rzeczywiście nowa ranga <3
^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.