Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu


Archiwum
❧  Ain tworzy~  ☙

Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 5 > >>
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-06-2013 18:17
Ailen, twoje prace są naprawdę bardzo, ale to bardzo dobre. Odkąd zobaczyłam, że wstawiasz swoje prace i zobaczyłam pierwsze z nich, wiedziałam, że będziesz jedną z lepszych graficzek na wb. W każdym zestawie, avku czy innych rzeczach jest coś, co mi się podoba. Naprawdę jestem pod wrażeniem i życzę ci weny, której mi niestety zabrakło.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2013 14:56
No Ailen, jestem pod wrażeniem Twoich pięknych prac. Urzekły mnie ramki w Twej grafice, jak Tyś to zrobiła? Co dalej? Kolorystyka naszych kochanych czarodziejek jest bardzo żywa. To mi się podoba <33. No i wreszcie avatarek z anime, ochhh! mruga No i czekam na kolejne dzieła.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Sophie dnia 01-07-2013 17:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2013 15:40
No i w końcu coś dla mnie - Winx. Anime szczerze nie lubię, komentować też go nie będę. Ostatnio jest go aż za dużo na całym forum, więc prace z Winx są mile widziane. Wybrałaś świetne pngsy, naprawdę ładne, ale je zepsułaś. Ząbkowana otoczka to iście piekielny pomysł. O ile w dużym rozmiarze może to ładnie wygląda, to w pomniejszeniu nie, nie, nie. Napis niestety też woła o pomstę do nieba. Nie wiem co tu robi Sirenix, jakoś mi to nie współgra, dwa pngsy z tej samej przemiany były by lepsze. Kolorystyka zwyczajna, nie chłodzi, nie grzeje. Może mniejsza saturacja postaci dała by lepszy efekt. Dziwią mnie te zestawy, gdyż widziałam sporo lepsze w Twoim wykonaniu. Nie mówię Ci tego aby Cię zasmucić, a jako koleżanka po fachu. Czekam na więcej Winxa, gdyż ostatnio nikt tego nie dodaje, a ja nasze czarodziejki bardzo lubię.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2013 19:46
Zestaw z Bloom bardzo mi się podoba. Ma ładne kolory. Mi ramka odpowiada, ale napis już nie. Tym napisem zepsułaś cudny zestaw. U Stelli tak samo. Kolory dobre, ramka też, a napis klapa. Avatar z mangi wyszedł Ci ładnie. Kolory pasują. Podoba mi się, że większa część jest szara, a mniejsza kolorowa. Zawiodłaś mnie napisem. Czekam na resztę zestawów z Winx Ailen.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2013 16:11
Bloom i Stella Harmonix są super. Podoba mi się to coś szare dookoła postaci. I ten napis. Super efekcik. Wspaniale dobierasz ramki. Nie każdy to potrafi, ale u Ciebie, co innego. Całość świetnie się komponuje.
Flora jest cudowna. Uwielbiam ten twój styl nakładania napisu. Świetnie pasuje. Bardzo dobry kadr i jakość. To tło idealnie pasuje. Robota na szóstkę.





(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~musa106
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2013 17:34
Jej, Ailen, masz talent. Bardzo mi się podoba Flora, idealnie wszystko dobrałaś. Co do Stelli i Bloom to mniej mi się podoba przez tą ramkę i napis, ale to kwestia gustu. Twoje prace z anime też są piękne, najbardziej spodobał mi się z tą dziewczyną ze skrzydłami. Naprawdę pięknie :D.



zestaw by ja uśmiech
Blog
Edytowane przez Sophie dnia 02-07-2013 19:14
mam 483..... pytać na pw Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2013 18:01
Oj nie wiem, nie wiem co mam sądzić zwłaszcza o winxowej części. Zestaw z Bloom nie przypadł mi do gustu. Jest dla mnie trochę jakby do końca nie poukładany. Nie mieści mi się to w ramach mojego wrażenie estetycznego.
Zestaw z Stellą zdecydowanie lepszy. Zrzut postaci w dalszą część całkiem dobry. Do tego dobrze komponuje się Harmonix czarodziejki. Napis pasuje znacznie lepiej. Leży w dobrym miejscu. Jest w tym zestawie to coś.
Praca z Florą zdecydowanie najlepsza. Napis dobrze się wkomponował (ja też go lubię). Flora ma świetnie dograne tło. Dobrze odróżnia się od reszty dzięki białej obwódce i lekkim rozjaśnieniu krawędzi. Heh, jest dobrze (ale jeszcze mnie nie powala).



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 02-07-2013 18:07
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Dzastin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2013 18:21
Praca z Florą jest cudowna. Bardzo ładne kolorki. Tło idealnie pasuje do postaci. Napisu nie muszę komentować. Jest świetny. Umiesz dobrze komponować napisy. No co ja mam jeszcze napisać. Chyba to, że zrobiłaś dobry zestaw. Czekam na kolejne.


Powracam po przerwie. Pamięta mnie ktoś?
Edytowane przez Chatta dnia 02-07-2013 21:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2013 21:38
No cóż by tu powiedzieć. Kolejne dobre prace. Wcześniejsze były lepsze, to muszę przyznać, ale źle nie jest. W ostatnich zestawach z Bloom i ze Stellą, bardzo, ale to bardzo zepsułaś prace tą ramką. Przez to wygląda, jak by to ująć, po prostu dziwnie. Mogłaś jej jednak nie brać. Po za tym jest całkiem dobrze. Avek jest fajny, podoba mi się, choć na anime się nie znam. A wiec zestaw z Florą. Podoba mi się. Nie mam zastrzeżeń. Napis, tło, obwódka wokół Flory, wszystko świetnie. Naprawdę podoba mi się i mam nadzieję, że będzie więcej takich prac jak ta.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2013 15:42
Pierwszy zestaw z Bloomą. Czytałam, więc wiem, że to jest efekt specjalny, owszem, wyróżnia się, ale ciupkę dziwnie wygląda. Napis bije po paczadłach, więc trudno go nie zauważyć, kolorystyka jest w miarę w porządku, ramka jest okay. Jednakże obie chorujemy na NNBW, więc kolorowo zbytnio nie będzie, lecz łączmy się w bólu i przetrwajmy to cuś. Packa ze Stellą. Od razu mi się pojawiło zdanie w głowie "Zginiesz marnie za kolorystykę". Oczywiście, tak twierdzę. Jest tu tak zwykło, zwykło, zwykło, że aż nie mogę. Ja lubię bawić się koloryzacją i lubię patrzeć, jak ktoś inny robi to samo. Nie lubię zestawów bez "zabawowej" koloryzacji : ||. Na dodatek Stellcia na szarym pasku rozmazana. Ajjj, nie podoba mi się. Przez koloryzację nawet napis schodzi na psyy : ||. Avek. Kurde. Ja Ci chyba nogi z tyłka powyrywam. Baw się z kolorkiem. Nie wsadzaj mi tu więcej takich "zwykłolców" DDD:. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Z resztą sobie też. Poozdraawiaaam <3.



Edytowane przez Samantha dnia 03-07-2013 15:45
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-07-2013 16:29
Coś tam świeci w twoim mózgu i powoli się poprawia, ale to jeszcze nie to. Złe światło : ||. Zestaw z Bloom. Niniejszym ogłaszam Bloomę za nową przedstawicielkę kraju nijakiego z różową skórą. Ten szary pasek dziwnie wygląda (Ostatnio coś u Ciebie dużo rzeczy wygląda dziwnie o.O). Brushe, no cóż, tak trochę ich przydużo, ale są dość dobre. Kącik "Passion" powinien być wyraźniejszy (Kącik, nie wiem, nazwać to napisem, a może jakąś texturą, nwm). Musaaaaa, Muśkaaa, Musaka, Steeelciaaaa, Steeelkaaa, Steell, Bloom, Blooomaaa, Bloomśka, ech, ten napis rzuca się baaardzo w oczy i nieee pasuje. Textury komponują się z brushami, większość jest dobra. Kolorki również niczego sobie Ci powiem, plus za nie. To tyle z mojej strony~


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2013 14:08
Mikuuu, zestaw anime, the best. Jednakże odczuwam jakąś pustkę w tej pracy. Zapewne jest to spowodowane anoreksją biednej niebieskowłosej. Napis niestety nie pasuje, a przynajmniej jego czcionka nie jest dobra. Ogólnie praca dosyć fajna, powoli się wykaraskasz(kamy) z NNBW. Bluuuma, wszystko by było dobrze gdyby nie ta blada koloryzacja. Kiedyś bym tego nie powiedziała, bo kochałam delikatne kolorki, ale teraz wolę bardziej żywe. No cóż, idziesz do przodu~:3



Edytowane przez Samantha dnia 05-07-2013 14:10
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-07-2013 21:29
Wiesz co Ci powiem? Sądzę, że to nie NNBW, tylko Twój styl graficzny, albo umiejętności graficzne, które jeszcze się nie rozwinęły.

Niektóre prace są dobre, niektóre to niewypał. Czasami nie podobają mi się ramki, które dodajesz do sygnaturek. Zresztą ja ogólnie jestem uprzedzona do ramek, po prostu mi nie odpowiadają. Według mnie zamykają obraz, ograniczając jego przestrzeń.
Nie podobają mi się avatary w stylu mangowym. Czegoś im brakuje. A już szczególnie Bloom. Jej mówię stanowczo "nie". Taki sam szkic ani trochę do mnie nie przemawia.
Nigdy nie lubię prac, w których coś jest na twarzy postaci. W przypadku zestawu ze Stellą z dnia 30.06 są to jakieś błyskotki. Jak coś nachodzi na włosy, to jeszcze mogę wytrzymać. Ale na twarz, tworząc dziwne piegi? Nie...
Nie podoba mi się też różnica między avatarem, a sygną. Wezmę na przykład, również z dnia 30.06, zestaw z anime. Avek jest jaśniejszy. Lub zestaw z Bloom (?) z dnia 03.07. Niby taki był cel, jednak dziwnie to wygląda i nie przypadło mi to do gustu.

Boski avatar <3. Piękne kolory, piękny kadr. Napis pasuje. Naprawdę, ta praca podbiła moje serce.

O tym avatarze nie powiem już tego, co o poprzednim... Te linie i kółeczka na pyskach zwierząt po prostu mnie odrzucają. Nie, nie, nie.
Teraz zajmę się zestawem ze Stellą z dnia 03.07. Utrata jakości w szarym pasku. I właśnie to sprawia, że zestaw mi się nie podoba. Napis może być (korzystasz z brushy, prawda? Tak mi się cosik wydaje).
Avatar z Florą jakoś mi się nie podoba. Zwykła koloryzacja i ramka raniąca mój wzrok. Tsa, jaka ja dramatyczna...
Róże w Bloom z dnia 05.07 (ale sypię tymi datami) mi się nie podobają. U mnie za kolorystykę plus, lubię takie kolorki.
Bloom, którą dodałaś w dniu 04.07 nawet mi się podoba. Nie wiem, co myśleć o szarym pasku. Raz mi się podoba, raz nie. Ogólnie ładnie, lubię prace z brushami. Aczkolwiek avatar do mnie nie przemawia - ten napis mi się nie podoba. Na sygnaturze może być, ładnie się komponuje, ale w avku mi podpadł.
Teraz prace, które najbardziej mi się spodobały.


Za kolorki schrupałabym te zestawy. Boskie kadry. Wszystko ładnie się komponuje. Jednak do drugiego zestawu mam jedno "ale". Kolorystyka na avatarze różni się od tej na sygnie. Popracuj nad tym.
Życzę weny.



Edytowane przez Sophie dnia 06-07-2013 10:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2013 14:24
Słodka Miku, jednakże jej twarz jest za jasna. Podobnie jak przy Bloomie twojej roboty efekt zmienia kolor skóry i wychodzą jakieś ufoludki z różnych planet |D. Ogólnie zestaw dobry, ale kadr jakiś taki przesłodzony. Chodzi mi oto, jaką ona ma minę i wygląd. Słodka, aczkolwiek zarazem dziecinna. Nie podoba mi się to. Chyba tylko te dwie rzeczy w tym zestawie są nie ten teges xd. Musa. Jej twarz, o maj gasz, co to jest.. Za bardzo w obu zestawach widać tą texturę, za bardzo! Psuje to wygląd! Sama mam problem z nasyceniem i mi mówisz, żebym coś zrobiła, lecz ty teeż go masz. Kurde, NNBW D:. Kiedyś próbowałam robić prace z tym kadrem, ale mi nie wychodziło. Sama głowa i tyle : ||. Jak to zapełnić? Do teraz nie wiem.. Nie da się -__-.



Edytowane przez Samantha dnia 06-07-2013 14:26
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2013 15:37
Ach, wzdychać i podziwiać twe postępy, Ainek (<3). Normalnie szczęka w dół od razu po ujrzeniu ów prac. Piękne, zadbane oraz świetnie wykonane. Skoro zaklepałam ten zestaw, to oznacza, że bardzo, ależ bardzo mi się on podoba, że muszę go mieć. Chciałam zaklepać go o wiele szybciej, ale zacinanie się internetu mi przeszkodziło w ów czynie. Jak już napisałam na twoim blogu zestaw ze Stellą wydaje mi się jakiś pusty, ale zarazem intrygujący. Dobra robota. Och, prezent, dla mnie |D. Dziękuję Ci z całego serca ^^.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2013 15:56
Zestawy z Bloom i Stellą Sirenix są bombowe! Wcale nie przeszkadza mi ta ramka, wręcz przeciwnie dodaje tym pracom uroku. Podobają mi się PNG'sy, które wyglądają jakby były w 3D, co jest oczywiście wielkim plusem! Jedyne, gdzie mogę się przyczepić to napisy. W ogóle tutaj nie pasują. Gdybyś je zmieniła byłoby cudownie <3. Zestaw z Florką powalił mnie na kolana! Jest bardzo, ale to bardzo ładny. Szkoda tylko, że w lewym górnym rogu jest tak pusto, ponieważ psuje to delikatnie cały efekt. Ogólnie jestem pod wrażeniem Twoich efektów. Prezent dla Sam, również jest niesamowity. Czekam na kolejną porcję prac, może tym razem z HP? Nie wiadomo ;>.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-07-2013 16:01
Dodałam posta cztery dni temu, a już jest tyle prac, że hej xD. Nie będę dużo pisać o grafice.
Zestaw z teledysku "Raj jest uśmiechem"- Ta sygnatura po prostu mnie zaczarowała. Te kolory, napis, blask słońca. Cudo normalnie.
Zestaw ze Stellą Harmonix- W sumie jest spoko. Fajny kadr, jakość, kolorystyka. Ale ta Stella na boku. Jest niewyraźna. W jednym miejscu jest ciemniejsza, a w drugim wbija się w tło.
Av. z Florą- Co mogę powiedzieć? Fajny kadr, kolor, jakość. Bardzo podoba mi się ramka.
Zestaw z Bloom- Ten zestaw jest odjazdowy. Cudowne efekty, szary pasek rewelacyjny, napis fantastyczny. Nic dodać, nic ująć.
Zestaw z Musą- Cudny, boski i nie wiem jeszcze jaki.
Zestaw z anime- Trochę jak dla mnie dziwny. Czy ja jestem ślepa, czy ona nie ma nóg?
Zestaw z Bloom Sirenix- Kadr super, efekty też. Jeżeli dobrze widzę to napis chyba ucięłaś z sygnatury.
Zestaw ze Stellą- Jest super. To jej spojrzenie, cool. A ta pustka... Napis świetnie wyważony.
Sorka, ale innych zestawów nie chciało mi się opisywać. Tylko bym się jeszcze bardziej powtarzała.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 06-07-2013 16:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 11:07
Tak wiem, rzeczywiście źle to wyszło. Ten zestaw nie był zamierzony wcześniej, więc też nie jest dopracowany. Utrata jakości w pasku to akurat nie moja wina, kadr był trochę niewyraźny.


Z tym się nie zgodzę. Widać, że lewa strona jest lepsza jakościowo, a prawa gorsza. Jeżeli szary pasek jest niższy jakościowo, to tylko z powodu efektu, który zastosowałaś.

Tylko że to nie są brushe. To są tekstury. Napis był od tekstury, a gdyby nie było go na avatarze, nie byłoby takiej samej koloryzacji.


Te kwadraciki to są brushe. Wiem to, bo mam takie same. Nie rozumiem, jaki problem był z napisem? Można było go sklonować, wyciąć itd. Photoshop ma milion możliwości.


Musa z dnia 06.07. Wybrałaś sobie kadr, z którym niezbyt dużo da się zrobić. Sama kiedyś coś z nim robiłam, ale to była wojna. Wersja jasna jest lepsza od wersji nasyconej, chociaż również niezbyt mi się podoba. Na drugiej wersji tekstury są chyba trochę zbyt widoczne.
Następne zestawy są już lepsze, tu nie mam się do czego przyczepić. Stella jest trochę pusta, ale właśnie to dodaje jej uroku. Ładne kolorki. Twoje prace z Winxa bardziej mi się podobają od tych z anime. Nie wiem dlaczego, po prostu tak jest.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-07-2013 20:30

Te napisy nie pasują. Biały byłby lepszy, niż ten na opcjach mieszania. Saturacja jakaś duża, ostry się zrobił, psuje prace.

Łaa, ten napis psuje prace, jest za duży, czcionka nie pasuje. Kadr świetny, ale za jasny, psuje to "urok" tej pracy, która powinna być ciut ciemniejsza. Tekstura taka sobie.

Napis fajny, dobrze dobrany. Ta róża nie pasuje, przez to na ręce zmienia się nasycenie. Te blade kolory całkiem fajne.

Jeden z lepszych, chociaż ta tekstura kompletnie niepotrzebna. Koloryzacja i napis załatwiłyby sprawę.

Najgorszy. Za dużo napisów, kolory średnie. Tekstura na twarzy jest nieestetyczna a białe linie zbyt widoczne. Niezbyt udana.
Ogólnie Daria powiedziała wszystko co chciałam, z jej opinią się zgadzam. Lepiej wychodzą Ci zestawy z Winx niż z anime, odwrotnie niż Sam. Dużo prac jest nieprzemyślanych, dodatki do siebie nie pasują, kontrast często zbyt mały. Pracuj dalej i nie poddawaj się, a będziesz robić bardzo przyzwoite prace. No i nie przejmuj się, nikt od razu nie robi idealnych prac


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez rossattiee dnia 07-07-2013 20:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika by Ailen ;*
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2013 15:10
Bloom Harmonix- Ma wspaniałe kolory. Bardzo podoba mi się napis na sygnaturze i w avatarze. Świetnie połączenie. Bardzo podoba mi się ten... efekt specjalny? I pragnę jeszcze dodać, że kocham, uwielbiam ten kadr!
Stella Harmonix- Och, cudny kadr. A napis jeszcze wspanialszy. Kolory są takie lekkie i delikatne. Wspaniale.
Musa Harmonix- Wiedzę, że połączyłaś kadry. Na początku nie podobało mi się, ale im dłużej na niego patrzę, tym bardziej mi się podoba.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~nexusik0
18:36:06 11.05.2024
Bym*
~nexusik0
18:35:52 11.05.2024
Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
~kolec 2570
18:33:04 11.05.2024
Ciekawe za co Holandię zdyskwalifikowali. Ja bym zdyskwalifikował Irlandię, a to za to, że promuje satanizm i okultyzm.
^ChandSharma0
16:10:39 11.05.2024
No i zamiast 26 mamy 25 państw, bo Holandię zdyskwalifikowali
^Flamli0
12:31:29 11.05.2024
nowy numer we włoszech
^ChandSharma0
14:31:05 10.05.2024
A swoją drogą artysta nie jest winny temu, co się dzieje w jego kraju. Niewiele może zdziałać, więc bojkotowanie tego jest dla mnie bez sensu
^ChandSharma0
14:30:06 10.05.2024
Ja to traktuję jako konkurs muzyczny, a nie przedstawienie polityczne. Powinniśmy być ponad podziałami i zgodni z hasłem United by music
~EmilyWinxClub1
12:00:13 10.05.2024
eurowizja wspiera ludobójstwo w Gazie. Polecam wam bojkotować tegoroczną Eurowizję
^ChandSharma0
10:01:27 10.05.2024
<-- nowy news :>
~clax70
23:33:37 09.05.2024
Dzięki za punkty! uśmiech
^ChandSharma0
17:53:09 09.05.2024
punkciki rozdane, a jutro dalszy ciąg zabawy :>
^PVTeam1230
15:22:41 08.05.2024
serio słabo to wyszło smutny
^Flamli0
7:44:11 08.05.2024
Nie dziwi mnie to, słabo zaśpiewała
~clax70
23:57:16 07.05.2024
Niestety Polska nie weszła do finału zdezorientowany
~clax70
23:56:52 07.05.2024
Najlepszego!
~Stellka0
23:25:04 07.05.2024
Dziękuję Chand serce
~February0
20:09:31 07.05.2024
ale moja wymarzona to kolor błękitny więc jeszcze muszę poczekać uśmiech))
~February0
20:09:05 07.05.2024
oo rzeczywiście nowa ranga <3
^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
^ChandSharma0
23:40:49 05.05.2024
<--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
^ChandSharma1
23:35:12 05.05.2024
O, February, przy okazji dodawania punktów skoczyła ci ranga - gratsy :>
~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.