Nowości
25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,053
 Najnowszy Użytkownik: ~ELEGANCIK
Dzisiejsi Solenizanci
Leon47
Maja-Stella
Max 6666
Wiki


Archiwum
❧  Todo el resto no cuenta ~ grafa Chand  ☙

Strona 10 z 12 << < 7 8 9 10 11 12 >
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-10-2014 23:11
Cóż, w nowej dostawie widzę perełki, ale też takie prace, które w pewnym stopniu nie wyszły.

Tecna - tak, jak powiedziałaś - jest stanowczo za mocno wyostrzona. Jest to szczegół, który psuje całokształt, bo praca wygląda przez to tak nienaturalnie. Za to napis jest fajny i dopasowany.
Musa, hmm. No niby wszystko ładnie, pięknie i wgl, ale za dużo dałaś brushu (czy cokolwiek to jest). Gdybyś trochę zminimalizowała jego ilość, to byłoby lepiej. Przydałby się też jakiś napis albo może inny dodatek/ramka, bo zestaw jest dość pusty. Ogólnie mam mieszane uczucia, ale ostatecznie szala bardziej się chyba przechyla na pozytywną stronę.
Layla, Flora, Bloom. Jest kolorystyka i nic więcej. A nie, jest jeszcze pustka, pustka i jeszcze raz pustka. Chand, potrafisz dobierać ładne napisy, więc mogłaś to zrobić w tych zestawach, bo brakuje w nich jakiegoś urozmaicenia.
Roxy. Dzięki Twojej pracy lubię ją bardziej xd. Dobra robota. Fajny brush, śliczny napis. Temu zestawowy niczego nie brakuje i to pewnie dlatego przypadł mi do gustu.
Stella. Boska. Cudowna. Nieziemska. Po prostu jest to genialna praca. Połączenie dopasowanej tekstury, świetnego napisu (który dodatkowo zrobiłaś dwiema różnymi czcionkami, a ja to lubię) i dobrze wklejonego pngsa. Czego chcieć więcej?

Przez eksperymentowanie uczysz się czegoś nowego, ćwiczysz graficzenie, więc rób to dalej. Nie zrażaj się, gdy Ci coś nie wyjdzie lub się komuś nie spodoba. Trening czyni mistrza i o tym pamiętaj. Życzę weny :3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 19-10-2014 23:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 12-11-2014 20:50
Chatta napisał/a:
Musa, (...) za dużo dałaś brushu (czy cokolwiek to jest). Gdybyś trochę zminimalizowała jego ilość, to byłoby lepiej. Przydałby się też jakiś napis albo może inny dodatek/ramka, bo zestaw jest dość pusty. (...)
Layla, Flora, Bloom. Jest kolorystyka i nic więcej. A nie, jest jeszcze pustka, pustka i jeszcze raz pustka. Chand, potrafisz dobierać ładne napisy, więc mogłaś to zrobić w tych zestawach, bo brakuje w nich jakiegoś urozmaicenia.

W niektórych pracach były tylko textury, nie brushe :3. Taka jakaś mania mnie napadła ostatnio i to wszystko przez to, że wcześniej ćwiczyłam ze stockami i texturami, przez co postanowiłam, że pomęczę trochę grafikę Winxową. Co do Layli, Flory i Bloom... Fakt, mogłam dać jakieś napisy, ale kiedy dawałam kolorki i myślałam o napisach, to wydawało mi się, że napis tylko by oszpecił prace i że z samymi kolorami wyglądają bardzo ładnie (i nawet takie "surowe" bardzo mi się spodobały).
Przez eksperymentowanie uczysz się czegoś nowego, ćwiczysz graficzenie, więc rób to dalej. Nie zrażaj się, gdy Ci coś nie wyjdzie lub się komuś nie spodoba. Trening czyni mistrza i o tym pamiętaj. Życzę weny :3.

To prawda. Ja lubię eksperymentować, bo odkryłam ostatnio kilka opcji, o których nie miałam zielonego pojęcia, serio xd. Kocham moje stare, "jogurtowe" prace, ale trzeba ruszyć do przodu i nie stać w miejscu. Zresztą, one powoli zaczęły mnie nudzić.

A dzisiaj trochę avatarów. Ostatnio otwieram Photoshopa rzadziej niż kiedyś, więc oto, co "wysmażyłam".
Avatar 12 zaklepała Ross.






Jejciu... tak teraz patrzę, że niektóre avatary mają takie brzydkie kolorki >:. A wczoraj wszystkie bardzo ładne były.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 22-11-2014 19:51
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-11-2014 22:05
Zabieram 10, jutro dam edit :D.

To moje "jutro dam edit" zmieniło się w miesiąc za co strasznie przepraszam, Chand! Zapomniałam, że w tym temacie też muszę napisać swoją opinię, mój błąd.
Najnowsza dostawa avatarów bardzo mi się podoba. Większość ma według mnie świetne kolorki. Co do kadrów to niektóre mi się podobają, a inne mniej. Pierwsze trzy ikonki niekoniecznie mnie zachwycają. Nie podobają mi się tutaj modelki oraz sama kolorystyka. Patrząc na całokształt wydaje mi się, że te 3 wypadły najgorzej.
Później jest już coraz lepiej. Szczególnie urzekł mnie avatar nr 4, który zachwyca mnie nie tylko świetnym zdjęciem, ale i również kolorami. Bardzo mi się on podoba :>. Kolejne prace są ładne i cieszą oko, ale ikonka dziesiąta również skradła moje serce. Przede wszystkim dziewczyna na niej jest bardzo ładnie ubrana i w fajnej pozie. Aż musiałam zabrać tą pracę, haha :D. Kolory genialne, nic dodać, nic ująć :D. 11 i 12 również niesamowite <3. Muszę Ci przyznać Chand, że niegdyś nie byłam przekonana, co do avatarów w Twoim wykonaniu, ta dostawa jednak zmieniła moje zdanie całkowicie. Czekam na kolejne prace i życzę dużo weny <3.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 07-12-2014 12:21
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-11-2014 00:49
Najnowszą dostawę oceniłabym jako bardzo dobrą, ale znalazły się w niej też słabsze avatary. Na szczęście stanowią one zdecydowaną mniejszość, a są to mianowicie avki od 1 do 3 oraz 15. Są takie bez wyrazu, kolorystyka jest nijaka, a kadry też niezbyt fajne. Za to reszta avatarów jest ładna. Najbardziej spodobały mi się numery pięć i osiem. Bez dwóch zdań mają to "coś", od razu przyciągnęły mój wzrok. Do gustu przypadły mi również czwórka, dwunastka oraz szesnastka. Są one całkiem fajne, ale brakuje im trochę, żeby zaliczyć je do tych "naj". Pozostałe także są spoczko, ale po prostu nie spodobały mi się aż tak, jak te wyżej wymienione.
ChandSharma napisał/a:
Jejciu... tak teraz patrzę, że niektóre avatary mają takie brzydkie kolorki >:. A wczoraj wszystkie bardzo ładne były.

Nie określiłabym kolorków jako "brzydkie", lecz raczej jako dziwne, ale w takim pozytywnym sensie. Są nietypowe, co w tym przypadku jest ich atutem.
Nie będę się bardziej rozdrabniać, bo to nie o to chodzi. Weny, weny i jeszcze raz weny <3.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 23-11-2014 00:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-12-2014 20:23
Z początkowych zestawów z Winx'em spodobał mi się z: Tecną, Musą i Rivenem oraz z Roxy. Reszta trochę pusta, ale kolorki wszystkie mają cudowne <3. Brushe też pasują :>. Ogólnie fajne są.
Duużo avatarów xd. Większość mi się podoba, ale znalazły się i takie, które nie trafiły w me gusta. Kolorki są piękne w prawie wszystkich avkach <3. Najlepsze, moim zdaniem, to: 4, 6, 9, 15. Reszta jest ładna, ale wymienione mnie zachwyciły. Nie spodobały mi się: 2, 3 i 12. Po prostu kadry lub kolory mi nie pasują. Chand, piękną grafikę tworzysz :3. Dużo weny i czekam na nowe prace :D!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 13-12-2014 20:25
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 07-01-2015 20:01
Dzisiaj postanowiłam pójść w szarość. Nie wiem sama, czemu tak, po prostu naszły mnie takie szare kolory... Avatary miałam wykadrowane dobre parę tygodni temu, ale nie było czasu na ich obróbkę, czas był na nie dopiero dziś, tak więc...



Oraz zamówienie dla Atelie. Jejku, to było dopiero wyzwanie. Nie znoszę 5 serii, tych całych Selkie i do tego Winx w CGI, więc wyszło jak wyszło. Ostatni raz coś takiego robię.



___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 07-01-2015 20:03
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2015 20:21
Najnowsza dostawa strasznie mi się podoba. Uważam, że doskonale się sprawdziłaś tworząc szare ikonki, chociaż niektóre wypadają trochę za ciemno (mam tu na myśli 2 pracę). Ogólnie to podobają mi się kadry. Są takie zimowe i przyjemne, że aż miło się na nie patrzy. Czasami mam wrażenie, iż przez ten efekt straciły trochę na jakości, ale mimo to i tak mi się podoba :).
Zestaw dla Atelie wyszedł świetnie! Również nie jestem zwolenniczką 3D (twarz i włosy bohaterek wyglądają jak z plasteliny ;x), jednak wybrałaś świetny kadr i muszę przyznać, że mi się on podoba, naprawdę! Textury, czy tam brushe fajnie dobrane, a napis prezentuje się zjawiskowo! Cieszę się, że powróciłaś do tego swojego starego stylu, ponieważ od zawsze skradał on moje serce :D.
Pozostaje mi czekać na kolejne Twoje prace i mieć nadzieję, że pojawią się niedługo :).


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-01-2015 16:05
Chandzia, wybacz, że dopiero teraz, ale właśnie złapałam chwilkę na to, by popisać trochę postów i nie tylko.
Jestem bardzo zadowolona z tego pięknego zestawiku, który dla mnie zrobiłaś. Choć dla Ciebie była to stanowcza męczarnia, jestem zachwycona efektem, jaki uzyskałaś. Napis i kolorystyka bardzo fajnie się tutaj komponują.
Dziękuje za ten zestawik i wybacz, że musiałaś się męczyć z sezonem 5 :D.



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Edytowane przez Lilla dnia 15-01-2015 16:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-01-2015 17:08
Chand, robisz świetną grafę! Nie pamiętam, czy komentowałam już tutaj czy nie, ale nawet jeśli tak, to drugi raz nie zaszkodzi ^^.
Lubię twój styl, jest taki przejrzysty i elegancki. Kolorki też spoko wyglądają i ogólnie nie mam się tutaj czego doczepić.
Zaczynając od avów z 07.01.2015r. - podoba mi się tu odważne postawienie na czerń i biel. Mnie z pewnością wyszłyby jakieś bazgroły przypominające rozlaną farbę, a tobie to się udało, więc szacun c:. Efekt jest ładny, a zwłaszcza cały drugi rządek.
Od razu jeszcze krótko napomknę o zestawie - może nie jest to coś nadzwyczajnego, ale prezentuje się w porządku.
12.11.2014r. - te avatary podbiły moje serce. Weźmy np. te:

Wyśmienite kolory i ujęcia. To moje ulubione, są poprostu śliczne.
Dobra, a że jestem leniwa, to na razie tylko tyle - boskie! Życzę dużo wenki oraz kontynuacji, nie przestawaj XD.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Lilla dnia 15-01-2015 17:54
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2015 00:29
Kradnę avatarek z ostatniej dostawy.
No Chanda, przywykłam do Twoich prac. Zawsze dopracowane, kolorowe, a tutaj taka niespodzianka i czarności takie.
Bardzo mi się podobają i muszę Cię pochwalić. Ja totalnie nie potrafię tworzyć obrazków w szarościach, zawsze coś zepsuję, a tutaj taka harmonia i delikatność wśród tej czerni. Jedyny avatar, do którego się mogę przyczepić to nr 2 - trzeba się mu dobrze przyjrzeć, żeby dostrzec postać.
Nie wiem co jeszcze napisać prócz tego, że z niecierpliwością czekam na kolejne nowości. =*


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2015 12:19
Matko, Chand, Ty jak zwykle robisz takie piękne prace, że aż mi się w głowie nie mieści. Czasami, gdy dajesz nowe rzeczy, to przyglądam im się chwilę i intensywnie zastanawiam się, jak Ty to robisz, że są takie świetne.
Zawsze ze wszystkim trafiasz w dziesiątkę. Nie ważne czy to napis, czy koloryzacje, dodatki, tektury, kadry itd. Zawsze jest świetnie, wręcz idealnie. Wiem, że się powtarzam, ale to nie moja wina, że Twój poziom nigdy nie obniża się, tylko cały czas jest coraz lepiej (czasami zastanawiam się, jak wysoko jeszcze możesz zajść, skoro jesteś już na szczycie xdd).
Jesteś bardzo kreatywna i masz to wyczucie. Nic, tylko podziwiać Cię.
Kocham patrzeć na Twoje cudeńka, dlatego czekam z niecierpliwością na następne serce.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-01-2015 19:11
Jej, Chand. Jakie Ty śliczne prace robisz :3. Najnowsze avatarki są bardzo ładne. Takie ciemne, ale serio pięknie wyglądają. Najbardziej w me gusta trafił piąty i szósty <3. Aż sobie ustawiłam jeden z nich :3. Fenomenalne są, jedynie drugi troszkę za ciemny, ale to chyba przez te czarne włosy kobiety xd.
Przyznam, że również nie przepadam za piątym sezonem, wyglądem Winx'ówn, Sirenix'em i Selkie, więc sam kadr niezbyt mi się podoba, ale wykonanie i dodatki są jak najbardziej okej. Przezroczysty napis wygląda bardzo ładne, ramka również. Kolorki mnie nie zachwyciły, ale poza tym super :3.
Tworzysz bardzo dobrą grafikę, oby tak dalej. Życzę dużo weny, Chand.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 22:21
Dawno nie robiłam winxowej grafiki, takiej z PNGsami, ponieważ ostatnio nie za bardzo mi wychodziła, ale wzięło mnie na taki misz-masz z Sirenixem. Późno już, ale daję to przed spaniem póki myślę, że jest dobre, bo jutro pewnie wyrzucę to do kosza.
Nie ma zaklepywania, więc jeśli masz brać to bierz, a jak nie bierzesz to nie.








Arty Sirenix pobrane od Bloom2.dA.



Butterflixowo dziś. "Trochę" prześwietliłam Tecnę >:. Za to Stella i Flora (według mnie xd) najlepsze. Z dedykacją dla Reb, bo chciała nowe graficzne coś.






W weekend oglądałam sobie z nudów Winx na DVD i doszłam wczoraj do Tajemnicy Zaginionego Królestwa. Postanowiłam stworzyć zestawy z transformacji Enchantix. Trochę jakościowo są do nie powiem czego, ale nawet ładne ;3.









___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 06-03-2015 01:04
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2015 08:26
Ojej! Jakie śliczne zestawy! Od razu, gdy zobaczyłam zestawy z Sirenix'em, wiedziałam, że założę Florę. Bardzo podobają mi się napisy i tekstury, które tam użyłaś. Avki z Butterflix'em są prześliczne i mają cudowne kolorki. Tylko trochę żałuję, że nie dorobiłaś sygnaturek. Zestawy z Enchantixem bardzo mi się podobają. Chociaż mam wrażenie, że Stella jest trochę za wolna, a Flora trochę za szybka. Ostatnia dostawa jest naprawdę świetna.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Sophie dnia 10-03-2015 16:42
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2015 15:40
Na wstępie mówię, że sobie Musę Enchanitx przygarnę. Co do prac z Sirenixem, są świetne, od razu mi się spodobały. Zrobiłaś kawał dobrej roboty, koloryzacja jest świetna, tło idealnie komponuje się z PNG's, napis... no marzenie każdego grafika, żeby taki efekt uzyskać. Avatarki są fajne, najbardziej podoba mi się ten z Bloom, ramka dodaje uroku, kolory dobre. Jedynie Flora i Tecna trochę odstają. No i piękne zestawy z Enchantixem. Jakość, gdzieniegdzie leży, ale nie szkodzi. Dobrze dobrane brushe i koloryzacja nadrabia wszystko.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Suzanne dnia 10-03-2015 15:44
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2015 17:27
Jejciu, Chand. Śliczne są najnowsze prace, wszystkie :3! Zestawy z Sirenix'em ładnie się prezentują, ale muszę przyznać, że najlepiej wypadła Stella, choć i reszta czarodziejek wygląda niesamowicie. Ramki idealnie pasują do prac, a napisy także pięknie się prezentują.

Przyznam, że nie jestem przekonana do tego Butterflix'u, ale avatarki wypadły całkiem dobrze. Zgodzę się, że Stella wygląda chyba najlepiej ;33. Podoba mi się również Layla.

Przejdę wreszcie do animacji, które są przepiękne, naprawdę. Podziwiam Cię za to, że tak ładnie Ci wychodzą. Jeśli nikt nie ustawił sobie Flory - ja chętnie się nią zaopiekuję :'D. Mega mi się podoba, tak samo jak reszta, choć czarodziejka natury najbardziej mnie przekonała. Brushe pięknie się prezentują, a te ramki dodają uroku. Nic, tylko się zachwycać. Weeny, Chand =D.


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-03-2015 19:28
Zacznę może od zestawów z Sirenix'em. Wyszły Ci naprawdę genialnie. Tło idealnie pasuje do PNG'ów, w pracach nie jest pusto, wszystko się ze sobą zgrywa. Kolorystyka świetnie tutaj pasuje i dodaje uroku. Nie wspominając już o napisie, który naprawdę wyszedł idealnie. Avatarki z Butterflix'em mi się spodobały. Kolorki są na plus, kadry też przykuwają wzrok. Najładniej wyszła chyba Layla i Tecna. Na koniec te szałowe gify. Podziwiam Cię za nie, bo niejeden grafik chciałby takie tworzyć. Brushe fajnie tam pasują, a ramki jeszcze bardziej upiększają prace. Oby tak dalej! Weny : D.



Edytowane przez Victoria dnia 10-03-2015 19:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-04-2015 01:47
Dzięki za opinie ;3. Fakt, Stella trochę za szybka, co dziwne, bo sprawdzałam wszystkie sygnatury kilkakrotnie i było ok. No trudno już. Rzadko robię animacje, gdyż mój laptop jest powolny i ledwo czasem otwieram Photoshopa (dlatego też dodaję rzadziej grafikę).

A teraz coś nowego... Kawy? Muffinki? Sheke'a? xd Ostatnio pożeram wszystko co pyszne, słodkie, waniliowo-czekoladowe (itd. itp. xd) wzrokiem, stąd te prace.






Późna pora i już dawno miałam kłaść się spać, ale coś mnie wzięło na grafikę. Nie będę czekać do rana, bo rano pewnie zmienię zdanie co do tych zestawów, więc dodaję je teraz. Prace mają białe ramki, ale na tym tle ich niestety nie widać.






Moim zdaniem najlepiej wyszły Layla i Musa, a prace z Bloom i Stellą wyglądają, jakby popsuła im się jakość >:.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-04-2015 14:57
Ustawiam sobie Stellę!
Awatary są ładne, mają śliczne kolorki, a kadry... też niezłe.
Zestawy.
Ten z Bloom chyba stracił na jakości i w ogóle jakoś prezentuje się najgorzej z całej dostawy. Brakuje jakiejś koloryzacji.
Ze Stellą. Najlepszy! Kolorki są świetne, kadr też, do napisu nic nie mam.
Z Laylą i z Musą - trochę puste, ale też nie są złe. Bardziej podoba mi się ten z Musą.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Chand sobie graficzy
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-04-2015 21:28
Bloom i Stella nie tyle co straciły jakość, a są bardzo ciemne i może dlatego to tak wygląda. Ogółem zestawy bardzo, bardzo na plus. Fajne, pasujące i ciekawe napisy. Musa jest najlepsza. Bardzo podoba mi się efekt tekstury (bo to chyba tekstura?) na jej skrzydłach. Gdybym zakładała jeszcze zestawy z Winxem to bym ukradła, no ale. Dobre prace, dodawaj częściej :).


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 10 z 12 << < 7 8 9 10 11 12 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
~Radi0
13:49:16 24.04.2024
Jak w winxie. Kreska tak zrobiona, że boje się że udziecinnili ten serial
~clax70
10:37:27 24.04.2024
Nowy sezon Odlotowych Agentek już 12 maja KLIK
~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.