Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu


Archiwum
❧  Początek - amatorska grafika Lunaris  ☙

Strona 7 z 9 << < 4 5 6 7 8 9 >
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2015 16:22
Dziękuję, Aniu. W ostatniej pracy Bloom jest w transformacji Tiefix od fantazyme. Czas na kolejne dziewczyny w tej przemianie:







Musa jest trochę pustawa, ale nie miałam na nią pomysłu... Zdradzi mi ktoś, skąd pobiera kadry do realnych avatarów? Muszę się wreszcie nauczyć je robić.




(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 27-09-2015 16:25
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2015 19:10
Zestawy ciekawe i nawet bardzo ładne, szkoda tylko, że nie dodałaś do nich napisów, bo naprawdę bardzo ich tutaj brakuje. Efekt przy Musie jakoś niezbyt mi się podoba. Niepotrzebnie tak zasłoniłaś tą dalszą Musę. Ogólnie koloryzacje są bardzo ładne. Najlepiej wyszły Ci zestawy z Florą i Tecną. Chociaż Florę mogłaś dać nieco wyżej. Niepotrzebnie tak podkreśliłaś na jej zestawie te ręce i skrzydła. Przez to sama jej twarz jakoś straciła "na wartości".
Te zestawy wyszły Ci naprawdę fajnie. Wychodzi Ci to coraz lepiej. Powodzenia ok.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2015 19:26
Tak właśnie myślałam, że ja już gdzieś te fanarty czy też Png'sy widziałam xD. Z wiekiem coraz gorzej z moją pamięcią xD.
Zestaw z Florą jest bardzo ładny. Podoba mi się tło oraz czarodziejka w kółku, która zapełniła pustkę. Brakuje mi napisu, który byłby wisienką na torcie.
Tecna również bardzo fajnie Ci wyszła, zwłaszcza ten efekt na lewej czarodziejce. Zawsze się zastanawiałam, jak Wy to robicie i dalej nie wiem. Napis by się przydał.
W zestawie z Musą niepotrzebnie tą po lewej stronie wtopiłaś. Raz nie najlepiej to wygląda, a dwa tekstura nachodzi jej na twarz. Tutaj również brakuje napisu.
Ogólnie idzie Ci coraz lepiej. Aż mnie natchnęłaś żeby zrobić coś z Winxem, tylko muszę znaleźć sobie jakieś fajne Png'sy albo fanarty xD.
Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 27-09-2015 19:30
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-09-2015 19:20
Muszę przyznać, że w nowych zestawach widać postęp! Praca z Florą wyszła fajnie, dobra kolorystyka, śliczne png'sy, szkoda tylko, że nie ma napisu. Podniosłabym też render trochę do góry, bo nie wygląda to estetycznie. Tecna wyszła Ci chyba najlepiej z całej dostawy. Tutaj byłoby idealnie, gdyby był jakiś napis, bo niestety czuć pustkę. Musa najmniej mi się spodobała. Wtopiona czarodziejka tam nie pasuje. O wiele lepiej by wyglądała normalna tj. bez wtopienia. W tej pracy również przypadłyby się jakieś brushe i napisy, bo znowu pustka.

Ogólnie to idzie Ci coraz lepiej! Życzę weny ~.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2015 15:47
Ślicznie dziękuję za wszystkie opinie. Naprawdę dużo dla mnie znaczą. Jak tak teraz patrzę, to rzeczywiście - prace są jakieś pustawe. Postanowiłam więc dodać napisy:





Teraz coś nowego - ostatnie prace z "kolekcji" oraz coś z Bloom (png's był pobrany wieki temu, wtedy, kiedy nie wiedziałam, jak się dodaje koloryzacje, tekstury...).









(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 29-09-2015 15:51
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-09-2015 20:09
Zacznę najpierw od sygnatur do których dodałaś napisy. Odnoszę wrażenie iż robiłaś je trochę na szybko. U wszystkich czarodziejek czcionki są bardzo ładne, ale kolory napisów niestety już mi się nie podobają, ponieważ za bardzo zlewają się z tłem a tu nie o to chodzi.
Teraz najnowsza dostawa.
Layla - Pomysł i wykonanie jest bardzo ładne. Brakuje mi tylko jakichś dodatków i byłoby super. Napis ma ładną czcionkę, ale kolor za bardzo zlewa się z tłem i mega mnie to po oczach razi (tzn. ten jaskrawy kolor oczywiście)
Stella - Wszystko jest bardzo fajne ze sobą dopasowane. Czcionka i jej kolor jest nawet nawet, ale ja bym dała albo troszkę ciemniejszy albo obramowanie ciemniejsze, ponieważ taki jaki jest zlewa się z tłem.
Bloom - Oba Png'sy są bardzo fajne i mi się spodobały. Brakuje mi dodatków. Kolor czcionki niby jest dobry, ale nie do końca jestem do niego przekonana.
Czekam na kolejne i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 16:54








(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-09-2015 19:58
Najnowszą dostawę skomentuję tak ogólnie, ponieważ jest w jakimś stopniu wszystko do siebie podobne. Png'sy czy też kadry (nie wiem) mają bardzo dobrą jakość i są dopasowane idealnie do siebie. Koloryzacje mam wrażenie, że są tak delikatne iż wydaje się, że nie ma ich w ogóle, a może ich nie ma? Nie wiem. Co do napisów to za bardzo zlewają się z tłem. Nie podoba mi się to. Ogólnie dostawa bardzo ładna.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 17:41








(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-10-2015 17:53
Zestawy strasznie mi się podobają. Naprawdę widać postęp od twojej pierwszej pracy zamieszczonej w tym oto temacie, która co prawda nie była tragiczna, a nawet dobra biorąc pod uwagę początki.
Nie umiałabym wybrać mojego faworyta, więc ten oto post będzie wręcz "przesłodzony". Co ja mam jednak poradzić, kiedy widzę prace, które może arcydziełami nie są, ale z pewnością zasługują na uwagę? Kurcze, nie wiem co napisać, bo zazwyczaj krytykuje, a nie chwalę.
To może ja zacznę od krytyki, bo wychodzi mi ona najlepiej. W drugim zestawie nie pasują mi te całe "kółeczka", za to Png's jest ładny, choć za Sirenix'em nie zbyt przepadam. Czcionka również mi się średnio podoba, po prostu najzwyczajniej nie pasuje mi do zestawu.
Podobają mi się za to strasznie praca pierwsza i druga. Świetnie dobrane rendery, napisy, dodatki. Po prostu cud, miód orzeszki. Nie wiem co mogę napisać, ale gdybyś cały czas robiła takie rzeczy... masz moje uznanie, Lunaris.
Spieszę się trochę, nie chcę, żeby ktoś mi zakosił te zestawy. Jeśli, więc nie masz nic przeciwko ustawiam sobie ostatnią i zmykam w stronę zachodzącego już słońca.


50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2015 16:32
Dziękuję za ocenę.









(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-10-2015 17:07
2.10
Fanart Daphne bardzo mi się podoba. Tło niestety, ale nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia. Napis "Daphne" ma ładną czcionkę, lecz kolor za bardzo zlewa się z teksturą i nie wygląda to dobrze.
Zestaw z Roxy - nie ma tutaj żadnego szału. Tło jest takie zwykłe i nie ma tego "wow". Nie do końca jestem przekonana do efektu po prawej stronie. Napis ma ładną czcionkę, ale kolor nie pasuje. W ogóle mam wrażenie dużej pustki w tej pracy.
Drugi zestaw z Roxy - tu jest już trochę lepiej. Tło mnie nie powaliło. Efekt po lewej stronie jest boski i podoba mi się. Napis dałabym w innym miejscu oraz innym kolorem.

5.10
Zestaw z Roxy - tło znowu jest takie sobie. Brakuje mi w nim jakichś tekstur lub brushy, które by go urozmaiciły. Napis tak jak w poprzednich zestawach ma nie taki kolor. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Brak koloryzacji całej pracy.
Zestaw z Florą - tło ujdzie w tłumie, jak ja to zawsze mówię. Brushe w rogach byłu strzałem w dziesiątkę, ponieważ ładnie to wygląda. Napis zlewa się z tłem. Brak koloryzacji całości.
Zestaw z Bloom - chyba najbardziej mi się spodobał z najnowszej dostawy. Jednak napis ponownie mnie drażni, ponieważ kolor zlewa się z tłem.
Weny i zapraszam do mnie xd



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-10-2015 17:58
Może dziś tak ogólnie napiszę, bo nie chce mi się oceniać każdej pracy z osobno. Bardzo podobają mi się w twoich pracach koloryzacje. Opanowałaś je do perfekcji. Ogółem masz dobre pomysły, czasem wykonanie trochę kuleje, ale tylko czasem.
Nie podobają mi się natomiast tekstury, jakich używasz i napisy. Tekstury są takie... dziwne. Chyba są pokryte w dziwnym trybie. Korzystasz dalej z PhotoScape? Czas najwyższy pobrać Gimpa, Będzie ci o wiele łatwiej i twoje prace będą lepsze. Jeśli chodzi o napisy: do kolorów nic nie mam, ale nienawidzę takich czcionek. Są zbyt wymyślne. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-10-2015 17:06
Dziękuję dziewczyny za komentarze.
"Korzystasz dalej z PhotoScape?"
Mam Gimpa, Meredith, i to głównie w nim robię prace.










(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 17:16
A... proszę, nie miej mi tego za złe xD. Po prostu te napisy tak strasznie mi się kojarzyły z PhotoScape (wiem, że większość korzystających z Gimpa robi napisy w tym programie).
Zestaw z Florą jest bardzo ładny. Fajna koloryzacja, tło pasuje. Napis jest ok, szczerze mówiąc... chyba pierwszy raz naprawdę podoba mi się jego czcionka. Kolor napisu jest dobry.
Awatary śliczne, świetne koloryzacje, dobre kadry.
Zestaw z Bloom jest w porządku. Nie powalił mnie na kolana, ale nie jest zły. Tylko napis mi nie pasuje, a konkretnie jego kolor, bo czcionka jest fajna.
Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2015 18:00
Zestaw z Flora jest ładny, ale tło jest jak dla mnie zbyt proste. Brakuje mi jakichś tekstur albo brushy. Napis ma ładną czcionkę, ale co do kolorów to nie jestem do końca przekonana.
Awatary mają bardzo dobrą jakość, fajnie sa wykadrowane oraz śliczne koloryzacje.
Zestaw z Bloom: jest ładny, ale jakoś nie zrobił na mnie "wow". Napis ma ładną czcionkę jednak kolor już mi tu nie pasuje.
Czekam na kolejne i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
*Lunaris
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 19:56
Dziękuję za szczere komentarze. Po raz pierwszy od dłuższego czasu wpadłam w avatarowy nastrój. Tym razem jakoś nie mogłam się powstrzymać i musiałam dodać coś oprócz koloryzacji. Na te dwa ostatnie cosie to nawet nie patrzcie. No chyba, że życie wam niemiłe. Wtedy to już zupełnie inna sprawa...





(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-10-2015 20:18
Lunaris, nie obraź się za moją krytykę, ale muszę to ocenić xd.
Avatarki nie wyszły ci najlepiej zdezorientowany. Jakoś ci trochę padła, a te ramki w Winxach to nie pasują, ale muszę przyznać, że poprzednie zestawy wyszły ci bardzo fajnie. W avach fajne kadry wybrałaś, a zwłaszcza z Bloom.
W avkach z realu to w pierwszym prawie nie widziałam tej ramki więc może być. W drugim Avie już widziałam więc trochę grosze.
Czekam na twoje kolejne prace i życzę tobie dużo weny! Przepraszam z moją krytykę...



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 12:44
Jak dawno mnie tutaj nie było :oo. Zacznę może od dostawy z 07-10-2015. Praca z Florą średnio mi się spodobała. Czuję tam straszną pustkę. Przydałyby się jakieś tekstury, brushe. Napis lekko zmodyfikować i byłoby świetnie. Avatary są dobre, dodałabym może jakąś teksturkę, albo ramkę. W zestawie z Bloom jest tyle 'brokatu', omg xdd. Myślę, że przydałaby mu się lepsza koloryzacja i inny napis. Ten mi jakoś nie pasuje, kolor i czcionka do wymiany. W najnowszych avatarkach podobają mi się ramki. Najlepiej wyszedł ci chyba numer 1 i 2. Popracuj trochę nad kolorystyką i będzie cacy ;>.
To tyle ode mnie. Weny~.



Edytowane przez Speksi dnia 10-10-2015 12:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Początek - amatorska grafika Lunaris
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-10-2015 12:48
A ja muszę się nie zgodzić z Mishaki, ponieważ jakość aż tak bardzo Ci nie padła w awatarach. Mi się one bardzo podobają. Kadry bardzo podobają mi się i w Winxie jak i te realne. Koloryzacja jest naprawdę dobra i ładna. Gdybyś nie dodała ramek to awatary wydawałyby się takie puste i nijakie a z nimi są bardzo fajne.
Czekam na kolejne prace i życzę weny xd



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 9 << < 4 5 6 7 8 9 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^ChandSharma0
16:10:39 11.05.2024
No i zamiast 26 mamy 25 państw, bo Holandię zdyskwalifikowali
^Flamli0
12:31:29 11.05.2024
nowy numer we włoszech
^ChandSharma0
14:31:05 10.05.2024
A swoją drogą artysta nie jest winny temu, co się dzieje w jego kraju. Niewiele może zdziałać, więc bojkotowanie tego jest dla mnie bez sensu
^ChandSharma0
14:30:06 10.05.2024
Ja to traktuję jako konkurs muzyczny, a nie przedstawienie polityczne. Powinniśmy być ponad podziałami i zgodni z hasłem United by music
~EmilyWinxClub1
12:00:13 10.05.2024
eurowizja wspiera ludobójstwo w Gazie. Polecam wam bojkotować tegoroczną Eurowizję
^ChandSharma0
10:01:27 10.05.2024
<-- nowy news :>
~clax70
23:33:37 09.05.2024
Dzięki za punkty! uśmiech
^ChandSharma0
17:53:09 09.05.2024
punkciki rozdane, a jutro dalszy ciąg zabawy :>
^PVTeam1230
15:22:41 08.05.2024
serio słabo to wyszło smutny
^Flamli0
7:44:11 08.05.2024
Nie dziwi mnie to, słabo zaśpiewała
~clax70
23:57:16 07.05.2024
Niestety Polska nie weszła do finału zdezorientowany
~clax70
23:56:52 07.05.2024
Najlepszego!
~Stellka0
23:25:04 07.05.2024
Dziękuję Chand serce
~February0
20:09:31 07.05.2024
ale moja wymarzona to kolor błękitny więc jeszcze muszę poczekać uśmiech))
~February0
20:09:05 07.05.2024
oo rzeczywiście nowa ranga <3
^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
^ChandSharma0
23:40:49 05.05.2024
<--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
^ChandSharma1
23:35:12 05.05.2024
O, February, przy okazji dodawania punktów skoczyła ci ranga - gratsy :>
~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.