Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha


Archiwum
❧  Opisy moich transformacji by Domino  ☙

AutorOpisy moich transformacji by Domino
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-10-2015 13:45
Witam bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych. W tym temacie pragnę opisać moje fanowskie transformacje, ponieważ wydawały mi się gołe bez ich historii. Zawsze robiłem same arty i jakiś denny opis, tutaj będzie już co innego.
Zapraszam do czytania.

Amberix uległ drobnym, kosmetycznym zmianom, więc opis różni się nieco od tego, co rysowałem wcześniej.


Amberix
Pradawna transformacja stworzona przez Matkę Naturę dawno, dawno temu. Jest jedną z transformacji, które Przyroda podarowała czterem kapłankom, które zostały wysłane po to, aby nadać ludziom więcej uczuć. Amberix jest przemianą, która często przydaje się do walki wręcz. Zaklęcia w nim są bardzo silne, a skrzydła tak potężne, że można wznieść się nad chmury do innego świata, noszącego nazwę Galaxia (nie mylić z galaktyką). Jej źródło znajduje się na sklepieniu jednej z tajemnych jaskiń na jeszcze bardziej tajemniczej planecie, której nikt nie odwiedził przez około trzysta lat. Źródło to jedna, wielka mozaika wykonana z różnego rodzaju bursztynów. Każdy bursztyn ma ogromną moc i jest pod ochroną jednej z kapłanek. Aby go zdobyć, trzeba się wykazać niezwykle wielką inteligentcją i bystrością. Delikwentce zadawane są najpierw różnorakie pytania pod okiem czujnej kapłanki, potem przechodzi się do praktyki, gdzie dana osoba ma pokonać określoną liczbę stworzeń, mając przy boku jednego z tytanów. Na końcu musi zdać test na odwagę i okiełznać potężną barierę mocy, która chroni bursztyn, który został jej przydzielony na samym początku. Musi skoncentrować całą swoją moc i poczuć całą sobą potęgę, którą powiewa jej bursztyn, rozluźnić się. Gdy już zdejmie ochronę otaczającą zdobycz, bierze ją do ręki i odczytuje zwój, który ukryty jest pod tymże majstersztykiem. Unosi swoją magią bursztyn ku górze, a ten sygnalizuje Matkę Naturę, że dana osoba jest godna przyjąć transformację. Czarodziejka unosi się. Dostaje gigantycznych, majestatycznych skrzydeł, które zwieńczone są ogromną ilością klejnotów, pereł, a co najważniejsze bursztynów. Jej strój również się zmienia. Klejnot, który zawiadomił Przyrodę o tym, że czarodziejka godna jest przyjąć przemianę, przylega jej do głowy i to dosłownie. Znajduje się na samym środku fascynującej tiary, która lśni niczym złoto. Zazwyczaj wróżki mają jednoczęściowy strój (sama sukienka i dodatki, takie jak falbany i bardzo duża ilość kamieni szlachetnych), ale zdażają się też dwuczęściowe, gdzie po prostu wycięty jest pasek tkaniny w okolicach pępka. Pojawiają się różnokolorowe tatuaże na rękach i nogach. Kończyny często obwiązane są mnóstwem wstążek.

Pełne obrazki można znaleźć w moim temacie z rysunkami (link w podpisie).

Nessix
Transformacja silnie połączona z Naturą i driadami. Powstała wskutek tworzenia świata, podobnie jak driady, które połączyły swoje moce i stworzyły strój Amazonek. Najpierw była to potężna moc noszona przez nie, później z biegiem czasu przekształciła się w transformację. Przemianę tą mogą mieć zarówno wiedźmy, jak czarodziejki i wszelkie pochodne tych stworzeń. Ma jedną formę, która charakteryzuje się strojem właściwie naturalnym: często jest to biustonosz cudnie ozdobiony perłami z płachtą w kolorze wróżki albo wiedźmy. Występują też tego samego koloru, co biustonosze, białe slipy również ozdobione perłami. Dana osoba zazwyczaj ma spięte włosy: jako kitka u góry, z prawej lub z lewej, jako dwie kitki lub kok, a przy czarodziejkach z kręconymi włosami, mogą już występować jako rozpuszczone, aczkolwiek też spięte różnymi rodzajami malutkich warkoczy. Na kończynach zawieszone jest pełno bransolet w kolorze tego, kto nosi tą transformację. Zawsze występują szpilki, które są tego samego koloru, co bransolety. Przemiana ta słynie z płacht; zazwyczaj są zawieszone dwie przezroczyste na rękach i jedna normalna całkiem z tyłu, która jest długa aż do ziemi i również biała. Obramowanie skrzydeł też jest koloru, którego można by się już było domyślić. Wypełnienie białe, znajdują też się mniejsze skrzydła, które nie są przezroczyste i znajdują się na nich czarne pasy. Z zakończeń skrzydeł zwisają rubiny, które świadczą o tym, że zdobyto nowy poziom magicznego pyłu. Aby go zdobyć, dana osoba musi swój poziom mocy doprowadzić przynajmniej do transformacji Enchantix i zdać test na kolor Nessix. W teście pojawiają się różne przeszkody, takie jak złe tytany należące do byłego Królestwa Zła i demony, inne wiedźmy, a nawet czarodziejki, które zostały opętane. Driady widząc, że w danej osobie drzemie ogromna moc, mogą być zobligowane do tego, żeby podarować temu komuś dar Nessix. Trzeba go jeszcze aktywować, podobnie jak Enchantix: oddać życie za życie. Nie jest on silniejszy od Enchantixu, ale jego potęga lepiej sprawdza się w lesie albo w miejscach zacienionych.

Więcej opisów przemian już niedługo.



A, i proszę przenieść do innego działu, bo nie tutaj go dałem xD.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 24-10-2015 13:45
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opisy moich transformacji by Domino
~aaaabbbbcccc
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2017 16:59
Hejka!
Opowiem ci moje wrażenia.
Gdy zobaczyłam tytuł posta, to pomyślałam, że pewnie to będą tylko nudne opisy wyglądu. Jednak stwierdziłam, że sobie poczytam. Włączyłam posta i aż zaniemówiłam. Twoje rysunki są piękne. Też bym chciała potrafić tak rysować. Zaczęłam czytać i tak czytałam... i czytałam... Bardzo się zdziwiłam (oczywiście pozytywnie), że napisałaś jak je zdobić, skąd pochodzą i co dają, a nie tylko jak wyglądają. Bardzo mi się podobają twoje dzieła. Szkoda, że piszę to 2 lata po publikacji tego, co zrobiłeś. Uważam, że powinno tu być tysiąc odpowiedzi, oczywiście pozytywnych szeroki uśmiech.

Pozdrawiam i życzę dalszej ochoty kontynuowania tego serce.

Weny!


abecka

Avatar i sygnatura robiona na moje zamówienie prez chandcharme

Edytowane przez Lunaris dnia 29-04-2017 18:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Opisy moich transformacji by Domino
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-04-2017 18:29
Cóż, dzięki za komentarz, mimo że obecnie wstydzę się tego, co tutaj wstawiłem xD. Na WB już mnie od dawna nie ma, tak że ten. Wlazłem tylko żeby odpowiedzieć, bo koleżanka zaalarmowała, że zauważyła jakąś odpowiedź do starego tematu. Moje obecne koślawce można podziwiać, jeśli w ogóle można dobrać ten czasownik, o tutaj: http://dominosorcerer.deviantart.com/gallery/. Proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 29-04-2017 18:29
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.