Nowości
20.05.2024
❧ dodano komiks nr 216 - Ścieżka wróżek

18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
GabaABG
Willow


Archiwum
❧  Liczę na Waszą pomoc!  ☙

AutorLiczę na Waszą pomoc!
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2012 18:39
Florkaserce naprawdę przepraszam, że wrzucam to tutaj, możesz to wywalić do kosza, tylko proszę, niech ktoś mi konkretnie odpowie na ten temat i doradzi w tej sprawie, bo ja naprawdę nie wiem już co mam robić.

Trenowałam w klubie około 1,5 roku. Byłam sumienna, jeździłam na obozy. Jednak nie mogłam znieść presji tego wszystkiego, zaczęłam tracić ambicje, bo trenerka (starsza kobita, z 60 lat) była ostra i po prostu faworyzowała starsze ode mnie dziewczyny, którym spokojnie dorównywałam. Nie trenuję od października. Od tamtego czuję się jakbym była nikim. Nie mam perspektyw. Schudłam. Czuję się jak "flak". Chciałabym wrócić, ale nie mam perspektyw. Nie chciałabym wracać do tej trenerki, bo teraz będzie na mnie krzywo patrzeć (jak przestałam przychodzić na treningi, nawet nie zadzwoniła), ale nie chcę też iść do innego trenera, bo nie jestem wystarczająco dobra, a wrzucenie na takie wysokie obroty nie jest dobre i trenerka jeździ też z nami na wszystkie obozy. Trudno będzie wrócić, bo będą mieć mnie za TĄ co miała przerwę czy coś. Bardzo żałuję, że odpuściłam, ale teraz po prostu nie mogę. Mój chłopak gra w kosza, a ja siedzę w domu... Czuję się beznadziejna, jeszcze w pokoju wisi u mnie 80 medali mojej siostry, również z lekkoatletyki. Co powinnam zrobić? placze1


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Liczę na Waszą pomoc!
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2012 19:25
Rzeczywiście nieciekawa sytuacja. Mimo wszystko spróbuję ci pomóc.
Twoja trenerka pewnie uważa, że kto jest starszy, ten jest lepszy, bez względu na to, jak długo trenuje i na jakim jest poziomie. A to dobre myślenie nie jest, chyba nie muszę mówić, że nie powinno się traktować młodszych ludzi jako gorszych od tych starszych. Niekiedy jest zupełnie inaczej.
Jeśli chodzi o to, co powinnaś zrobić, to zapisałabym się do innej grupy, jeżeli takowa jest. Po prostu musisz pokazać tej podeszłej babie, że nie jest pępkiem świata i jej opinia wcale nie jest dla ciebie ważna, jeśli nawet jest inaczej. A przecież - trzeba rozwijać swoje umiejętności, zrobić coś nowego. Jeżeli będziesz odnosić sukcesy w tej nowej grupie, a pani w podeszłym wieku się o tym dowie - być może sama będzie chciała, abyś do niej wróciła.


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Liczę na Waszą pomoc!
~Carla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2012 22:40
Właśnie! niegrzeczny
Nie liczy się jakaś baba w wieku 60 lat (Boże, ten wiek mnie dobija, chyba wszystkie nauczycielki w tym wieku mają nierówno pod sufitem), tylko to, co TY chcesz robić. W końcu to nie jest jedyna osoba, która jest "Drzwiami" do tego świata, wystarczy poszukać.
I choć na początku będziesz dumna, że w końcu jej pokazałaś na co Ciebie stać, to pamiętaj - jeśli już tak zrobisz, nie stawiaj tego na 1 miejscu. Osiągniesz to i co wtedy? Właśnie. Kontynuuj dalej, rozwijaj się i ćwicz dla samej siebie, żeby sobie udowodnić, że jednak coś w życiu można osiągnąć. Nikt nie żyje "od tak", każdy ma jakiś cel - choć może o tym nie wiedzieć.
Poza tym da ci to wigor, będziesz promienniejsza i wesoła niegrzeczny a to podstawa.

Decyzja należy do Ciebie. Jeżeli wracasz, to wracaj dla siebie, nigdy z zemsty, nienawiści bądź żeby komuś coś udowodnić.

Uwierz mi, skoro masz takie umiejętności, to kolejny trener/ka zadba o to, żebyś się nie przemęczała. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Niestety sama nie biorę udziału w sportach, więc nie wiem xD.

/nie wiem, czy pomogłam, ale starałam się jak mogłam ^.~/


stary magiczny dziad
Edytowane przez Reverienne dnia 31-05-2012 23:41
http://twitter.com/crinuyi Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Liczę na Waszą pomoc!
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 01-06-2012 11:58
Pora przestać się dołować i ruszyć tyłek Lady Musa. Siedząc w domu nic nie osiągniesz, zapisz się do nowego trenera.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Liczę na Waszą pomoc!
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2012 17:13
Miałam podobną sytuację. Chodziłam na treningi i byłam bardzo dobra. Dawała mnie do układów, chciała abym prowadziła rozgrzewki nawet kazała mi iść do starszej grupy, ponieważ jestem dobra. I tam wszystko się popsuło. Nie miała z kim zostawić syna więc przychodził na treningi. Bardzo rozrabiał więc kazała mi z nim się chwilkę pobawić. Rozumiem, jeden raz się zdarzy, ale musiałam go niańczyć przez kolejne 5 treningów. Byłam bardzo zdenerwowana, ale nie chciałam jej mówić, ponieważ bardzo zależało mi na tym aby miała do mnie zaufanie i wg. 3 dni przed zawodami, próba 4 godzinna. Przychodzę na próbę i co widzę! Glizdę ( dziewczyna, która jest gorsza ode mnie i wg nie umie tańczyć ) tańczącą za mnie! Baba powiedziała, że zmieni mnie tylko raz. To mnie strasznie zdenerwowało, ponieważ byłam w tym układzie główną tancerką. ( no jedną z głównych bo tańczyłam w pierwszej linii ) Powiedziałam jej, co o niej myślę ( dokładnie powiedziałam jej to, że przez ostatnie treningi musiałam się opiekować jej synem i jeszcze to, że mnie z układu wyrzuciła ), nie przejęła się. Od tamtej chwili nie chodzę na treningi. Mam jeszcze w szafie pełno ubrań, które powinnam oddać. Ale póki co nie chcę z nią rozmawiać.

A co do Ciebie LadyMuso, to ja na Twoim miejscu zaczęła więcej ćwiczyć w domu i zgłosić się do innego trenera. Sama teraz tak robię i niedługo mam chęć zapisać się do jednego z trenerów. Myślę, że wszystko sobie poukładasz. uśmiech


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Liczę na Waszą pomoc!
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-06-2012 18:53
Niektóre baby są naprawdę wredne. Znam takie przypadki i z tego, co słyszałam, wnioskuję, że one lubią się rządzić. Pokazywać, jakie to one nie są i nikt im nie podskoczy. Radziłabym się nie przejmować i po prostu olać. To najlepsze rozwiązanie (moim zdaniem), bo rozmawianie i robienie scen nic nie zmieni, a te jędze pozostaną jędzami.



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem

Edytowane przez Reverienne dnia 10-06-2012 19:47
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
20:42:16 20.05.2024
zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~nexusik0
20:14:41 20.05.2024
Ja oglądam telewizję ale przeważnie focus tv bo robią ciekawe dokumenty. Wiadomości (czytaj: stek bzdur i manipulacji) pomijam
~Vixen1
13:47:18 20.05.2024
Mam oczywiście zasady, typu nie pobieram gier z neta za darmo bo to złodziejstwo I zwykle to cebulaki lubią mieć wszystko za darmo
~Vixen1
13:46:13 20.05.2024
Nie muszę czekać az się reklamy skończą bo Brave to najlepsza przeglądarka blokująca reklamy
~Vixen1
13:45:47 20.05.2024
A jak chce jakiś film to w necie mam tego dużo
~Vixen0
13:45:22 20.05.2024
Ja żyję animem :> nic nie oglądam więcej oprócz anime, I np Winxa czy stare bajki
~Vixen0
13:44:31 20.05.2024
I tyle w temacie
~Vixen1
13:44:26 20.05.2024
Telewizor czyli tak zwane pudło odbiera ludziom rozum i wolność
~Vixen0
13:44:03 20.05.2024
Czy tylko ja nie oglądam telewizji żadnej XD
~Vixen0
13:43:47 20.05.2024
Uwu
^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.