Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu
Dzisiejsi Solenizanci
netari


Archiwum
❧  W galerii Suzanne.  ☙

Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 > >>
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 11:55
Cookie napisał/a:
Ła. Świetnie wyszły ci te zestawy i zamówienie. Boskie. Masz wyczucie do dobierania kolorystyki i napisów. Po prostu genialnie. Zakochałam się w twojej grafice. Mogę coś zamówić?


Cook oczywiście, że możesz! *.*
Tylko z kim chcesz? ; )



Zamówienie dla Cookie nie wyszło, wybacz:





(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 03-03-2013 11:56
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 13:14
Nie wyszło? Jest cudowne. Bardzo mi się podoba. Już niedługo go sobie ustawie, jest boski. Postarałaś się, jest prześliczny.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 19:08
Cookie napisał/a:
Nie wyszło? Jest cudowne. Bardzo mi się podoba. Już niedługo go sobie ustawie, jest boski. Postarałaś się, jest prześliczny.


Cieszę się, że ci się podoba. Według mnie avatar jest lekko ciemniejszy od sygny, bo nie zapamiętałam ile użyłam jasności, a ile kontrastu, więc musiałam grać na zwłokę. xD



Z powodu zbliżającej się premiery nowego Tomb Raidera 5 marca nadchodź szybko!!!! postanowiłam zrobić parę zestawów z panną Croft. Nie są one "szałowe", ale myślę, że są całkiem ok. ^^

rezerwacja dla Claire:



rezerwacja dla Claire:



rezerwacja dla Darii:



Nie sądziłam, że tak szybko się rozejdą. ;o
Naprawdę zostałam mile zaskoczona.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 04-03-2013 12:39
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 20:26
One są super! Chociaż nie znam tego czegoś to podoba mi się ta kobitka. Proszę o dwa pierwsze zestawy dla mnie rezerwować, jeżeli można. Jak już pora będzie na zmianę zestawu (za jakieś dwa, jeden dni\Dzień) to zmienię. C: Ajjj, one są fenomenalne. Piękne, wystrzałowe, czadowe! xDD


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 22:35
Claire napisał/a:
One są super! Chociaż nie znam tego czegoś to podoba mi się ta kobitka. Proszę o dwa pierwsze zestawy dla mnie rezerwować, jeżeli można. Jak już pora będzie na zmianę zestawu (za jakieś dwa, jeden dni\Dzień) to zmienię. C: Ajjj, one są fenomenalne. Piękne, wystrzałowe, czadowe! xDD


To Lara Croft, główna bohaterka gry Tomb Raider. Może spotkałaś się z filmem, w którym w rolę panny Croft wcieliła się Angelina Jolie. Obecnie powstały dwa pełnometrażowe filmy i osiem gier(dziewiąta wychodzi we wtorek *.*). Polecam gry! ^^


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 03-03-2013 22:39
Jejku, Suza! Twoja grafika jest boska, wiesz? :3 Naprawdę, jak tak porównać Twoją grafę z tą teraz a tą wcześniej, to zrobiłaś duże postępy.
Czy mogę zamówić dwa zestawy? Ze Stellą i Musą w Harmonixie? Da radę?


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 03-03-2013 22:40
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 09:25
Świetnie Ci wyszły te zestawy. Super kolorystyka. Jeśli można, to rezerwuję sobie 3 zestaw, najbardziej mi się podoba. Pierwszy jest trochę pusty. Ogólnie po prostu super (wiem, że się powtarzam, ale nie umiem się powstrzymać).


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 13:18
ChandSharma napisał/a:
Jejku, Suza! Twoja grafika jest boska, wiesz? :3 Naprawdę, jak tak porównać Twoją grafę z tą teraz a tą wcześniej, to zrobiłaś duże postępy.
Czy mogę zamówić dwa zestawy? Ze Stellą i Musą w Harmonixie? Da radę?


Dziękuję. <3333
Jasne, że możesz, już zabieram się do roboty. ^.^

Świetnie Ci wyszły te zestawy. Super kolorystyka. Jeśli można, to rezerwuję sobie 3 zestaw, najbardziej mi się podoba. Pierwszy jest trochę pusty. Ogólnie po prostu super (wiem, że się powtarzam, ale nie umiem się powstrzymać).


Jasne, już rezerwuję. ^.^



Zamówienie dla Chand:





Nie wiem czy dokładnie, o to Ci chodziło. Tym razem sama tworzyłam koloryzacje i nie wiem czy to jakoś wyszło. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia to pisz. Mogę z chęcią wykonać jeszcze raz, jak mi nie wyszło. : D


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 04-03-2013 13:20
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 20:36
Łał, Suzan, piękne te nowe prace. Wyraźne i kolorowe...
Powiedziałabym, że emanują blaskiem. Chętnie pokuszę się o tę z Musą mruga.


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Sophie dnia 05-03-2013 09:38
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Emi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 21:02
Wspaniałe prace, naprawdę świetna kolorystyka. Nie wiem jak ty to robisz, ale zawsze masz do napisów odpowiednią czcionkę i miejsce, w którym wstawiasz napis. Też bym chciała robić tak wspaniała grafikę. Strasznie mi się podoba rezerwacja dla Chand.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-03-2013 22:28
Twoja grafika jest fascynująca. Nic praktycznie nie zmieniasz w obrazkach, a robią się magiczne. Jestem ciekawa, jak to robisz. Widać że wkładasz w to dużo uwagi i poświęcenia. Jak długo już to robisz?




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Sophie dnia 05-03-2013 09:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2013 13:27
flora0711 napisał/a:
Wspaniałe prace, naprawdę świetna kolorystyka. Nie wiem jak ty to robisz, ale zawsze masz do napisów odpowiednią czcionkę i miejsce, w którym wstawiasz napis. Też bym chciała robić tak wspaniała grafikę. Strasznie mi się podoba rezerwacja dla Chand.


Naprawdę? Cóż według mnie napisy są właśnie najgorsze, ponieważ chciałabym, aby bardziej były takie "odręczne", aczkolwiek nie znalazłam takiej czcionki, którą bym chciała. Cieszę się jednak, że podobają Ci się moje prace. *.*



Smoczy_Plomien napisał/a:
Twoja grafika jest fascynująca. Nic praktycznie nie zmieniasz w obrazkach, a robią się magiczne. Jestem ciekawa, jak to robisz. Widać że wkładasz w to dużo uwagi i poświęcenia. Jak długo już to robisz?


Bardzo dziękuję. Szczerze, to ja nie lubię, jak na obrazkach z kadrami jest nawalone jakiś dodatków typu: kwiatki, gwiazdki czy jakieś świecące cosie. Bardzo lubię właśnie taką prościznę, ponieważ niby nic takiego nie ma, a jest to coś. Hmm.. grafiką zajmuję się już około półtora roku, aczkolwiek w AP pracuję tylko rok.



LilyFlower napisał/a:
Łał, Suzan, piękne te nowe prace. Wyraźne i kolorowe...
Powiedziałabym, że emanują blaskiem. Chętnie pokuszę się o tę z Musą mruga.


LilyFlower przykro mi, ale jest to zamówienie dla Chand, jeżeli ona z niego nie skorzysta to bardzo chętnie mogę Ci ją oddać w spadku.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2013 16:44
Suzanne napisał/a:
flora0711 napisał/a:
Wspaniałe prace, naprawdę świetna kolorystyka. Nie wiem jak ty to robisz, ale zawsze masz do napisów odpowiednią czcionkę i miejsce, w którym wstawiasz napis. Też bym chciała robić tak wspaniała grafikę. Strasznie mi się podoba rezerwacja dla Chand.


Naprawdę? Cóż według mnie napisy są właśnie najgorsze, ponieważ chciałabym, aby bardziej były takie "odręczne", aczkolwiek nie znalazłam takiej czcionki, którą bym chciała. Cieszę się jednak, że podobają Ci się moje prace. *.*<br><br><br><br>
Smoczy_Plomien napisał/a:
Twoja grafika jest fascynująca. Nic praktycznie nie zmieniasz w obrazkach, a robią się magiczne. Jestem ciekawa, jak to robisz. Widać że wkładasz w to dużo uwagi i poświęcenia. Jak długo już to robisz?


Bardzo dziękuję. Szczerze, to ja nie lubię, jak na obrazkach z kadrami jest nawalone jakiś dodatków typu: kwiatki, gwiazdki czy jakieś świecące cosie. Bardzo lubię właśnie taką prościznę, ponieważ niby nic takiego nie ma, a jest to coś. Hmm.. grafiką zajmuję się już około półtora roku, aczkolwiek w AP pracuję tylko rok.<br><br><br><br>
LilyFlower napisał/a:
Łał, Suzan, piękne te nowe prace. Wyraźne i kolorowe...
Powiedziałabym, że emanują blaskiem. Chętnie pokuszę się o tę z Musą mruga.


LilyFlower przykro mi, ale jest to zamówienie dla Chand, jeżeli ona z niego nie skorzysta to bardzo chętnie mogę Ci ją oddać w spadku.

Aha, to przepraszam i dziękuję, w sumie obejdę się. Nie zauważyłam po prostu.
Ja właśnie z bólem serca usunęłam ten cudny zestaw z Florką od Darii. No, ale nie dało się inaczej smutny. Musiałam to zrobić, żeby ustawić sobie ten z Musą i Rivenem. Szkoda, że nie ma jakiejś historii/archiwum używanych już zestawów (a przynajmniej ja takiego nie zauważyłam) smutny.


Zwyczajna nastolatka uśmiech
Edytowane przez Sophie dnia 05-03-2013 16:50
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2013 19:05
Zamówienie dla Chand wyszło ci bardzo dobrze. Bardziej podoba mi się Stella, chociaż Musa również dobrze się prezentuje. Masz talent i gust w wyborze napisów i kolorystyki. Podoba mi się twoje ostatnie prace!



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2013 19:09
Cookie napisał/a:
Zamówienie dla Chand wyszło ci bardzo dobrze. Bardziej podoba mi się Stella, chociaż Musa również dobrze się prezentuje. Masz talent i gust w wyborze napisów i kolorystyki. Podoba mi się twoje ostatnie prace!


Dziękuję Cookie. Miło mi to słyszeć, chociaż ja sama mam nieco inne podejście do swoich prac. Cieszę się jednak, iż innym się one podobają. *.*



LilyFlower napisał/a:

Aha, to przepraszam i dziękuję, w sumie obejdę się. Nie zauważyłam po prostu.
Ja właśnie z bólem serca usunęłam ten cudny zestaw z Florką od Darii. No, ale nie dało się inaczej smutny. Musiałam to zrobić, żeby ustawić sobie ten z Musą i Rivenem. Szkoda, że nie ma jakiejś historii/archiwum używanych już zestawów (a przynajmniej ja takiego nie zauważyłam) smutny.


Zapytaj się Chand, może Ci odstąpi. ^^


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~LilyFlower
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-03-2013 19:28
Nie, no, nie ma problemu, przeżyje. ^^
W każdym razie nie będę jej jakos strasznie nudzić. :haha:


Zwyczajna nastolatka uśmiech
10409975 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
użytkownik usunięty
Dodane dnia 06-03-2013 19:36
Te prace są...prześliczne i przecudowne. Bardzo spodobał mi się zestaw dla cookie i Musa dla Chandy. Naprawdę są wspaniałe! Zresztą myślę, że prace robione w AP zazwyczaj zaskakująco wychodzą, jest dużo możliwości i ciekawe efekty. Ta czcionka jest świetna i wspaniale komponuje się w całość. Jak się nazywa?


AutorRE: W galerii Suzanne.
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2013 17:29
Czas tu trochę odświeżyć. Cóż, wzięło mnie na zestawy z HP. Na dzisiaj przygotowałam pannę Granger. Miał być jeszcze pan Malfoy, jednak słabej jakości screeny znalazłam.

Rezerwacja dla Rossattiee



Rezerwacja dla Cookie:



Rezerwacja dla Darii:



Najbardziej podoba mi się ten ostatni zestaw. Taki mroczny. ^^


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 29-03-2013 19:44
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2013 18:28
Bardzo ładne te zestawy, zarezerwuję sobie jakiś, tylko jeszcze nie wiem jakim. Hm... wszystkie wyszły ci bardzo dobrze i podobają mi się. Dobra, niech będzie... rezerwuje zestaw numer dwa.



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: W galerii Suzanne.
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2013 18:38
Bardzo fajne zestawy. Dobra kolorystyka, dynamika i ekspresja. Napisy są wisienką na torcie. I najważniejsze dla mnie, prace takie jak z hp czy innymi żywymi postaciami powinny być trochę puste jak u Ciebie gdyż natłok dodatków psuje efekt. Bardzo dobrze Ci to wychodzi czekam na więcej. Chciałbym zarezerwować pierwsza pracę bo z hermioną jeszcze nie miałam mruga.


"so you wanna play with magic..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
22:01:36 11.05.2024
Ale wygra Chorwacja lub Izrael, choć osobiście najbardziej lubię Szwajcarię i nadal mam nadzieję, że może jednak będzie pierwsze
~clax70
22:00:20 11.05.2024
O kurcze, zapomniałem obstawić
^Flamli0
21:15:13 11.05.2024
a co ma kościół do eurowizji rly
~EmilyWinxClub0
20:57:49 11.05.2024
Niestety nie da się być united by music, gdzie był to konkurs zawsze mocno polityczny, ale wystawianie przez nich reprezentantówkraju który nie ma nawet szacunku do życia małych dzieci przegina już tę szalę
~nexusik0
18:36:06 11.05.2024
Bym*
~nexusik0
18:35:52 11.05.2024
Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
~kolec 2571
18:33:04 11.05.2024
Ciekawe za co Holandię zdyskwalifikowali. Ja bym zdyskwalifikował Irlandię, a to za to, że promuje satanizm i okultyzm.
^ChandSharma0
16:10:39 11.05.2024
No i zamiast 26 mamy 25 państw, bo Holandię zdyskwalifikowali
^Flamli0
12:31:29 11.05.2024
nowy numer we włoszech
^ChandSharma0
14:31:05 10.05.2024
A swoją drogą artysta nie jest winny temu, co się dzieje w jego kraju. Niewiele może zdziałać, więc bojkotowanie tego jest dla mnie bez sensu
^ChandSharma0
14:30:06 10.05.2024
Ja to traktuję jako konkurs muzyczny, a nie przedstawienie polityczne. Powinniśmy być ponad podziałami i zgodni z hasłem United by music
~EmilyWinxClub1
12:00:13 10.05.2024
eurowizja wspiera ludobójstwo w Gazie. Polecam wam bojkotować tegoroczną Eurowizję
^ChandSharma0
10:01:27 10.05.2024
<-- nowy news :>
~clax70
23:33:37 09.05.2024
Dzięki za punkty! uśmiech
^ChandSharma0
17:53:09 09.05.2024
punkciki rozdane, a jutro dalszy ciąg zabawy :>
^PVTeam1230
15:22:41 08.05.2024
serio słabo to wyszło smutny
^Flamli0
7:44:11 08.05.2024
Nie dziwi mnie to, słabo zaśpiewała
~clax70
23:57:16 07.05.2024
Niestety Polska nie weszła do finału zdezorientowany
~clax70
23:56:52 07.05.2024
Najlepszego!
~Stellka0
23:25:04 07.05.2024
Dziękuję Chand serce
~February0
20:09:31 07.05.2024
ale moja wymarzona to kolor błękitny więc jeszcze muszę poczekać uśmiech))
~February0
20:09:05 07.05.2024
oo rzeczywiście nowa ranga <3
^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.