Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu
Dzisiejsi Solenizanci
netari


Archiwum
❧  Sam grafikejszyn  ☙

Strona 31 z 36 << < 28 29 30 31 32 33 34 > >>
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-12-2013 17:32
Bardzo, ale to bardzo ciekawa kolorystyka. Najbardziej podoba mi się szósty avek. Ta łza wygląda pięknie. Jeszcze ta koloryzacja, och... Powiem, że trochę różowo... Ale mniejsza z tym xd.
Zestaw wyszedł nawet fajnie. Osobiście to nie przepadam, za powtórzeniem obrazku z dołu, ale tutaj wyszło naprawdę nieźle. Jeszcze ten napis i ukośna kreska. No super, po prostu.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-12-2013 12:36


Coś na szybkiego~


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~jasmin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-12-2013 19:44
Pozwól, że skomentuję zaczynając od poprzedniej strony. ~

A więc ta sygnatura z dziewczyną z pióropuszem, jest po prostu jedną z najpiękniejszych twoich prac które widziałam (a zaległości mam dość sporo...), jednakże, jest naprawdę czym się zachwycać. Osobiście wręcz szaleję za te brushe czy tektury (tak się to nazywało? Oh, już wszystko pozapominałam, mniejsza z tym.) w paski, które czasem są o wiele ładniejsze od jakiś kwiatuszków, kropeczek i inne takie tam. A tutaj to już doprawdy ładnie wyglądają, dodają taką klasę, że tak powiem. Kolory są w moim guście, są takie żywe i soczyste, jak to trafnie powiedziała Ross; osobiście uważam, że mdłe kolory by nie pasowały do postaci.
A szary pasek pasuje - no ba! -, zresztą wiesz jaką mam słabość do takich pasków.
A więc, tak ogólnie, to dobrze, że nie dodałaś napisów i innych dopełniaczy.
Mogę coś powiedzieć na temat kształtu. Mnie się zbytnio nie podoba niestety, ale to już raczej kwestia gustu.
Biorę, tak btw.

(Ex-) Świeże bułeczki są... Fajne. Osobiście trzecia mi się najbardziej podoba, ma troszkę matowe kolory, ale ma w sobie to "coś".
Mam zastrzeżenie jedynie do czwartego awatara, gdzie kontury prawie zniknęły i jest troszkę za jasno.
W pierwszym awatarze fajne jest to, że podkreśliłaś niebieskie włosy i oczy.

Turbo-zestaw
jest doprawdy fajny. Co prawda, nie tak jak z tą dziewczyną z pióropuszem, ale jest ok. Żywe kolory pasują tu jak najbardziej. I nie mówię tak tylko dlatego, że mi się takie podobają, lecz również dlatego, że takie kolory okropnie pasują do tej postaci. Nie wiem, czy ona płacze czy krzyczy, w każdym razie, robi coś z energią, a smutne kolory by wszystko zniszczyły*.
Miałam ci powiedzieć, że jakiś napis albo szary paseczek by nikomu nie zaszkodził, lecz, wierzę Ci, więc przymknę na to oko.
A, i jeżeli się nie mylę, to widzę, że tu próbowałaś pokombinować z kształtem (albo to mój komputer mi płata figle?), No w każdym razie, ja jestem za klasyką, lecz czasami inność jest fajna.

Uważam, że w kolejnym zestawie bułeczek, bardzo dobrze zrobiłaś podkreślając kolor niebieski. Na przykład, w pierwszym awatarze wyszło to bardzo korzystnie, bo jest różowo, a to niebieskie oko daje to "coś". Zastrzeżenie do czwartej bułeczki, która jest zdecydowania za słodka przez ten różowy dżem.
Najlepsza koloryzacja jest zrobiono na piątym awatarze. Zresztą widzę, że nie tylko mi się spodobał...

Co do Daphne, mam mieszanie uczucia, dlatego nie wypowiem się obszernie. Niby okay, że postać ma dobrze zdefiniowane kontury, a reszta jest trochę rozmazana, lecz myślę, że jest zdecydowanie za jasno. Paski - wiadomo - górą! A napis może gdyby był ciemniejszy... A może jednak nie? No nie wiem...

Czysty eksperyment wyszedł znakomicie! Jak już zdążyłaś zauważyć, pokochałam niebieski, a ten zestaw... Oh, jest naprawdę udany. Ramka którą użyłaś na awatarze, jest wręcz idealna i - o dziwo! - nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do kształtu sygnatury, gdyż to serduszko jest jak wisienka na torcie. Paski pasują jak najbardziej; napis nie jest ani za ciemny, ani za jasny, lecz w sam raz i ogólnie czcionka jest dobrze dobrana.

W kolejny zestawie, róż mnie jakoś nie irytuje. Koloryzacja, paski, napis - wszystko gra. Okropnie jednak mnie razi to, że na awatarze jest jedna koloryzacja, a na sygnaturze - druga. No i ten pasek na dole, mógłby być ciemniejszy lub szary, gdyż taki jasny, sprawia, że zestaw coś traci (nie, nie wiem co).

Jeśli chodzi o kolejne bułeczki, to mam mieszane uczucia, gdyż nie wszystkie są jednakowo dobrze zrobione. Drugi awatar by mi się szalenie podobał gdyby nie to, że grzywka i czoło prawie wyglądają jakby to była jedność.
Znakomita koloryzacja w trzecim awatarze.
Kolejne trzy awatary emanują słodkością. Pierwszy awatar z tych słodkich, jest dobry, gdyż oprócz różowego, jest również jakiś zimny kolor jakim jest niebieski. Zresztą fajne jest to, że po lewej stronie kontury są zdefiniowane, a potem zaczynają znikać.
Jak już ktoś zauważył, siódmy, ósmy i dziewiąty awatary są najlepsze. Fajny kontrast, żywe kolory w siódmej i ósmej i fajne matowe kolory w dziewiątej.
Dziesiąty mi się wydaje trochę zbyt przyciemniony, a ostatni jest fajny. Są widoczne prawie same kontury, ale to akurat ładnie wygląda.

Ostatnia sygnatura, ma w sobie to "coś". Emanuje takim spokojem
i pięknością. Ładnie ujęłaś postać (która jest ogólnie ładna), a róż nie wydaje mi się tutaj wcale słodki, może przez to białe spokojne tło. Paski i kropki na dole są świetne, a napis pasuje jak najbardziej, nawet jeśli jest trochę niewidoczny. Pasek pasuje i nie przeszkadza mi to, że nie jest szary, tylko jasny. Wiesz co? Ta sygnatura szalenie mnie inspiruję. No i chyba sobie ją użyję.

*Nie wiem czy mam rację, ale mam takie wrażenie.

A więc, Sam, ogólnie, jest dobrze. Widzę, że lubisz eksperymentować, a to jest pozytywnie. Ja, osobiście, zawsze się bałam eksperymentować i trochę żałuję tego. Jeśli spojrzeć na dawne prace, to po prostu nie ty.
Gratuluję. c:


(c) Dżoana<3


I'll be running, I'll be running,
'til the love runs out, 'til the love runs out.

Edytowane przez jasmin dnia 01-01-2014 15:12
http://il-mio-mondo--magico.blogspot.it/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-01-2014 15:53


http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2014/024/a/4/the_best_girl_by_ephemeralekhler-d739n00.png
http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2014/023/3/0/summer_dream_by_ephemeralekhler-d73efm7.png
http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2014/024/9/6/i_am_your_dream_by_ephemeralekhler-d73i09e.png
Edytowane przez Samantha dnia 24-01-2014 15:54
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Debby
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2014 17:43
Bardzo mi się podoba praca widoczna w poście. Reszta fajna. Trzecia praca taka dziwna, nic nie widać taka za bardzo rozświecona. Druga praca fajna. Czwarta jedna z najlepszych. W każdej napis fajnie dobrany, kolorystyka dopracowana. Dodatki są the best. Jedne z najlepszych prac to pierwsza i czwarta.


przepraszam za moje stare posty, byłam małym debilem
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2014 12:21
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-02-2014 12:47
Prace w Twoim wykonaniu bardzo mi się podobają. Mają w sobie "to coś". Ogólnie to nie przepadam za aż tak strasznie jasnymi pracami, ale u Ciebie to jest wyjątek xd. Twoja prace są takie, że nie ma tego odczucia. Napisy wybierasz świetnie, a kadry tym bardziej. Podziwiam Cię za to xd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2014 19:47
Podziwiajcie zwykłość mej grafiki ;-; Blum nie zasługuje na więcej! c:







Pięć ikonek to taka wisienka na torcie.





48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Shevi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2014 19:49
Nowy początek to i nowa sygna się przyda. Jeśli można proszę coś jak twój podpis uśmiech


[img][/img]
Avek od Sam
Sygnatura by me
***
Freerunning to prawdziwe poczucie nieograniczonej wolności. Życie jest naprawdę piękne wtedy gdy masz dla kogo żyć.
.:----------------:.
Mój deviantArt || Afterschock || Mój Ask

Edytowane przez Dzastin dnia 17-02-2014 19:51
47665514 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-02-2014 21:56
Kadr mi się podoba, lecz mam pewne uwagi, co do tego zestawu. Zdecydowanie za jasne kolory, to nie ten kadr. Albo nie, czekaj. Bo jednak jest gitez xdd. Sorry, teraz bardziej się przypatrzyłam. Jednak jasność jest fajna. Linie poziome bardzo mi się podobają. Fajnie, że nie usunęłaś ich z twarzy, bo tak lepiej wygląda. Jak dla mnie za pusto. Napis by się przydał, ale bez tekstur i brushy, bo by było zbyt napchane.
Ikonki są wspaniałe. Piękne, wyraziste kolory. Najbardziej podoba mi się z Seliną. Wyszedł moim zdaniem najlepiej. Podobają mi się te napisy. Weny!




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 18:55







48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2014 19:46
Sygnatura z anime nawet mi się podoba. W prawdzie nie lubię takiego rodzaju, ale każdy ma własny styl. Powtórzenie na szarym pasu wygląda dość ciekawie. Bardzo dobrze, że nie idzie przez całą długość sygny. Napis wtapia się w tło, lecz na szarym pasku wygląda wspaniale.
Bloom bardzo mi się podoba. Zaokrąglenia świetnie pasuje. Ale najlepszy według mnie jest kadr. Świetny. Napis idealnie pasuje, nie mam nic do zarzucenia. Brushe (czy co to to jest) po prawej stronie wygląda cudnie. Syga nie jest napchana i ma fajną koloryzację.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2014 17:55
Jak już mówiłam wcześniej (na dA) signa jest cudowna. Piękne kolorki. Efekt szarości mocny i taki - nazwałabym ambitny, gdyż wcina się w pracę tak jak powinien. Szkoda, że ktoś (Hitomi!) mnie zdążył ubiec i porwał ją.
Blooma wyszła za to anielsko. Lubię jasne kolorystyki. Brushe z napisem dobrze zgrane. Porywać jednak pracki nie będę, bo Bloom (w serii) mi się chwilowo zrobiła ciapowata, więc nie mam powodu, aby ją wielbić..


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-02-2014 21:57
Wyszło dziadowo, ale jakoś.

48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-02-2014 18:25
Pierwsze słowo napisu jest niewidoczne, ale drugie wygląda bardzo ładnie. Podoba mi się, że usunęłaś wnętrze, a dodałaś obróbkę. Idealnie to pasuje. Ogólnie sygnatura jest dla mnie za jasna. Szczególnie jej skrzydła i zaklęcie, które wywołuje. Rameczka nawet pasuje. Jest gitezz. Troszeczkę za pusto.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-02-2014 18:40
Praca mi się podoba. Wybrałaś ładny kadr i dobrą czcionkę. Podobnie jak Smocza uważam jednak, że całość jest tak jasna, że aż nader. Brakuje tutaj zdecydowanie czegoś kontrastowego, choć wystarczyłoby, aby bardziej wyraźne były kontury.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 11:50
Nie wiem czemu, ale najlepiej robi mi się grafikę z Daphne Sirenix *o*
Kolejna praca z siostrą rudzielca XD'



Postaram robić sygnatury maksymalnie 410 szerokości jak nakazała nam *w razie ustawienia pracy na podpis* Dżo, choć będzie mi trudno, bo lubię większe "powierzchnie".
Edytowane przez Samantha dnia 25-02-2014 11:50
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 14:13
Praca z Daphne jest o wiele lepsza niż z Tecną. Przede wszystkim podoba mi się, że nie jest za jasna. Kolory są fajnie intensywne, wieeelki plus. Kadr ciekawy, naprawdę. Choć wyraz twarzy nie jest idealny, to ma on "coś" w sobie. Paski ładnie wyglądają, uzupełniają pracę. Dobrze, że nie dałaś ich na jej twarz. Napis bardzo mi się podoba. Czcionka wygląda bardzo ładnie, a efekt jeszcze lepszy xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 15:55
Tym razem praca też ostro jasna, ale jednak 100 razy lepsza, gdyż widać kontury i jasność się ze sobą nie zlewa. Napis dałabym odrobinę odważniejszy w tym wypadku, bardziej znaczący. Kolorki i te lekkie paseczki ładnie pasują. Fajnie, ze praca jest wyraźna w pierwszym planie. Efekt na skrzydłach jest całkiem spoko i nie przeszkadza.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 18:15
Sygnatura z Daphne - fajne paseczki (ogólnie cały ten efekt wygląda świetnie) i koloryzacja. Nie za jasna, nie "pożera" konturów postaci itd. Napis trochę ginie, więc powinien być bardziej widoczny, aczkolwiek plus za czcionkę - bardzo przypadła mi do gustu.
Życzę weeeenyy~


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 31 z 36 << < 28 29 30 31 32 33 34 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax70
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
~clax70
22:01:36 11.05.2024
Ale wygra Chorwacja lub Izrael, choć osobiście najbardziej lubię Szwajcarię i nadal mam nadzieję, że może jednak będzie pierwsze
~clax70
22:00:20 11.05.2024
O kurcze, zapomniałem obstawić
^Flamli0
21:15:13 11.05.2024
a co ma kościół do eurowizji rly
~EmilyWinxClub0
20:57:49 11.05.2024
Niestety nie da się być united by music, gdzie był to konkurs zawsze mocno polityczny, ale wystawianie przez nich reprezentantówkraju który nie ma nawet szacunku do życia małych dzieci przegina już tę szalę
~nexusik0
18:36:06 11.05.2024
Bym*
~nexusik1
18:35:52 11.05.2024
Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.