Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu
Dzisiejsi Solenizanci
netari


Archiwum
❧  Sam grafikejszyn  ☙

Strona 32 z 36 << < 29 30 31 32 33 34 35 > >>
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2014 19:34
Długo nie pisałam, no ale zbytnich chęci nie miałam, szczególnie że poleci chyba sama krytyka. W skrócie nadrobię zaległości.

Zacznę od avków z dnia 22.11.2013. Hm, nie znam się na realach, ale najbardziej podoba mi się drugi. Ma taką naturalną kolorystykę, pozostałe wydają mi się mega sztuczne. Dodatkowo kadry mi się nie podobają.
Następne avy średnie, chyba najlepszy jest ten trzeci. Pozostałe mi nie podchodzą, szczególnie przez kolory. Nie są w moim guście, a na niektórych z nich prawie nic nie widzę. Zestaw może być, ale nie zachwyca. Napis dopasowany, jednak nic mnie w tym zestawie nie urzeka.

Zamówienie dla Azy z dnia 21.11.2013 jest okropne. Głównie to wina daremnego kadru i nie tych kolorów. Av wygląda szczególnie źle. Nic tu się kupy nie trzyma. Nie, nie.

Za to następny zestaw z anime jest bardzo ładny. Ma świetne kolorki, no i niezły kadr. Wydaje mi się, że lepiej wyglądałaby tu sygna o zwyczajnych kształtach. Napis dopasowany, ładnie się komponuje. Jedna z Twoich lepszych prac.

Praca z 1.12.2013 bardzo ładna. Podobają mi się te matowe kolorki. Nie są przeraźliwie jasne, tylko odpowiednie. Szary pasek idealnie pasuje, wybrałaś dobry kadr. Faktura dodaje uroku. Nic dodać, nic ująć, good job.

Co do avów, moim faworytami są numerki 1 i 3. Mają ładne, stonowane kolory, a kadr trzeciego jest świetny. Pozostałe są takie sobie. W ostatnich znowu widać same kontury, są stanowczo za jasne. Patrzeć się na nie nie da.

Zestaw z dnia 3.12.2013 nawet mi się podoba, choć sądzę, że zwykły kształt sygny bardziej by pasował. Ten odejmuje pracy tego czegoś, a szkoda. Kolorystyka dobra, choć trochę pusto. Mogłaś nieco pokombinować z napisami, może by jakiś pasował, bo czuję jakiś niedostatek.

Eeech, następne avy to cuda w porównaniu do poprzednich. O wiele bardziej mi się podobają, głównie przez kolory. No i wybrałaś dobre kadry, podobają mi się. Swojego faworyta nie mam, zbyt trudno byłoby mi wybrać.

Daphne z 15.12.2013 to porażka. Sry, ale ta kolorystyka nie pasuje. Jest za jasno, za biało, kolory dają po oczach. Prawie nic nie widzę, a te białe paski jeszcze pogarszają sytuację. Napis niedopasowany. Nie podoba mi się.

Zestaw z anime ani ziębi, ani grzeje. Dziwne kolory, znowu prawie same kontury. Jakieś bardziej stonowane lepiej by wyglądały. I ogólnie kadr mi nie przypadł do gustu, dziwny jest.

Dalszy zestaw piękny, choć uważam, że av nieszczególnie Ci wyszedł. Sygnatura ma ładne kolory, efekt z innym kolorem pasuje. Dobrze, jest delikatny, mocny by się źle prezentował. Napis taki dyskretny, ale mi się podoba. Sam obraz niczego sobie, przypadł mi do gustu.

Z avów nie podoba mi się żaden oprócz trzeciego od końca. Ma fajną aurę tajemnicy, głównie przez świetny kadr. Kolory również są dobre, takie przyjemne odcienie niebieskiego. Pozostałe są dziwne, nie podobają mi się koloryzacje.

Sygna z 30.12.2013 zdecydowanie za jasna. Same kontury, przydałoby się jakieś przyciemnienie, bo to naprawdę odejmuje pracy urok, bo mogła Ci wyjść naprawdę dobrze, a tak jest na miernym poziomie.

Następna sygna jest piękna, głównie przez cudowne odcienie fioletu. Widziałam już tą pracę, chyba na dA. Powtórzenie kadru świetnie wygląda, tak samo jak szary pasek, który jest bardzo delikatny i chyba to dodaje mu najwięcej uroku. Naprawdę bardzo mi się podoba, szczególnie że praca kojarzy mi się z taką elegancją (nie pytaj czemu... To jedno z dziwactw, więc tego nie ogarniesz xD). Tych w linkach nie ocenię, bo nie chce mi się w nie wchodzić xd.

Następna sygna średnia, chociaż głównie nie podoba mi się z powodu kadru, który po prostu mi nie podchodzi (te oczy mnie przerażają). Paski pasują do ogółu, ale znowu większość twarzy dziewczyny to kontury. Napis pasuje.

Z prac z Winx to podoba mi się tylko ta ostatnia. Kolory dobrze ze sobą współgrają, natomiast pozostałe sygny nie wyszły za dobrze. Nie te kolory, nie ta jasność. Chociaż avy wyszły nawet, nawet. A co do ostatniej pracy z anime to powiem tylko tyle, że widziałam już lepsze w Twoim wykonaniu.

Sorry za dosyć krytycznego posta, jednak ostatnio mój pogląd na grafę się zmienił, i to dosyć mocno. Zresztą to chyba widać.
Jak w poście są jakieś literówki to przepraszam, piszę z telefonu. Za jakieś pół godziny go przeczytam i poprawię błędy, jeśli są.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 19:52
Dziękuję za te opinie, których jest sporo. Nie widziałam ilości komentarzy pod jedną pracą aż tak wiele od jakiegoś czasu.
Najbardziej dziękuję Soph za jej długi komentarz. Tak, mam dosyć duży problem z konturami ;-;. Szczególnie z Winx'em. Wybieram kadry, robię koloryzacje, a tu kontury robią swoje. Nienawidzę w Winx'ie tych mocnych konturów twarzy, bo zawsze rzucają się w oczy -.-.

Muszę przyznać, że kiedyś ubolewałam nad krytyką innych i tylko tuszowałam swój smutek zdaniem "przyjmuję na klatę krytykę". Przyjmuję. Z bólem serca. Teraz to się zmieniło i cieszę się z każdego komentarza. Co z tego, że jednej lub dwóm osobom może się nie podobać moja grafika? No cóż, przykro mi, taki mam już styl - jednemu się podoba, a drugiemu nie! Co innego, jeżeli wszystkim się nie podoba, ale z tym spotykałam się raczej na początku mojej przygody z grafiką. Dawno nie odpowiadałam na czyjeś komentarze, więc teraz postaram się to zmienić. Arigatou gozaimasu za wszystkie opinie!~

Dziś dodam dwa avki do pożarcia i sygnaturę - również do schrupania. Mogę dorobić na przekąskę avek.





[Proszę o skromne naprawienie. Mimo, że wszystko dobrze wpisane podgląd sygnatury nie działa. Szczerze dziękuję!]~







Edytowane przez Sophie dnia 26-02-2014 15:45
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-03-2014 21:41
Avatarki bardzo ładne. Podoba mi się koloryzacja. Wyśmienicie pasuje do nich. Tylko na drugim avatarze nie widać nosa postaci xdd, ale poza tym nie mam zastrzeżeń. Ciekawe kadry i w ogóle.
Sygnatura jest boska. Szary pasek idealnie komponuje się z całością, ale najbardziej to mi się kadr podoba xdd. Koloryzacja jest przepiękna. Delikatny napis dodaj sygnaturze uroku. Ani nie za pusto, ani za pchane, w sam raz <33.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2014 20:00
Jednorazowy wyskok od rzeczywistości. Animacyjny wyskok. Krótki skok xd Musiałam zostawić napisy, no, musiałam <3 XD


Seria świeżych bułeczek FOUR.







Niektóre z nich mogliście już zobaczyć na moim profilu, ale nie bójcie zabrać ich sobie na swój :3.



Eksperymenty everywhere.



Tak, wiem, kontury, celowo <3
Edytowane przez Samantha dnia 09-03-2014 13:15
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2014 20:19
Łuhuhuhuhu... Jaka ta Musa jest piękna śliniak. Wspaniale to wygląda, naprawdę. Jestem pod ogroooomnym wrażeniem. Możesz mi powiedzieć jakiej czcionki użyłaś? Bardzo mi się podoba. Świetnie dopasowałaś je kolorystycznie i wielkością. Krycie także wygląda wspaniale. Wzór wybrałaś idealnie. Świetnie, że usunęłaś go z postaci. Kadr ma cudną koloryzację.
Hahaha, animacja jest the best, seryjnie. Padłam przy nie. Ta scena, matkoo... Tylko troszeczkę napisy za szybko znikają. Dobra, nawet nie troszeczkę, lecz bardzo. Avatary mają świetne kadry. Aż się na paczać nie mogę. Podoba mi się ich koloryzacja. Pięęękne.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2014 21:59
Postanowiłam zrobić coś w deseń Musy. Wykonałam już Stellę i Florę, na resztę nadejdzie czas. Serię nazwałam "Harmonix Power Project".



48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2014 22:04
Tak, tak, tak. Bardzo ładne. Tylko troszeczkę Flora jest za różowa. Bardzo podobają mi się te napisy, niemiłosiernie. Wybrałaś świetne kadry. Brushe idealnie pasują do Stelli, chyba, że mi się zdaje, iż tam są. U Stelli koloryzacja jest bardzo ładna. Wzór także jest piękny. Och... Nie mogę napatrzeć się ta na napisy xdd. Czekam na kolejne prace. Jestem bardzo ciekawa jakie kadry wybierzesz, bo wszystkie w Harmonixie są piękne.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-03-2014 22:09
Te ostatnie sygnatury są ekstra. W morzu namazanych tekstur i wszystkiego zrobionego na odczep się, fajnie znaleźć coś, co jest proste i właśnie prostotą przykuwa wzrok. Tak jest definitywnie w tym przypadku. Kadry i akcje świetnie dopełniają całość.
Mega kadr Flory, nie wpadłabym na pomysł, że można go tak wykorzystać. U Stelli wykorzystałaś oklepany kadr, ale mimo wszystko ekstra wykończenie w obu przypadkach.


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 23-03-2014 10:44
Oj, wena na Winx'a? W to mi graj!
Tym postem zakańczam serię "Harmonix Power Project"! Pora na Blumę, Laylę i Tecnę! :3~







Wiem, bardziej oklepanych kadrów się nie dało, ale cóż, takie życie~XD Dziękuję za opinie!
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2014 20:44
Miałam już kiedyś ocenić twoje prace, ale ciągle nie umiem się za to zabrać, przez co opinię piszę w biegu xD.

Najnowsze zestawy z Winx wyszły ci bardzo dobrze, nie dziwię się że tak się podobają. Nie są takie oklepane, nie ma na nich jakiś wybitnych tekstur, ale naprawdę nieźle wyglądają. No i nie ma aż tak wyeksponowanych samych konturów, jest w sam raz. Dużym plusem są patternsy, które nie wyglądają na dane na siłę, tylko dobrze wyglądają. Najbardziej chyba podoba mi się Flora, głównie przez kadr.

Z avatarów najbardziej podoba mi się drugi w pierwszej kolumnie, może kiedyś wezmę go sobie na profil. Rety, nie wierzę, kolejny raz nie ma konturów xd. Jednak pozostałe średnio przypadły mi do gustu, po prostu kadry mi nie podchodzą.

Fajna jest ta pomarańczowa sygna, którą dodałaś po mojej poprzedniej wypowiedzi. Najbardziej chyba pasuje tu ten pasek, którego koloru nie potrafię określić, wiem tylko, że jest ładny xd. Ta z W.I.T.C.H. również udana, świetny jest ten wychodzący napis. Tylko kształt sygny mi się nie podoba. Dziwny jakiś, ale kolorystyka bardzo ładna.
Weny.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~LadyMusa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-03-2014 20:57
Jak prawie nigdy nie biorę czyichś grafik do siebie, to dzisiaj zrobię wyjątek. Lubię Twoją grafikę Sam. Jest jaskrawa, pstrokata, ostra i ciekawa. Czyli jak najbardziej w moim guście. Ach! Wezmę sobie jedną z ikonek do siebie na profil.
Jeżeli chodzi o ostatnie prace, to najbardziej podoba mi się sygnatura z Bloomą. Jest taka najbardziej wyważona moim zdaniem. Podobnie jest w przypadku Layli, ale rude włosy Bloomy jakoś przełamują kolory i to ją czyni zwycięzcą w tej dostawie.
U Tecny troszkę gorzej, ale nie jest źle. Nie podoba mi się ta szara poświata i tekstura, która na nią nachodzi. Poza tym mam wrażenie, że trochę padła jakość.
Jest świetnie Sam, jest świetnie! o3o


"I need someone who understands that I fall apart and loves me anyway."

Edytowane przez LadyMusa dnia 24-03-2014 23:42
35704357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-03-2014 10:10
Oo... Te trzy nowe sygnatury, to malinki/wisienki na torcie. Wspaniała koloryzacja. Najbardziej podoba mi się u Tecny. Są u niej podkreślone kolory jej stroju. Takie żywe i piękne, ale za to włosy trochę nie wyszły. Koloryzacja także bardzo podoba mi się u Bloom. Och, te napisy są wspaniałe, naprawdę. Nie mogę się napatrzeć xdd. Wybrałaś świetne kadry, najlepsze w tych transformacjach.
Życzę dużo weny i takich cudnych prac.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2014 14:14
Bardzo podoba mi się Twoja grafika. Nowe sygnatury są przepiękne. Najlepsza z Laylą (pewnie dlatego, że ją najbardziej lubię xd). Najgorsza... nie ma najgorszej, bo wszystkie są fantastyczne. Podobają mi się żywe oraz mocne (według mnie) kolory. Dobrałaś idealne kadry, podobają mi się. Efekty są w sam raz, ani za dużo, ani za mało. Super. Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 08:44
Bardzo dziękuję wszystkim za opinie!~ Tak się cieszę, że powoli coraz więcej osób lubi i komentuje moją grafikę... Już dawno nie widziałam tylu pozytywnych postów w tym temacie~ Jeszcze raz arigato!~

Czary, mary - zestaw odklepany! Do Mej Świętej Samciowo-Eklerowej Dyspozycji [DMŚS-ED]




Tym razem kontury to sprawka... oryginału kadru! Cieszta siem! :3



Edytowane przez Samantha dnia 03-04-2014 19:13
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 09:30
Leń Lil skomentuje tylko ostatnią sygnaturkę, okay, Sami xD? Strasznie podoba mi się kadr, jest śliczny. Dobrze widzę, to Vocaloid IA? Tak, to z pewnością IA xD. Kolorki są bardzo fajne, idealnie pasują do całości. Podobnie jak napis, który też świetnie się prezentuje. A wiesz co? Klepnę tą IĘ sobie, bo co xD. Weny, Samiii, czekam na nową, najlepiej większą dostawę~



Edytowane przez Lilla dnia 29-03-2014 09:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2014 10:15
Może zacznę od sygnatury z Musą Harmonix, bardzo mi się podoba. Kolejne sygny z Florą i Stellą są bardzo udane. Podoba mi się koloryzacja. Kolejne sygi z Bloom i Tecną bardzo mi się podobają. Masz niesamowity talent... Super dodajesz napisy do swoich prac. Ostatni zestaw jest fajny. Podobają mi się kolorki. Życzę weny i czekam na więcej!


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Lilla dnia 29-03-2014 10:21
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2014 10:20
Kolorowe cudawianki. Stella i Bloom.





48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Airisa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2014 10:25
Hmm... Samo rozmieszczenie postaci i dobór dodatków bardzo mi się podoba, jeśli chodzi zaś o kolory - to są jak dla mnie zbyt mocne. Przez nie praca wydaje mi się tracić na jakości, no i ogółem nie jestem fanką aż tak wyrazistych barw. Pomijając to prace bardzo mi się podobają, gdyż tworzą spójną całość. Nie pozostaje mi już nic, jak życzyć weny~~.



fuan ni naru to ne namida wa shizen to afurete
nakiowareba tsukarete nemuri ni tsuite sou da yo
sonna yoru bakari kurikaeshite kawarazu ni
kyou mo mata iki kurushii asa ga kuru yo
(c)Soph

Edytowane przez Airisa dnia 18-04-2014 10:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-04-2014 10:31
Prace bardzo mi się podobają. Idealnie dobrane postacie, no i kolorki są boskie. Sama czasem lubię robić tak wyraziste prace uśmiech. Życzę weny i czekam na kolejne dzieła.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Sophie dnia 18-04-2014 16:09
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2014 10:28
Miszen maszen - wszystkiego po trochu!~


zaklepane dla Hito-chan/Ayi-chan/Ajn-chan





_



_
Hyhyhyh, nabrała mnie mała wena, więc postanowiłam coś zrobić. Pierwszy raz i ostatni robię coś podobnego z Winx'em... Miałam zrobić dziś jeszcze avki, ale pomyślałam, że poszukam jeszcze więcej kadrów i zrobię... piąte bądź już szóste "świeże bułeczki"~ Poza tym mielibyście za dużo do oceniania, nie będę was męczyć :3" A! MOGĘ DOROBIĆ AVKI DO SYGNATUR PRÓCZ PIERWSZEJ, KTÓRA JEST HITOMI!~



Edytowane przez Samantha dnia 27-04-2014 10:28
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 32 z 36 << < 29 30 31 32 33 34 35 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax70
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
~clax70
22:01:36 11.05.2024
Ale wygra Chorwacja lub Izrael, choć osobiście najbardziej lubię Szwajcarię i nadal mam nadzieję, że może jednak będzie pierwsze
~clax70
22:00:20 11.05.2024
O kurcze, zapomniałem obstawić
^Flamli0
21:15:13 11.05.2024
a co ma kościół do eurowizji rly
~EmilyWinxClub0
20:57:49 11.05.2024
Niestety nie da się być united by music, gdzie był to konkurs zawsze mocno polityczny, ale wystawianie przez nich reprezentantówkraju który nie ma nawet szacunku do życia małych dzieci przegina już tę szalę
~nexusik0
18:36:06 11.05.2024
Bym*
~nexusik1
18:35:52 11.05.2024
Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.