Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu
Dzisiejsi Solenizanci
netari


Archiwum
❧  Sam grafikejszyn  ☙

Strona 33 z 36 << < 30 31 32 33 34 35 36 >
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2014 10:47
TA PIERWSZA SYGNATURA JEST GENIALNA. Napis (ubóstwiam <3 xd), koloryzacja i kadr (ta mina Kofuku, epicka) - wszystko idealne. W drugiej sygnaturze również to, co w pierwszej, jednakże niezbyt podoba mi się ten szary cień (czy co to tam jest) pod napisem. Trochę za bardzo go widać. Trzecia syga jest całkiem, całkiem. Koloryzacja nawet ładna, kadr przyzwoity, napis bardzo fajny XD
Winxowa pracka przypadła mi do gustu. Fajne ułożenie renderów, dobrze dobrane tekstury - kolory także mi się podobają.
No cóż - chcę więcej i więcej! Pozdrawiam i życzę weny~ c:

1. Tłumaczyłam wszystkim ze sto razy: nie zaczynamy zdania od cóż!//Sam



Edytowane przez Samantha dnia 27-04-2014 11:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2014 11:58
Kolorowe cudawianki strasznie mi się podobają. Oczywiście bardziej do gustu przypadła mi Stella - i wcale nie dlatego, że nienawidzę Bloomy. Jest przepych! Coś, co uwielbiam w pracach! Podobają mi się kolory. Podchodzą bardziej tak trochę w neony, ale jest to wielki plus. Dobre brushe. Pasują tutaj. Ogólnie praca jest wyśmienita :D.
Bloomka nieco gorsza przez kolory i nie ma już tego fajnego przepychu, chociaż również mi się podoba. Napis fajnie skomponowany z tłem. Podoba mi się :>.
Co do najnowszych prac, to pierwsza jest zdecydowanie najlepsza. Kadr jest po prostu genialny. Uśmiałam się jak to zobaczyłam naprawdę. Mogłaś dodać tutaj trochę brusny, wtedy według mnie efekt byłby lepszy. W drugiej pracy podoba mi się napis, aczkolwiek kadr i kolory nie za bardzo. Takie przytłaczające troszeczkę. Zaś 3 i 4 sygnaturka są kompletnie nie dopasowane do mojego gustu.

Czekam na Twoje kolejne prace i życzę weny :3


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2014 18:34
Nadciąga fala.




pierwszy prezent dla Lil, drugi dla Akali :3"






48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2014 20:11
Pierwsze, co mi się nacisnęło na język, gdy zobaczyłam te sygnatury, to to pytanie:
Skąd ty wzięłaś takie ciacha (chodzi mi oczywiście o chłopaków xdd)?!?!?!?!?!
Seryjnie, już mi gadaj, skąd wzięłaś te kadry xd! Chcę znać tytuły tych anime (chyba, że to fan arty). No, cóż mogę powiedzieć? Wszystko wszyło Ci wprost idealnie. Koloryzacje, kadry, ramki. Nie mogę napatrzeć się na Twoje prace, naprawdę. Wspaniale dobrałaś napisy. Bardzo, ale to bardzo rzadko zdarza się, że podobają mi się polskie teksty. Szczerze, to jesteś drugą osobą. Gratulacje xdd.
Życzę duużo weny i przede wszystkim więcej syg. z takimi ciachami xdd.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-04-2014 21:44
Smocza - na sydze pierwszej, z tym "szekszi" gościem, jest Gray z Fairy Tail xD. Na tej drugiej Yukine z Noragami. Teraz czas przejść do mojej opinii...
Hm, zestaw dla Lilu-chan pokazywałaś mi już na GG chyba, nie pamiętam xd. Podoba mi się napis i sam Gray w rzeczy samej! XD Koloryzacja też fajna. Zestaw dla Akali jest po prostu rozwalający. Te teksty, miny Pixie - tego się nie da opisać. Wielki plus.
Sygnatura z Yukine niezbyt przypadła mi do gustu - nie widać napisu, koloryzacja zakrywa też trochę nosa chłopaka. Ostatnia praca jest trochę pusta, chociaż obrazek, który wybrałaś, jest nawet ładny.
Życzę weeeeeenyy~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-04-2014 20:06


zamówienie Anji~





zestawy wolne~


Przyjmuję zamówienia ze screenami - absolutnie nie przyjmuję PNG'sów oraz renderów!~


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Suzanne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-04-2014 20:26
Zacznę może od fali z 27 kwietnia. Cóż, podobają mi się dwa zestawy, ponieważ każdy ma w sobie to "coś" co powoduje, że się uśmiecham. Na pierwszym góruje prostota. Cóż, jest trochę pusto, czego nie lubię, ale tutaj o dziwo mi to nie przeszkadza - wielki plus dla Ciebie. Może to przez to ciacho, takie och, ach mi to nie przeszkadza, nie wiem, ale wiem, że odwaliłaś kawał dobrej roboty :3. Drugi zestaw również przypadł mi do gustu. Wyróżniają go oczywiście napisy, które są dosłownie wszędzie! Wygląda to strasznie ładnie i właściwie tak nietypowo, zazwyczaj stykamy się z jednym, góra dwoma napisami, a tu jest ich *liczy* siedem. Ogólnie miny małych Pixie mnie rozwaliły. Bardzo pozytywna praca, aż się uśmiechnęłam do monitora.
Przejdę teraz do sygnaturek. Są dosyć ładne, aczkolwiek troszeczkę za jasne. W ogóle nie widać na nich napisów(szczególnie w drugiej), strasznie zlewają się z tłem i nie wygląda to estetycznie. Gdybyś dodała jakiegoś obrysu lub efektu cienia sądzę, że wyglądałoby to lepiej, ale za to podobają mi się kadry, są naprawdę dobre :).
Zamówienie dla Anji jest dla mnie za puste. Kolorystycznie zestaw jest wyśmienity - lubię ciemnie kolorki - i bardzo fajnie się na niego patrzy, ale mogłaś dodać jakiś napis lub coś w tym stylu, by był jakiś urozmaicony. Ogólnie rzecz biorąc jest ładny, ale nie tak jak dwa następne z Asuną i niebieskowłosą.
Szczególnie podoba mi się ten ostatni. Taki delikatny, niewinny bym rzekła, ale jednak ma w sobie urok. Kolory są okej i napis również. Zestaw udany.
Cóż praca z Asuną mnie troszeczkę rozbawiła, a szczególnie napis. Nie podoba mi się tylko ten czarno-biały element. Wiem, że służył on by podkreślić napis, ale jakoś mi to nie pasuje.
Życzę weny! :D



(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-04-2014 20:31
Dzięki kochana za tak fajną prackę. Nareszcie założę cos prostszego. Na gg już ją ustawiłam, na WB za kilka dni. Kolorki i koloryzacja (tym samym) wyglądają cudownie - tak mrocznie.
Pozostałe zestawy, również utrzymane w tym samy stylu, wypadają całkiem spoko. Rozwalają mnie teksty, które zamieściłaś. Masz humorek xd. No bo kto nie kocha Asuny? Co do Winx, także sprawdza się ten pomysł.
Życzę dużo weny i nowych pomysłów.



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 30-04-2014 20:32
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-05-2014 16:56
Rany, ale ty dużo tego dodajesz xD.
Widzę, że odkryłaś urok białych napisów. Do wszystkiego pasują. I jak tu nie kochać bieli?

Jeszcze na poprzedniej stronie dodałaś świetny zestaw z dziewczyną. Miałam ochotę cię udusić, gdy przeczytałam, że jest dla ciebie. Tym razem kontury wyjątkowo mi się podobają, bo chyba głównie dzięki nim zestaw jest ostry i wyraźny. Podoba mi się w nim ta... gładkość. Trochę uwiera mnie ten szary pasek, ale nawet może być. Napis jest świetny.

Z czarodziejek bardziej podoba mi się Stella. Kolory są na plus, nie są zbyt jasne. Szary fragment dobrze wygląda. Bloom mi się nie podoba. Nie wiem, na co mam patrzeć, poza tym kolorystyka jest zbyt jaskrawa, a ta czerwień zlewa wszystko w jedno.

Noragami... Muszę to w końcu obejrzeć xD. W pierwszej sygnie niepotrzebna jest ta ramka, przynajmniej jak dla mnie. Średnio podoba mi się ta rozjaśniona biel (chodzi o dziewczynę). Napis dobry.
W drugiej sygnaturce nie podoba mi się tylko kadr, dziwny jest. Trzecia niezbyt przypadła mi do gustu. Ostre kolory, zbytnie rozjaśnienie i ta czerwień sprawiają, że praca jest niezbyt udana. I nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ten chłopak to idiota XD. Czarodziejki średnio udane, nie podoba mi się ta biel, przez którą Tecna jest ledwo widoczna. Jednak png'sy ułożone są dobrze.

Następne dwie prace wyszły ci bardzo dobrze, nic mi w nich nie przeszkadza. W trzeciej wywaliłabym ramkę i dodała jakiś cień do napisu, żeby był bardziej widoczny, bo zlewa się z resztą. No i kolorki za jasne są. A ostatnia w ogóle mi się nie podoba, szczególnie że mam niezłe porównanie, bo już kiedyś zrobiłaś sygnę z tym kadrem. Ta wyszła ci o wiele gorzej, kolory wszystko psują.

Zamówienie Anji... Nie wiem, co mam o nim myśleć. Jest za pusto, przydałby się jakiś napis. Poza tym nie podoba mi się kadr - prawie nic nie widzę, tylko twarz, biel z tyłu i staroświecką suknię.
W Asunie niepotrzebny jest szary pasek - mówiła to już Suza. Cień znacznie lepiej podkreśliłby napis, zresztą tak samo jest z następną pracą. Poza tym wszystko inne mi pasuje, jest tylko ten jeden minusik.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-05-2014 18:19
Od razu mówię, że wzorowałam się na innych pracach, co będzie zapewne zresztą widać~






48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-05-2014 18:52
Przyznaję, że nowa dostawa winxowych zestawów jest bardzo ciekawa. Dominują dobrane kolorki, zwłaszcza u *luumy. Trochę razi mnie ta jasność u Flory, ale pomimo wszystko postać jest widoczna, więc nie jest to jakiś błąd. Efekt szarości jest fajnie wpasowany. Florka dostała jakiś nieregularny kształt, co podnosi wrażenie artystyczne. W przypadku Bloomy bardziej poszłabym w wysokość a nie szerokość. No, ewentualnie przesunęłabym napis ku środkowej części. Co do avków: ognista jest dobra, Florce ucięłaś dolną szczękę - oh nie! To takie drobne szczególiki, a jednak zmieniają klimat xd.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2014 09:42
Eksperyment z anime. Powtarzam: eksperyment(!!!).






_

Megaśna dostawa wyczekująca na opinie.

ikony; fairy tail; lucy/lucy/graylu



avki;150x150;sao;asuna&kirito/kirito






Tak prezentują się moje wypociny. Jedna praca jest lepsza, druga gorsza. Mi osobiście nie wszystkie avki się podobają, a w ikonach WIELKIE GOMEN za ucięcie Lucy nosa ;-;. Czekam na komentarze.


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-05-2014 11:24
Nio nie! Nie wiem po prostu, co mam wybrać. Avki z SAO są przepiękne. Pierwszy cudowny kadr, drugi - ach, ta sytuacja, trójeczka - stwierdzam, że avek nabrał innego znaczenia niż w rzeczywistości, cztery - no niech mnie, ale efekt szarości z tą kolorową częścią jest genialny. Że też nie wpadłam, że taki można dać kształt. Pięć - napis mówi sam za siebie (hehe) i to spojrzenie Asuny, sześć - całość świetna, podobnie jak czwórka paseczki z efektem szarości, napisy zanikające idealnie pasują. Siódemka - dla mnie najbardziej romantyczne spojrzenie na świecie (i nic więcej nie trzeba dodawać) oraz znowu dobry efekt, jak ty go robisz? Nie wspomnę o heheszkach z ósemki.
Podsumowując - pragnę zobaczyć więcej takich prac u cb. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Ciepłe koloryzacje i super wkomponowane napisy. Ogólnie na 6+.
Ps. Biorę 3 +1!



Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-05-2014 15:45
pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 10:28


[kliknij na sygę, by zobaczyć wersję bez ramki]


48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 07-07-2014 19:29
Fajniacki zestaw z Florą. U ciebie to większość grafiki kręci się wokół takich cieplejszych kolorów, głównie czerwieni. Chętnie zobaczyłabym coś w innych kolorach. Chociaż w zasadzie to twój znak rozpoznawczy, styl. Ale wracając do Florki. Ładny zestaw, dosyć pomysłowy, ale za bardzo "napakowany". Środek wydaje się być ściśnięty i niewyostrzony.
Avki z 31 maja są ładne. Ogromny plus za własne napisy, szare tło, koła i te inne wycięcia. Lubię takie.
16 maja. Bloom Believix byłaby mistrzem gdyby nie ten słabej jakości kadr. Wiem, lepszych nie ma. Uwielbiam takie szare, minimalistyczne efekty plus prostą, normalną i białą czcionkę. Florcia jest zbyt blada, napisu nie widzę. Ale pierwsze wrażenie jest dobre. Dodawaj szybko coś nowego :D.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2014 16:05
Fala komentowania przez Dżo grafiki znalazła chwilę dla mnie :o. Dziękuję! *^*

Ostatnio sporo Winx'a, prostoty i małych eksperymentów... Dawno nie było czegoś z texturami, renderami/png'sami, więc... Dzisiaj zestaw anime z Ayano w dosyć... mrocznych barwach! :3






Edytowane przez Samantha dnia 08-07-2014 16:10
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Ailen
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-07-2014 14:00
Kurczę, ten zestaw jest taki genialny, ale nie ustawiłam sobie jeszcze wszystkich zapisanych avków ;_;. Możesz być pewna, że wezmę go kiedy skończą mi się zapasy na ten miesiąc xD. Kolorki, teksturki - wszystko świetne. Sama w sobie Ayano czyni ten zestaw niesamowicie prze-prze-przepięknym. Weeeny <3~


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2014 20:50
Anime; Avki; Riza Cosplay; Tokyo Ghoul; do klepania; piątka i szóstka zaklepana dla Anji [ewentualnie też trójka]








Edytowane przez Samantha dnia 13-07-2014 08:13
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2014 21:02
Zestaw z dnia 02-07-2014:
Och, jaki piękny zestaw z Florką. Napisy mi tylko nie pasują. Słabo widoczne.
Zestaw z dnia 08-07-2014 :
Esso c'è favoloso. Te tekstury, PNG'sy i kolory. Szczególnie ta czerwień. Nie mam się czego przyczepić.
Zestaw dzisiejszy:
No Sam, postarałaś się. Te oczy <3 Bombowe. Fajne ciemne kolory, co do ciebie nie podobne. Podoba mi się ta wyrazistość barw.


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.

Edytowane przez Tysia dnia 12-07-2014 21:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sam grafikejszyn
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-07-2014 21:03
Ależ, jak tylko mi powiedziałaś, że wrzucisz avki wiedziałam, iż będzie to fajna porcja. Dlatego uprzedzam, że zabiorę na 100% avki z numerkiem 5 i 6. Może coś później do tego dokompletuję (chyba 3).
Bardzo podoba mi się to, iż znalazłaś na serio fajny cospley. Czasami podchodzę do nich sceptycznie, a ten prezentuje się bardzo obiecująco - zwłaszcza u takiej postaci. Prace oprócz tego mają fajne kadry i z lekka mroczną koloryzację. Z jednej strony podkreśliłaś ta krwistość (xd), a z drugiej Riza wygląda naprawdę słodko.
Avki czy zestawy z anime zawsze wychodziły ci fantastico. U Winx też zachowywałaś swój indywidualny styl - pochwalam i życzę weny!

Avki wezmę trochę później, ale wezmę!


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 33 z 36 << < 30 31 32 33 34 35 36 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
22:01:36 11.05.2024
Ale wygra Chorwacja lub Izrael, choć osobiście najbardziej lubię Szwajcarię i nadal mam nadzieję, że może jednak będzie pierwsze
~clax70
22:00:20 11.05.2024
O kurcze, zapomniałem obstawić
^Flamli0
21:15:13 11.05.2024
a co ma kościół do eurowizji rly
~EmilyWinxClub0
20:57:49 11.05.2024
Niestety nie da się być united by music, gdzie był to konkurs zawsze mocno polityczny, ale wystawianie przez nich reprezentantówkraju który nie ma nawet szacunku do życia małych dzieci przegina już tę szalę
~nexusik0
18:36:06 11.05.2024
Bym*
~nexusik0
18:35:52 11.05.2024
Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
~kolec 2571
18:33:04 11.05.2024
Ciekawe za co Holandię zdyskwalifikowali. Ja bym zdyskwalifikował Irlandię, a to za to, że promuje satanizm i okultyzm.
^ChandSharma0
16:10:39 11.05.2024
No i zamiast 26 mamy 25 państw, bo Holandię zdyskwalifikowali
^Flamli0
12:31:29 11.05.2024
nowy numer we włoszech
^ChandSharma0
14:31:05 10.05.2024
A swoją drogą artysta nie jest winny temu, co się dzieje w jego kraju. Niewiele może zdziałać, więc bojkotowanie tego jest dla mnie bez sensu
^ChandSharma0
14:30:06 10.05.2024
Ja to traktuję jako konkurs muzyczny, a nie przedstawienie polityczne. Powinniśmy być ponad podziałami i zgodni z hasłem United by music
~EmilyWinxClub1
12:00:13 10.05.2024
eurowizja wspiera ludobójstwo w Gazie. Polecam wam bojkotować tegoroczną Eurowizję
^ChandSharma0
10:01:27 10.05.2024
<-- nowy news :>
~clax70
23:33:37 09.05.2024
Dzięki za punkty! uśmiech
^ChandSharma0
17:53:09 09.05.2024
punkciki rozdane, a jutro dalszy ciąg zabawy :>
^PVTeam1230
15:22:41 08.05.2024
serio słabo to wyszło smutny
^Flamli0
7:44:11 08.05.2024
Nie dziwi mnie to, słabo zaśpiewała
~clax70
23:57:16 07.05.2024
Niestety Polska nie weszła do finału zdezorientowany
~clax70
23:56:52 07.05.2024
Najlepszego!
~Stellka0
23:25:04 07.05.2024
Dziękuję Chand serce
~February0
20:09:31 07.05.2024
ale moja wymarzona to kolor błękitny więc jeszcze muszę poczekać uśmiech))
~February0
20:09:05 07.05.2024
oo rzeczywiście nowa ranga <3
^ChandSharma0
10:15:14 07.05.2024
Stellka najlepszego serce
~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.