Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
Rebecca
sevi


Niedokończone/ zawieszone opowiadania
❧  Mój sezon 8  ☙

AutorMój sezon 8
~bloomdragon5
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-12-2014 17:41
winx club sezon 8 odcinek 1
tarcza buterfrylixu
Bloom ach jak ja kocham urodziny
mama Bloom jesteś gotowa na 23 urodziny skarbie
Bloom no bedzie super przyjecie szkoda ze Daphne jest zajeta ach ta trasa królewska
TATA Bloom wiesz jej mąz thoren jest smutny gdyż chyba się nie widzi specjalistow
W tym czasie statek
Bloom to winx
stella hej bloom
wrzystkie bloom wszystkiego naj bloom
bloom ach dziekuje
SKY bloom kochana mam dla ciebie niespodzianke
BLOOM och kurcze zaproszenie na slub bloom i skya
skyT AK bedzie za tydzień
ale bloom czeka kolejna niespodzianka TRIX
BLOOM to trix
BLOOM WINX TRANSPORMACJA WINX BUTERFRYLIX bloom HURAGAN OGNIA lecz
TRIX BYLY 10 RAZY SILNIEJSZE
musa trix sa silniejsze
flora ale jak
icy to promienowanie legendarium
stromy huragonowy dmuch ten czar ziszyczyło cały zamek
sky o nie
winx musi sie schować lecz odkryli że istnieje tarcza butterfrylixu jest tak silnie ze kjazdy czar sie nie przebije
winx znalezli tarcze butter frylixu w nieskoczonym oceanie ale nie mogli wejsc ale mieli przyjaciela nereus i winx pokryli ruiny zamku i stał sie nowy bo tarcza ma moc odnawiania
a także sila byla taka potezna ze zmiotła trix a bloom miala super urodziny


Wracam xd
Edytowane przez Lilla dnia 07-12-2014 18:55
nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: mój sezon 8
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-12-2014 17:50
W tym temacie jest gra, przenoszę do opowiadań...


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 07-12-2014 17:50
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: mój sezon 8
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-12-2014 18:01
I to koniec? To było.... Bez urazy, ale niedopracowane, nieestetyczne oraz zapomniałeś o wielu znakach interpunkcyjnych. Przed tobą jeszcze wiele pracy, a na razie? Na razie to ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Poczytaj inne opowiadania może i stylistycznie wzoruj się na nich. Powodzenia i weny, o ile jeszcze będziesz pisał kolejne rozdziały do tego opowiadania, bo nie wiem...


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Cattie dnia 07-12-2014 19:28
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój sezon 8
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-12-2014 19:15
Ach... Jakoś przebrnęłam... kwaśny
1. Błędy i jeszcze raz błędy! Jak tak można... Pisać powinieneś w Wordzie, to by Tobie poprawiło opowiadanie...
2. Rozmiar. Nawet ja tak krótko nie piszę...
3. Ciężko się zorientować o co ci chodzi, bo szybko się kończy (przez styl Twojego pisania).
4.
och kurcze zaproszenie na slub bloom i skya
skyT AK bedzie za tydzień

Bloom ma ślub i o tym nie wie! :szoker:
Plusem jest jedynie... Nie wiem, jak to nazwać... Musisz ĆWICZYĆ!!!


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Cattie dnia 07-12-2014 19:27
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój sezon 8
~bloomdragon5
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2014 12:20

Winx club sezon 8 odcinek 2
ta tarcza buterfrylixu jest silna powiędziałą icy
jak ich teraz pokonamy powiedziała stromny nie wiem trzeba coś wymyslić darcy
hm mam plan trix a wiec sluchajcie powiedziała icy
wreszcie alfea o kiko wszystko ok oh zakochaleś się jakie to słodkie ale na razie idziemy do pokoju dobrze o muza czesć cześć bloom o layla swietnie wygladasz dzieki bloom hej flora jak twoje kwiaty dobrze powiedziała flora stella jak tam twoje ubrania i stella coutire
zamknałam z powodu że mam uczelenie na brokat i co powiedziała bloom nie moge szyć ok ok powiedziała bloom
w tym czasie przyleciały trix witamy alfea powiedziała icy bloom winxbuterfrylix zegnaj icy jesteś pewna ze tego chcerz trudno na szczescie blom ominełą zaklecie ale trafiło w faragode i stała sie zombie posluzna dla trix trix zalali cała alfe oprocz winx winx musiały uciec bloom nasze moce sa za słabe lecmy do pixes poradza nam koniec w nastepnym odcinku bloom i winx ida do pixes radza zeby poleciały na ziemie znaleść moc anty zombie i pokonać trix ale czeka i kolena niespodzianka czekaja na nie stado czarodziejskich tygrysow czy winx sie uda odzyzkć alfea



wkroce odcinek 3 juz jutro nie przegapcie


Wracam xd
nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój sezon 8
~Rosette
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2014 13:02
Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem pisarskim ośmielę się wtrącić swoje przysłosłowiowe trzy grosze, bo nie mogę przejść obojętnie obok tego, hm... tworu.
Przede wszystkim, ze względu na szczątkową konstrukcję, tekst bardziej przypomina mi amatorski, pisany na kolanie scenariusz aniżeli opowiadanie, Do opowiadania temu jeszcze bardzo wiele brakuje, ale hej! Nie poddawaj się i pisz! Każdy z pisarzy miał przecież jakiś tam początek; niektórzy lepszy, inni gorszy, więc nie jest żądną regułą, że ktoś piszący na początku bez ładu i składu nie odniesie w przyszłości sukcesu. Grunt to bowiem odpowiednie szlifowanie kunsztu oraz ogromne pokłady cierpliwości i samozaparcia.
Zaś co do samej konstrukcji tekstu, to przede wszystkim nie możesz zapominać o tym, że na większość utworów składają się nie same dialogi, ale również i opisy otoczenia, uczuć, emocji. Tego, co dana postać w tejże chwili robi bądź robiła, wspomnienia, gesty i zachowania...
Nie zapominaj również o interpunkcji i ortografii a także myślnikach, które pokazują, gdzie rozmowa się zaczyna, a gdzie kończy. Nic bowiem nie doprowadza nie tylko mnie, ale i wielu innych czytelników do szewskiej pasji, jak nieskładny, na odpieprz napisany i wrzucony do internetu tekst, pełen błędów i nieścisłości.
I wiem, że już napisałam kilka uwag, jednak najważniejsze zostawiłam na koniec. Jeśli myślisz o pisarstwie (na poważnie bądź jedynie jako hobby), to musisz, po prostu MUSISZ kochać czytać. Najlepiej zostań "pochłaniaczem książek"; czytaj wszystko, co ci tylko w ręce wpadnie i nie ograniczaj się do jednego gatunku. Pomoże ci to bowiem wykształcić swój własny, niepowtarzalny styl (nigdy nikogo nie kopiuj!) oraz pozwoli zaznajomić z konkretnymi kanonami.
Mogłabym tak jeszcze pisać i pisać, ale nie chcę przynudzić "D Mam nadzieję, że moje rady ci się przydadzą i że weźmiesz je sobie do serca :)
Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć ci powodzenia oraz weny i sukcesów w pisaniu.
Nie poddawaj się i pisz!
36688357 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój sezon 8
~pandaola55
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-12-2014 17:39
Wooh... Co ja mam powiedzieć?
Sprawa pierwsza: Nie ograniczaj znaków interpunkcyjnych! Jest ich tak mało (geniuszu, tu nie ma żadnych znaków!), że twoje opowiadanie wygląda jak jedno długie zdanie. Nie podoba mi się również, że oszczędzasz wielkie litery. Chodzi mi tu o nazwy własne tj. imiona, nazwy stowarzyszeń (Winx, Trix)
Sprawa druga: Przydałoby się czasami wprowadzić opisy. Może i czasami są nudne, ale wprowadzają nas w atmosferę opowiadania. No wiesz, coś w stylu: "Po wygranej walce i urodzinach Bloom, Winx wróciły do Alfei. Słońce przebijało się przez puszyste, białe chmury, które leniwie płynęły po niebie. W powietrzu roznosił się słodki zapach kwiatów, niedawno posadzonych przed budynkiem. Czarodziejki zmierzały właśnie w jego stronę. Przyjemnie było wrócić tam, gdzie wszystko się zaczęło.
- Nareszcie! Afea! - wykrzyknęła szczęśliwa, rudowłosa czarodziejka. Nagle podbiegł do niej jej malutki przyjaciel.''
Następna sprawa: Przydało by się, żebyś zapisywał dialogi od myślników. I tak na przyszłość, zanim opublikujesz opowiadanie przeczytaj je jeszcze raz. Dzięki temu zapobiegniesz różnym błędom. Dobrym rozwiązaniem również jest założenie zeszytu, w którym będziesz sobie pisał opowiadania, a potem przepisywał tu. Popieram też koleżankę wyżej i radzę Ci WSZYSTKO czytać.
Również życzę powodzenia i weny oraz czekam na następne opowiadanie i mam nadzieję, że moje rady coś Ci pomogą mruga.



Edytowane przez ChandSharma dnia 20-12-2014 17:44
http://winx-nowa-przygoda.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój sezon 8
~bloomdragon5
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 21:46
klub winx sezon 8 odcinek 3
groźne tygrysy dobrze powiedziała bloom
co teraz zrobimy powiedziała layla
w tym czasie były tygrysy zaraz zaraz czy mi nikogo nie przypomina powiedziała steela
zaraz to valtor i darkar czarownicy tritanus i aceron powiedziała bloom
trix sa tak silne ze uzyły czarnej magi z britfatusa powiedziała flora
być może je unieszkodliwie moim ekosonarem
o co chodzi powiedziała stela dzwieki ktore nie usłyszy człowiek ale zwierzeta tak
flora tylko badz ostrozna mogła to usłyszeć inne zwierzeta
nie mamy wyboru powiedziała bloom eko sonar unieszkodliwył czary tygrysów jednadze były złe i latały winx nie mamy wyboru powiedziała bloom flora zielony blucz
bloom serce smojka musa muzyczny promień laylatornado myrfixu stella swietlny diament winx konfegencja konfergencja butterfrylix tygrysy znikły
nie dalelego jest wioska pixes chodzmy do nich one nam poradzą o winx powiedziała lochet witaj locket korra kochana CZEŚĆ
POWIEDZIAŁĄ MUSA PFF POWIEDZIAŁA LAYLA ALE SIE ZA TOBĄ ZTESKNIŁAM
FLORA CHARRA witaj kochana stella amore witaj kochana ty moja ksiezniczka miłoćtechna didzit czesć locket co wy tu robicie winx musimy im to powiedzieć co powiedziała locket trix zaatakowała alfea i to nie wszystko zamienili wszystkich w zombie ach to straszne powiedziałą locket lecz jest jedyna osoba ktora moze wam pomoc
ksiezniczka molly
a kim ona jest powiedziała stella mieszka gdzieś na elodorze o nie znowu sie zaczyna
powiedziała stella no coż powiedziałą bloom a gdzie to jest powiedziała stella niedalego ziemi hej fajnie by było wrocić do alfei prawda no powiedziała bloom złozymy im wizyte


Wracam xd
Edytowane przez bloomdragon5 dnia 21-12-2014 21:50
nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój sezon 8
~Alex
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-12-2014 22:10
Twoje opowiadanie zapowiada się ciekawie, ale jak widzę nie stosujesz się do uwag moderatorów i innych użytkowników. Powiem Ci to jeszcze raz, ale pogrubionym drukiem:
Zaczynając zdanie piszesz pierwszy wyraz DUŻĄ literą.
Jeśli chcesz zacząć dialog,to zacznij go pisać od myślnika (-).
Stawaj znaki interpunkcyjne (. , - ; ?).

Zanim opublikujesz tekst sprawdzaj go.

To by było na tyle. Życzę weny.

Zgubiłeś kilka spacji przed znakami interpunkcyjnymi ;). /Cat.




(c) Krejzi moja złota :serduszko::serduszko::serduszko:

Edytowane przez Cattie dnia 22-12-2014 09:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Mój sezon 8
~bloomdragon5
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-12-2014 10:41
klub winx sezon 8 odcinek 4
W poprzednim odcinku winx walczą z tygrysami i pokonuja je ekosonarem
winx udaja sie do pixes odkrwyją że tylko jedna osoba może im pomóc ksiezniczka moolly winx postanawiaja jechać do ziemskich rodzicow bloom po radę
odcinek 4 zwiadowcy trix szkoła alfea jest nasza a winx nie moga nic zrobic powiadziała icy
niech zyje trix powiedziałą fargonda
ruszaj sie.staruchu powiedziała stormy i idz znaleść winx i bedziemy ich mieli na widelcu
w tym czasie och gardenia super powiedziałą bloom
dzwiek dwonka kto to o winx powiedziałą wanessa co wy tu robicie dziewczyny powiedział tata bloom
trix odebrały nam szkołe i zamienili wszy stkich w zombie a teraz musimy znaleść ksiezniczke molly anty czarodziaka zlych czarow
jakze nam przykro powiedziałą wanessa
przykro to wielki smutek dla nas powiedziałą stella
a gdzie jest ta księzniczka molly powiedział tata bloom
gdzieś na ellodorze ale nie wiem gdzie powiedziałą flora z tego co wiem to ellodor to planeta pogody stad sie bierze pogoda w magicznym wymiarze wrocmy do ksiezniczki molly powiedzia techna
ale w jakim miejscu jest ta ksiezniczka molly
nie wiem powiedziałą bloom co my zrobimy powiedziała layla
sky powiedziałą bloom elykron wpołpracuje z ellodorem musi coś wiedzieć
ruszajcie i ziszczie trix raz na zawsze
ruszajmy do elaykronyu dalej powiedziałą bloom na elyklonie witaj sky mamy do ciebie sprawę czy znasz ksiezniczke mooly
tak powiedział sky mamy do ciebie sprawe powiedziałą stella
w tym czasie przyleciały zombie trix winx buterfrylix
uwajzajmy na nich to nasi przyjaciele tylko ze opetanę rzadzą trix powiedziała flora
okej powiedziała bloom wszyskie zombie dotkneły winx i winx straciły moce nawet bloom winx upadly na ziemie a zombie odleciały
o nie nasze moce powiedziałeteckna znowu powiedziała stella sluchajcie robi sie grozne sky zawieziesz na do ellodoru
ok powiedział sky
koniec
jutro odcinek 5 we wigilie nie pisze



naraze nie bede pisał ale po jutrzejszych urodzinach napisze


Wracam xd
Edytowane przez bloomdragon5 dnia 22-12-2014 13:47
nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.