Nowości
18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
Rebecca
sevi


Niedokończone/ zawieszone opowiadania
❧  Pamiętniczeq Winxówn  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorPamiętniczeq Winxówn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 19-04-2012 21:47
Z tego względu, że w artykułach się gubię, bo tam jest męczące HTML przenoszę pamiętniczqi na forum.
Rev., przepraszam za błędy, ale musisz mnie zrozumieć niegrzeczny


HeoszKaa!! Pamiętniczqu. Sootam? Jak tam? U mnie loooz blooz. Tak wg c'nie, chcę, a czy wysuchacie czy terznie poopowiastkować wam o majnym wczorajszym bistym dniu. Dzień jak so dzień. Ciepło, zimno, sucho, mokro, gorąco, zimno, parno, wilgotno, sucho, niebezpiecznie. Oh. to nie ta kategorieszyn. Czaisz pamietniczqu, cr17;nie? Leżałam w moim zacnie złotym łóżku a właściwie to spałam już w wymienionym w moim zacnie złotym łóżku kiedy naszła Stella swoim wilczym krokiem z zapytaniem czy pójdem z niom na zakupejszyn, szoping, ajnkaufen, provisions, 購物 do magixu.

No to ja jej nato haha. Czaisz pamietniczqu? NATO haha mellow no to ja jej nato, że chyba dzisiaj nie jadła. A ona w śmiechy hehy, gili gili, łihi hi hi.

A ja na to: Stella łotsgołeajn ? Ale oso ci chodzi? Łots happend too jo? Z czego he? mellow

Poczym w kolejności od pierwszego do najwyższego wyszła, wybiegła, wyleciała, wystrzeliła i mną zostawiła.

Zostałam zatrzęsiona emołszjami. Moje emołszje w stanie erupcji wyglądają jak wulkan w stanie erupcji. Moje emołszje są takie jak nakazywała Krupa. Twoje emołszje na FOTO muszom być widoczne dla każdego, dla niższych od ciebie terz. Targały równo. Z lewejna prawą, z prawej na środek, ze środka na lewą, z lewej na tylną, z tylnej naprawo.

Aż nareszcie, zanim wybuchnęłam zwymyślałm, że zjem coś.

Zarzuciłam grzywą na prawo i lewo i w stanie niepełnej świadomości wyszedłam ze smagicowanego pokoju.

I tak drogi pamiętniczqu szłam,szłem, wędrowałam i aj ken <- ten od Barbie, Barbie i Ken, Ken i Barbie, big love, love big i aj ken see Stellę poraz enty.

You looking for someone czy nie someone?

Chyba nie zajarzyła, bo poszła.No cóż, życie jak w Madrycie. Nie wszystkie umią talking tak zaawansowany język jakim jest jenzyk andżelski jak ja. Więc well, poszłam dalej rozmyślunkując nadmoim Charming Prince Skyr17;em i wtem stwierdziłam, że aj em hangry. Charming Prince od Zaranych czasów dawien i dawna kojarzył mi się z jedzeniem, z poczetstunkiem terz. Wienc, kiedy pipuul, ask me, kiedy jestem głodna. Opowiadam olłejs end forewer kiedy widzę Charming Prince Sky'a.

Wienc po krótkim, a właściwie długim jak Mont Ewerestu trybie jedzenia i rozmyślunkowania, zadecydowałam, rze pójdę z tą gupią Stellą na mały szoping. A była to moja najwierniejsza decyzionw moim całym szesnastoletnim życiu. Poszłam do jej pokoju, oznajmnąć jej tom wspaniale zacną nowinę

Ty Stella hehe, idzemy się poubierać jak diabeł się ubiera u prady? a ona mi nato:

http://w836.wrzuta.pl/audio/acvzjU3hqfk/lets_gol

No to Stelka, letc goł! huheuhe i klepnęłam ją w plecy. Luknęła na mnie jakbym jej cata zabiła i wyszła. A ja jak posłuszny piesek za nią.


Haaajjjjjj Pamietniczqqquuuu. Z tej stronki Blooma hehe no, ale to już chyba akurat się dowiedziałeś. Opisze ci, i tylko ci mój dzisiejszy dzionek. A wienc, wstalam to było jakos po dziesiontej. Ołpen swoje oczy i co ja mogłam takiego ujrzec zacnego? Otóż wienc, ujrzałam swój zacnie rozowy pokoik, room, Zimmer. No to tego zawrócilam swój tok, toczek, toczen myslenia do poprzedniego dnia. Zaprzypomnialam se, ze przecie bylam na urodzinach u Tekny. Wg tak zawiewało nudom, że wyglonda nato iż usnelam i ktos odpowadzil mnie do pokoju i ułożył zawzdy sniaca bloomke do spania. Ale pytanie bzzmii KTO TO MÓGŁ BYĆ?!!!!!?!?!? Dam piec dolcow, osiem euro, trzydzieści osiem groszy i koronę [hehe- nie, nie swoiom KORONE ,taka waluta w Trzechach] że to była stelka. No rejczelka, gdybym jej nie zaznala to bym ja kupila na wyprzedazy, w supermarkecie czy na allegro. No kumkam, zasnęłam se, łokej, obudze się, po so odprowadzala mnie do pokoju? NO POSO?!?!?! PO JAKIEGO GRZYBA?!?!?!? PO JAKĄ REJCZELKĘ?!?! JAJECZNICĘ?!?! Wyszlam ze siebe i z zacnego pokoju, lukam na salon, drugi salon, trzeci, piąty.. dziesiąty.. i dwudziesty, pacze a tam duch, święty duszek Kluski*.

-NO haj Klasio, jest Stelka? Znasz Stelkę? Wiesz która to Stelka?

-stelka? to ta z platynową, farbowaną glowa. Kochajaca zakupy, nieprzepuszczajaca zadnej okazji w tesco. I jest z brandonem?

-NOO. DOKŁADNIE!!

-Nie, nie znam.

- kwaśny

A po czym wszystkim se wyszedl, ale pacze widzę rudawor30;, nie, brunatno..niee.. platynowo blond glowe!

- Stelka platynowo tap madl ty mnie wczoraj wyprowadzilas? [zrobilam mozg Gadżeta]

-NIO. A CIO?

- a bo zgubiłam [cooo ja mogam zgubić? Myśl Bloomka. Myśl. Wiem że myslenie boli ale mysl, wymysl, wyobcuj, odpowiedz, zagnij jom] boo A NIC.

Wytrzeszczyla galki oczne i wyszla. Ja nic z tego anderstend. Wydedykowałam se w moim malym móżdżku, ze powinnam potalkowac z tekną. Wienc z tym zamiarem udalam się do tekny.

-hey tekna

- kwaśny

- HEY TEKNA [krzyknęlam prawie nieco glosniej]

- SO?

- WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO

- uro miałam wczorej mellow

- no wiem

- ale tak rbistrzyjskor1; singing i zaliczylas zgona, że ciem stelka wypierpaper z dzamprezy. Wiem, ze swienta ida, ale nie musiałas zdzierac szyii przy piosence last kristmas, heloł. Nie wszyscy som glusi mellow masz mi coś do powiedzenia? Przeproszenia?

-NIE, a CIO?

- pstro.

-AHAŚ

Poczym wyszlam. PALNELAM cegle i buraka. Zalaly mna wody gorance, jak gejzer płynący, jak źródło źródlane, jak jezioro stojonce. Strzelam w tarcze, ze wasnie w jej okach stalam sie posmieliskiem.
___
przypisy
* Kluska- znany jako Klaus z the vampire diaries.




Haaajjjjjj Pamietniczqqquuuu. Tekna sie do mnie nie odzywa. Wydaje mi sie, ze do przes te uro. Albo dlatego, ze zrobilam jej suprajsa i wyskoczyłam jak filip z konopii, jak bridżit jones w bieliźnie plejboya! Nie no, dżołkuję sobie. To wydaje mi się, że przez tego kristmasa. Że tesz musiał tą piosnkę napisać, tak by się nothing nie stało. Zaczęłam Far Craj* Uszły emołszje. Poszułam się lepiej. O kilo dwadzieścia kilometry lepiej. Do szasu. Sporzałam do nieba. [windom do nieba zawieź mnieeee] sporzałam na doł, sporzałam w lewo i oto co ujrzalam.

- hey

- Hey

- HEY TEKNA!!!! Chciałam pogadać z toba o [znow to samo, MYŚL BLOMKAAAA!] oooooo powodzi na świecie.

- ?

- TEEEEKNA! Relly.

Wywróciła gałki i poszła. Sporzalam za jej odchodzacy cien przy wschodzie słonic. A, że swienta juz tuz tuz to udalam się do kuchenki, gdzie była Florka, Muska, Stelka, Lalka i Roki.

- HEY ROKI!

- cze. język

- Zagramy w prawdę or fałsz?

- no ok język

- A czy B?

- ? język

- zaczęłam się śmiać histerycznym śmiechem- http://w180.wrzuta.pl/audio/8kjvEjUadPX/rodzinka_pl-smiech_kacpra_pobrano_z_ulub_pl_3

no tymże tutaj zagielam ja od polowy do pasa w środeczek, w sam srodek, w samo serducho hehe turlalam sie ze smiechu jak niemowlak raczkujacy, jak rosa polarna, jak paprotka pachnąca.

- Florka...

-nom?

-Florkaaa...

-nom co?

-Florkaaaaa...

- nom? Zaraz skończysz jak H. Mostawiak

- przestraszonyprzestraszonyprzestraszonyprzestraszony

-nom, do rzeczy Blooma

-no ekhm.. wienc mogę pomoc wam robic swiateczne pierny? ...pierniki, choinki, mikołaje, gwiazdki, serduszka, koniki, ciasta?

-nom.

-relly?? ??D?D? dziękidziękidziekie

-Nie.

- ale i tak wam pomogę :]

Czulam sie wycienczona, jakbym, jakbym no nie wiem co, ale wykonczona. Pamietniczqqquuuuu pokazę ci siebie, moja focie z piekielka pierniczkow



jakzes slusznie mi powiedzial powyzsze pierniczki sa z tylu ktore ja robilam, ladne c'nie? przewraca oczami

aa i Roki Balboa** zrobila mi tą focię z zaskoczenia i dlatego zrobiłam o taką minę :znudzony:

po prostu nie lubię kiedy tłum paparazci robią mi zdjęcia w prywatnym domu moim, nawet kiedy robi to Roki.
____

*Far Craj- Far Cry- gra na kompa.
**Roki Balboa- Rocky Balboa- na podstawie filmu, pięściarz.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
~Musa
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-04-2012 12:01
Hmmm... Szczerze i bez obrazy mówiąc, twoje opowiadanko było trochę... dziwne. Ale nawet mi się podobało i było śmieszne uśmiech Przyznam, że trochę się pogubiłam czytając twoje opowiadanie. Jedynym minusem był ten język potoczny i angielskie wyrazy, które były użyte w nadmiarze. A teraz muszę cię ochrzanić- jak mogłaś nazwać Klausa z TVD Kluską???? Dziękuj Bogu, że mieszkasz kilkaset kilometrów dalej ode mnie, bo bym ci odcięła wszystko od szyi w górę.
Kiedy dodasz kolejną część "Pamiętniczqa Winxówn?"




(c) LadyMusa
Edytowane przez Musa dnia 20-04-2012 12:17
34890294 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-05-2012 17:08
Wiem, że dziwne albo specyficzne. Chodziło o to, że czasami muszę dać upust swoim emocjom, a dzięki pamiętniczqom to się doskonale udaje. Chciałam wam też pokazać mój język potoczny, którym czasem się posługuję.

A Klausa bardzo kocham serce

Elo elo czy dwa osiem pięć zero! Bosze pamiętniczqqu, nie widzieliśmy się my dawno. Pomyśleć, że prawie.. no ile.. dobra nie wiem. mniejsza. waszne, ze dawno serce no ale na pewno jesteś bardzo, bardzobardzo ciekawski so tam u mnie słychciać. W sumie to nic incztresting. Siedzę sobie w tej chwili w bamboszkach i rozmawiam z tobą pamiętniczqqq. Dobra! dobra! monologuje sobie z tobą, przecie Ty mnie nie odpowiadasz zdezorientowany Poszułam się jak konradzik na mont blanc, jak werter piszący listy u Getego. No ale okcia, ty mnie i tak nie wysłuchujesz. Opowiem tobie co mnie się dzisiaj wydarzyło. Wienc, szłam sobie ulicami i alejami Ciechocinka... oops!, miałam nie mówić, ale okcia powiem. Wiesz c'nie że w Ciechocinajku stoi psychol, nie? Znaczy zakładzik. nie nie nie, nie stolarski. Zakładzik psychiatryczny. Trafiają tam różne osoby. No i jedną z nich jest Skey. Florka i Musio. Florka jak to Florka, wiadomo ptaszki, niebo, ćwir ćwir, srututu i gołąbek siedzi na dachu i wypatruje wcześniej wspomnianego goląbka.
- Hey Florka!
- dziefczyno jedyna, dziefczyno wyśniona wymarzona wybaśniona :zakochany3:
- Co ty tam zobaczyłaś?
- ptaszka serce
- pokaż mellow
- nazwałam ją Kulawa Mary serce
- dlaczego Kulawa Mary? ;oooo
- a bo nie widzi na jedno oko serce
- AHAŚ.

Florka mną zagieła mellow dlategoż tesz kończę już me wywody.
- A! pamietniczquuu zrobiono mi focię.
http://img831.imageshack.us/img831/8757/ciechocinekpycholwinxbv.png

______________________________________________
Krótko, bo miałam blokadę. Wydaje mi się, że teraz pojadę z dłuższymi.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 04-05-2012 17:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-05-2012 18:10
Irytuje mnie język potoczny, angielskie słówka szalejące w nadmiarze, skacząca interpunkcja, ortografia i cała reszta, bywa chaotycznie, ale... całkiem podoba mi się Pamiętniczeq Winxówn.
Nie jest to dzieło wzruszające czy mądro-zabawne, ale wywołuje jakiś nieco chory uśmieszek na mej twarzy. Może to i wina tego, iż fakt faktem, jestem chora, ale i tak muszę Ci pogratulować. Dobra robota, Czarodziejko_Floro.

Leżałam w moim zacnie złotym łóżku a właściwie to spałam już w wymienionym w moim zacnie złotym łóżku kiedy naszła Stella swoim wilczym krokiem z zapytaniem czy pójdem z niom na zakupejszyn, szoping, ajnkaufen, provisions, 購物 do magixu.


Zostałam zatrzęsiona emołszjami. Moje emołszje w stanie erupcji wyglądają jak wulkan w stanie erupcji. Moje emołszje są takie jak nakazywała Krupa. Twoje emołszje na FOTO muszom być widoczne dla każdego, dla niższych od ciebie terz. Targały równo. Z lewejna prawą, z prawej na środek, ze środka na lewą, z lewej na tylną, z tylnej naprawo.


A fotografie są boskie, naprawdę. serce




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3

Edytowane przez Reverienne dnia 04-05-2012 18:10
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 04-05-2012 22:52
Łahahaha. Kulawa Mary. niegrzeczny
Czy ja dobrze widzę, czy Sky ma przepaskę na oku? Why on ją ma?


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
~Atelie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-05-2012 09:37
Kurka wodna tutaj można boki zrywać , śmiechowo jak czaa.Zgadzam się z wypowiedzią Jaqueline :p Ale dodam że świetna jest przeróbka grafci z Bloom ta u góry. No boki zrywać . Pisz pisz bo pamietniczek odlotowy ^^



Pasja to miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość ~



zestaw by ChandSharma
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 06-05-2012 10:04
Reverienne napisał/a:
Irytuje mnie język potoczny, angielskie słówka szalejące w nadmiarze, skacząca interpunkcja, ortografia i cała reszta, bywa chaotycznie, ale...

Wiem, że dla takiej osoby jakiej jesteś Ty, te wszystkie błędy, interpunkcja czy język potoczny jest irytujący.
Ale chcę żebyś wiedziała, że ja normalnie zawsze i wszędzie przestrzegam zasad ortografii i interpunkcji.


Jaqueline napisał/a:
Czy ja dobrze widzę, czy Sky ma przepaskę na oku? Why on ją ma?

Dobrze widzisz, ma jeszcze nogę z drewna niegrzeczny
Captain Sky wyrusza na morze.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-05-2012 13:21
czarodziejka_flora napisał/a:
Wiem, że dla takiej osoby jakiej jesteś Ty, te wszystkie błędy, interpunkcja czy język potoczny jest irytujący.
Ale chcę żebyś wiedziała, że ja normalnie zawsze i wszędzie przestrzegam zasad ortografii i interpunkcji.

Irytuje mnie i tu masz rację, jednak Twoje opowiadanie jest na swój sposób zabawne i tylko dlatego przymknęłam na całą resztę oko. Fakt, że zawsze, ale to zawsze świecisz przykładem jeśli chodzi o stosowanie wszelakich zasad języka polskiego jest mi znany. Widzę przecież Twoje posty. ^^

Powtarzam - obrazki są idealnie dopasowane do opowiadania. Bloom z pierniczkami (znaczy: babeczkami) była przecudownie komiczna. Ach i Charming Prince Sky w ośrodku psychiatrycznym - zawsze wiedziałam, że on tam trafi!




Dziękuję MrDark za cudowny zestaw! <3
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 06-05-2012 13:40
czarodziejka_flora napisał/a:
Dobrze widzisz, ma jeszcze nogę z drewna niegrzeczny
Captain Sky wyrusza na morze.


Aargh! A czy spotka Capitana Sparrowa i jego Czarną Perłę? To ja chcę być jego papugą!


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}

Edytowane przez ChandSharma dnia 06-05-2012 13:41
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 01-06-2012 22:48

http://makrin.wrzuta.pl/audio/3cDhDFUQkIh/gossip_girl_opening

- Mieszkańcy Uppear Isc Sajt. Z tej stronki wasza plotkara- Florka gerl. Ploteczki są jak babeczki, a ja jak kuchareczka, właśnie w dzień dziecka, ale jutro niech wszystko wróci do normy, bo dosyć mam tej monotonny. Przyjaźnie, miłoście mało to jest ważne, skandale, brudy to się najlepiej sprzedaje. Elita elitą elitę pogania, a plebs się za nimi nadal ugania,

Rymy nie przychodzą same, bo czeba być madame.

____
No kochani, dałam upust swojej twórczej strony. Wszystkiego naj z okazji Dnia Dziecka mruga


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-06-2012 23:07
Nie no, Florcia, ja po prostu kocham cię za te opowiadania, a raczej pamiętniki, pełne oryginalności, pomysłowości i czegoś tam pewnie jeszcze. U ciebie to nawet nie patrzę na interpunkcję - wiadomo, że się przestrzega. Co do języka - czasami trudno cokolwiek odczytać, ale jest ok mellow
A te zdjęcia, czy muzyka... Nic tylko kochać cię za to serce


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
~Velivea
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-09-2012 16:13
Tak mi zajechało Emo Martynką, że szok. Muszę to dawkować ostrożnie, bo to odmóżdżacz niezły jest :D.


Prywatne Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 19-09-2012 16:22
Cześć PamiętniczQ daj DziobQ, Co tam u ciebie słychać co. Bo u mnie staro nie HEHE nie że staro, że mam starą duszę i ciało, ale że staro nie, że nic nowego się nie przydarzyło nie, czaisz baze. Ale na pewno rozmyślunkowałeś co u mnie słychować. Więc zostałam MAMOM! tak ja i mamom, czaisz, wiem, że to nieprawdopodobne, ale jakoś tak wyszło, bo skaya chciała. Ale zawróćmy do mojego toku, toczka, toczenia (dr House jestem z panem!) myślenia z przed dni dwóch.
Idę sobie, ładnie piękne, szugar myjka i różaniec, patrzę za mną. a stoi se takie dziecko (no niezbyt ładne, ja tylko byłam ładna, ah mama numer dwa i tata numer dwa, chociaż nie, mama numer jeden i tata numer jeden przecieżka też mnie widzieli w pieluchach, więc cała czwórka mojej rodziny (SO-RRY) piątka przecież, bo jeszcze Dyfni sądziła, że jestem ładna.
pamiętam jak mama numer 1 pomyliła mnie z nogami mellow no cóż, wszystkim się zdarza)
znowu pobiegałam marotonem, więc widzę te dziecko, podchodzę bliżej, jeszcze bliżej i trochę znowu bliżej przyglądam się, moje oczy go pochłaniają, widzę duszę, emocje, uśmieszki, kary, błędy, sny, marzenia. mówię do niego
- e ty dziecko
- placze
- zgubiłeś się?
- tak.. placze
- to spadaj.
HAHAHAHA tego się nie spodziewało. ale nadal stało tam na dole, takie bezbronne, małe, płaczące i brzydko pachnące (BTW. OGLĄDAŁAM PACHNIDŁO nie, ostatnio i dziwny ten film) i trzymało mnie za spódnicę
- placze
- wow
poczułam instykt macierzynski (a dziwne, bo mówią ze tylko zwierzeta taki mają, a ja taki mam. CZYŻBYM BYŁA ZWIERZĘCIEM?)
więc pozostawiłam tego dzieciaka i razem ze Skają przygarnęliśmy pieska.

_____
DDD:
Przepraszam za ewentualne odmóżdżenie xd


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
~Paula
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-09-2012 16:31
Pieesek. Mama Blooma, to nie to, oj nie, dobrze, że to tylko piesek xd Chociaż w sumie tutaj wygląda jak mamuśka z doświadczeniem xD Zdjęcie małej Bloom mnie urzekło.
Jestem wieczną fanką twojego opka niegrzeczny


I'M BACK
Yuki Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
~Cookie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-09-2012 21:02

Ależ ślicznaaniegrzeczny.. A te oko to od czego czerwone ?



(c) Flamla
Stary, dobry winx.
. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
~Athena
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-09-2012 15:48
Po przeczytaniu tego mój mózg przestawił się na wolniejsze obroty. Normalnie Twoje opowiadanie kładzie mnie na łopatki. Mało nie spadłam z krzesła. Poprawia humor, ale nie zawsze wiem, co czytam. Bloomka tutaj zrobiłaby trzy błędy w słowie mak. Masz pomysły, Kulawa Mary wymiata.



Cudo wykonane przez Chand. Powrót do zestawu...


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
44186825 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 21-09-2012 16:13
Cookie napisał/a:

Ależ ślicznaaniegrzeczny.. A te oko to od czego czerwone ?

Mama nr 1 zamiast trafić ołówkiem w kartkę to trafiła w oko. Oto filozofia czerwonego oka xd

Atena napisał/a:
Po przeczytaniu tego mój mózg przestawił się na wolniejsze obroty. Normalnie Twoje opowiadanie kładzie mnie na łopatki. Mało nie spadłam z krzesła. Poprawia humor, ale nie zawsze wiem, co czytam. Bloomka tutaj zrobiłaby trzy błędy w słowie mak. Masz pomysły, Kulawa Mary wymiata.

hm przepraszam, dziękuję i się polecam na przyszłość xd


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
użytkownik usunięty
Dodane dnia 21-09-2012 16:51
Jak można mieć tak chory umysł? Floorka, kongratulejszyns ^_^ Urzekłaś mnie tym swoim "językiem" :D Czekam na więcej, a jak. Tylko teraz po przeczytaniu tego twoje tekstu mam problemy z ortografią *o*


AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 21-09-2012 16:54
Roxiella napisał/a:
Jak można mieć tak chory umysł?

Chory umysł? mellow Dzięki mellow


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Pamiętniczeq Winxówn
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 22-09-2012 14:15
Jeso... jak to przeczytałam, to przez kilka minut zarykiwałam się ze śmiechu... :haha:
Florka, wymiatasz.
poczułam instykt macierzynski (a dziwne, bo mówią ze tylko zwierzeta taki mają, a ja taki mam. CZYŻBYM BYŁA ZWIERZĘCIEM?)
więc pozostawiłam tego dzieciaka i razem ze Skają przygarnęliśmy pieska.

Na to wygląda, skoro zamiast pomóc dzieciakowi, to wzięła pieska. mellow xD


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.