Nowości
14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,062
 Najnowszy Użytkownik: ~lovciamoszecha

Twórczość
Grafika
❧  Uczę się graficzyć XD  ☙

Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-09-2014 17:21
http://i61.tinypic.com/2zex89k.png
"Flora kochać kwiaty?" No cóż, następnym razem bardziej się postaram.



Takie tam badziewie wycyganione z PhotoScape'a:





credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez Victoria dnia 16-03-2015 10:37
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-03-2015 07:02
Więc... Napis poprawiony wygląda lepiej i nawet nieźle się prezentuje. Tylko ten efekt sprawia, że Flora staje się niewidoczna, a przecież ona jest w tym obrazku najważniejsza. W Roxy i Daphne posypała się jakość, ale nic nie szkodzi. Nie zapisuj plików, w formacie .jpg bo, wtedy na pewno z jakością będzie kiepsko. Bardzo się cieszę, że potrafisz zrobić jakiekolwiek ruchy w PhotoShopie. Weny!


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-03-2015 12:13
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-07-2015 19:06
Dzięki, Ashley. Teraz jest w ogóle lepiej... Mam prawidłowe rozmiary obrazków (zaraz wrzucę) i ogólnie wiem dużo różnych rzeczy. Nadal jednak mam problem z texturami. Nie potrafię ich dodawać, dlatego proszę o pomoc.


Wariacje z koniem:









Drugie to niewypał. Textur robić nie potrafię, a sądzę, że brushe nie były potrzebne. Napis nie jest najlepszy, ale robiłam to na szybko i potrzebne mi było coś krótkiego.



I w kolorach:











Koszmar nad koszmarami, by Gimp w małym duecie z Szopem:








Bosh, co to jest?!



NIE WIEM, CO SIĘ Z TYM STAŁO! Tinypic coś sfiksował, miały rozmiary właściwe.

Dobra, usunęłam 1.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 08-07-2015 20:05
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-07-2015 11:07
W pierwszych pracach niestety jakość padła. Napis też nie jest najlepszy. Kolor ok, biel do wszystkiego pasuje, ale czcionka już nie. Jeśli chcesz, mogę ci podesłać kilka nazw na PW. Sama wiem, jak trudno czasem jakąś fajną znaleźć. Koloryzacja jest w miarę dobra. Wersje w kolorach jakoś do mnie nie trafiły.
Prace z Florą Butterflix są trochę lepsze, szczególnie ta pierwsza, bo w drugiej te czarne brushe nie pasują.
Radziłabym ci używać GIMP'a, bo chyba jest łatwiejszy. Sama z niego korzystam i jestem z niego zadowolona. Tekstury otwiera się tam, jako warstwy, a z tego, co się orientuje, w Photoshopie trzeba je wklejać, więc GIMP jest raczej wygodniejszy.
Mam nadzieję, że nie uraziła cię moja krytyka, bo nie miałam tego na celu. Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-07-2015 14:43
Dzięki Mer! Twoja krytyka mnie nie uraziła,wręcz przeciwnie. Dzięki za radę przy teksturach.Używam Gimpa, łatwo poznać po efekcie Supernova w pierwszej Florze Butterfyix.
Coś brzydkiego z kółkiem które nie wiem skąd się wzięło:






Różowy napis chciałam zmienić,ale się nie dało...wgl to jakaś katastrofa...




A, i poproszę te czcionki. .



Do pupy z tym Gimpem...wariuje i badziewia wychodzą...Tecna nierówna jakaś, w ogóle słabe to...
No dobra, oto Tecna:







Nie zwracajcie uwagi na rozmiary, testowałam, są właściwe.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez klaria400 dnia 09-07-2015 20:37
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-07-2015 15:00
Hm, hm, hm.
Staraj się zwracać uwagę, w jakim formacie zapisujesz obrazek. *jpg traci jakość, natomiast polecam Ci *png, gdyż on nie ma ubytków na jakości. Staraj się też nie rozszerzać pracy, gdy kadrujesz avatar. Robią się piksele, przez co nieestetycznie to wygląda. Gimp to naprawdę łatwy problem, trzeba tylko się przyzwyczaić i odnaleźć. W pracy z Bloom kolory są zwykłe, a w Tecnie są zbyt przedobrzone xd. Na początek polecam Ci gotowe koloryzacje, które pobierzesz z Deviantart. Co do napisów... Staraj się nie dawać aż tak długiego tekstu, bo Ci się to zwyczajnie nie mieści. Pozdrawiam i życzę weny! A, i najlepsza praca to ta z Bloomą.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-07-2015 19:31
Dzięki, Reb. Zapisuję w formacie PNG jakby co. Dzięki za rady szeroki uśmiech. Z rozszerzaniem i DeviantART'em nie załapałam, o co chodzi xd. Masz rację, przedobrzyłam... I jeszcze dzięki za rozwiązanie zagadki z tekstem, bo nie wiedziałam, gdzie pies pogrzebany XD.



Taka pracka z tą Florką Butterflyix:





Mam nadzieję, że jest lepsze niż te poprzednie xd. Rozmiary są jak zwykle dobre, to złudzenie forum...Może te światełka lepsze byłyby żółte, ale chciałam coś niestandardowego. Dużo się napracowałam, dlatego liczę na niewielką krytykę XD ale przyjmę ją szeroki uśmiech .



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez klaria400 dnia 10-07-2015 19:34
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-07-2015 19:49
Jest zdecydowanie lepiej, o wiele lepiej, klaria. Tak, tak, po kliknięciu są większe rozmiary, nie przeszkadza mi to :3. Zastosowałaś całkiem ciekawą koloryzację. Jest zbyt różowa, ale interesująca. Napis "It's magic you..." ma dobry kolor, jednak dałabym tu biały blask, by się wyróżniał, natomiast napis "Magic..." wyrzucić, bo za dużo już tego :3. Kadr fajny, musisz tylko popracować nad wtapianiem kadru. Może teraz zrób coś w rozmiarach sygnatury? 350x180 lub 400x200? Bo Twoja praca jest za duża na sygnaturę. Weny!


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2015 11:13
Ostatnia praca w porównaniu z poprzednimi jest o wiele lepsza! Jakość już nie pada, kolorystyka całkiem fajna, ale napis nie przypadł mi do gustu. Może inna czcionka? No i któryś z nich mogłabyś usunąć, bo jest ich za dużo. Bardzo dobrze, że jakość jest już lepsza, bo to naprawdę psuje efekt. Zgodzę się z reb, że mogłabyś zrobić coś w innych rozmiarach. Dzisiaj to chyba tyle ode mnie. Weny ^^.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2015 15:31
Słuchajcie, to jest sygnatura, tylko że nastawiona na maxa, bo 410 px szerokości, ale według przewodnika po WB to jest np. podpisem. W Szopie to wyglądały te rozmiary ideolo, mogę wrzucić screena. Aha, a wysokości to 254 px.



Tecna Sirenix 3D, 2 wersje:









Nie dawałam tekstury, bo do Winx 3D to nie pasuje. Czcionka taka " se " że tak powiem bezceromonialnie...Miałam jakieś pobrać, ale coś się psuło. Biłam się z myślami w sprawie brushe...Wydawało mi się, że zamazują, ale inaczej byłoby strasznie pustawo... W końcu dałam. Drugie miało być bardziej brązowe niż różowe, ale nie wyszło. Format to PNG, rozmiar sygnatur 400x225 px. Jakość avów jest trochę słaba, bo jakość odcinka była taka. Źródło: YouTube.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez klaria400 dnia 11-07-2015 15:32
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-07-2015 15:48
Jedna z lepszych twoich prac te brushe (?) pasują, koloryzacje całkiem, całkiem, a napis też nie jest najgorszy, nawet mi się podoba. Kadry najlepiej brać z galerii WB, bo tam zazwyczaj są dobrej jakości. Tylko za duże, z tego co piszesz, bo najlepsza wysokość sygnatury to 180 (a ja i tak robię 200... gwizdze ). Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]

Edytowane przez Meredith dnia 11-07-2015 15:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-07-2015 19:36
Południowe dzieło:







Zrobiłam drugiego, większego ava:





Faza na Bloomę?






Zrobiłam drugą wersję:







Musa Musa Musa! Takie napchane strasznie, sory... I skóra się troszkę zaróżowiła, ale to mam nadzieję nie problem.





Aha, zapomniałam o tej brzydkiej nibysydze:






Co takie wąskie z tą Musą? No nie...



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
Edytowane przez klaria400 dnia 12-07-2015 19:38
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-07-2015 13:34
Jak obiecałam - komentuję.
Pierwsza praca jest całkiem ok, trochę za niebieska koloryzacja, ale nie jest źle. Tylko kolor napisu mi nie pasuje.
Druga praca - zbyt czerwona. Niebieski napis niezbyt się komponuje, już czarny jest lepszy.
Musa - chyba najlepsza z tej dostawy. Tylko ta czerwona obwódka wchodzi na wycięty png's.
Bloom - też całkiem niezła, ładna koloryzacja. Napis też całkiem ok.
Robisz postępy, wystarczy porównać te prace z pracami z tamtej strony! Weny!


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-07-2015 12:45
Patrzę na 1 stronę twojej grafiki i porównuję ją z drugąi jest zdecydowanie lepiej! Tak trzymaj. Ocenię ostatnie prace:
Bloom i Serina - za dużo tego błysku i prawie nie widać Seriny! Reszta jest spoko.
Bloomix 1 - Za dużo czerwieni, a kolor napisu nie pasuje do tego wszystkiego.
Bloomix 2 - Tu tak samo jak wyżej, ale kolor napisu jest inny i za to brawa dla ciebie, bo czerń tego napisu idealnie komponuje się z tą czerwienią więc nie jest tak źle!
Musa Butterflyix - Ta praca jest najlepsza z tych wszystkich! Racja, jest trochę zbyt dużo tego, ale co najgorsze to ta głowa wyrastająca z czegoś czerwonego. To nie było potrzebne! Czcionka i kolor napisu są super, ale mogłaś przesunąć ten napis trochę bardziej w prawo. Mogłaś tam napisać Power of music, a nie Music of nature. Myślę, że lepiej by pasowało i było lepsze.
Boom sygnatura - Przyczepiam się napisu! Nie dość, że zmieniony kolor to jest napisane Kwiat smoczy płomień! Co to miało znaczyć? Co do reszty to mogłaś pokazać głowę Bloom i trochę jakoś usunąć tej czerwieni.

Ogólnie to nie źle, ale musisz ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć! Weny w kolejnych pracach życzę! szeroki uśmiech



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2015 09:38
A, napisałaś oki. Miałaś nie patrzeć na 1 stronę, bo tamto nie jest grafą. Ona zaczyna się od sygn z koniem. Co do Musy, to miałam zrobić kwadrat lub kółko, ale nie wiem co mi się stało. Napis Power of music często się powtarza. Bloom Harmonix... Brushe było mniej, ale kopiowałam do innej pracy coś tam i się więcej zrobiło. Bloomix to masz rację, za dużo czerwieni, żałuję że od razu nie zrobiłam czarnego napisu. Bloom w tranformacji to... Cóż, chciałam zrobić efekt pary, napis chciałam w jednym kolorze, ale nie mogłam, bo się zlewało i było jeszcze gorzej. To miało być: Kwiat Smoczego Płomienia, ale pomyliłam się i w sumie lepiej brzmiało. Dzięki za krytykę, nic nie mg wrzucić bo dopiero pojutrze będę kompa miała.



A jednak coś mam:



Dodam napis. Brushe wokół Florki niepotrzebne, ale i tak sukces, bo pierwsze w miarę normalne w Gimpie.



Aha, credit WB, coś tam zostało.



Miało byç kolorowo, bo takie letnie...napis chcę dodać turkusowy, czcionka Flower Power.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2015 10:30
No nawet ładna ta sygnatura! Ale czcionkę Flower Power? A nie napis? Jakby przetłumaczyć to na język polski to brzmi to Kwiat Moc. Trochę dziwne, ale teraz coś innego. Flora mi się podoba i nawet ta szara, ale ta ruda to trochę mi tutaj nie pasuje. Nie wiem co to jest to żółte, ale widzę też, że głowa flory wystaje z poza sygnatury. Czy tak miało być? Wenki życzę!



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2015 13:28
Misiaku, napis ma być np. Last Summer, a czcionka nazywa się Flower Power i jest bardzo fajna, wyszukaj w Googlu.



Nie, nie miało, ale nienawidzę też uciętych. To żółte to brushe, coś jak magiczne światełka czy pyłek. Wykorzystałam jako ramkę do tej rudej.... Właś, nie miałam pomysłu na ten owal.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Mishaki
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-07-2015 13:30
W Googlu jest dużo podróbek i innych podobnych czcionek i nie wiem, którą dokładnie chcesz użyć. Uuuu Last Summer czyli Poprzednie Lato. Jak coś to jest też fajne This Summer. A kiedy to tu dasz, bo czekam?



Zestaw z Royem (c) Meredith (Dzięx <3)

#lubięRoxy#lubięDaphe#lubięRoya#nielubięNexa#xD

| MOJA GRAFIKA | MOJE OPOWIADANIE (WINXPOTTER) |
736373515141616266252628 http://miraculous.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~klaria400
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-07-2015 22:13
Bosh... Przy instalowaniu czcionek Gimpa nie włączyłam i nie mam, Szop się jak na złość zawiesił.... Dałam tylko jakieś jeszcze brushe i kropnęłam ava:





Wersja dla wielbicieli wściekłych kolorów, różu i rudej Florki xd.





Te napisy dodam, kiedyś.



credit dla Lunaris
#TeamFlora
~La vita è un letto di rose , che sporgono di fra le punte.~

" Dobre czyny są jak gwiazdy, które rozjaśniają ciemne niebo"
No. Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Uczę się graficzyć XD
~Mayumi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-07-2015 22:35
Twój post w moim temacie potraktowałam jako prośbę, a każdy kto mnie zna wie, że "lubię" spełniać prośby. Na wstępie powiem jednak, że niezbyt znam się na grafice, więc opinia może wydawać się lekko mówiąc... dziwna.
Na początek masz dużego plusa za Rendera, który zdaje się idealnie pasować do całej sygnatury. Ogólnie jeśli chodzi o koloryzacje - nie jest źle, powiedziałabym wręcz, że ma swój urok. Brushe (nie orientuje się za bardzo o co w tym chodzi) również dobrane jest z umiarem. Za to kolor czcionki wydaje mi się nie pasować. Postawiłabym na purpurowy, bądź ewentualnie szary. Mimo to ciągle nie rozumiem, dlaczego moja najnowsza dostawa była według ciebie były ładniejsza od twoich prac. Uważam, że masz talent tylko nie potrafisz go do końca rozwinąć. Nie to co ja u której żadnych postępów nie widać. No nic, życzę wenycałus!


50249832 mayumi.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.