Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
Ritsukox

WinxBlogger- portal internetowy
Sprawy administracyjne
❧  Załoga  ☙

Strona 16 z 17 << < 13 14 15 16 17 >
AutorRE: Załoga
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 19:29
Modzi mogą już oceniać kandydatów, tak więc zapraszam do lektury mojego nudnego biadolenia.
Star - to na pewno nie jest Twój czas. Popełniasz jeszcze często sporo widocznych błędów, np. "tak wiem" (te słowa powinny być rozdzielone przecinkiem). A długich postów w Twoim wykonaniu nie widziałam, nie wiem, może jestem ślepa, może szukam w umyśle za słabo, ale naprawdę sobie nie przypominam. Trochę długa droga jeszcze przed Tobą, ale życzę powodzenia.
Catty - większych zastrzeżeń nie mam, nie rzuciły mi się w oczy jakieś specjalne błędy, na WB widzę Cię dość często, jednak, hm, chciałabym zobaczyć w Twoim wykonaniu jakąś naprawdę długą wypowiedź, po krótkich pozostawiasz pewien niedosyt, a masz potencjał. Ja tam jestem na tak, wyrobisz się :D.
Mayumi - widać, że się starasz, jednak nie, nie, nie sądzę, byś na chwilę obecną nadawała się na tę posadę. Bardzo uraził mnie ten błąd - "[ja] chce". Nie wybaczę xD. Spróbuj następnym razem ;) (chociaż w sumie do mnie werdykt nie należy, no ale no xD).
Adelia - czasami stawiasz przecinek w miejscu z kosmosu, a tam, gdzie powinien być go nie ma. Nad tym trochę popracuj i będzie dobrze, większych uwag nie mam.
Victoria - niby błędów większych nie ma, ale jakoś mam drobne wątpliwości, cóż, sama nie wiem, wszystko w rękach Dżoany.
Rebecca - tak jak pisałam na SB - Twoja kandydatura jest chyba pomyłką. Po pierwsze - wiele razy były "pogawędki" na SB na temat Twojej strony i kopiowania WB, więc nie wiem czego tu teraz szukasz. Po drugie - oceniając Cię bez tej całej wiedzy - sporo Ci jeszcze brakuje. Nie, Reb, nie.
SweetApple - haha, mówisz, że błędy Cię irytują, a sama je popełniasz. SA, naprawdę uważam, że nie nadajesz się na moderatora - krótka piłka, nie będę owijać w bawełnę.
Honey - ...nie wiem co napisać, szczerze. Jako moda Cię nie widzę, ale pracuj, w przyszłości kto wie.
Suzanne - aaa, kiedyś wydawało mi się, że popełniałaś mniej błędów :<. Teraz jakoś tak dużo braków przecinków, a szkoda, bo posty długie, wszystko okej, tylko dość dużo tych braków.
Hitomi - naprawdę chciałabym napisać Ci po tych naborach "GRATULACJE, AJN <333" na wiadomość, że wracasz na to stanowisko. Jednak czy tak będzie? Nie mam pojęcia, ale serio bym chciała, żeby tak się stało.
EmilyWinxClub - za dużo błędów, spróbuj ponownie kiedyś tam, jak podciągniesz się z interpunkcji ;).

Oczywiście to tylko moja opinia - wszystko w rękach Dżo.
Generalnie większość odpowiedzi leciała po schematach - "chcę zostać moderatorem, żeby pomagać na forum..." itd. Ogólnie nie powaliło mnie żadne zgłoszenie, jednak cieszę się, że tyle osób chce nam pomóc :3. Powodzenia!


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 20:01
To ja również ocenię. Przynajmniej się postaram, ponieważ nie mam okularów i buzię widzę w tym tęczu...
Star - popełniasz dużo błędów. Piszesz krótkie wypowiedzi. Jestem na nie, to nie Twój czas.
Catty - Piszesz poprawne posty, czasem znajdę jakiś mały błąd, ale chyba każdemu się zdarzyło czasem popełnić mały błędzik. Pasujesz mi na moderatora. Nie przypominam sobie żadnych afer z Twojej strony.
Mayumi - Widzę w Tobie potencjał, jednak jestem na nie, ponieważ popełniasz również dużo błędów.
Adelia - właśnie, przecinki w absurdalnym miejscu. Nie mam zdania co do Ciebie, ponieważ masz jedną piętę Achillesa i często poprawne wypowiedzi.
EmilyWinxClub - masz bardzo długie i rozwinięte wypowiedzi, za co plus, jednak posiadają błędy. Niekoniecznie widzę Ciebie jako moderatorkę.
Suzanne - po dokładnym przejrzeniu Twojego zgłoszenia znalazłam kilka błędów. Często poprawiam Twoje wypowiedzi, które mają błędy, ale jest ich mało. Mam mieszane uczucia, tak samo, jak u Adelii.
SweetApple - nie, nie, nie. Posiadasz dwa ostrzeżenia, popełniasz mnóstwo błędów, wczoraj wybuchła niezła afera z Twojej strony. Musisz się poprawić, jeśli chcesz kiedyś być moderatorką.
Rebecca - tu całkowicie zgadzam się z Lillą.
Victoria - pasujesz mi na moderatorkę. Popełniasz mało błędów, masz dobre wypowiedzi. Jednak na minus idzie to, że jesteś adminką na Winx-Magic, które kopiuje nieco WB.
Hitomi - masz już staż moderatorski. Poprawne wypowiedzi, których nie miałam okazji jeszcze poprawić. Jestem na tak!

To chyba wszystko. Jeśli kogoś uraziłam moim zdaniem, to bardzo przepraszam. Ostateczny wybór i tak należy do Dżoany.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 27-09-2014 16:51
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
^ChandSharma
Administrator

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 20:24
Wrzucam tutaj także i moją opinię. Mam nadzieję również, że dokładnie każde z Was przemyślało swoją decyzję i nie wyjdzie tak, że po miesiącu lub dwóch będziemy musieli się pożegnać. Praca Moderatora to nie jest zabawa czy "fejm", tylko obowiązek. Pamiętajcie o tym.

Star - Zgadzam się tutaj z Lil - to jeszcze nie ten czas. Jesteś za mało aktywna (zresztą wydaje mi się, że częściej udzielasz się w Grach i zabawach niż w innych tematach) jak dla mnie, ale jak już widzę Twoje posty, to są niezbyt dobre. Zresztą, sama napisałaś, że jestes na WB od trzech miesięcy - moim zdaniem, musisz się jeszcze trochę oswoić z portalem i udzielać się w innych działach.
Catty - Nie mam zastrzeżeń, widziałam Cię też kiedyś w akcji na WitchForever, wiem co potrafisz, jednak, widząc, że jesteś na WitchForever i Winx-Magic, pozostaje pytanie: czy "praca" na kilku stronach na raz nie będzie za ciężka dla Ciebie? To raczej wybór należy do Ciebie, ale ja na Twoim miejscu jeszcze byn się zastanowiła, bo lepiej, żeby nie wyszło tak, iż nagle odpuścisz po miesiącu.
Mayumi - Nie, nie, według mnie stanowczo nie. Musisz jeszcze sporo nad sobą popracować.
Adelia i Victoria - Staracie się, ale to jeszcze nie jest to. Wy także musicie nad sobą popracować, zbyt często Wasze posty są do poprawy.
Rebecca - No cóż, pokładałam w Tobie nadzieje, myślałam, że jednak uda Ci się poprawić, ale wciąż nie widzę tej zmiany. Zresztą, Twoja strona (Wędkarstwo-Moje-Hobby czy jakoś tak) sprawia, że mam większe wątpliwości, a nie chcę być złośliwa i wywlekać dawne sprawy, jednak ta akcja z ankietą u Ciebie sprawiła, że niezbyt dobrze patrzę na Twoją kandydaturę.
SweetApple - Tu tym bardziej na nie. Ciagle irytujesz użytkowników, przez co złapałaś dwa ostrzeżenia. Twoje wypowiedzi nie pozostawiają wiele do życzenia - poza tym, w zgłoszeniu już widać błąd: "lateq". Bez komentarza. Musisz baaaardzo nad sobą popracować.
Honey - Nie jest źle, ale też nie jest dobrze, bo czeka Cię jeszcze trochę pracy. Można by spróbować z jakąś krótką próbą, ale to od Dżoany zależy.
U Suzanne mam pewne wątpliwości i, mówiąc szczerze, nie wiem, co napisać. Ale bardzo źle nie jest.
EmilyWinxClub - podobają mi się Twoje długie i rozbudowane wypowiedzi, ale trzeba je czasem poprawić. Tutaj też mam wątpliwości.
Hitomi - co tu dużo mówić: znam Cię, znam Twój styl, nic dodać i nic ująć, ale jak to będzie, to już od Dżo zależy.


___
{grafika} || {linktr.ee/ChandSharma}
48034616 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 20:50
Dołączam się do monologu xD.

Catty, jejku, czekałam na twoją kandydaturę. Twoje posty są zazwyczaj bezbłędne, a jeśli już jakieś mają to drobne błędy, ale raczej nic takiego nie rzuciło mi się w oczy. Szkoda, że tak krótko odpowiadałaś na pytania, no i tak troszkę schematycznie. Od dawna pasujesz mi na moderatora, więc... nie będę się rozpisywać.

May, jakoś nie widzę cię na tym stanowisku. Brakuje ogonków przy pierwszej osobie liczby pojedynczej i może nie tyle zapominasz o przecinkach, co czasami dajesz ich nawet za dużo, np. tutaj: Bardzo rzadko. Czasami z pośpiechu zapomnę przecinka, czy literówki, ale nie zdarzyło mi się zrobić większego błędu.
Przed czy przecinek niepotrzebny.

Adelia, zgadzam się z pozostałymi - przecinki dajesz w miejscach nie z tej ziemi xD. No i słowo niezbyt piszemy razem ;3. Mam też wrażenie, że czasami zestawiasz ze sobą wyrazy, które teoretycznie razem być nie powinny.

Victoria, mam mieszane uczucia nieco. Najczęściej popełniasz jakieś literówki albo zapominasz o ogonkach.

Reb, dla mnie też twoje zgłoszenie jest nieco śmieszne i nie na miejscu, szczególnie że większej poprawy nie widzę.

SweetApple, popełniasz masę błędów, nie mówiąc już o podnoszeniu ludziom ciśnienia na SB. Nie widziałam też u ciebie jakiś porządniejszych postów. No i te ostrzeżeniaaaa.

Star, zapominasz o przecinkach, widać to w twoim zgłoszeniu. Jesteś krótko na WB, za krótko. Często poprawiam twoje posty, mam wrażenie, że piszesz je w pośpiechu. Rzadko je piszesz (heh, i mówi to ta, która pisze też rzadko xD).

Honey, na razie jakoś nieszczególnie pasujesz mi na moda. Wydaje mi się, że tak jak May stawiasz za często przecinki. Też rzadko piszesz posty, najczęściej chyba w Przywitaj się!

EmilyWinxClub, co do długości, to twoim postom raczej nie można nic zarzucić, jednak popełniasz błędy. Głównie interpunkcja, podobnie jak May zapominasz o ogonkach. Podobało mi się w twojej wypowiedzi to, że tak bardzo się rozpisałaś, a nie pisałaś krótko i zwięźle.

Hitomi, ty w ogóle nie popełniasz błędów, piszesz dobrze, no ale już dwa razy byłaś moderatorką, więc... Hm, od Dżo zależy, co to będzie xD.



Edytowane przez Sophie dnia 26-09-2014 20:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Akali
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-09-2014 21:24
Teraz to ja ogólnie opiszę wszystkie osoby, które się zgłosiły, a co!
Star - hm, chyba nie. Widzę, że popełniasz trochę błędów, no ale, wiadomo, nikt nie jest idealny. Problemem jest to, że jesteś tu trochę zbyt krótko, no. No i tak jakoś dziwnie piszesz (?). Nie wiem, jak to nazwać, ale jakoś tak coś mi nie pasuje. Hm, sądzę, żebyś spróbowała w przyszłości.
Catty - jestem na tak. Rzadko popełniasz błędy, dawno nie widziałam u Ciebie błędów. Tylko problem w tym, że współpracujesz ze stronami kopiującymi WB. No ale, sądzę, że jesteś dobrą osobą, nie popełniasz błędów, nie wywołujesz kłótni. Jest dobrze. Jestem na TAK (jak w Mam Talent xd).
Mayumi - hm, nie wiem. Widzę, że w Twoim zgłoszeniu nie było błędów, ale jakoś nie jestem do Ciebie przekonana. Po prostu. Hm, nie wiem.
Adelia, Victoria - Adelio, czasami wstawisz za dużo przecinków, ale nie szkodzi. Jestem na nie wiem, bo nie widzę Cię w tej roli jakoś :\. Po prostu. Chociaż sama już nie wiem, mogłabyś spróbować. Niestety nie ma już próbnych, więc nie wiem. U Victorii również nie wiem, ponieważ pomagasz stronom kopiarskim, nawet jedną założyłaś.
Rebecca - niestety, ale też nie wiem. Nie mówię o błędach, których nie widzę. Trochę na to wpływ mają te stołki moderatorskie, no i pamiętam jeszcze tą kłótnię (to CHYBA byłaś ty xddd) o tych stronach Winx'owych. NIE WIEM.
SweetApple - nawet nie przeczytałam całej wypowiedzi, a już jestem na NIE. Po pierwsze - masz ostrzeżenie, po drugie - ta ostatnia kłótnia obniżyła Ci reputację. Wybacz, ale nie.
Honey, Suzanne - chyba tak. Nie jestem w pełni przekonana, ale chyba sobie poradzisz. Suzanne, tak samo, jak u Honey. Nie jestem w pełni przekonana, ale chyba sobie poradzisz.
Hitomi - Jestem na tak. Nie popełniasz błędów, Zresztą, byłaś już moderatorem, więc nie masz problemu z interpunkcją i ortografią.
EmilyWinxClub - Cóż, to zgłoszenie podchodzi trochę pod zgłoszenie na administratora, aleeee to nic. Piszesz długie posty, popełniasz mało błędów, chociaż coś tam chyba widziałam w Twoim zgłoszeniu. Jestem na nie wiem. Poćwicz jeszcze troszkę, a będzie lepiej!


av (c) Chand
nie dam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2014 13:25
Na samym początku, kiedy dowiedziałam się, że możemy co nieco skomentować, szczerze powiedziawszy - wisiało mi to. Pojawiła się pierwsza opinia. Myślałam "a na co ja mam się tutaj wypowiadać, skoro wszyscy piszą to samo?". No ale jak widzicie... swoje zdanie zmieniłam. Stwierdziłam, iż czemu by tu czegoś nie napisać? Co z tego, że po kimś powtórzę, skoro wypowiem się na swój własny sposób i może poruszę kilka nowych tematów... Tak więc, pora zacząć zabawę.

Jako pierwsza zgłosiła się Star. Jakie mam zdanie na ten temat?
Moja droga użytkowniczko, jak większość moderatorów, sądzę, iż to nie czas na Ciebie. Popełniasz jeszcze dużo błędów, nie jesteś zbyt aktywna, a jak już, to jedynie w Grach i zabawach. Na WinxBloggerze jesteś jeszcze dosyć krótko, więc - podobnie jak Chand - twierdzę, że powinnaś jeszcze poczekać i bliżej poznać stronę.

Następna jest Catty. Czy widzę ją na stołku moderatora?
Catty, jesteś na WB więcej czasu niż osóbka wyżej (Star). Widuję Cię często, piszesz dosyć dobre posty, chociaż mogłyby być dłuższe i mam nadzieję, że Ty o tym wiesz. W Twoim zgłoszeniu dostrzegłam kilka literówek, ale to nic, w końcu każdemu może się zdarzyć. Hm... No i ogółem, według mnie, jesteś pierwsza w kolejce do zajęcia stołka moderatorskiego. Życzę szczęścia!

Mayumi, Mayumi, Mayumi... Co o niej myślę?
Nie widzę Cię jako moderatorki czuwającej nad forum. Popełniasz jeszcze za dużo błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. "Chce wyrazić swoją opinie." - kto chce ją wyrazić? No kto? Tak, ja dobrze wiem, że Ty, ale błąd jest jednak błędem, a ja się czepiam jak mało kto : D.

Adelio, jesteś następna. Czytaj i płacz.
Haha, żartuję. W Twoim przypadku nie jest najgorzej, ale też nie najlepiej. Nie wiem czy jedynie mi się tak zdaje, że popełniłaś błąd już na samym początku, pisząc "raz kozie śmierć, najwyraźniej nie uda mi się"? Mój mózg [SZOK] podpowiada mi, że zamiast "najwyraźniej" powinno być tam "najwyżej". No ale nic poważnego się nie stało. Do czasu. "Nie zbyt"? Tego Ci raczej nie wybaczę... "niezbyt", moja droga, "niezbyt". Musisz się podszkolić, tak samo jak Victoria, która - podobnie jak Mayumi - wystrzeliła z kosmosu wystrzeliła "chce". No ludzie, przecież to nie jest trudne.

Z racji tego, że o Victorii jako tako się wypowiedziałam, przyszedł czas na Rebeccę. Przeczytałam kilkanaście razy jej zgłoszenie. Jakie mam wnioski?
Po pierwsze; "śmiechłam". Po drugie; jestem całkowicie na NIE. Nie rozumiem nawet po co się zgłaszasz, skoro;
- zostałaś już raz wyrzucona;
- popełniasz wiele błędów;
- robisz afery;
- nie stosujesz się do zasad panujących na stronie [wklejasz linki do swoich portali czyli małych kopii WB do podpisu];
Bardzo możliwe, że czegoś nie wymieniłam, ponieważ było tego wiele. Dobrze wiesz, że nagrabiłaś sobie u Dżo i cudem jest to, że jeszcze w ogóle możesz wchodzić na WinxBlogger'a, a Ty wyskakujesz ze zgłoszeniem na moderatora pisząc, że masz jakieś doświadczenie. Skomentuję to tak; rly. Nie mam nic więcej do dodania.

Zgłoszenie SweetApple to już totalna pomyłka. Chyba nie muszę nic mówić, prawda?

Honey - nadaje się czy nie?
Za wysokie progi na lisie nogi, kochana. Musisz jeszcze trochę popracować, gdyż Twoje posty mają jeszcze niedociągnięcia i błędy. Mam nadzieję, iż poprawisz się do czasu następnych naborów ;>.

Suzzane - yes or no?
Jestem w kropce. Długość Twoich postów się zgadza, potrafisz ładnie się rozpisać - nie za długo, nie za krótko. Jednak... nadal mam dylemat. Twoim największym problemem są przecinki i to mnie właśnie boli. No cóż, chyba musisz poczekać, podobnie jak Honey.

Hitomi - czy była moderatorka powróci? Ma według mnie jakieś szanse?
Kochana, bez owijania w bawełnę. Zawsze dla mnie byłaś, jesteś i będziesz dobrą kandydaturą na moderatora, tylko pytanie... czy znajdzie się u Ciebie czas na opiekowanie się forum? Z tego co pamiętam to powodem Twojego odejścia był brak czasu, nie chciałabym, aby historia się powtórzyła. A tak to nie mam zastrzeżeń :3.

EmilyWinxClub, Ciebie akurat oceniać nie muszę. Długie posty, porządnie napisane zgłoszenie, ale błędów u Ciebie na co dzień jednak trochę jest, a szkoda, bo widać, że byś się nadawała, nie tyle co na moderatora, ale nawet na admina : D.

Podsumowując; Catty i Hitomi to moim zdaniem najlepsze kandydatki na moderatora. Mam wielką nadzieję, że zostaniecie tymi modami, dziewczyny. Będę trzymać za Was kciuki.
Odmeldowuję się.



Edytowane przez Samantha dnia 27-09-2014 13:40
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-09-2014 15:05
Dość dużo nazbierało się tutaj moderatorskich podań, jednak tylko mała ilość zasługuje na wyróżnienie. Kilka osób zupełnie nie zostało wziętych przeze mnie pod uwagę. Nie można zostać moderatorem tak po prostu na starcie. Rozumiem, że pomimo to chcecie być przydatni, lecz może nie jestem przekonana, aby komuś zaufać i osądzić, że nadszedł ten czas, gdy tak nie jest. Tutaj wymienię Star, Mayumi, SweetApple, Honey.
Kolejną grupę osób stanowili wszyscy ci, z którymi zwyczajnie nie wiedziałam co począć. Przeglądałam posty kandydatek oraz ich wypowiedzi i zdawało mi się, iż czasami czytam kilka zdań, od których nadmiaru wody można się utopić. Muszę przyznać, że całość pod względem ortograficznym tudzież interpunkcyjnym była poprawna. Summa summarum, na takie kandydatury jeszcze mogłabym, w ostateczności przystać. Catty i Adelia - dla was +/- w ukierunkowaniu pozytywnym.
Trochę gorzej wygląda to u Victorii. Głównie, w twoim przypadku, denerwuje mnie fakt, że czasami znajduję powtórzenia. Osoba, osoba; szkoła, szkoła... oraz inne. Dla mnie to ważne, aby unikać tych samych wyrazów i czasami sięgnąć do słownika synonimów. Rebecca - większość oceniających zarzuca ci skopiowanie WB. Ja nie odniosę się do tego ze względu na moje osobiste wnioski. Cóż, czasami popełniasz jakieś gafy. Ten fakt przemawia trochę na minus.
Kolejna grupa z serii zaskoczenia. Tutaj odniosę się do EmilyWinxClub. Twoje zgłoszenie jest dla mnie z jednej strony niespodzianką. Patrząc z innej perspektywy, można by przewidzieć twoją kandydaturę. Ostatnio dużo się udzielasz, zwłaszcza w sferze newsów. Przyznaję, że bardzo pomagasz w budowaniu naszego świata nowości. Niestety, stanowiska moderatora jeszcze nie mogłabym ci powierzyć, aczkolwiek widoki na przyszłość w tej branży są dość obiecujące. Stopniowo i powoli.
Na samym końcu wymienię Hitomi oraz Suzanne. Darzę was pełnym zaufaniem i ogromnym szacunkiem. Na WB jesteście dość długo. Z tego właśnie powodu wiem, że gdybyście odpowiadały za nasze forum, nie musiałabym się martwić o jego stan. Nikt nie jest idealny. Gdybym miała wybierać, kto ma otrzymać posadę byłybyście to właśnie WY. Jesteście użytkowniczkami sprawdzonymi i to jest najważniejszy atut.
____________________
Mała wiadomość dla przyszłych ubiegających się o posadę moderatora... proszę, w czasie pisania zgłoszenia wymyślcie coś bardziej kreatywnego. Od pewnego czasu mam wrażenie, że większość nie pisze prawdziwych powodów, lecz te, które uznaje za bardziej atrakcyjne. Wiadomym jest, iż tak będzie zawsze. Każdy jednak wyczuje, czy coś zostało napisane szczerze, a może tylko dla reklamy?


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 25-02-2015 16:35
Star -> Hm, taka typowa świeżynka z ciebie. Na wb zaczęłaś aktywnie uczestniczyć jakoś nie dawno, nie znasz dokładnie zasad tutaj panujących. Kiedyś z tego co pamiętam były z tobą jakieś akcje na czacie, ale o co to nie wiem. Sporo pracy przed tobą, piszesz dość króciutkie posty z nawałem błędów. Na Moderatora zdecydowanie zbyt wcześnie. + Twoje zgłoszenie nie dało mi takiego "myślenia". Jest, bo jest. Nie zostałaś mi w głowie.

Catty -> początkowo byłam trochę na nie. Nadal pamiętam te twoje ciągłe zmiany nicków, co było dość nużące i irytujące. Teraz widzę, że trochę się wyrobiłaś. Jesteś miła, sympatyczna, błędów jako takich nie widzę. Nawet na ShoutBoxie starasz się pisać poprawnie. Gratki. No i twoja postawa w sytuacji z Mistycznym też była dosyć dobra. Hm, ale poza tym to tak naprawdę nic na wb nie robisz. Ani żadnych tłumaczeń, ani skanów, newsy też rzadko - zwykle te rzeczy przeważają na plus w moich oczach.

Mayumi -> Pierwsze co to nieestetyczne zgłoszenie. Brak enterów, wszystko zlało się w całość. Drugą sprawą jest to, że strasznie się zmieniłaś na lepsze. Pamiętam czasy nicka "Kasia_Bloom" i wtf w ogóle. Ale pewnie za jakiś czas znowu się tutaj spotkamy, bo jest naprawdę lepiej.

Adelia -> Brak enterów, to samo co u Mayumi. Krótkie, schematyczne odpowiedzi. Taka cicha, niewychylająca się z ciebie osoba. Szczerze powiedziawszy to nie wiem, jestem tak po środku.

Victoria -> Portal możesz i sobie mieć, bo tego ci nie zabronię, no ale za te same tematy na forum to nie wybaczę. Nie ma szans. Przytoczę parę: "Administracja: Czym się zajmujesz?", "Usterki", "Najgorsza Winxówna", "Oceń avatar i podpis". Masz też podzielone forum na "Kosz" i "Archiwum". To są tak bardzo moje nazwy, moje osobiste. Szczególnie "Czym się dzisiaj zajmujesz?", no wtf. Tak bardzo zerżnięte z wb. Na plus to, że nie dajesz wciągnąć się w afery, fajnie budujesz zdania, błędów co raz mniej. No ale mnie zastanawia to czy gdybyś tym modem została to ile by zaraz pomysłów z wb poszło na wm.

Rebecca -> Zastanawiam się po jaką jasną tejkę się tutaj zgłosiłaś. Byłaś raz moderatorem i naprawdę doskonale powinnaś wiedzieć, że nie poradziłaś sobie w tej kwestii. Pisałaś chamskie adnotacje, wywyższałaś się na czacie, na asku też odpowiadałaś kąśliwymi uwagami. Rzucałaś się na posty, które po tobie i tak były poprawiane przez innego moda. Pierwsze sto postów jakie poprawiłaś to były tylko kropki po emotikonkach. Ale przejdźmy do tego momentu jak tym modem już nie byłaś. Od razu, jedynka, nie skończyłaś tłumaczyć książki z Harmonix'em. Po prostu się poddałaś, po drugie ta akcja z ankietą. Zamiast normalnie porozmawiać to oczywiście głupie przepychanki w sb.

SweetApple -> Piszesz w zgłoszeniu, że wiesz co to znaczniki i tak dalej, ale ich nie użyłaś. Fak lodżik. Zgłoszenia są po to, żeby pokazać się z jak najlepiej strony, m. in. używając bbcode. Ostrzeżenie masz - od razu szala się przechyla na "nie".

Honey -> To samo co Adelia. Po prostu nie wiem.

Suzanne -> czasami problem z przecinkami. Hm, staraj się tworzyć mniej rozbudowane zdania. Może wtedy ten problem zniknie? Mam wrażenie, że gubisz się trochę, bo te zdania takie długie :D. Ogółem to nie mam zastrzeżeń. Pytanie: nie olejesz wb i będziesz wchodziła tutaj często?

Hitomi -> Brak enterów. Posty długie, poprawne. Byłaś modem dwa razy. Trzeciego razu nie będzie.

EmilyWinxClub -> O i takie zgłoszenia się pamięta. Naprawdę zapadłaś mi w pamięci. Czasami problem z przecinkami, ale myślę, że to da radę choć trochę zniwelować.

Opinie są powyżej. Wyniki za moment w newsie, bo się szykuje grubsza afera.
Może już po części wiecie kto tym moderatorem zostanie :).



______________________________________
Hm, miałam nie robić naborów, ale po dość długim namyśle stwierdziłam, że powinnam. W końcu parę dziewczyn opuściło stołek moderatorski, a wiadomo, że lepiej jest kiedy jest was więcej, wtedy możecie się wymieniać, jedna koleżanka w tym tygodniu, a w kolejnym kolejna. Dostałam też dużo odpowiedzi w ankiecie - "inna załoga moderatorów", "błędy na forum", "więcej moderatorów, bo jest za mało", "opowiadania leżą". Poza tym widzę, że parę rzeczy się powyjaśniało i może w końcu zapanuje tutaj względny (s)pokój. Jesteśmy dziewczynami - musimy trzymać się razem. Moderator nie musi poprawiać postów na WB non stop. Wystarczy, że raz w tygodniu wpadnie i poprawi co nieco. Nie oczekuję od was, że będziecie tutaj siedzieć całą dobę i poprawiać głupie przecinki czy kropki. Na forum nie musi lśnić, wystarczy, że będzie "dobrze". Chciałabym też trochę rozszerzyć funkcję moderatora i was zgrać troszkę.
Jakie osoby przyjmę? Na pewno takie, które już kiedyś sprawdzały się na posadzie moderatora, ale z pewnych przyczyn już nimi nie są. Przyjmę też osobę, która wchodzą tutaj często i są aktywne.
Jaką technikę zgłoszenia obierzecie to wasza sprawa. Możecie odpowiedzieć na wcześniej wklejone tutaj pytania, ale oczywiste jest, że chciałabym coś nowego i świeżego.

Ps. Nie są to do końca nabory, a właśnie taki staż tymczasowy. Po pewnym okresie czasu zobaczymy co z was wyrosło :D.
Ps2. Nie wiem kiedy wyniki, na pewno nie wcześniej niż przed poniedziałkiem (3 marca).
Ps3. Jak mi, któryś mod będzie poprawiał tutaj posty to zamorduje.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 25-02-2015 16:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2015 19:01
Tak - odwiedzam ten temat dosyć często, ale uważam, że warto próbować; nie od razu Kraków zbudowali. Zapewne nasuwa się pytanie - dlaczego akurat ta posada? Długo by mówić. Lubię poprawiać posty użytkowników, którzy piszą niepoprawnie; w jakimś stopniu przyczynić się do pomocy na owym, choćby w tym symbolicznym jednym procencie. Ostatnio wzięłam się "w garść", że tak to ujmę. Wiem, że kiedyś - gdy to jeszcze pełniłam tą funkcję - się kompletnie nie sprawdziłam, wiem o tym. Wszystkie "opinie", które tak naprawdę pomogły mi. Byłam okropna w stosunku do użytkowników, teraz złagodniałam. Gdy piszę jakiś post, zawsze staram się o bezbłędność - stylistyka, ortografia, interpunkcja - to wszystko pojmuję. Z ortografią oraz stylistyką nigdy, ale to nigdy nie miałam problemów. Z interpunkcją natomiast, poradziłam sobie po jakimś czasie, ale na chwilę obecną znam zasady. Moderatorzy kiedyś poprawiali moje posty bardzo często, aktualnie raczej nie poprawiają ich, choć pewnie coś przegapiłam, więc nie mam 100% pewności mruga. Co do znaczników, to także nie sprawiają one mi problemu. Znam jeszcze inne, które nie obowiązują na WinxBloggerze. Gdy temat mnie zainteresuję, to naprawdę - mój post jest bardzo długi, ale bez 'lania wody', jednak w przeciwnym wypadku - mój post jest zwięzły. Jestem osobą z charakterkiem, stawiam sprawę jasno, ale także potrafię być miła, kulturalna. Stanowczość - to także moja cecha. Wiem dosyć sporo o moderowania, podobnie jak o tej stronie. Zdaje sobie sprawę z tego, że owe stanowisko to nie są przelewki, to pewnym sensie bardzo odpowiedzialna "praca". Prawdziwy moderator nie zawodzi. Na WB jestem kilkanaście razy dziennie! Mniej spędzam nad nauką, jak tutaj. Jestem aktywnym użytkownikiem. Piszę często posty, sprawdzam przed opublikowaniem i po, a gdy zauważę jakiś, nawet najdrobniejszy błąd, post w trybie natychmiastowym edytuję. Czytam nawet po pięć razy dany post. Ostatnio także podjęłam się tłumaczenia komiksu, który niedługo oddam i możesz być pewna, Dżo, że tym razem cię nie zawiodę. Chcę mieć jakiś wkład na forum. Moje relacje z użytkownikami są na bardzo dobrej drodze. Jest jeszcze sprawa emotikonów. Używam, owszem, ale NIE nadużywam. Nie spamuję na ShoutBoxie. Hm... To dla mnie dosyć ważne, gdyż ten portal to istny raj na ziemi! Mam nadzieję, że rozpatrzysz, Dżo, moje zgłoszenie - mam nawet trochę pozytywnych nadziei.



Edytowane przez Rebecca dnia 25-02-2015 19:05
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-02-2015 20:02
Chciałabym po raz kolejny zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Moderatora.

Dlaczego chciałabym nim zostać? Oczywiście chcę pomóc na forum, przydać się do czegoś i w pewnym sensie przyczynić do rozwoju WinxBloggera. Do tego lubię to zajęcie i sądzę, że nawet po czasie mi się ono nie znudzi. Uważam, że dość aktywnie udzielam się na forum, posty piszę często, choć czasami jest tak, że nie mam czasu lub mi się nie chce, ale praktycznie codziennie (czy co dwa dni) coś tam napiszę na naszym forum. Na pewno nie wypowiadam się dla punktów, a po to, aby podzielić się własnym zdaniem lub komuś pomóc, czasami piszę dla "zabicia" nudy. Moderatorzy bardzo rzadko poprawiają moje wypowiedzi, ponieważ staram się pisać jak najlepiej. Czytam swoje posty kilka razy przed opublikowaniem, a nawet po, gdyż mogło mi coś umknąć, a wolę zaoszczędzić pracy Moderatorom :). Mam 13 lat, a na WB jestem ponad rok, więc na pewno znam stronę i panujące tu zasady. Znaczniki nie są mi obce, znam je na pamięć i wiem do czego służą, nigdy nie miałam problemu z ich używaniem. Forum przeglądam regularnie i znam dobrze znajdujące się na nim tematy oraz działy. Nie spamuję na forum, na ShoutBox'ie też nie, emotikony stosuję z umiarem. Mam dobre kontakty z innymi użytkownikami, Moderatorami, z Adminami raczej też. Staram się być miła i uprzejma, nie wdawać się w żadne kłótnie. Mam własną stronę (EAN), ale myślę, że nie będzie to zbytnio kolidować z zgłoszeniem na Moderatora. Pisałam tu już kilka razy, niestety mi się nie udawało, ale tym razem mam nadzieję, że będzie inaczej, bo chyba się nieco poprawiłam.

Mam nadzieję, że przemyślisz moje zgłoszenie c:. Pozdrawiam~


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-02-2015 15:01
Chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora.

Wprawdzie jestem na forum od niedawna, jednak sądzę, że potrafiłabym odnaleźć się w tej funkcji. Często przebywam na forum i okazjonalnie przeglądam posty innych - jestem w stanie szybko wyłapać błędy ortograficzne i językowe. Sama staram się pisać wystarczająco długie i kulturalne wypowiedzi; nie nadużywam emotikon oraz dbam o to, by tekst wyglądał jak najschludniej. Do tej pory nie spotkałam się z tym, by moderatorzy poprawiali moje posty (otrzymałam jedynie prośbę o poprawienie takich detali jak prawidłowy wygląd cudzysłowu, do której się dostosowałam). Zawsze przed publikacją czytam swoje posty raz jeszcze, by mieć pewność, że są poprawne. W tym roku skończę siedemnaście lat, a więc sądzę, że jestem wystarczająco "dojrzała", by sprostać temu zadaniu. Będę także wyrozumiała wobec młodszych użytkowników, którzy - wiadomo - nie zawsze będą znali zasady poprawnej wypowiedzi.

Bez bicia przyznaję - nie miałam nigdy styczności z rolą moderatora na forum tego typu. Na forum Korra TV (niestety - od dłuższego czasu już nieistniejącym) dotyczącym uniwersum serialu Avatar znajdowałam się na stanowisku redaktorki. Na polskiej stronie wikia o anime Tokyo Ghoul zostałam mianowana administratorką (odpowiadającą za karty postaci, co - jak można się domyśleć - jest dość ciężką i często żmudną pracą). Ponadto dodam, że na forum PBF serialu Once Upon A Time miałam być administratorką - niestety strona "umarła", a ja nie miałam z nim już styczności.

Czemu chciałabym zostać moderatorką? Cóż, za każdym razem, kiedy jestem na jakimś forum, rodzi się we mnie chęć bycia "kimś więcej", niż zwykłym szarym użytkownikiem. Jeżeli więc otrzymałabym ten status - zawsze znalazłabym czas kilka razy w tygodniu, by sprawdzić poprawność nowych postów. Zawsze milej się je czyta, jeżeli nie ma w nich błędów, na które jestem dość wyczulona. Znam forumowe znaczniki. Oczywiście zrozumiem, jeżeli nie spełniam wymogów - niemniej spróbować zawsze warto.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 18:38
Miałam wczoraj napisane podsumowanie to mi się niebieski ekran włączył.

Wiem, że tam gdzie Vic to tam i Reb, i tam gdzie Reb to i Vic, ale. Niestety muszę was rozdzielić. Reb już miała swoją szansę, wiem jak "pracuje". Victoria jeszcze nie miała tej szansy, dlatego też dam ci ją. Wejdziesz na razie na próbę, na staż. Potem zobaczymy.
Co do Rebeccy, hm czytałam sobie po raz drugi te opinie "mod ocenia moda" i narodziły mi się wątpliwości. Co jeśli znowu będzie tak samo? Stwierdziłam, że napiszę do ciebie sama. Na PW z kandydaturą na moda, jeśli przyjdzie czas.
Amored, o tobie nie mam co pisać. Trafiłaś do nas niedawno, napisałaś dużo postów. Witamy również w Załodze.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Raf Anielica
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-03-2015 14:35
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chcę zostać moderatorem, ponieważ gdy ludzie robią jakieś błędy to naprawdę chcę te błędy poprawić, a na WinxBloggerze jestem bardzo często. Równie dobrze znam się na angielskim bo jak dla mnie jest łatwy do opanowania więc w tłumaczeniach jestem dobra.Jakiś specjalnych zadań nie mam chyba że zadanie domowe, ale tak to mam dużo czasu jestem tu w godzinach 11:00 do 22:30.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Moderatorzy nie poprawiają moich postów co na mój wiek jest trochę dziwne. Jakoś teraz nie mam problemów z ortografią i tak chyba zostanie.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście, że tak.Jak jestem powiedzmy "podróżnikiem" bo różnych stronach i dla mnie takie znaki to łatwizna.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Tak. Zwykle przebywam większość czasu na forum i właśnie tak tu się znalazłam.Dużo jest tu działów, ale raczej nie umiem się w nich pogubić.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Ponieważ lubię wyrażać swoją opinię na temat grafiki, opowiadań i innych takich rzeczy. Opinie mam bardzo pozytywne, gdyż to co robią inni to ja naprawdę bym nie potrafiła tego zrobić.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Jasne że czytam je przed publikacją gdzieś 20-25 razy, a jeśli chodzi o długość moich postów to są średnie, bo mam takie wypowiedzi, a jestem trochę gadatliwa.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
No i teraz jest ten moment przez który nie zostanę moderatorem. Mam 9 lat, chociaż nie mam tak zwanych błędów orto. Na wb jestem od 7 lipca 2013r. nie wiem jak to możliwe ale już jestem prawie 2 lata.
Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Obecnie nie jestem, ale to może się zmienić.



layla best fairy periodt.

Edytowane przez Raf Anielica dnia 27-03-2015 14:37
https://www.instagram.com/trelciaaa/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
^Flamli
Administrator

avatar
Dodane dnia 27-03-2015 19:38
Raf Anielica, nabory są na razie zamknięte.


19505342 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 04-12-2015 14:29
Joł, nabory zamknięte.
Dodam tylko od siebie, że może i faktycznie jako takich błędów ortograficznych nie robisz, ale masz ogromny problem z przecinkami, których nie stawiasz.
"Jasne że czytam je przed publikacją gdzieś 20-25 razy" - to zdanie wydaje mi się nierealne i przesadzone. Chyba nikt nie czytałby tyle razy swoich postów :D.


-------------------------------------------------
Dawno nie było.
Otwieram.

Zgłoszenia w tym temacie, prezentujecie się według swojego własnego pomysłu.
Modów proszę o nie poprawianie.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 04-12-2015 14:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 04-12-2015 19:04
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Spędzam na WB dość dużo czasu. Myślę, że mogłabym go spożytkować w lepszy sposób. Chciałabym po prostu pomóc. Nie potrafię patrzeć na niektóre błędy i z chęcią bym je poprawiła.
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Dosyć rzadko. Nie ukrywam, swego czasu zapominałam o znacznikach [quote], zdarzają mi się literówki. Staram się jednak zawsze poprawiać swoje błędy i nie obciążać nimi innych.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście. Myślę, że to nic dziwnego, w końcu używam ich dość często.
Wiesz w jakich działach na forum znajdują się poszczególne posty? (W razie duplikatu tematu)
Przeglądam forum dosyć często, więc myślę, że prędzej czy później, rzuciłby mi się w oczy duplikat.
Dlaczego piszesz posty na forum?
Pragnę wyrazić swoje zdanie na dany temat, dać lub dostać wskazówki, a czasami po prostu zrelaksować się w, jeśli takowa jest, jakiejś grze RPG ;).
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Długość moich postów jest różna, w zależności od tematu. Zawsze jest ona jednak przyzwoita. Nie licząc fragmentów, cały napisany przez siebie tekst czytam tuż przed dodaniem i zaraz po.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 12 lat, na WB jestem od 31 marca.
Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Nie spełniam i nigdy nie spełniałam tej roli na innych stronach.



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 04-12-2015 19:25
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Szime
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-12-2015 19:36
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chciałabym spróbować swoich sił jako moderator, ponieważ zakochałam się w WB od samego początku i chętnie przyczynie się do poprawienia jakości wypowiedzi użytkowników, a także rozwoju strony. Uważam, że czas, który spędzam na forum, mogę wykorzystać, by pomóc jego załodze.

Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Do tej pory zauważyłam tylko, że moderator zwrócił mi uwagę przy moim pierwszym poście, abym pisała dłuższe wypowiedzi, a także w temacie ze zdjęciami, gdzie nie użyłam znacznika [hide].

Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Znam te znaczniki i często używam je w moich wypowiedziach, ponieważ dają możliwość urozmaicenia ich.

Dlaczego piszesz posty na forum?
Piszę posty na forum, bo lubię wyrażać swoje zdanie na różne tematy i chętnie poznaję opinie innych użytkowników.

Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Staram się, w miarę możliwości, pisać długie i treściwe wypowiedzi, żeby jak najlepiej przekazać moje myśli. Czytam zawsze swoje posty raz, ewentualnie dwa, żeby poprawić błędy, lub dopisać coś, o czym zapomniałam.

Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Obecnie mam 17 lat, lecz za dwa miesiące skończę 18. Na WB jestem dokładnie od 29 września 2015 roku. Może nie jest to zbyt długo, jednak w tym czasie zdążyłam zapoznać się z panującą tu atmosferą i zasadami.

Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Nie, jeszcze nigdy nie byłam moderatorem, ale chciałabym w końcu przetestować się w tej roli.



DeviantArt || MyAnimeList || Grafika || Rysunki || OSU!
56852312 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 17-12-2015 10:15
Hm, Lunaris jesteś na wb dość długo. Kojarzę ciebie i twoje posty. Zazwyczaj wywiązujesz się z powierzonych zadań, konkursów i tych rzeczy w podobie.
Szime, ty jesteś znowu tutaj od niedawna. Wchodzisz często, udzielasz się.

Ale myślę, że dla was to troszeczkę za wcześnie. Nie mam tej 100% pewności. Hm, jako radę mogę wam dać - udzielajcie się, wpadajcie. Jeśli będzie poprawa to sama się odezwę z propozycją :>.

PS. Wybaczcie, że dopiero teraz. Nikt mi nie przypomniał, a moja pamięć ostatnio szwankuje :D.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 17-01-2016 21:57
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ chciałbym spróbować swoich sił w nowym zadaniu.Czasami nie mogę patrzeć na to jak, niektórzy użytkownicy piszą krótkie wypowiedzi, nie używają znaczników typu [url], [hide], [img].
Jak często moderatorzy poprawiają twoje posty?
Nawet jeżeli coś poprawiali to było to naprawdę rzadko.Zwykle na początku, bo jak to początkujący pisałem krótkie wypowiedzi, miałem problemy z interpunkcją itp.Teraz prawie rzadko widzę wpis od moderatora.
Znasz i wiesz do czego służą znaczniki [img] [url] i inne?
Oczywiście, że znam.Nie wyobrażam sobie moich wypowiedzi bez użycia tych znaczników.One są moim wypowiedziom potrzebne jak woda człowiekowi.Najczęściej używam , aby wyróżnić coś ważnego i [small], by wpisać moją taką dygresję lub myśl zupełnie odbiegającą od tematu wypowiedzi.
[b]Dlaczego piszesz posty na forum?

Ponieważ lubię to.Fajnie jest poznawać różne opinie na różne tematy.Nie tylko z tematyki postacie, odcinki, transformacje.Ale również gatunki filmowe, ulubione serial itp.Przez to poznajemy siebie nawzajem.Jednym z moich ulubionych tematów na forum jest " Przywitaj się ".Tam możemy poznać nowych użytkowników i powitać ich tak jak nowego ucznia w nowej szkole.
Jakiej długości są twoje posty? Czytasz je przed publikacją?
Staram się pisać wypowiedzi na miarę moich możliwości.Naturalnie, że czytam je przed publikacją.Dzięki temu unikam błędów stylistycznych językowych i innych.
Ile masz lat? Jak długo jesteś na wb?
Mam 15 lat i za 38 dni będę miał 16 lat.Jestem na WB już 1,5 roku.Nie wiem czy to wystarczająco długi staż, jednak zawsze marzyłem o tym, aby wspomagać tę wspaniałą stronę.Gdyż obserwowałem ją na początku jako tzw. gość.Aż do momentu gdy zostałem użytkownikiem.
Jesteś moderatorem/ administratorem na innych stronach? Jakich?
Kiedyś byłem administratorem pewnej strony, lecz nie sądzę, by miało to znaczenie, gdyż była to strona o tematyce serialu Klub Winx na Facebook'u.Była dość popularna, lecz została usunięta.Parę miesięcy temu utworzyłem bloga o tematyce języka angielskiego.Ten pomysł też nie wypalił.Jednak uważam, że mam doświadczenie związane z udzielaniem się na forach internetowych.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Załoga
@czarodziejka_flora
Super Administrator

avatar
Dodane dnia 26-01-2016 14:57
Expecto, dlaczego się nie przypomniałeś. Zapomniałam całkiem.

Primo jeden, gdzie podziały się spacje po kropkami. Przykład "Była dość popularna, lecz została usunięta.Parę miesięcy temu utworzyłem bloga o tematyce języka angielskiego.Ten pomysł (...)". Gdyby nie to byłoby nawet w porządku. Wpadasz często, widuję cię czy to na sb czy na forum. Hm, poprawisz to i będzie spoko.
Przyjdę do ciebie z propozycją jeśli zobaczę zmianę ;>.



Edytowane przez czarodziejka_flora dnia 26-01-2016 15:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 17 << < 13 14 15 16 17 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.