Nowości
06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

23.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 3 sezonu i pełną wersję piosenki Enchantix po włosku

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,049
 Najnowszy Użytkownik: ~ThunderousTiger

Winx Club
Transformacje
❧  Charmix  ☙

Strona 3 z 3 < 1 2 3
AutorRE: Charmix
~Szanella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-06-2014 13:53
Hmm... zgodzę się z innymi, którzy napisali, że był przez pewien czas. Ta transformacji to kopia zwykłej przemiany - tyle, że są też drobne dodatki. Ciekawy sposób zdobycia Charmix'u. Ogółem wyszło fajnie, ale to taka zwyczajna transformacja.


,,Marzę o cofnięciu czasu.Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.'
,,Czarne i białe są klawisze pianina, lecz brzmią one milionami kolorów w mojej głowie.
zestaw od Flamy :-)
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 19-06-2014 19:50
miałam kieedyś http://magicznyswiat-hp.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Mr Rebel
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 12:53
Zdecydowanie Charmix mi się nie podoba.
Bloom - u niej to całe serduszko jest brzydkie. Czy Blooma wszędzie musi mieć serca?
Stella - ta jej torebeczka w kształcie kółka wygląda bardzo dziwnie. Całkowicie nie pasuje do reszty stroju.
Flora - torebka w kształcie kwiatka nawet ładna mruga. Jedynie co mi się w niej nie podoba to to, że ma długi (jakby to ująć) pasek od torebki?
Musa - ta torebka wygląda jak jakieś radio. Ok, wiem, jest czarodziejką muzyki, ale jakieś radio? Przesada.
Aisha - najdziwniejsza torebka w Charmixie! Wygląda jak tek kuferek Piff. Dziwne.
Tecna - to coś wygląda jak mikrofalówka! To ona jest agentką czy czarodziejką technologii?!
Jak widać Charmix jest jedną z najgorszych transformacji.


Maybe I'm fucking crazy, but I'm free...
Edytowane przez Cattie dnia 29-12-2015 21:20
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 13:09
Charmix jest spoko, ale szczerze powiedziawszy niczym mnie nie zaskakuje. Dla mnie to mógł on być i mógł nie być, obojętne. Niby wywołał taką furorę w 2 sezonie, a w 3 już o nim zapomnieli. Najlepsze dodatki to dodatki Bloom i Laylli. Tak, Bloom xdd. Najgorszy Charmix to zdecydowanie Tecny. Czarodziejka wygląda... paskudnie. Przepraszam fanów czarodziejki. Jeszcze dodateczki Flory są bardzo ładne, bardzo mi się podobają mruga.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-06-2014 13:51
Jak dla mnie ta transformacja, a właściwie dodatki do przemiany są bardzo ładne jak na tamte lata, aczkolwiek bez nich uważam, że są o wiele ładniejsze, bo nie ma na stroju takiego bajzlu. Co sądzę o Charmixie? Myślę, że stworzenie go nie było dobrym pomysłem, gdyż to jest tak jakby dodatek do podstawowej transformacji, który jest atutem mocy, tak jak magiczny pył do Enchantix'u, trzy rodzaje skrzydeł do Belivix'u, więc i Charmix do zwykłej przemiany. Tak jak wspomniałam powyżej, te broszki mają w sobie wiele uroku oraz reprezentują rodzaj siły każdej czarodziejki, np. klucz wiolinowy Musie, figura komputerowa Tecnie itd. Podsumowując myślę, że ta moc bardzo jest przydatna w sytuacjach, kiedy dane zaklęcia nie działają w miejscu bez magii oraz bardzo dobrze spisują się jako przystawki do zwykłej przemiany Winx. Symboliczne Charmixy są bardzo piękne, aczkolwiek bez nich o wiele lepiej. Nie wiem, co więcej o nim napisać, więc na tym zakańczam opinię.



Credit: Justa <3
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 09:41
Zawsze bardzo lubiłam tę przemianę. Ogólnie już samo słowo ''Charmix'' kojarzy mi się z drugim sezonem. Fajne było to, że czarodziejki nie miały go przez cały czas, tylko przyzywały go do siebie. Podobały mi się również broszki. Najfajniejsze miały Bloom, Layla i Musa. Uważam, że te torebki ''biodrówki'' były zupełnie niepotrzebne.


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Sophie dnia 09-01-2015 18:06
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 22:50
Lubię zwykłą transformację, a tym bardziej Charmix. Stroje Winx są okay, poza tym, że twórcy tylko dodają im torebki (no i jednak nie wszystkie mi się podobały). Element, który w tej przemianie wręcz uwielbiam, to szlachetny cel do osiągnięcia - odwaga, pokonanie lęków etc.
Nie podoba mi się fakt, że w 3 sezonie zapomniano o nim i wrócono do zwykłej transformacji...


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 29-12-2015 21:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Fiker
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-09-2014 22:25
Takie dodatki, niby nic, ale dodaje uroku. Strasznie podoba mi się broszka Bloom i Musy. Broszka Flory jest według mnie za duża. Reszta ani ziębi, ani grzeje. Co do torebek to chyba Musy i Bloom i ewentualnie Stelli. Ogólnie ten cały Charmix pasuje do transformacji. Pomysł ze zdobywaniem tej przemiany całkiem niezły. Stary dobry Winx.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-10-2014 20:53
Kiedy pierwszy raz oglądałam sezon 2, ta transformacja mi się nie spodobała. Nie odróżniałam jej od zwykłej przemiany (byłam wtedy na wakacjach we Włoszech i zdarzało się, że nie mogłam odcinka obejrzeć, bo byłam za długo na plaży). Dopiero kiedy zobaczyłam, jak go przyzywają, to zaczęłam coś rozróżniać. Według mnie te broszki są nawet fajne, ale bez sensu było dodawać te torebki. Najbardziej spodobała mi się Musa i Stella w tej trasformacji. U Musy podoba mi się ta broszka. Torebka już tak sobie. U Stelli spodobała mi się i torebka, i broszka. Najgorzej chyba wyszła w tej transformacji Tecna. Już w zwykłej przemianie nie podobał mi się ten "kombinezon" i "hełm", a w połączeniu z broszką i torebką wyszło coś okropnego. Oczywiście to tylko moje zdanie. Każdy ma inne poglądy.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Sophie dnia 09-01-2015 18:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2015 16:48
Tak w sumie to nie nazwałabym Charmixu prawdziwą transformacją...wygląda to co najwyżej na dodatek do pierwotnej przemiany. Aczkolwiek prezentuje się całkiem ładnie - torebki wprawdzie wydają się być zbędne (gdyby to było 'prawdziwe życie' to zapewne utrudniałyby latanie), jednak jednocześnie dodają całości pewnego uroku.
Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Charmix można zdobyć; jednocześnie czarodziejki pokonują swoje największe słabości i otrzymują nową moc.
A więc w kolejności od najlepszego do najgorszego...
1. Musa - fioletowy i niebieski to moje ulubione kolory, zatem naturalnie ta przemiana spodobała mi się najbardziej. Zwłaszcza broszka w kształcie klucza wiolinowego.
2. Flora - także posiada śliczny komplet, aczkolwiek ta torebka wydaje mi się troszeczkę za długa.
3. Layla/Bloom - w obu przypadkach podoba mi się tylko jeden element transformacji. U Layli jest to broszka, natomiast u Bloom - torebka (futerko~!).
4. Tecna - twórcy chyba naprawdę nie mieli na początku wyczucia, jeżeli chodzi o transformacje dla niej...
5. Stella - broszka jakoś do mnie nie przemówiła (a przecież jest w tym samym klimacie, co większość moich ulubionych - coś dziwnego...), a torebka wygląda dziwnie. Rozumiem, że wzór na niej miał przedstawiać słońce i księżyc...tylko te kolory jakoś tak do siebie nie pasują.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2015 17:11
Lubię Charmix, zawsze będzie mi się kojarzył z tymi pierwszymi odcinkami Winx, jakie oglądałam i z tą manią gadżetów Winx'a, kiedy byłam dzieckiem. Podoba mi się w jaki sposób czarodziejki zdobywają Charmix. To całe przezwyciężanie swoich lęków no fajnie, fajnie. Transformacją bym szczerze tego nie nazwała, raczej takim dodatkiem do przemiany. Uważam, że te torebeczki nie były najlepszym pomysłem, jakoś mi się nie spodobały. Broszki natomiast przypadły mi do gustu. Najładniejszą ma chyba Flora, Bloom i Musa.



Edytowane przez Suzanne dnia 09-01-2015 17:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 15:48
Charmix podoba mi się. Nie nazwałbym tego takową transformacją, ale dodatkiem do tej podstawowej. Uwielbiam te zaklęcia - konwergencje. To odtąd są w Winx i dalej obowiązują, aczkolwiek Winx mało kiedy używają konwergencji. Tak, jak już ktoś wspomniał, torebki ładne, ale zupełnie zbędne. Broszki za to prezentują się świetnie. Najbardziej podoba mi się ten od Stelli, Musy i Tecny.
Świetny był również pomysł z przezwyciężeniem słabości. To nie było takie łatwe, jakie mogłoby się wydawać. A teraz co? I Believix, i Harmonix, i Bloomix, i Mythix, i Butterflix, i Tynix to dary. Winx od tego czasu zszedł na dno, nie da się ukryć. Szkoda tylko, że wraz z Enchantixem odeszły broszki. Przecież mogły je tak jakoś "levelować" i uczynić z tych broszek jakieś potężniejsze buteleczki magicznego pyłu, co nie? Zastrzeżeń do Charmixu nie mam.




Strona | DeviantART | MyAnimeList

pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-10-2015 21:58
Bardzo fajna przemiana. Ale w porównaniu z Butterflixem albo Tynixem bardzo słaba. To oczywiście nie jest nic złego, zawsze najpierw jest najsłabiej, a potem coraz mocniej. I szkoda, że nie mają innych stroi i był tak krótko. Zwykle nowa moc jest mniej więcej od czwartego odcinka i zostaje aż do początku następnego sezonu. A w przypadku Charmixa w kolejnym sezonie od razu go tracą (albo nie używają, dawno nie oglądałam tego sezonu, piszę tylko to, co pamiętam).
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-10-2015 11:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Radi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2016 19:49
Raczej nie można nazwać tego pełnoprawną transformacją, a tylko niewielkim dodatkiem do przemiany. I właściwie to tyle, co można by powiedzieć. Takie małe akcesoria dla każdej dziewczyny. Według mnie specjalnie nie dodaje nic nowego, te broszki i torebki są prawie niezauważalne. Charmix ma za to dobrą muzykę, nie pamiętam już czy była używana w serialu. Nie oceniam Charmixu, bo to tylko jak napisałem mini dodatek do normalnej przemiany.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 19-02-2016 22:57
51346524 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~marcin1995
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2016 22:12
Właśnie nie wydaje mi się, aby można było nazwać Charmix transformacją, owszem jest dodatkiem do podstawy i jakby może na upartego drugim etapem czarodziejki, ale czy pełnoprawną transformacją? Nie. Co mi zaimponowało, to sposób zdobywania Charmix'u poprzez przełamywanie własnych lęków, świetne. Broszki i torebki hmm... do tej pory mimo iż minęło trochę lat od premiery, nie wiem czemu służyć mają torebki? Broszki można wytłumaczyć jako indywidualnym stylem i rodzajem magii czarodziejki, ale torebka? Ani pyłu, ani żadnych potrzebnych kół ratunkowych na zasadzie jedno ultra potężne zaklęcie. Co mi się bardzo spodobało w tej transformacji? Sposób tego, iż nie była ona stała, tylko trzeba było rozsądnie nią dysponować, bo zwiększała moce czarodziejek tylko na określony okres czasu. Aczkolwiek miło byłoby wiedzieć ile wynosił owy czas.


Nigdy świadomie nie chcę obrazić lub urazić żadnej osoby, uwielbiam filmy oraz seriale, kreskówki wszelkiego gatunku.
Prowadzę dwa blogi linki poniżej na które z chęcią zapraszam i mile widziana tak miła myśl jak i negatywne strofowanieuśmiech

Aktualizacja z 2019r :D mam nadzieję że teraz będę poprawiał innym humory uśmiech

http://hitetkit.blogspot.com/
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 19-02-2016 22:56
57661730 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-02-2016 22:32
Charmix - kto to w ogóle za transformację uznał?

To nawet nie jest kolejny poziom mocy, tylko wzmocnienie, dodatek rozszerzający bieżące umiejętności. Owszem, trzeba się wykazać, by go zdobyć, ale nie ma on jakiegoś super zastosowania. Poza tym torebka? Serio? Jakim cudem ona nigdy nie spada? No wiem, magia, ale bez przesady...

Ogólnie podsumowując to fajny dodatek, ale bez jakiegoś szału. No i rozbroiło mnie, że Charmix wystarczył, by pokonać Darkara, który ponoć jest największym wcieleniem zła...
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 08-03-2016 14:39
Charmix. serce Zdobycie tej transformacji też wymagało pewnego rodzaju poświęcenia. Flora dostała go dlatego, że wyjawiła Helii, co do niego czuje. Layla, bo pokonała strach przed ciemnością. Stella dlatego, że pogodziła się z Laylą (chyba jakoś tak). Nie mogę sobie przypomnieć, w jaki sposób pozostałe czarodziejki dostały Charmix. Nie rozumiem tylko, po co są te torebki? Ale te brożki ze zwykłej transformacji zrobiły coś cudownego.
Edytowane przez Lunaris dnia 08-03-2016 14:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Aria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2017 16:06
Urzekł mnie sposób zdobycia tego wzmocnienia do podstawowej przemiany. Ciekawy pomysł z pokonaniem swoich lęków. To taka nagroda za to.Fajnie, że jest przez określony czas, a nie tak, jak reszta transformacji.
Najładniejsze ozdoby posiadają Musa (uwielbiam jej broszkę w kształcie klucza wiolinowego) i Flora (torebka w kształcie róży :serduszkouśmiech. Bloom, jak to na nią przystało ma motyw z serduszkiem. Przecież to czarodziejka Smoczego Płomienia, a nie uczuć, czy czegoś podobnego.
Muzyka pasuje do całokształtu. Szkoda, że był używany przez kilka ostatnich odcinków, a potem słuch o tym zaginął.


61494166 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~x-Ritsu
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-09-2017 23:19
Tendencja do krótkich postów właśnie mi wzrosła. Naprawdę nie wiem, co mógłbym tutaj napisać. Charmix był dobrym i ekstrawaganckim, jak na Winxa, pomysłem, ale jak napisał MrDark - tylko on wystarczył, aby pokonać ponoć największe zło, jakie istnieje. Jestem zwolennikiem teorii, że Darkar wcale nie umarł, ale sądząc po bieżących poczynaniach twórców, już dawno o nim zapomnieli i nigdy nie wróci.
Charmix został uznany za transformację dlatego, że rytuałem Winxa stało się zdobywanie nowej mocy co każdy sezon. Wkrótce również pojawiły się dwie przemiany (od sezonu piątego wzwyż), ale jakoś niespecjalnie mnie to cieszy.
Broszki są fajne, ale torebki już nie bardzo. Ogólnie - jakbym miał oceniać najgorszy sezon uznając, że Winx kończy się na trzecim, a nie siódmym i nadal trwa - najsłabiej wypada drugi. Kolejny raz uważam, że Flora dostała najlepszą biżuterię i gadżety.




Strona | DeviantART | MyAnimeList


Edytowane przez x-Ritsu dnia 24-09-2017 23:20
pisz na gg http://xritsu.j.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Charmix
~Szarotek890
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-08-2020 19:32
Charmix:

Bardzo fajny dodatek do podstawowej transformacji - Magii Winx. Sposób zdobycia jej jest ciekawy, czarodziejka musiała wyrzec się swoich słabości. Szkoda, że szybko się pojawiła i równocześnie znikła.

Bloom: Broszka i futrzasta torebka w kształcie serca. Bardzo mało oryginalne, ale mi się podoba

Flora: Ma najładniejszą biżuterię oraz torbę ze wszystkich Winx, typowe bo to Flora.

Musa: Bardzo mi się podoba jej ozdoba w górnej częście stroju, w przeciwieństwie do radia, które jest połączone ze spodniczką. Takie meh...

Stella: Zaraz po Florze, najpiękniejszy ekwipunek. Jej brożka jest mega, tak jak jej sakwa.

Layla: U Layli nie ma dużo co mówić. Taki sam przypadek jak u Musy.

Tecna: Dość średni wygląd. Twórcy mogli lepiej to zrobić.

Moja Topka: (Strój). Moja Topka: (Sekwencja)
1. Flora.                                  1. Stella
2. Stella.                                 2. Musa
3. Layla                                   3. Flora
4. Flora                                   4. Bloom
5. Tecna                                 5. Tecna
6. Bloom.                                6. Layla

Podsumowując:
Transformacja fajna, w moim rankingu znajduję się na 9 stopniu (Takie same miejsce jak Magia Winx, bo tego nie można nazwać osobną transformacją)
Według mnie sama brożka, by wystarczyła, bo pewnie z takimi  torbami trudno się biega.
------------ ------------ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
~Vixen0
14:07:37 13.04.2024
winx *
~Vixen0
14:07:27 13.04.2024
2014 rok dobre czasy, czasy zbierania komiksów z windą
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.