Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,050
 Najnowszy Użytkownik: ~Betty
Dzisiejsi Solenizanci
julitka0148625

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Smoczego_Płomienia xD  ☙

Strona 26 z 27 << < 23 24 25 26 27 >
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-12-2015 12:58
Pierwszy zestaw jest bardzo ładny i pomysłowy. Podoba mi się połączenie kolorów z czarno-białym. Ślicznie to wszystko wygląda.
Drugi zestaw także jest ładny, ale chyba troszkę jak dla mnie za jasny. Efekt po prawej stronie mnie urzekł. Wielkie brawa!
Trzeci zestaw jest czarujący. Na Twoim miejscu może bym tylko drobinę jeszcze wzmocniła kontrast całej pracy. Napis na szarym tle jest strzałem w dziesiątkę.
Ostatni zestaw jest ładny, aczkolwiek jakoś mnie nie zaczarował.
Avatar bardzo fajnie Ci wyszedł. Rameczka jest cudowna.

Weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum

Edytowane przez Sophie dnia 03-12-2015 18:12
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-12-2015 21:58
Dziękuję za motywujące komentarze :].

A teraz kilka takich avatarków z Akatsuki no Yona:






I zestawik:




Prawdopodobnie zrobię więcej gifów niegrzeczny.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-12-2015 14:51
Gify wyszły Ci po prostu cudownie. Jestem pod wrażeniem ich jakości, ponieważ wiem, że nie łatwo jest uzyskać taką, która nas zadowoli. Może minimalnie bym je spowolniła, ale sama do końca nie wiem. Tak na marginesie to w jakim programie je wykonałaś?
Zestaw jest ładny, ale mam dziwne wrażenie, że lekko stracił na jakości. Podoba mi się bardzo napis. Co to za czcionka?

Czekam na kolejne prace i życzę weny.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-12-2015 11:50
Smocza, nawet nie wiesz, jak długo zabierałam się do skomentowania Twojej grafy XDD. Jakoś nigdy nie mogłam się za to zabrać.
Zacznę chyba od zamówienia dla Crazy Princess. Pierwszy zestaw średnio przypadł mi do gustu. Bardzo dużo się tam dzieje, napis bym trochę zmieniła, ale pomysł całkiem fajny. Mi w przeciwieństwie do innych najbardziej przypadł do gustu ten drugi <333 BARDZO, ALE TO BARDZO mi się podoba. Uwielbiam takie kolorystki, są delikatne i lekkie.
Ta czerwona praca jest niezła. Podoba mi się kadr, kolorystyka, ale napis dałabym tu inny. Cała reszta na plus.
Praca z panią na koniu jakoś nie powala, jest po prostu ładna. Nie ma w niej nic, co by przyciągnęło wzrok. Avatar super wyszedł, kolorki mega.
AKATSUKI!! <333 BOŻE, KOCHAM <3. Tak bardzo shipuję Yone i Haka <33. Avatary świetnie wyszły, są płynne, kadry ciekawe. Nie mam się do czego przyczepić. Zestaw również przypadł mi do gustu. Mi się wydaje, ze praca wcale nie straciła na jakości, po prostu obrazek był w takim stylu.

No to tyle ode mnie. Weny ^^.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-01-2016 23:04
Nie wiem, czy kiedyś już tego nie dodawałam, albo gdzieś wsadziłam, ale jakby co to teraz dodaję takie dwa avki z Florą Sirenix:



Teraz trochę Disney'a:




Trochę Ian'a xdd:




I gif z Stellą, ale wkrótce pojawią się więcej z tego stylu:







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 11-01-2016 15:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2016 16:38
Nawet nie widziałam, kiedy dodałaś te prace O.ee. Dopiero jak weszłam na DA to tak patrzę i "O, Ian, jak ja mogłam go przegapić?" XDDD

Avatarki z Florą mi się podobają, Kolorystyka dobrze dobrana, rameczki dodają uroku. Następne ikonki też przypadły mi do gustu. Mam słabość do tworów Disney'a <33. Tutaj podobnie jak w poprzednich kolorki na plus. Najlepiej wyszły Ci chyba dwa ostatnie.

W sygnaturce z Ian'em średnio podoba mi się kolorystyka. On ma na twarzy jakąś teksturę, czy muszę sobie kupić okulary? xd Do napisu mam mieszane uczucia, niby pasuje, ale..hmm sama nie wiem.

No i na koniec Stella. Naprawdę podziwiam ludzi, którzy potrafią zrobić coś z gifami xd. Animacja jest ładna, płynna, napis jak najbardziej pasuje. Zmieniłabym tylko kolor tego tła na bardziej pomarańczowy/żółty, ewentualnie coś z różem.

No to chyba tyle ode mnie. Weeny ~.



Edytowane przez Speksi dnia 09-01-2016 16:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-01-2016 21:39
I kolejne gifki. Bloom biorę dla siebie xd.
















U Tecny jest Enchantix, gdyż nie mogłam znaleźć z nią żadnego porządnego Believix'u 3D, a że miała taki png's ładny, to wzięłam ten xD.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 09-01-2016 21:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 10-01-2016 13:17
7.01
Awatary z Florą są bardzo ładne. Mają fajne kadry, koloryzacje oraz ramki.
Avki z Disney'a są nawet nawet. Najbardziej do gustu przypadła mi dwójeczka ^^
Zestaw z Ian'em jest naprawdę fajny. Kadr wybrałaś idealny. Napis na wielki plus.
Urzekłaś mnie tym gifem ze Stellą. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonania. Płynność animacji jest cudowna plus oczywiście jakość nie budzi zastrzeżeń. Miałaś super pomysł. Swoją drogą w jakim programie zrobiłaś?

9.01
O gifach tych mam takie same zdanie jak o tamtym ze Stellą. Naprawdę wykonałaś kawał świetnej pracy. Jestem pod dużym wrażeniem.

Weny!



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 12-01-2016 17:41
Ikony z Florą bardzo mi się podobają. Mają ładne kadry i koloryzacje, ramki pasują.
Disney'owskie avatary również trafiły w moje gusta. W oko wpadła mi czwórka, jest moją faworytką.
W zestawie z Ian'em nie mam więszych zastrzeżeń co do napisu. Kolorki nie w moim guście, ładne dodatki i kadr.
Najnowsze zestawy zrobiły na mnie spore wrażenie. Gify są płynne, png'sy ładne. Napisy jak najbardziej pasują. Podobają mi się tła, chociaż coś mi zgrzyta w tym w pracy ze Stellą.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 10:31















(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 12:22
Musa - ładne png'sy, koloryzacja spodobała mi się. Dodatki na spory plus, napis jest pomysłowy. Praca jak najbardziej przypadła mi do gustu.
Realny zestaw - dobry jakościowo kadr, pasujące dodatki i ładny napis.
Druga realna praca - dobre połączenie kadrów, dodatki pasują. Podoba mi się napis.
Stella - ładny png's i dodatki, podobają mi się. Połączenie szarości z kolorem na plus. Zastanawiam się trochę nad napisem...

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 20-02-2016 12:36
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 20-02-2016 12:55
Zestaw z Musą - ogólnie bardzo fajnie Ci wyszła, jednak przyczepię się do kilku szczegółów xdd. Kolor tej Musy po lewej mógłby być bardziej hmm pod fiolet/niebieski, przynajmniej w moim odczuciu, żeby pasował do drugiego pngsa. Cała reszta mi się podoba.
Zestaw realny - przypadł mi go gustu, fajny kadr, czy co to tam xd Napis pasuje, dobrze, że nie jest napchane jakiś dodatków.
Praca z Taylor - pomysłowy napis, dobrze zgrywa się z resztą. Kolorki dobrze dobrane, dodałabym coś jeszcze w tle, ale tak, żeby nie przesadzić.
Stella spodobała mi się najbardziej z całej dostawy. Genialne połączenia, kolorystyka na plus. Fajny jest ten szary brush, nie obraziłabym się, gdybyś mi go podrzuciła xd
Do napisu mam trochę mieszane uczucia, dałabym chyba jakiś delikatniejszy, cieńszy.

To tyle ode mnie, wenki ~.



Edytowane przez Speksi dnia 20-02-2016 12:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 28-02-2016 12:30
Jejku Smocza, jak ja dawno nie odwiedzałam Twojego tematu - strasznie Cię przepraszam! Mam dużo zaległości, jednak skomentuję tylko ostatnią dostawę, myślę, iż mi to wybaczysz :3.

Przechodząc do sedna - Twoje najnowsze pracki strasznie mi się spodobały. Musa przykuła moją uwagę najdłużej. Uważam, że wyszła Ci rewelacyjnie. Fajne kolory oraz dodatki. Wybrałaś również ładne PNGsy, które cieszą moje oko. Jedyne co, to przesunęłabym wtopioną czarodziejkę bardziej w lewo, ponieważ zdaje się być tam taka lekka dziurka, ale to i tak nie ma znaczenia - zestaw prezentuje się super :D.
Lara ma fajne, mroczne kolory. Lubię takie. Użyłaś dobrego kadru, Larcia taka wojowniczka. Niemniej jednak napis troszeczkę się zlewa. Lepiej by było, gdyby bardziej się wyróżniał.
Praca z Taylor ma bardzo ładne kolory. Lubię taki odcień błękitu, więc jak dla mnie świetnie. Troszeczkę pusto po lewej stronie, gdyby drugi PNGs był większy, zapełniłby tę przestrzeń. Strasznie podoba mi się tutaj napis - wyróżnia się całkowicie. Użycie gradientu to był iście strzał w dziesiątkę!
No i na koniec zestaw ze Stellą. Kiedy ją zobaczyłam, byłam pod wielkim wrażeniem. Jest to jedna z Twoich najlepszych prac! Rewelacyjne tło - uwielbiam, kiedy jest napchane pełno textur czy brushy, wtedy wszystko jest takie dopełnione. Również kolorystyka na bardzo wysokim poziomie, strasznie mi się podoba. Napis to wisienka na torcie. Niby nic szczególnego, ale bez niego byłoby trochę pusto. Chociaż dodałabym mu jakiegoś efektu :3.

Ogólnie jest super. Czekam na kolejne prace z niecierpliwością i życzę weny! ^^


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Ania
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-03-2016 12:57
Zestaw z Musą jest czarujący, moja droga. Wykonałaś go tak wspaniale, że nie mogę przestać się nim zachwycać. Z każdą kolejną pracą idzie Ci coraz lepiej co mnie bardzo cieszy. Najbardziej urzekł mnie tutaj napis. Jest jak wisienka na torcie.
Kolejny zestaw z jakąś kobietą jest także bardzo ładny. Taki trochę mroczny, ale ma w sobie to "coś".
Praca z Taylor Swift jest prosta a jednocześnie śliczna. Wszystkie jest zrobione perfekcyjne a napis jest idealny.
Zestaw ze Stellą jest oszałamiający. Miałaś na niego cudowny pomysł i ślicznie wykonałaś.

Czekam na kolejne dzieła i zapraszam do mnie.



© ChandSarma


Moja grafika Mój deviantart Moje forum
8938662 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-04-2016 19:44








Nagłówki na bloga, jakby ktoś chciał...
http://oi63.tinypic.com/1193t60.jpg
http://oi68.tinypic.com/1zpr1qe.jpg
http://oi67.tinypic.com/15dw4yb.jpg




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 20-04-2016 15:30
Podobają mi się zestawy z Tecną. Ładny png's, kadr również, masz plusa za jego wtopienie. Fajny napis. Dodatki świetne, naprawdę dobrze dobrane. Pomysł z sepią oryginalny i pomysłowy, choć mi samej jakoś bardziej do gustu przypadła druga wersja.
Nagłówki - nie czuć w nich pustki, przestrzeń została dobrze rozplanowana. Świetnie wycięte postacie z kadrów, dodatki również mi się podobają. Jedynka jest moją zdecydowaną faworytką, nie widzę w niej żadnych wad. W dwójce trochę przeszkadza mi koloryzacja jednej z postaci, tej po prawej. Wydaje mi się, że jej skóra jest nieco zbyt czerwona. Myślę również, że napis "Darkness" mógłby być trochę ciemniejszy. W trójce bardzo spodobały mi się teksty napisów. W tej pracy przyczepię się jedynie do fioletu, którego moim zdaniem jest trochę za dużo, ale to kwestia gustu.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.


Edytowane przez Lunaris dnia 20-04-2016 15:34
55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-05-2016 18:36
Kolejna dawka mojej grafiki uśmiech.

Byłe zamówienie dla seraphiny.







Zamówienie dla Lunaris.



Mam nadzieję, że podoba Ci się Florka. Jeżeli nie, to zmienię, tylko napisz mruga.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Skeni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-05-2016 15:29
Kobito, nie dość, że świetnie piszesz, to jeszcze robisz świetną grafikę. Po prostu brak mi słów żeby opisać te nieziemskie zestawy. Tło, światło, kolorystyka, napisy, wszystko pomieszane w idealnej harmonii. Jeśli dasz radę do poproszę o zestawik z Florą w Bloomixie.


~Skeni~

(c) by IcyJus, prezent na osiemnastkę (23.12.16)

Zapraszam na:
Blog z opowiadaniami
Moje Śpiewy
Podkłady instrumentalne
Wattpad "Detroit: w pogoni za tożsamością"
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 16-05-2016 16:07
50002892 opowiastkapl.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
*Lunaris
Moderator

avatar
Dodane dnia 16-05-2016 16:31
Zamówienie dla serapahiny - fajny png's, ładny napis. Podoba mi się pomysł z kadrami po lewej stronie, ich ułożenie również. Tło także przypadło mi do gustu.
Flora w przemianie podstawowej - ten render od zawsze mi się podoba, to też tym razem nie będzie inaczej. Pasujące napisy. Połączenie kolorowej postaci z szarą na plus, lubię takie zestawienie. Nie mogę przyczepić się do dodatków, ponieważ jak najbardziej przypadły mi do gustu.
Flora dla mnie - bardzo ci dziękuję za ten zestaw. Wybrany przez ciebie png's ogromnie mi się spodobał, ma w sobie coś... hm... delikatnego, wiosennego. Wykapana Flora xD. Napisy również przypadły mi do gustu. Rameczka dodaje uroku. Wszelkie dodatki pasują. Praca już wylądowała na moim profilu :3.

Weny!



(c) ja
Pewien fragment został ukryty na życzenie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

55980925 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Smoczego_Płomienia xD
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-05-2016 16:13
Dziękuję wszystkim za komentarze, bardzo się cieszę, że podobają Wam się moje prace biorąc pod uwagę to,. że ostatnio nie mam coś weny i ochoty na grafikę, ale dzięki takiej motywacji od razy wzięłam się do roboty.

Zamówienie dla Mroczna Icy.







Pozwoliłam zrobić sobie dwie wersja, w razie jakby gold (tak nazwałem te brązowe/ z sepią) Ci się nie spodobała (chociaż mi się podoba xD).

Zamówienie dla Skeni.







(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 26 z 27 << < 23 24 25 26 27 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
~kolec 2570
16:19:42 16.04.2024
Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze.
~Vixen0
11:30:05 14.04.2024
Miałam ten magazyn placze
~Vixen0
11:29:48 14.04.2024
Ale nostalgia mi się włączyła
~Vixen0
11:29:40 14.04.2024
~Vixen0
10:29:25 14.04.2024
Same mocy. Powinno być samej
~Vixen0
10:28:55 14.04.2024
~Vixen0
10:28:50 14.04.2024
Ktoś tu zjadł literę
~Vixen0
20:06:25 13.04.2024
Zawsze można zamówić z zagranicy, ale to nie to samo bo nie każdy zna Włoski :>
~Vixen0
20:05:58 13.04.2024
Wielka szkoda że magazyny padły
^Flamli0
17:50:21 13.04.2024
~Vixen 14:06:57 13.04.2024 Wq to jeszcze komiksy w Polsce żyją ?
oj nie, od paru lat już nie ma
~Vixen0
14:08:44 13.04.2024
Najbardziej wspominam czasy Believixa
~Vixen0
14:08:01 13.04.2024
Ale ten czas leci :cry:
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.