Nowości
18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

14.02.2024
❧ dodano komiks nr 236 - Nowy początek

24.01.2024
❧ naprawiono muzykę z 2 sezonu

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,052
 Najnowszy Użytkownik: ~blumica
Dzisiejsi Solenizanci
Alezis12345
werabloom

Twórczość
Grafika
❧  Grafika Vic  ☙

Strona 5 z 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 16:33
Dziękuję za ocenę <:. Dodaję trzy zestawy Winx'owe, jakaś naszła mnie chęć i zrobiłam. Od razu mówię - to wszystko są eksperymenty, więc jestem świadoma tego, że mogły nie wyjść xd.







1. Do Stelli mam jeszcze wersję w bardziej "mlecznych" kolorach, bez tej ramki.
2. Bloom to najwiekszy eksperyment, nieudany jak sądzę xd.
3.Wersje Flory dwie, jakby kogoś bardzo "raziła" ta pierwsza, to druga jest z ramką xd.



It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 13-02-2015 16:56
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 17:00
Pierwszy zestaw jest najlepszy. Ogółem to dobra koloryzacja i pasujący napis. Png's też lubię, więc plus za to. Uważam, że powinnaś nakładać nie same brushe, ale i też tekstury.
Drugi zestaw jest trochę gorszy, ponieważ:
- mozaika dobrze wygląda, ale nie pasuje do tego zestawu;
- coś mi się ten niebieski za bardzo przejawia xD.
Plus za dobór dodatków.
Trzeci zestaw też mi się podoba. Wolę tą pierwszą wersja, która ma ostrzejsze kolory. No nic. Weny życzę.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-02-2015 19:36
Weź wyjdź mellow. Ciągle powtarzasz, że robisz okropną grafikę, a to jest nieprawda mellow.

Pierwszy zestaw najbardziej mi się podoba. Koloryzacja jest świetnie dobrana - idealnie pasuje do księżniczki Solarii, która włada Słońcem. Podobają mi się te linie na środku, są po prostu świetne. Idealnie pasują. PNG's także jest świetny. Robisz coraz lepsze napisy, wiesz? No i dobrze pasuje te... brushe? Nieważne, po prostu to w prawym dolnym rogu też jest całkiem ładne.

Drugi zestaw już wypadł trochę gorzej. Moim zdaniem koloryzacja jest za mocna. No i przyznam, że nie przepadam za tym PNG'sem, Bloom wygląda na nim za staro. Napis troszkę ratuje sytuację na sygnie, muszę Cię za niego pochwalić. Po prostu jest genialny, kocham tą czcionkę. Podoba mi się efekt na sygnaturce z prawej strony. Ten PNG's akurat bardzo lubię, a te krateczki tylko podkreślają piękno tego PNG'su. Szkoda, że ten drugi nie jest jaśniejszy, może ta czarno-biała Blooma bardziej wpasowywałaby się w sygnaturkę?

Nadszedł czas na ostatni, czyli trzeci zestaw. Najpierw skomentuję PNG'sy - są świetne! Tzn. ja tam bardzo je lubię, ogólnie lubię Florę :D. Ładne czcionki napisów, podobają mi się. Ogólnie nie potrafiłabym wybrać ładniejszego kompletu, ale chyba bardziej preferuję ten pierwszy. Powód? W drugiej wersji niezbyt wyraźny jest czarno-biały PNG's, który w pierwszej wersji wygląda ślicznie.

Wenki, Vic <3.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?

Edytowane przez Cattie dnia 13-02-2015 19:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2015 09:18
Ooo, nowa dostawa widzę. Tak się brałam do skomentowania i jakoś mi się nie chciało xd. No dobra, zestaw z Stellą jest na pewno najlepszy z tych 3. Kolory są idealnie dopasowane, takie ciepłe; pasują do naszej czarodziejki. Napis też fajny, nie jest za pusto, wszystko się nieźle ze sobą komponuje. Nie mam się do czego przyczepić. Praca z Bloom już mniej mi się podoba. Jakoś nie przypadła mi do gustu ta 'mozaika' po prawej stronie. Według mnie trochę tam nie pasuje i psuje efekt. Wszystko inne jest na plus. Kolejny zestaw jest taki jakiś, jakbym już go wcześniej widziała, ale chyba po prostu te Twoje Florki są podobne XDD. Bardziej podoba mi się druga wersja, nie wiem czemu, ale chyba dlatego, że wolę takie jasne kolorki. Vic, tworzysz śliczną grafikę *.* Weny!



Edytowane przez Victoria dnia 03-03-2015 13:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2015 14:46
Dzięęęęki <3. Gwiazda, dziękuję, że ustawiłaś sobie ten zestaw ; o. Jeszcze wczoraj zrobiłam kilka sygnatur, więc dodaję =D.



Jaakby ktoś chciał - dorobię avki.
W pracy z Musą napis (c) Chand.



It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2015 19:52
O, już widzę kolejne prace! Pierwszy zestaw chyba najmniej mi się podoba z tej dostawy. Niby jest z nim wszystko okej, ale wydaję mi się pusty, nie wiem czemu. Może coś w tle by się przydało. Cała reszta jest fajna, kolorystyka, PNG's, napisy na plus. Praca z Bloom też średnio mi się podoba. To czerwone tło niezbyt przypadło mi do gustu, jakoś ta czerwień nie pasuje mi do Bloomy. Ale za to nie jest pusto, a to też duży plus. Ostatni zestaw zdecydowanie najbardziej polubiłam. Kolorki naprawdę dobrze są tutaj dopasowane. Napisy też niczego sobie. No i muszę dodać, że bardzo lubię ten efekt z tym paskiem. Czekam no kolejne prace i życzę duużo weny!



Edytowane przez Victoria dnia 03-03-2015 13:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2015 20:02
Dlaczego mnie tu tak dawno nie było!? A no tak, zapomniałam, że jestem leniem xd. Zacznę od dołu. Fajne sygnatury z Musą, Bloom i Florą. Wydają się być delikatnie zbyt ciemne, ale to ich jedyny mankament. I na samej górze, widzę też śliczne zestawy. Podobają mi się, serio. Flora jest cudna, Bloom już trochę mniej. Ciekawy pomysł z tymi ''kratkami''. Weny.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Suzanne dnia 14-02-2015 20:03
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-02-2015 22:52
Dziękuję za ocenę ^^.




Napis w drugim zestawie (c) Chand ;3.



Świeżutki eksperyment z PhotoShopa... zaklepane dla Cat.


+ mam jeszcze ciemniejszą wersję z 'ramką'.



It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 14-02-2015 22:54
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 10:29
Może zacznę od oceny sygnatur, które dodałaś wczoraj.
Dobre rozmieszczenie PNG'sów oraz dodatki, jednak kolory są bardzo słabe, przez co każda praca traci. W przypadku Musy nie jest najgorzej, jednak Flora i Bloom wypadają naprawdę kiepsko, a gdyby nie ta koloryzacja prezentowałyby się naprawdę super. Wielki plus za Sirenix. Uważam, że to jedna z ładniejszych transformacji i naprawdę ładnie wygląda na pracach.

Zestaw z Florą Cafe jest w porządku. Kolory niestety nadal nie takie jakie powinny być, praca wydaje się przez to za ciemna. Tło mi się podoba, dodatki też. Wyśrodkowałabym napis, ponieważ wydaje się zjeżdżać na lewą stronę. Super, że użyłaś tych kratek, doskonale tu pasują.
Zestaw z Bloom byłby naprawdę cudowny, gdyby nie te kolory. Tutaj nie da się na to przymknąć oka. Twarz rudowłosej wydaje się być żółta, jakby była Chinką, a jej lewe ramię (to po naszej prawej stronie) wygląda jak spalone na słońcu. Tło w porządku, ale napis jest słabo widoczny. Mogłaś go przestawić lub zmniejszyć przeźroczystość. Podoba mi się kawałek dodany w odcieniu szarości, dodaje to pracy uroku. Gdyby nie te kolory, zestaw prezentowałby się cudownie.

Ostatni eksperyment z Florą jest wspaniały! Szkoda, że Cat już go zaklepała, bo chętnie bym go dla siebie zabrała. Zdecydowanie lepiej wypada ta jaśniejsza wersja. Super dobrane PNGsy! Bardzo mi się podobają. Tło niczego sobie. Te kółka na środku to był strzał w dziesiątkę! Prezentuje się to naprawdę świetnie! Dodatki też okey. Napis trochę niewidoczny, ale nie przeszkadza mi to wcale, a nawet wydaje mi się, iż tak jest lepiej. Ogólnie praca zasługuje na 6 z plusem!
Czekam na Twoje kolejne cudeńka i życzę weny <3.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 15-02-2015 10:31
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 12:36
Dziękuję, Suza <3.


Napis (c) Chand.


Nie wiem czy napis jest poprawnie napisany xd.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 15-02-2015 12:36
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 13:01
Lubię twoją grafikę. Masz fajny styl, a prace są dodawane niemalże codziennie. Już nawet wczoraj chciałam skomentować twoją grafikę, ale miałam zbyt dużego lenia. Ostatnie zestawy są naprawdę super, podobają mi się. Najpierw może ocenię Florę Harmonix. Według mnie jest trochę za bardzo wyostrzony i napisu w ogóle nie widać. Reszta jest w porządku. Podoba mi się to jak zrobiłaś te, nie wiem kwadraciki, w których jest Flora. Serio nie wiem jak to nazwać. Koloryzacja, tło i brushe są dobrze dobrane. No cóż, drugi zestaw mniej mi się podoba. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się taki rozmazany, czy coś. Napis u góry bardzo słabo widać, no chyba że mam coś z komputerem. Kolory niezbyt mi się podobają. Png jest okej, ale reszta nie przypadła mi do gustu. Choć i tak nadal lubię twoją grafikę. Jeszcze tutaj zajrzę niegrzeczny. No cóż, weny!


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-02-2015 13:13
Adelia ma rację. Flora jest zbyt wyostrzona, przez co wygląda nieco dziwnie. Najlepiej nic nie wyostrzać, tylko dokładnie zmniejszać, a wtedy efekt jest estetyczny. Tak, napis też niewidoczny, może nie miały błysk, a różowy? Może lepiej by wyglądał i byłby widoczny. Przyczepię się jeszcze kadrowania ava; dałabym wyżej tą Florcię :>. Teraz pozytywy! Świetny, rewelacyjny, bombowy pomysł - nie wiem, jak to jeszcze nazwać - pomysł na całokształt zestawu. Kwadraciki są super. Duży plus też za delikatną koloryzację. Kratki też bardzo dobrze się prezentują, pasują w każdym zestawie. Zestaw mi się podoba, pomimo tego, co napisałam na początku. Zestaw z Daphne wydaje mi się, że jest gorszy. Png's chyba trochę stracił na jakości i kadrowanie ava odpada. Jednak te kółka są pomysłowe. Kolory też fajne :>. Vic, Ty świetną grafikę robisz, a w ostatnim czasie bardzo się podniosłaś, więc może stąd ta krytyka, że oceniam Cię na bardzo wysoki poziom. Weny.


50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 27-02-2015 17:06
Dziękuję za ocenę <3. Tak dawno mnie nie było w tym temacie ;-;. Dodaję avatarki ^^.







1 klepnięty dla Reb.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 27-02-2015 17:09
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-03-2015 20:19
Znowu dawno nie zaglądałam do tego tematu. Zacznę może od Zestawu z Florą Harmonix. Muszę przyznać, że całkiem fajnie Ci to wszystko wyszło, chociaż wydaję mi się, że wyostrzenie jest trochę za duże. Napisy są ładne, ale przez tę kolorystykę bardzo słabo widoczne. Co do tła to chyba nie mam zastrzeżeń, PNG's też okey. Fajny pomysł na te kwadraciki z Florką. Praca z Daphne jakoś mniej mi się podoba. W ogóle cały ten róż mi do niej ni jak nie pasuje. Napis znowu jakoś słabo widoczny, albo ślepa jestem już. Poza tym to już nie mam żadnych zastrzeżeń, co do zestawu. Avki są śliczne! Naprawdę uwielbiam je w Twoim wykonaniu. Kadry są bardzo dobre, koloryzacja tez na plus. Najbardziej przypadł mi do gustu numer 1, 7 i 9. Życzę weny, Vic!



Edytowane przez Suzanne dnia 02-03-2015 20:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-03-2015 14:16
Zestaw z Florą - strasznie dużo tego wszystkiego, naciapane, nie wiadomo, w którą stronę patrzeć, ale przyjemnie się patrzy. Jest trochę nieładu i dynamiki, każdy kąt jest zapełniony. Mimo że tego tyle jest, nie ma się wrażenia, że jest za dużo, kolory fajnie się komponują, ułożenie ciekawe, brushy pełno. Jedynie mogę się przyczepić do napisu, który trochę ciężko rozszyfrować, bo zachodzi, ale kogo tam obchodzi, co tam pisze :D. Druga sygna trochę gorsza, zbyt prześwietlona. Ale też dobra, avki są fajne, ciekawa koloryzacja i kadry. Nic dodać, nic ująć.


Instagram | YouTube

Edytowane przez Sophie dnia 09-03-2015 15:30
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 16:01
Zrobiłam sobie jakąś przerwę od grafiki, ale dziękuję za ocenę Speksi i Izaczku. Bardzo miło, że ktoś tu zagląda i komentuje serce.
Dodaję kilka avków [już nie takich 'nowych'], pracę z Florą. Do tego zestaw, który zrobiłam dzisiaj, wiem - wyszedł beznadziejnie, ale co ja poradzę ;__;.

*Avatarki:



*Zestaw z Florą:


*Najnowsza praca:


o.e czemu ona taka ciemna wyszła...


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 14-03-2015 16:04
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Ashley
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-03-2015 16:26
Najnowsza dostawa jest cudna <33. Avki mają świetną kolorystykę, przyjemną dla oka. Najbardziej podoba mi się 2, 4 i 5. Zestaw z Sirenix'em jest ciekawie zrobiony. Widać, że miałaś solidny pomysł. Druga Flora trochę mniej mi się podoba. Napis jest jak najbardziej okej, jak i również cała reszta, tylko że ten zestaw nie przyciąga tak mojej uwagi, jak ten poprzedni. Czekam na kolejną dostawę. Weny!


(c)Google
Kiedyś zmienię...
Może xd
Za 500 lat XD


Opowieść Bloom | Maj (pseudo)graficzyns


"Gdyby wszyscy ludzie byli normalni, to na świecie było by nudno..."

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-03-2015 16:32
Tylko dla spoufalonych Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 15-03-2015 19:43
Avatary z 27 lutego.
Dziękuję Ci za ten pierwszy av, jest naprawdę cudowny i chyba najlepszy ze wszystkich. Mocna koloryzacja, wspaniały kadr, dobre kadrowanie - nic dodać, nic ująć, a jakość w zdjęciu nie była też taka super. Wiem, bo mam ten kadr, podobnie jak większość : D. Podobają mi się koloryzacje też w innych. Są dopasowane i ładnie się komponują. Widać, że nie masz jakichkolwiek problemów z avatarami. Leci plusik C;.

Dostawa z 14 marca.
O, ale ładne avy. Trzy z nich są moje, pamiętasz xd? To było zamówienie : D. Ogólnie wszystkie mi się podobają - szczególnie ten pierwszy, jest śliczny. W pierwszy zestawie jest zbyt czerwono, ale z ogóły podoba mi się ten styl i to tak... Nie wiem, co mam myśleć w końcu. Lubię te twoje "powtarzania" postaci, bo naprawdę nieźle to wygląda. Kurczę, ale nie. Zestaw mi się podoba i już. Tylko spróbuj eksperymentować z napisami, dać jakiś inny, ale naprawdę jest dobrze. Drugi zestaw jest lepszy. Mega mi się podobają te "zdjęcia" w ramkach Flory. Ojej, jak to pięknie wygląda. Fajna ramka. Nie doczepię się do tego zestawu również. Jest piękny, podobnie jak jego poprzednik.

Vic, skarbie, Ty to robisz mega dobrą grafę. Mimo że miałaś sporą przerwę, dałaś radę z zaległościami, a to dosyć trudne - wiem z własnego doświadczenia, jak trudno się jest "pozbierać" po przerwie. Tobie to wyszło. Grafikę masz śliczną i już. Życzę weny i czekam na kolejne prace.



Edytowane przez Rebecca dnia 15-03-2015 19:44
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 28-03-2015 18:59
Wiem, że znowu zaniedbałam swój temacik, ale cóż. Ashley, Rebi - bardzo Wam dziękuję za ocenę ; * c:. Dzisiaj dodaję avatarki z Anime, jakoś tak mi się zachciało zrobić. Nie wiem, czy w najbliższym czasie coś dodam, w najgorszym wypadku dopiero po świętach.


~~~~~~~~~






Kadry znalezione w google.



It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 28-03-2015 19:01
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Grafika Vic :3
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 28-03-2015 19:50
Ojeju Vic, jakie piękne avatary *o*.
Uważam, że wyszły Ci one zjawiskowo. Każda ikonka jest magiczna i przykuwa moją uwagę. Najchętniej ukradłabym wszystkie, ale no niestety nie mogę :/.
Piękne kolorki oraz kadry. Aż trudno uwierzyć, że znalazłaś je w Googlach! Ja zawsze mam problem z kadrami, a niestety Wujek Google wcale mi tego nie ułatwia. Dodatki również fajne, dodane w odpowiednich miejscach. Te brushe kratki dodają pracom niesamowitego efektu, tutaj też mnie urzekły. Wszystkie bardzo mi się podobają, jedynie dwójka jest taka pusta. Ogólnie to świetnie!~
Czekam na więcej Twoich prac i życzę weny :D.


(c) Flama
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~EmilyWinxClub0
16:53:23 22.04.2024
Tak czy siak, czasy kreski ręcznej z 1 sezonu minęły bezpowrotnie, teraz Bloom wygląda jak popular girl from high school, która dorabia w międzyczasie jako modelka, a nie zwyczajna dziewczyna
~EmilyWinxClub0
16:46:27 22.04.2024
Przyczepię się jeszcze do twarzy w animacji, bo po 3D jakie zaserwował nam Rainbow mam stres pourazowy do tych ich za wielkich oczu i pstrokatych nosów w połączeniu z komediową, zbyt żywą mimiką twarzy
~EmilyWinxClub0
16:42:22 22.04.2024
5-6* mam nadzieję, że to tylko testy bo jeśli użyją takiej animacji do gotowego produktu, to reboot padnie szybciej niż powstawał
~EmilyWinxClub0
16:40:20 22.04.2024
Widać, że animacja to jest dalej ta sama plastelina z sezonów 4-5 tylko podrasowana, ale niestety dalej źle to wygląda, zwłaszcza włosy i płynność
~EmilyWinxClub0
16:39:02 22.04.2024
Flora wygląda jakby była żywcem wycięta z Mia i Ja. Nie jestem całkowicie przekonana do tej transformacji jeszcze
~clax70
15:19:57 22.04.2024
Znalazłem taki concept art z reboota
~clax70
15:13:07 22.04.2024
*transformacja
~clax70
15:12:51 22.04.2024
Ta transformacją wygląda bardzo fajnie, ale w tych filmikach coś mi nie pasuje z twarzą Bloom
^Flamli0
8:53:50 22.04.2024
^Flamli0
8:51:20 22.04.2024
^Flamli0
8:50:43 22.04.2024
^Flamli0
8:50:35 22.04.2024
uwaga uwaga, mamy transformację z reboota i pierwszy fragment!
^Flamli0
18:57:56 18.04.2024
zapraszam na kolejny komiks ze starą kreską :> KLIK
~EmilyWinxClub0
14:21:20 18.04.2024
Z tym Netlfixem to raczej o nową kreskówkę Rainbow chodziło, nie o reboot
~Vixen0
21:57:52 16.04.2024
20 lat temu to miałam 7 lat XD
~Vixen0
21:56:04 16.04.2024
W sumie 8 sezon podobał mi się za fabułę, i piosenki, 5/10 :>
~Vixen0
21:55:15 16.04.2024
Bo stara kreska, jak i fabuła pierwszego sezonu to święta jest
~Vixen0
21:54:30 16.04.2024
Mam nadzieję że to nie będzie jakaś marna kopia sezonu pierwszego XD
~Vixen0
21:53:04 16.04.2024
Winxa
~Vixen0
21:52:54 16.04.2024
Ciekawe czy będzie miał mega animacje, mam nadzieję że fabuła będzie tak dobra jak na początku Windą
~Vixen0
21:52:18 16.04.2024
Chce już 2025 rok aby obejrzeć ten sezon 9 dla nowego pokolenia XD
~Vixen0
21:52:01 16.04.2024
OMG
^Flamli0
21:43:22 16.04.2024
~kolec 257 16:19:42 16.04.2024 Zdanie się powinno zacząć z dużej litery. Mówię tu o newsie na samej górze
dobrze, że wytłumaczyłeś mi zasady poprawnej pisowni :]
~EmilyWinxClub0
18:40:09 16.04.2024
Przygotujcie się na to że reboot Winxa będzie totalnym pomieszaniem oryginalnego Winxa ze wszystkich sezonów, World of Winx oraz Fate.. aż głowa boli co oni nawyprawiali z tą marką
~EmilyWinxClub0
18:26:05 16.04.2024
W nowym komiksie stroje dziennie z 1/2 sezonu, na okładce Sirenix z 5 sezonu, w komiksie Sirenix z 8 sezonu w starej kresce, też bez zmiany koloru włosów i Selkie. Oni już stracili kontrole xd
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.