Nowości
20.05.2024
❧ dodano komiks nr 216 - Ścieżka wróżek

18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,065
 Najnowszy Użytkownik: ~kat
Dzisiejsi Solenizanci
Cayrinashi
EmilyWinxClub
sonka
_Lunacja

WinxBlogger- portal internetowy
Przywitaj się
❧  A co tam, ja też się przywitam :)  ☙

AutorA co tam, ja też się przywitam :)
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 16:01
Cześć! Nazywam się Martyna (a fe, okropne imię) i mam 15 lat. Może trochę dziwne, że interesuję się Winx w takim wieku, ale zawsze lubiłam bardziej animacje niż takie filmy i seriale z aktorami. Winx interesuję się od niedawna, choć w młodości również nie były mi obce (karteczki!), ale nie miałam gdzie tego oglądać. Co by tu jeszcze... No cóż, jestem trochę dziwaczna - mam Zespół Aspergera i fobię społeczną (dlatego też długo zastanawiałam się, czy jest sens rejestrować się na forum). Poza Winx lubię My little pony, Filly, Rozen Maiden, czytanie książek i przede wszystkim chemię.
Mam nadzieję, że na forum będę grzeczna i nie będę popełniać przestępstw typu brak kropki po emotce :haha:.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
Edytowane przez Samantha dnia 02-07-2014 16:46
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 16:06
Martyno bardzo miło jest mi Cię poznać. Cieszę się, że dołączyłaś do naszego społeczeństwa i naprawdę nie musisz się nas bać. Nie zawsze jemy ludzi na śniadanie. Ale czasem na obiad :D.
Oo, też niegdyś zbierałam karteczki z Winx. Właściwie nie tylko z nimi bo także z W.I.T.C.H, które ciągle lubię. W takim razie nie pozostaje mi nic jak zadać Ci kilka pytań. Mam nadzieję, że na nie odpowiesz :).

- Jakie książki lubisz? (chodzi mi tutaj jaki rodzaj, oczywiście możesz też trochę powymieniać)
- Jak doszło do tego, że polubiłaś Winx? Zobaczyłaś gdzieś odcinek czy jak?
- Ulubiony film?
- Jakiej muzyki słuchasz?

No to na początek to byłoby na tyle, sądzę, że Cię nie wystraszyłam.


(c) Flama

Edytowane przez Suzanne dnia 02-07-2014 16:06
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 16:47
Cześć Martyno! Jestem Catty. Nie będę się tutaj przedstawiała, tylko zadam kilka pytanek:
- Ulubiona Winx?
- Ulubiony specjalista?
- Ulubiona para z Winx?
- Ulubiony sezon?
To tyle, życzę miłego pobytu na WB ^^.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 16:53
Nie wystraszyłaś mnie aż tak, zaniepokoiło mnie tylko troszkę wasze obiadowe menu przestraszony. Ja też zbierałam Witch i je też poznałam właśnie z karteczek.
Tak z rok temu moja 7-letnia siostra wypożyczyła sobie z biblioteki film Winx Magiczna przygoda. Tak trochę się tym zainteresowała i w Internecie trafiła na pierwszy odcinek Winx. Ja wtedy byłam w tym samym pokoju i mimowolnie zaczęłam z nią oglądać. Ona nie wiedziała, który włączyć następny, więc ja jej potem podpowiadałam co włączyć, i tak do dziś razem sobie oglądamy (jesteśmy na sezonie 5)
- Z książek zaczytuję się chętnie w kryminałach, Ostatnio moją absolutną obsesją jest Camilla Lackberg, bo w jej książkach akcja nie toczy się tylko wokół morderstwa, ale również śledzimy osobiste przeżycia bohaterów, ich codzienne życie i problemy. Lubię też takie psychologiczno-filozoficzne (Paulo Coelho - większość ludzi nie rozumie, jak można coś takiego czytać :D)
- Ogólnie to nie jestem jakąś wielką fanką filmów i telewizji, ale jak dla mnie absolutne arcydzieło to "Król lew", Podoba mi się też dineyowska "Śpiąca królewna". Z nowszych bajek Disneya też niczego sobie są "Zaplątani" i "Kraina lodu". Do grona moich ponadczasowych animacji należy również "Ostatni jednorożec". Z filmów dla nie-dzieci wybrałabym "Nędzników".
- Podoba mi się muzyka z musicali, szczególnie z "Kotów" i "Nędzników". Słucham jeszcze Arctic Monkeys, a trochę mniej niż kiedyś Bring me the Horizon.

EDIT: dopiero teraz zobaczyłam wcześniejszy post uśmiech.
- Moim absolutnym nr 1 jest Flora. Miła, ładna, skromna, mądra i w ogóle ideał. Na drugim miejscu Layla, również śliczna, nieco zbuntowana, wysportowana (ach, ile bym dała za tą ostatnią cechę).
- Nie jestem pewna, który specjalista najbardziej mi przypadł do gustu, ale chyba Sky. Kochający, miły... Nie mam mu niczego do zarzucenia, no możo poza tym, że jest z Bloom, za którą nie przepadam. Na drugim miejscu Nabu.
- Layla i Nabu naprawdę się dobrze się doadywali. Nie wiem, dlaczeo musieli uśmiercić właśnie Nabu (ja bym tam wolała, żeby się pozbyli Rivena diabełek).
- Sezon 3 i 4 najprzyjemniej mi się oglądało. Czemu? Sama nie wiem, ale chyba dlatego, że tam były najlepsze, jak dla mnie, czarne charaktery.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
Edytowane przez ha-ni dnia 02-07-2014 17:03
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Samantha
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 17:07
Witam serdecznie na forum [jeszcze bardziej serdecznie niż wszystkie nowicjuszki, które ograniczają się do jednego zdania na swój temat]! Jestem dwunastoletnią, szaloną dziewczyną, którą na tym portalu zwą Sam :3. Może opowiem trochę o sobie... Interesuję się Japonią [mangą i anime, kulturą i wszystkim co jest z nią związane], muzyką, grafiką komputerową i pisaniem wierszy oraz opowiadań. Nie chcę zadręczać Cię pytaniami, więc pozostaje mi tylko życzyć Ci miłego pobytu na WinxBloggerze :3. A w razie jakichkolwiek problemów możesz zgłosić się do mnie, chętnie pomogę ^^.
PS. Imię Martyna nie jest okropne ._.



Edytowane przez Samantha dnia 02-07-2014 17:09
48038589 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 17:25
Witaski, kochana przytul.
Miło, że tutaj trafiłaś, bo tylko szlachta ma konto na WinxBloggerze. Mam 13 lat i jestem mówią na mnie głównie Reb. Możesz mnie nazywać, jak tylko chcesz. Interesuję się grafiką komputerową, piszę dwa opowiadania, rysuję itd. Na WB jestem... parę miesięcy. Oto moje pytania:
- Tworzysz grafikę?
- Jesteś optymistką?
- Ulubiony kolor?
To tyle. W razie pytań pisz do mnie na PW. Miłego dnia.



Edytowane przez Sophie dnia 02-07-2014 17:58
50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 17:44
Cześć, miło mi Cię poznać. Jestem dziewczyną i możesz mi mówić Smocza, Smok lub Płomyk, wszelkie inne pseudonimy związane w moim imieniem lub charakterem są dozwolone. Tylko żebym połapała się, że o mnie chodzi xdd.
Nie lubię męczyć ludzi pytaniami, więc nie będę ich zadawać, a w ogóle inni zrobią to za mnie, po co się przemęczać?
Ja lubię uczyć się historii, pisać opowiadania, czytać książki, uprawiać sport i przerabiać obrazki. Jestem aspołeczna i coś tam zaczynam już otwierać się przed ludźmi xdd. Nie lubię nigdzie wyjeżdżać, choć bardzo wiele osób proponuje mi wyjazdy za granicę.
To tyle z mojej strony, mam nadzieję, że dobrze będziesz się tutaj czuła, miłego pobytu <3.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 02-07-2014 17:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 17:56
Witaj, Martyna! Od razu na początek muszę się z Tobą pokłócić, bo ja uważam, że masz bardzo ładne imię! Ja jestem Zuza, mam 14 lat, kocham czytać książki, rysować i jeździć na rowerze. Nie będę się o sobie rozpisywała. Chcę Cię jedynie serdecznie powitać na WB i mam kilka pytań:
- Ulubiona książka?
- Ulubiony serial?
- Ostatnio przeczytana książka?
No, to tyle z mojej strony mruga.



Edytowane przez Sophie dnia 02-07-2014 17:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 18:58
Hej. Ja jestem Iza, mam 17 lat. Winx'em interesuję się już jakieś dwa lata (chyba, gdzieś tak w każdym razie). Też mam karteczki ze wszystkim, co było za czasów mojej podstawówki. Hmm, co Ci mogę powiedzieć, też uwielbiam chemię (w końcu biol-chem, tego nie ogarnie nikt). No i kocham książki <3. Zajmuję się też rysowaniem, grafiką i czasem coś napiszę, ale szału ni ma, staniki nie latają. Co jeszcze mogę powiedzieć? Chyba tylko tyle, że życzę Ci, abyś dobrze się bawiła na WB!


Instagram | YouTube

Edytowane przez Sophie dnia 02-07-2014 22:26
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 19:29
Cześć, Martyno! Jestem Bloom_1234, ale naprawdę nazywam się Michalina. Możesz mi mówić Bloom, Misia lub Miśka. Mam 13 lat. Interesuję się Winx'em praktycznie od dzieciństwa. Moją ulubioną czarodziejką jest Flora. Kocham rysować, czasami graficzę (nie jest to jakaś dobra grafika) oraz prowadzę własnego bloga. Nie będę Cię zanudzać pytaniami, po prostu życzę Ci miłego pobytu na WB mruga.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Sophie dnia 02-07-2014 22:27
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 20:34
Ojej, ile przwitań, dziękuję serce. Ja tam mimo wszystko nie lubię swojego imienia, ale na serio nie znam osoby, która by swoje imię kochała... Na pytania już odpowiadam:
- Z grafiką niestety nie mam nic wspólnego. Ogólnie nie umiem rysować, bo mam przez Zespół Aspergera ograniczoną wyobraźnię, potrafię jedynie patrzeć na jakiś obrazek i próbować narysować to samo.
- Do optymistki mi daleko, przez samotność i bycie dziwadłem mam skłonności do depresji. Na szczęście zaczęłam się leczyć i da się przeżyć, wcześniej samookaleczałam się i niemal wpadłam w anoreksję (oczywiście pisząc to, wcale nie mam na myśli zachęcania innych do robienia tego samego, to są jedne z najgłupszych rzeczy, jakie w życiu zrobiłam i bardzo tego żałuję).
- Kolorki: czarny, biały, brązowy i pomarańczowy. Ale tak naprawdę to wszystkie lubię :D.
- Ulubiona książka: "Mały książę", ""Latarnik" C. Lackberg.
- Ulubiony serial: "Winx club" i "Rozen maiden"
- Ostatnio przeczytane: "Fabrykantka aniołków" C. Lackberg.
- Nie interesuję się za bardzo filmami, jak już pisałam, zachwycam się klasycznymi animacjami, czasem oglądam musicale. Tytuły ulubionych podałam gdzieś wyżej.
- Tak, mam 7-letnią siostrę Michasię, dzięki m. in. niej oglądam Winx. Razem z nią :D.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Adelia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 20:35
Witaj, Martyno.
Kojarzysz mi się z moim wrogiem z klasy, ale mimo to uważam, że to całkiem ładne imię. Jestem Lu.. pfe! Adelia, ale możesz mi mówić Adel. Tak naprawdę mam na imię Luna i mam jedenaście lat. Moim ulubionym kolorem jest niebieski. Za to moją Winx'ówną jest Flora. W wolnych chwilach czytam książki, jeżdżę na rowerze no i czasami uprawiam jogging. Nie mam do Ciebie żadnych pytań. Życzę miłego pobytu na WinxBloggerze.


as mitski once said: ***** ***
*:・゚✧ youtu.be/dQw4w9WgXcQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 14:18
Hej, Martyna. Jestem Icy (niepoprawna fanka Trix). Tak naprawdę nazywam się Justyna, tak na serio mam na pierwsze imię Katarzyna, ale wolę to drugie imię. Jestem twoją rówieśniczką, też piętnacha na karku XD. Moim ulubionym kolorem jest niebieski, a czarodziejką Layla. Mam nadzieję, że szybko się tu odnajdziesz mruga.
Pytanko: ulubiona Trix?



Edytowane przez Lilla dnia 03-07-2014 14:30
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 16:25
Hejka!
Masz bardzo ładne imię. Ja jestem Stella, ale mów mi Stell. Naprawdę nazywam się Emilka i mam 13 lat. Mieszkam w Lublinie. Moja ulubiona Winx to Stella i Bloom. Ulubiony sezon to czwarty i piąty. Lubię tworzyć grafikę, pisać opowiadania, czytać książki, rysować, prowadzić bloga i śpiewać. Na Wb jestem już jakiś czas. Nie mam do Ciebie żadnych pytań. W razie problemów pisz. Życzę miłego pobytu na stronie!


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Tysia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 17:01
Hejka! Mam na imię.... Martyna (nie jest takie złe te imię). Mówisz, że masz 15 lat i to trochę dziwne, że interesujesz się Winx. Ja mam 24 (w 3 mies. ciąży). Moją ulubiona wróżka to Aisha, kolor - liliowy. Witaj na WB. Życzę miłego pobytu! Jakby co, to pisz, coś wykombinujemy uśmiech!


Wolę osiągać małe suk­ce­sy
uczes­tnicząc w pie­szej wędrówce przez życie,
niż zdo­bywać gwiaz­dy,
za­bierając się czyjąś ra­kietą na gapę.

Edytowane przez Rebecca dnia 03-07-2014 17:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~Bloom-Winx Club
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 18:50
Witojcie! Jestem Bloom-Winx Club,a w skrocie BWC. Na początek życzę Ci miłych wakacji przytul . A po drugo primo to nie ma granicy wieku na lubienie Klubu Winx. Powiem szczerze ja też lubię filmy animowane i nie lubię seriali młodzieżowych z aktoramikwaśny . Raz byla pogłoska,że 3 film o Winx ma być z aktorami ( meteoryt spadł i koniec świata nastąpił,a potem tunel jasność, śpiewy aniołów...) ekhem ale potem okazalo się,że to nieprawda na szczęście :happy: .
Dobrze,że nastepny ciekawy mlody czlowiek trafił na WB, bo realny Magix jest jeden i to wlaśnie to miejsceok .
Więc witam Cię chlebem i solą na Polskim Magix-sie obywatelu Martyno ( przepiękne imie masz całus ). Dobra to strzałeczka ok

Moje pytanka do CB:
-Ogladałaś Krainę Lodu ( Twoja mala opinia)?
- Czytujesz japońskie mangi?
- Którą Winx naj naj lubisz?

Ps. Polecam Ci wpaść do kina na ,,Jak wytresować smoka 2'' serce




WINX CLUB :-) Bloom czarodziejka z planety Domino strażniczka mocy Smoczego Płomienia.
-Stella (do Bloom): Co ty dzisiaj robiłaś z włosami trzepałaś je ubijaczką do jajek??!!
Bloom: Stello!
-Stella: Bloom jednak czasem przejawiasz oznaki inteligencji.
Bloom: Tylko czasem?
-Bloom: Tecna jesteś prawdziwą szamanką!
Tecna: Wolę być czarodziejką, ale dzięki!
*Poczucie humoru to podstawa codziennego życia:-)
Edytowane przez Bloom-Winx Club dnia 03-07-2014 18:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: A co tam, ja też się przywitam :)
~ha-ni
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-07-2014 18:53
Icy - ja też jestem fanką Trix (najbardziej podobały mi się w pierwszych sezonach). Każda z wiedźm ma to coś - w Icy podoba mi się ten chłód i brutalność, Darcy wygląda mi na taką najmniej złą, a Stormy jest wybuchowa i nieco głupiutka. W trójkę stanowią dość zgrany i zabawny duet. Niemniej jednak wydaje mi się, że one są chore psychicznie - Icy ma jak dla mnie poważne zaburzenia osobowości (szczególnie narcystyczne i dopatruję się też obsesyjno-kompulsywnych), Stormy to wzorcowe ADHD, a Darcy po prostu w myśl zasady: "kto z kim przystaje, takim się staje" uległa ich wpływom i wydląda mi na borderline (bipolar). Ot, taka moja diagnoza szeroki uśmiech. Wracając do tematu, każda z Trix była kiedyś moją ulubioną, na dzień dzisiejszy chyba wybrałabym Stormy.

Tysia - oczywiście nie chciałam Cię obrazić pisząc, że imię Martyna jest brzydkie - ja chyba po prostu nie lubię go na sobie, na innych mi nie przeszkadza uśmiech. Oczywiście cieszę się, że jest więcej nieco starszych fanów bajek.

EDIT: dopiero teraz zobaczyłam post wyżej, już odpowiadam na pytania:
- Oglądałam Krainę Lodu i bardzo mi się podobała - fabuła, postacie, humor i muzyka bardzo przypadły mi do gustu. Jedyne, co mnie trochę wkurzało, to ten cały Olaf - ale jak pod konic powiedział "bo dla niektórych warto się rozpuścić", poryczałam się i cała niechęć do postaci wyparowała. Od razu natomiast spodobał mi się Kristoff i chciałam, żeby Anna z nim była, ale pomyślałam sobie, że to przecież bajka dla dzieci i tu nie zmienia się narzeczonych od tak, ale na szczęście Hans był evil diabełek.
- Mang nie miałam okazji czytać, do anime też nie mam za bardzo sił, jedyne, jakie oglądałam, to Rozen Maiden.
- Naj naj Florka serce - jest idealna, cud, miód i orzeszki... Na drugim miejscu Layla, jest nieco podobna do mnie (tak trochkę z wyglądu, lęków i poglądu na świat, niestety tylko wysportowana nie jestem).
Dziękuję za życzenie miłych wakacji, bo właśnie jutro wyjeżdżam nad morze i bardzo się boję (fobia społeczna wstyd). Mam jednak nadzieję, że jakoś to będzie (nadzieja matką głupich)... Aha, i w związku z tym nie będzie mnie przez tydzień - robie sobię przerwę od kompa, bo na serio ostatnio spędzam przy nim za dużo czasu.



Aff aff (Maka Paka!) i sygn. by Hitomi
Edytowane przez ha-ni dnia 03-07-2014 19:09
http://somebeanieboos.tumblr.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

*Lunaris0
16:28:39 28.05.2024
*Lunaris0
16:28:25 28.05.2024
Hej, razem z koleżanką byłybyśmy wdzięczne za wypełnienie naszej ankiety na zaliczenie jednego prosema. Jest skierowana do pań. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSespCwjk19MSyk5D5OSliRW77q4IEFNP5H9Tg4ykb7UoeoYDg/viewform
~Vixen0
17:37:31 21.05.2024
Uważam że nie ma nic w tym złego bo to tylko obraz
~Vixen0
17:37:05 21.05.2024
Czy posiadanie Loliconów jest złe?
^Flamli0
20:42:16 20.05.2024
zapraszam na nowy komiks :> KLIK
~nexusik0
20:14:41 20.05.2024
Ja oglądam telewizję ale przeważnie focus tv bo robią ciekawe dokumenty. Wiadomości (czytaj: stek bzdur i manipulacji) pomijam
~Vixen1
13:47:18 20.05.2024
Mam oczywiście zasady, typu nie pobieram gier z neta za darmo bo to złodziejstwo I zwykle to cebulaki lubią mieć wszystko za darmo
~Vixen1
13:46:13 20.05.2024
Nie muszę czekać az się reklamy skończą bo Brave to najlepsza przeglądarka blokująca reklamy
~Vixen1
13:45:47 20.05.2024
A jak chce jakiś film to w necie mam tego dużo
~Vixen0
13:45:22 20.05.2024
Ja żyję animem :> nic nie oglądam więcej oprócz anime, I np Winxa czy stare bajki
~Vixen0
13:44:31 20.05.2024
I tyle w temacie
~Vixen1
13:44:26 20.05.2024
Telewizor czyli tak zwane pudło odbiera ludziom rozum i wolność
~Vixen0
13:44:03 20.05.2024
Czy tylko ja nie oglądam telewizji żadnej XD
~Vixen0
13:43:47 20.05.2024
Uwu
^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.