Nowości
18.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Morskich Głębin oraz World of Winx sezon 1

17.05.2024
❧ dodano komiks nr 239 - Czar morza

14.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Magicznej Przygody

7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,063
 Najnowszy Użytkownik: ~sonka
Dzisiejsi Solenizanci
Heroine
Winx Fan7890
WinxLove

Winx Club
Spekulacje
❧  Inna liderka?  ☙

Strona 1 z 2 1 2 >
AutorInna liderka?
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 16:43
Mówicie, że jest za dużo Bloom, a czasami nawet dochodzą mnie słuchy, że widzowie "Winx Club" spekulują nad zmianą liderki. A Wy jak myślicie? Czy gdyby inna czarodziejka byłaby liderką, to serial stałby się ciekawszy czy może nudniejszy?


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Edytowane przez Sophie dnia 02-08-2014 18:02
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Olqqa0019
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 17:33
Szczerze wątpię, żeby była inna liderka niż Bloom. Strasznie przeszkadza mi to, że cała akcja toczy się właściwie wokół niej i mało jest innych czarodziejek. Jednak w sumie nie wyobrażam sobie innej liderki.... Chyba się już przyzwyczaiłam do obecnej xD. Moim zdaniem żadna z czarodziejek nie powinna być cały czas w centrum uwagi, wtedy inne czarodziejki mają tylko epizodyczne odcinki, w których odgrywają główną rolę i to jest bez sensu, bo serial to "Club Winx", który liczy 6 czarodziejek, a nie 1.


[img][[/IMG][/IMG][/img]

Edytowane przez Sophie dnia 02-08-2014 18:06
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 18:00
Przenoszę do Spekulacje.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez YouStee dnia 02-08-2014 18:22
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Speksi
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 18:10
Prawdę mówiąc, to liderka się raczej nigdy nie zmieni. Zawsze będzie nią Bloom. Mi teraz to jakoś nie przeszkadza, po trochu się przyzwyczajam, że wszystko kręci się wokół niej. Zaczęłam też myśleć, która z Winx nadawałaby się jeszcze na liderkę i stwierdziłam, że Layla to chyba jedna z nich (jak nie jedyna). Ale jestem tego pewna, że liderka nam się nie zmieni.



Edytowane przez YouStee dnia 02-08-2014 18:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 18:21
Winx według mnie nie mają żadnej liderki i nie będą mieć, o nie! Bloom może się wywyższać, ale nigdy nie będzie taka fajna, by mówić na nią liderka Winx. Klub w seriach 1-3 nie miał liderki i tego się trzymam. Tylko jak zawsze, Nick coś spaprał. Bloom jednak powinna przystopować z tym rozkazywaniem, bo jeszcze biedne 6 latki staną się takie, jak ona. Brrr. Jeśli Winx miałby już mieć liderkę, wzięłabym kogoś mądrzejszego, odważniejszego, lepszego od Bloom. Czyli odważną Aishę, lub mądrą Tecnę, która świetnie zawsze planuje. A kto wszedł do wymiaru Omega w 3 serii? Tecna. Bloom stchórzyła. Kto uratował Pixies, narażając życie? Aisha. Poza tym obie są skromne i nie rządzą się.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Kukus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 18:57
Ja tam myślę, że gdyby była inna Winx i tak by wszyscy na nią narzekali. Bo nie da się każdemu z osobna dogodzić, zawsze znajdzie się ktoś, komu się coś nie podoba. Bo każdy chce, żeby to jego ulubiona czarodziejka była na pierwszym miejscu. Każda ma jakieś wady (mówię tu o serii 1-3). Twórcy wybrali Bloom i dali jej cechy przywódcy. To od nich zależało. Tego już nie zmienimy.


Instagram | YouTube

Edytowane przez YouStee dnia 02-08-2014 19:00
http://szkicownikcookie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 19:26
Zawsze uważałam, że jeśli Winx miałoby oficjalną liderkę, to byłaby nią właśnie Tecna. Jest odpowiedzialna i jej umysł w pewien sposób zawsze by obliczył szanse na powodzenie lub porażkę misji. Co fakt to fakt, jest trochę nieśmiała, ale Bloom <jakim cudem to piszę?> też się przekonała i przełamała.
Ale to tylko moje wymysły, ogólnie wolałabym jakby działały na pracy zespołowej. Jak było to pokazane w sezonach 1-3.



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 02-08-2014 19:42
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-08-2014 20:20
Inna liderka? Szczerze wątpię. Gdyby zmienili liderkę, to dalej byłoby marudzenie, że jest jej za dużo. Osobiście wiem, że bardzo ciężko jest zrobić, aby każda była traktowana na równi, ale mogliby poświęcić trochę więcej czasu dla innych czarodziejek typu Tecna i Musa.
W ogóle każdy ma inne upodobania i każdemu podoba się inna czarodziejka. Decyzja o zmienieniu liderki także pod tyk kątem byłaby porażką, ponieważ większość fanek uwielbia Bloom. Niestety, taka prawda. Fakt, Bloom jest trochę zbyt idealna, mogliby, a wręcz powinni, dać jej jakieś wady, bo staje się z niej "Dziewczyna ideał". No błagam Was, nikt nie jest idealny i nawet w takich serialach nie powinno być ideału.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-08-2014 10:31
Zgadzam się z Justą. Według mnie Winx nie mają żadnej liderki, a to, że Bloom się wywyższa, ile wlezie, to nie znaczy, że od razu jest szefem klubu. W sezonach 1-3 nie było mowy o żadnej liderce, każda z Winx była na równi z inną, dopiero od 4 się to zmieniło. Liczy się zdanie tylko jednej z nich, reszta poszła w odstawkę.
Czy serial byłby nudniejszy lub ciekawszy? Sądzę, że ani pierwsze określenie, ani drugie nie jest dobre. Zdecydowanie byłby mniej irytujący, bo byłoby mniej rudzielca. Choć tak szczerze, to żadna z reszty Winx nie nadaje się na liderkę, chyba że by przeszła natychmiastową zmianę charakteru, tak jak to było z Bloom, która raczej zmieniła się na gorsze.
Smocza, według mnie większość tych młodszych osób lubi Bloom właśnie dlatego, że jest tą idealną liderką, bez żadnych widocznych skaz i wad.
Najlepsza byłaby współpraca wszystkich Winx, a nie faworyzowanie jednej z nich.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Chatta
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 04-08-2014 23:55
Według mnie teoretycznie Winx nie mają liderki, ale w praktyce jest nią jednak Bloom. Czy przywódczyni się zmieni? Chciałabym, jednak raczej nie ma na to szans. Takie jest moje zdanie, gdyż w niektórych opisach serialu możemy wyczytać, że Winx Club przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom oraz jej pięciu przyjaciółek(...), więc główną rolę w kreskówce odgrywa rudowłosa dziewczyna, dlatego twórcy będą ją w pewnym sensie faworyzować i wszystko się będzie kręcić wokół niej.


av (c) Rossattiee
AzC

Edytowane przez Chatta dnia 04-08-2014 23:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Reverienne
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2014 18:19
W trzynastym odcinku szóstego sezonu Stella wznosi toast za Bloom. Opisuje w nim ją jako liderkę, więc, przynajmniej w tym sezonie, nie możemy mieć najmniejszych wątpliwości, kto rządzi Klubem Winx. Nie, żeby nie było to oczywiste, ale teraz mamy bardzo czytelne potwierdzenie tego faktu.

("Ladies and gentlemen, I would like to propose a toast to our dearest Bloom. Not only you are fearless leader (and chef), but you are also the greatest friend in the world!")

Osobiście wydaje mi się, że Bloom została w pewnym sensie liderką już w pierwszym sezonie, kiedy to scaliła pięć dziewczyn w jedną grupę (i nadała jej nazwę). Wciąż jednak musiała się wiele nauczyć (dużo więcej, niż reszta dziewczyn, biorąc pod uwagę, że przez szesnaście lat żyła na zupełnie niemagicznej Ziemi), więc takiego oficjalnego przewodnictwa nie było. Sytuacja uległa zmianie na przełomie drugiego i trzeciego sezonu, kiedy stało się jasne, że oficjalnie liderką Klubu Winx jest Bloom.

(Przypuszczam, że była nią od zawsze - od czasu pierwszych jej szkiców.)

Nie mam nic przeciwko "czasowym liderkom" w sytuacjach, w których czarodziejka inna niż Bloom dysponuje akurat większą mocą (Stella i wampiry) lub wiedzą, i z tego powodu prowadzi misję. To nawet bardzo zdrowe, bo można na chwilę odsapnąć od Bloom, która ma już za dużo czasu ekranowego.

Wątpię jednak, by zmiana liderki była jakąkolwiek korzyścią. Nawet, jeśli nastąpiłoby to w efekcie niezwykle niefortunnego zbiegu wydarzeń (wróg do pokonania na wolności, nie możemy się poddać, choć zabito Bloom), to po czasie znośności, czyli żałoby, nowa przywódczyni stałaby się tak irytująca jak swoja poprzedniczka. Ewentualnie niewiele mniej lub o wiele bardziej. Taka tendencja Rainbow - prędzej czy później zrobi z (potencjalnego) lidera czy (potencjalnej) liderki postać nic-tylko-do-zabicia-przez-fanów. Swoje widziałam, więc wiem, co piszę.

Podsumowując: Krótkoterminowa zmiana liderki - oczywiście! Długoterminowa zmiana liderki - nigdy w życiu! (Ze względu na sympatię/szacunek do postaci.)
Edytowane przez Reverienne dnia 13-08-2014 18:24
4551010 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 13-08-2014 21:09
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że liderki nigdy nie było. Bloom kompletnie nie zasługuje na to określenie. Niepotrzebnie traktuje siebie jak szefową, bo jednak jest trochę zarozumiała. Jednak, jeśli mówiąc o pozycji numer 1, nasz rudowłosa czarodziejka nie zasługuje na nią. Przecież to Tecna zamknęła portal Omega, a Layla uratowała wróżki Pixie. To one zasługują na miano liderek, chociaż ona i tak się nie zmieni...


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Lilla
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-08-2014 02:50
Szczerze? Wszyscy narzekają na Bloom (ja zresztą też, ale ok xd), ale tak naprawdę, to czy ktoś wyobraża sobie taką np. Florę jako liderkę? No bo ja nie bardzo xd. Fakt - przesadzają z pchaniem wszędzie Bloom jako liderki i w ogóle, ale jednak ta czarodziejka najlepiej pasuje do tej roli. No bo kto inny? Lekkomyślna Stella? Czy może nieśmiała Flora? Narzekamy na tę Bloomę, ale cóż - prawda jest taka, że bez niej Winx nie byłby taki sam. Według mnie nie ma szans na zmianę liderki, a nawet jeśli by to nastąpiło, to byłby to ewidentny błąd.
A teraz już kończę pisać tego posta, bo zaraz stwierdzę, że napisałam bzdury i w końcu nie dodam xD.


Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 25-08-2014 12:56
Również denerwuje mnie to, że serial jest głównie o Bloom, ale nie wyobrażam sobie innej liderki. Twórcy zrobili z niej przywódczynię, bo ma ten swój potężny Płomień Smoka, jej planeta została zniszczona, a sama Bloom została adoptowana, itd. Uważam, że każda Winxówna jest odważna i waleczna, ale Bloom ma jednak ten swój charakter, który odpowiada cechami prawdziwemu przywódcy. Zgadzam się z przedmówczynią - taka nieśmiała Flora czy lekkomyślna Stella nie nadawałyby się na liderkę. Oczywiście jeśli chodzi o sam serial, to rudej liderki Bloom jest o wiele za dużo xD.



Comme un soleil tu me brûles et me réveilles
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~bloomka028
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2014 16:55
Według mnie Bloom nie jest pokazywana ciągle w kręgu akcji, nawet nie wiem skąd takie przepuszczenia. Owszem, w czasie walki ma tak jakby władze nad danymi walkami i w sumie to ona podejmuje główne decyzje, ale zauważyć można było w sezonach 1-3, że Tecna niejednokrotnie potwierdza, że na intuicji tejże głównej bohaterki można polegać i jej zaufać. To głównie z tego względu została tak jakby koordynatorem głównych wątków w dalszym przebiegu. Poza tym tą postać charakteryzuje przede wszystkim normalność, nieustępliwość i brak wszelkich wad. Jak dla mnie jest wręcz doskonałą liderką w Klubie Winx jeżeli chodzi o podejmowanie bitew, ale jeśli chodzi o życie prywatne to fakt, mogliby czasem trochę je urozmaicić też innym czarodziejkom, mi. Musie oraz Nabu i nie raz coś o tym wspomnieć. Podsumowując, Bloom jest wręcz świetna jako władczyni w walkach, ma fenomenalne wyczucie i dobry trop myślenia, aczkolwiek twórcy mogliby czasem dodać trochę smaczku w Klubie Winx i dodać również zdanie innych czarodziejek, aby misja bardziej skończyłaby się powodzeniem. Nie zmieniłabym liderki na inną, tylko chciałabym, aby w następnym sezonie skupili się nad przywróceniem do życia matki Musy oraz swojego narzeczonego Layli zamiast ratować cały wszechświat lub też skupiać cały finał tylko Bloom, no i może zmieniłabym w nim również swobodne życie całego klubu dodając w nim trochę akcji i zdania innych osób.
Edytowane przez bloomka028 dnia 30-08-2014 17:14
Po co GG skoro WB lepsze? ;o Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 30-08-2014 18:43
Wątpię, by liderka w Winx'ie się zmieniła. Ale jeśli by się zastanowić, to nie wszystkie czarodziejki nadają się na liderkę. Np. taka Stella, która nigdy nie zastanawia się nad swoimi decyzjami, gdyby chodziło o jakąś misję poszłaby na żywioł i bez żadnego planu. Lub Flora, która jest nieśmiałą dziewczyną. Widzicie ją na miejscu liderki? Bo ja nie! Musa też by się średnio nadawała. Ma zbyt, jakby to powiedzieć, "wybuchowy" charakter. Według mnie najbardziej pasowałaby Aisha lub Tecna. Obydwie są odważne, potrafią wymyślić dobry plan oraz zachowują zimną krew w trudnych sytuacjach. Choć gdyby to one byłyby liderkami, wtedy znowu byłoby, że to ich jest najwięcej w serialu.

Zapominasz o przecinkach i czasem połykasz literki, popracuj nad tym :). //Cat


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Cattie dnia 29-12-2014 13:08
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2015 22:56
Nie sądzę, by czarodziejki zmieniły liderkę. Przez te wszystkie lata większość osób, w tym ja, zdążyła się już przyzwyczaić do tego, że Bloom jest na pierwszym planie. Nie wszystkim to odpowiada, ale z drugiej strony - z jakiego powodu Winx miałyby nagle zmienić przywódczynię? Bloom przecież żyje i ma się dobrze, nic nie zapowiada jej odejścia - sama jest pupilką Nickelodeona. Jakby na to spojrzeć inaczej to gdyby od początku zamiast Bloom klubem przewodziłaby, np. Stella - to ją ludzie przestaliby lubić. Chociaż to wszystko zależy od tego jak postać jest prowadzona.

Szczerze mówiąc, nie każda czarodziejka nadaje się na liderkę. Stella jest zbyt dziecinna i lekkomyślna, Flora ma problemy z nieśmiałością, zaś Musa - niekiedy zbyt często "wybucha". Tecna na wszystko patrzy logicznie - z jednej strony jest to dobra cecha, a z drugiej niektóre rzeczy trzeba ocenić na podstawie uczuć, a nie umysłu. Gdyby Bloom nagle straciła swoje znaczenie to jedyną słuszną kandydatką na jej miejsce byłaby Layla. Nie jest ona moją ulubioną czarodziejką, jednak nie potrafię znaleźć w jej przypadku wad.


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 22-01-2015 15:46
Szczerze? Bloom była, jest i nic nie wskazuje na to, że przestanie być naszym rudzielcem- czyli liderką Clubu Winx. Zresztą rola drugoplanowa mi do niej wogóle nie pasuje. Wiele osób spostrzega ją źle, ponieważ jest jej wszędzie pełno, natomiast ja twierdzę, że to nie jej wina i w żaden sposób nie jest to wytłumaczeniem dlaczego się jej nie lubi. Sory, ale już tak mam, że zawszę bronie moje ulubione postacie. No ale która z Winx byłaby lepsza? Stella- nieodpowiedzialna, w głowie ma w większości zakupy. Owszem, jest przyjacielska i tak jak każda z nich stanie w obronie pozostałych, ale nie nadaje się na liderkę. Musa- sama nie wiem, poprostu mi nie pasuje jej charakter do roli głównej bohaterki. Tecna- zbyt sztywna/ poważna. Flora- zbyt nieśmiała i delikatna. Woli życie w zgodzie, a nie dyeygować innymi. Layla- no, może ona. Jest twarda. Ma dobre cechy i wogóle. Podsumowując, nie chodzi mi o to by wytykać wady Winx, bo Bloom też je ma i to wcale nie tak mało. Lecz nie widzę w tym serialu innej liderki. Ta jest ok i oby się nic nie zmieniało, bo się przyzwyczaiłam XD.


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Meredith
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 07-03-2015 22:14
W istnienie innej liderki niż Bloom szczerze wątpię, o ile ona w ogóle jest liderką. Gdyby jednak Winx Club miał mieć liderkę, byłaby nią pewnie Tecna, która właściwie tę role pełni, tyle, że to Bloom wydaje rozkazy. Jeśli nie Tecna, to postawiłabym na Laylę, która jest odważna i potrafi się zorganizować.


prawdopodobnie zaczęłam wracać
] | dA | Wattpady[/b]
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Inna liderka?
~Rebecca
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-06-2015 16:18
No... Niby Bloom jest tą liderką i w ogóle jest jej za dużo, ale koniec z końców uważam, że żadna z Winx'ówn nie pasuje na jej posadę.

Stella - no, na pewno nie w tych nowszych sezonach, bo uczynili z niej dziecko w ciele dorosłej kobiety, także odpada.

Flora - dla mnie jest zbyt mało stanowcza, nie potrafi się postawić, krzyknąć, zbyt nieśmiała, ale ogółem postać fenomenalna. Szkoda jednak, że nie na stanowisko liderki.

Layla - hm... może jeszcze ona? No nie mam jakichś specjalnych aluzji (xdddddddd) do owej czarodziejki, więc ewentualnie ona.

Musa - te wieczne problemy z Rivenem... Często się załamuje właśnie o to :<.

Tecna - traktuję ją na równi z Aishą, także mogłaby być, ale EWENTUALNIE.




50085356 http://graficzno-fotograficznie.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

^Flamli0
19:50:19 17.05.2024
zapraszam na nowy komiks ze starą kreską :> KLIK
^Flamli1
18:35:06 16.05.2024
Każdemu podoba się co innego, mi też się nie podobał występ Nemo. Więc według mnie Sivlanaya nie napisała nic dziwnego skoro to po prostu jej opinia
~Sivlanaya1
14:43:45 16.05.2024
Cattie, nie przepadam za śpiewem operowym, ok? Każdy ma inny gust, uważam też że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i ja to szanuję, ale jeśli komuś  przeszkadza to co wcześniej napisałam to przepraszam, ja nie chciałam nikogo urazić.
~nexusik0
12:17:07 16.05.2024
Słyszałem piosenkę Nemo w radiu i szału nie było. W ogóle mi się nie podobało.
~Cattie0
23:52:20 15.05.2024
ale wgl tekst "Dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo"? słucham? xdd
~Cattie0
23:51:53 15.05.2024
podejrzewam, że Joost został zdyskwalifikowany m.in. przez nastawienie przeciwko Izraelowi - izraelscy dziennikarze byli straszni i gnębili innych uczestników i dziennikarzy, może doprowadzili do rękoczynów, nie wiem. okropna sytuacja.
~Cattie0
23:48:19 15.05.2024
rap, opera, taniec i tekst o wyłamywaniu się z genderowej binarności i odnajdywaniu się w świecie, och mamo, jakie to jest cudowne. od pierwszego obejrzenia chciałam, żeby ta osoba wygrała. i się cieszę ogromnie, tym bardziej że jest propalestyńska: ))
~Cattie0
23:46:52 15.05.2024
no ale ok, mówiąc o występach, to kocham piosenkę Norwegii i norweski w ogóle, ale... jak tylko zobaczyłam występ Szwajcarii.. głos mi uwiązł w gardle. każdy element tej piosenki był tak przepiękny...
~Cattie0
23:45:57 15.05.2024
jestem zdania, że wszystko, co robimy, jest polityczne. nawet jak twierdzimy, że jesteśmy apolityczni, to nie jesteśmy. a bojkot jednostkowy nic nie da, ale na poziomie społeczności już tak. słyszeliście o starbucksie??
~Cattie0
23:43:42 15.05.2024
oj, enter kliknęłam xd no ja też nie oglądałam Eurowizji, postowałam jakieś urywkowe informacje, nie mogę patrzeć z czystym sumieniem na konkurs tworzony przez EBU, który ostro traktuje jakikolwiek sprzeciw wobec ludobójstwa.
~Cattie0
23:42:09 15.05.2024
ja uważam, że bojkot daje dużo,
*Lunaris0
11:04:22 14.05.2024
Z mojej perspektywy finał miał trochę bardzo mocnych piosenek, trochę dobrych i sporo mid. Chciałabym, żeby Litwa była trochę wyżej thou. Cały cyrk z Izraelem to ofc nieporozumienie, but oh well, główny sponsor tegorocznej Eurowizji to firma izraelska xDD
*Lunaris0
11:01:36 14.05.2024
Sadge, że zapomniałam tu obstawić, bo właśnie trzymałam kciuki za wygraną Szwajcarii. Dobra piosenka, a przejść od popu do rapu do opery, utrzymując równowagę na tej antenie, skacząc i biegając to jest sztuka. Drugie miejsce Chorwacji i szóste Irlandii też bardzo cieszą, potężne wokale, moi faworyci
~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax71
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.