Nowości
1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

17.02.2024
❧ dodano komiksy nr 217, 218, 220, 221, 224, 226, 227, 229-231, 233, 234

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,058
 Najnowszy Użytkownik: ~marka_p
Dzisiejsi Solenizanci
Stellka
Sysia
wikiwojtek2

Winx Club
Spekulacje
❧  Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?  ☙

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 09-12-2012 16:40
Czy ja wiem, śluby? A w sumie, czemu nie xD. Oczywiście, chcę aby Nabu powrócił. Hmm...co do Winxa to tak jest okej. Mam parę co do czarnych charakterów, a mianowicie: Icy i Tritannus jako para, Tritannus wraca do swojej normalnej postaci czyli syrena, a Icy jako syrenka. Darcy i Stormy żeby też znalazły sobie kogoś. Chcę, aby tym razem Trix nie poniosły klęski wraz z Tritannusem.
Co jeszcze? Crystal niech namiesza w związku Flory i Heli. Lubię Bloom, ale nie chcę żeby twórcy skupiali się tylko na niej i na Sky'u. O! Chciałabym jeszcze dowiedzieć czegoś więcej o Tecnie i Trix. To by było na tyle xD.
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 17:50
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~AnjaAnel_R
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-01-2013 14:16
Wpadł mi do głowy fajny pomysł. Chciałabym zobaczyć jedną transformację bez skrzydeł, ale nie taka zwyczajną, tylko z bogatymi strojami, pięknym upięciem i wieloma warstwami przewiewnych sukni. Wiem, że raczej na to nikt nie wpadnie, ale warto.
Po drugie mogliby wyreżyserować ślub Bloom. Już zbyt długo ciągnie się ten wątek ich zaręczyn. Po trzecie chciałabym zobaczyć Winx w dalszej akcji nauczania, jako nauczycielki. Poświęcono temu tylko jeden odcinek. Szkoda. Po czwarte chciałabym także zobaczyć nową dyrektorkę szkoły np: za kilka lat. Faragonda też w końcu musi się zestarzeć i jak każdy człowiek umrzeć.


pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Ally
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 09-02-2013 11:50
Ja sama nie wiem.
Najlepszą wersją końca naszego Winx byłoby chyba zniszczenie całego zła, ale akcja mogłaby się toczyć wokół Alfei i wymiaru Magix.
Gdyby wrogowie się odrodzili... no byłoby co oglądać, ale ostatecznie i tak Winx by wygrały.
Jeśli mowa o ślubach, to nie, zdecydowanie nie, stałyby się wtedy zbyt poważne, a tu chodzi o zabawę, a nie plany przyszłościowe. Jak to ja mówię - żyje się chwilą i trzeba ją w pełni wykorzystywać.



Edytowane przez ChandSharma dnia 24-05-2013 22:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Suzanne
Moderator

avatar
Dodane dnia 05-03-2013 14:56
Nie sądzę, aby była taka "najlepsza transformacja". W każdej serii dowiadujemy się, o wspaniałej transformacji, która na pewno pozwoli Winx być najlepszymi, a zaraz potem w kolejnym sezonie pojawia się lepsza i tak w kółko. mellow


(c) Flama

Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 17:52
http://ask.fm/siekiera_bejbe Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~rossattiee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-04-2013 22:33
Chcę:
1. Więcej akcji na planetach u innych Winx.
2. Jakąś akcję z Crystal.
3. Mniej Bloom.
4. Żadnych dzikich stworów typu Selkie czy pets.
5. Powrotu pierścienia Solarii!
6. Mniej specjalistów.
7. Próby ich przyjaźni.
8. Transformacji Trix.
9. Aby Winx wróciły do Enchantixu i dostały osobne transformacje tzn np: Flora coś jak Sophix a np Musa coś z muzyką. Przemiany ściśle związane z ich mocami.
10. Fajnego wroga typu hmm .. np. żona Valtora wraca żeby się zemścić xdd.
11. Żadnych Selkie! (wiem, było, ale one mnie tak denerwują, szkodzą więcej niż pomagają).
12. Jeszcze coś wymyślę :D.


"so you wanna play with magic..."

Edytowane przez ChandSharma dnia 24-05-2013 22:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-04-2013 22:35
Ja bym chciała zobaczyć ślub Bloom i Sky. To by było fantastyczne. Kto wie może w 6 sezonie dadzą, albo w filmie pełnometrażowym. Chciałabym zobaczyć też jakąś odjazdową transformację z wielkimi skrzydłami. Ja je kocham.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy

Edytowane przez ChandSharma dnia 24-05-2013 22:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Vivian
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-04-2013 10:05
Twórcy Winxów na pewno nie zrobią tak, żeby Winx miały córki, Ja chciałabym, żeby doszła jakaś nowa czarodziejka, ale to są tylko moje sny, bo wystarczy mi 6 Winx.


(c) rossattiee

Edytowane przez ChandSharma dnia 24-05-2013 22:07
47473110 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Krzys
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-04-2013 02:57
Ja bym chciał, aby w 6 serii wrogiem Winx były prastare wiedźmy i żeby miały moce wszystkich poprzednich wrogów. A seria miała 30 odcinków i aby walka była długa i trudna. Na końcu chciałbym, żeby specjaliści ożenili się z czarodziejkami.

Cóż, marzenia ściętej głowy :haha:.
Edytowane przez ChandSharma dnia 24-05-2013 22:08
52110612 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~YouStee
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-11-2013 16:46
Rodziców Tecny i Flory. Więcej Zenithu. Rzeźnię dla Bloom.
Wskrzeszenie Nabu, mniej przesłodzenia. Icy w rozpuszczonych włosach. I zgadzam się z Suzanne, też bym chciała zobaczyć ich nowe pokolenia idące w ich ślady. Trochę tego jest..., ale najważniejsze wymieniłam.


Stella literalnie ukształtowała moją osobowość
(c) chand
Edytowane przez AnjaAnel_R dnia 31-03-2014 17:53
51516358 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~KornelisaHovit
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-11-2013 17:24
Ja chciałabym zobaczyć rodziców Flory i Tecny. Może jeszcze Winx w tych wymyślonych transformacjach np. Dimentix, bo bardzo mi się podobają. Nabu niekoniecznie muszą przywracać do życia, może już być z Layla ten Roy, bo po co kombinować i co by z tamtym zrobili. Kiedyś miałam marzenie, żeby Daphne pokazali jako człowieka, i się spełniło. Tyle sezonów trzeba było czekać, ale opłacało się.


Kornelisa Hovit ta co zadaje dużo pytań .

Zestaw By Rebecca
Edytowane przez Cattie dnia 16-01-2015 18:12
50272785 http://www.youtube.com/channel/UC-B-EZopHABxmN6QLO8oHOg Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-01-2014 13:53
Chciałabym jeszcze zobaczyć... na przykład jak Nabu wraca do życia. Fajnie byłoby, aby coś takiego się pojawiło ieby akcja więcej się toczyła koło Winx, czyli na ich planetach. Zenith był pokazany tylko raz w piątej serii - moim zdaniem to za mało. I jak już tutaj niektóre osoby powiedziały, można by zobaczyć rodziców Flory i Tecny. Nigdy nie zostali pokazani, a super byłoby zobaczyć jak wyglądają.


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Cattie dnia 16-01-2015 18:15
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
użytkownik usunięty
Dodane dnia 24-07-2014 18:09
Hmm, w Winxie chciałabym zobaczyć jeszcze jak np. Jedna z Winxówn np. Musa zostałaby uwięziona w takiej klatce i Trix zaproponowały by jej współprace . Jak ona się zgodzi, to ja uwolnimy... Albo jak by dziewczyny zakochały się w chłopakach swoich koleżanek *o*, albo gdyby były dzieciaki *u*
Marzenia...serce


AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~SweetApple
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 24-07-2014 19:41
Hm.... w serialu powiadasz zacny milordzie? Było by ciekawie gdyby twórcy wpadli na pomysł pokazania następnego pokolenia każdej czarodziejki, slub Flory i Helii, Crystal która namiesza cos w dzień ich slubu! Huahahahaha xD diabełek


,,Słowo "nie" pot­ra­fi bar­dziej zra­nić niż nóż wbi­ty w plecy...
Słowo "nie" moc­niej du­si niż szu­bieni­ca samobójcy...
Słowo "nie" i każda od­mo­wa w ważnej dla nas spra­wie ra­ni i po­zos­ta­wia nieuleczalną bliznę w naszym życiowym pa­miętni­ku ja­kim jest nasz włas­ny umysł i nasze wspomnienia...''
Dla wtajemniczonych :) ask.fm/CitrusiQ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-08-2014 14:31
Chciałabym, żeby w serialu było więcej Flory, Musy i Tecny. Są bardzo fajne i sympatyczne, a są spychane na drugi plan. Ciągle tylko Bloom, Sky, Domino i Diaspro. Chcę, by powrócił Nabu, żeby Layla była z nim szczęśliwa. Chętnie zobaczyłabym jakąś piękną, lekką i zwyczajną transformację, tak jak np. Harmonix lub Sophix. No, i jeszcze to, żeby znów pojawił się Valtor, on był taki fajny...


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 26-08-2014 13:18
Oczywiście jak prawie każdy, pragnę powrotu Nabu. Ale też nie chcę kompletnego braku Roy'a. Mam taką skrytą nadzieję na to, że ta dwójka zostanie przyjaciółmi.
Jest jeszcze moje osobiste wariactwo czyli Bloom w roli cioci i Stella projektująca ubranka dla dzieci. Oczywiście wszyscy wiedzą czyich dzieci.

Używaj polskich znaków, to nie jest takie trudne.//Vic


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
Edytowane przez Victoria dnia 12-03-2015 16:47
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-01-2015 23:18
Tak na dobrą sprawę to według mnie Winx mogłoby zakończyć się na trzecim sezonie, jednakże sama mam kilka "małych rzeczy", które chciałabym zobaczyć - i które niestety są niemożliwe do spełnienia.
- Jakiegoś naprawdę potężnego wroga - a może i nawet wrogów pod postacią czegoś w stylu mrocznej gildii. Takiej, która nie zawaha się przed niczym i nie będzie łatwa do pokonania. Najnowsi wrogowie padają jeden po drugim, a na dodatek są źle "skonstruowani". A w tym przypadku chciałabym jeszcze poznać historie potencjalnych członków. Walki przy okazji mogłyby być nieco brutalniejsze i trudniejsze - i tu właśnie pojawia się problem. Bo Winx mimo wszystko jest przeznaczony także dla dzieci. Wątpię, by posunięto się do takich scen jak, np. w Legendzie Korry.

- Rozwinięcie, toteż danie jakiegoś ciekawego wątku Florze i/lub Tecnie. I nie chodzi mi tu o trójkąty lub problemy miłosne. W gruncie rzeczy one jako jedynie nie miały jakiegoś "dramatycznego przełomu" w życiu; o obu także nie wiemy zbyt wiele. Ich potencjał nie jest w pełni wykorzystywany... Jestem ciekawa, co twórcy wymyśliliby dla nich. Ewentualnie w grę może wchodzić przejście na stronę zła przez coś w stylu opętania lub posiadanie drugiej osobowości. To także jest niemożliwe.

- W temacie o wskrzeszeniu Nabu wypowiadałam się już i oznajmiłam, że nie chciałabym jego powrotu - pomimo sympatii. Niemniej nie odpowiada mi także swatanie Layli z innymi bohaterami, którzy niezbyt mi odpowiadają. Dlatego też chciałabym, by Layla pozostała singielką. Fajnie byłoby, gdyby jedna z czarodziejek zachowała "niezależność".

- Poświęcenie jednej z czarodziejek. Tak na dobre, np. w celu ochrony ludzkości/swojej rodzinnej planety. W tym miejscu widziałabym Bloom, Stellę lub Florę (jestem wredna dla ulubionych postaci, wiem ;_; ). Ewentualnie Laylę...tak, Layla najbardziej by mi odpowiadała. Wątpię, by to się stało, bo a) twórcy nie posuną się do uśmiercenia jednej z głównych bohaterek b) Andros miał już dość dużą rolę w ciągu tych sześciu sezonów i nie ma sensu do niego powracać.

- Poznanie przeszłości Trix. Jak to się stało, że mimo młodego wieku zdołały perfekcyjnie opanować czarną magię i wziąć na siebie odpowiedzialność za spełnienie zadania przodków? Czy od początku były złe do szpiku kości, czy może to ktoś (rodzice?) wpoił im, że "taka jest ich rola"?

- Chcę zobaczyć oświadczyny Flory i Helii. *OTP feels* Głównie dlatego, że w moim odczuciu ta scena mogłaby być jakaś taka...magiczna? Poza tym, jeżeli brać pod uwagę wyobrażenia Flory z drugiego sezonu, to ona pierwsza stanęła na ślubnym kobiercu, więc...

- Marzy mi się zobaczenie...balu maskowego w Gardenii. Nie mam tu na myśli niczego w świecie Magix, czy też chodzeniu po sali w przemianie. Chodzi mi o taką prawdziwą tradycyjną maskaradę, najlepiej w jakiejś komnacie stylizowanej na włoski teatr. Bez świecidełek i gwiazdeczek.

- Chciałabym, by któraś z czarodziejek utraciła swoje skrzydła. Nie magię, ale po prostu skrzydła - nie mogłaby już nigdy wznieść się w przestworza, byłaby "przykuta" do ziemi. Nie wiem, którą członkinię klubu widziałabym w takim momencie, ale chciałabym, by którąś z nich to spotkało.

Wniosek: nic z tego nie ma prawa się wydarzyć według Nickelodeona. ;-;


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~DuskAstral
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 20:39
- Nowy wygląd Tecny (np. dłuższe włosy, lekki fioletowy cień do powiek, jakiś modne ciuchy).
- Winx rezygnujące z mundurków.
- W ostatnim odcinku 7 sezonu lub na początku następnego sezonu, okazuje się, że magiczne zwierzaki Winx nadal będą im towarzyszyć (głównie chodzi mi oto, że twórcy zapominają o pewnych sprawach, kiedy nie są one potrzebne, a fajnie byłoby, gdyby jakaś rzecz została zachowana).
- Zmiana liderki (np. na Stellę lub Florę).
- Powrót Pixies i Selkies (dawno ich nie było i nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie je pokażą).
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-09-2015 11:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~MrDark
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 31-08-2015 23:08
Ja bym chciał więcej postaci drugoplanowych, takich jak Galatea, Crystal czy ziemskie czarodziejki z Nebulą na czele. Żeby nie wszystko było zawsze tylko o Winx, ale o innych trochę też, byłoby dużo ciekawiej.

I uważam, że Winx powoli powinien się kończyć. W glorii chwały, a nie po 1276 odcinku jak Moda na Sukces. Niech wszystkie Winxówny szczęśliwie się pobiorą i żyją szczęśliwie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~bamboleo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-09-2015 09:10
- Tak jak większość - chciałabym powrotu Nabu! I "starej" Layli, twórcy zrobili z niej arogancką i zbyt pewna siebie dziewczynę, która na samym początku, gdy ją poznaliśmy, była miłą i odważną osobą. Zepsuli tę postać.
- Również uważam, że w serialu jest za mało Flory i Tecny. Czasami mają jakiś swój krótki wątek w sezonie, ale to stanowczo za mało. Nie wiemy zbyt wiele o ich rodzinach i planetach. Jeden sezon mógłby być poświęcony np. Linphei. Wszystko wśród kwiatków i wód :3.
- Było już dużo transformacji i uważam, że żadna nie była w stylu Tecny. Dlatego chciałabym taką zobaczyć. Nie byłoby sukienek z klawiatury i telewizorów na brzuchu jak teletubisie. Wszystkie stroje byłyby kanciaste i błyszczące :v.
- Ślub! Któraś mogłaby się chajtnąć. Mogłaby to być Bloom.
- Za dużo naoglądałam się HP, bo chciałabym, żeby jakiś potężny i zły czarodziej zabił Faragondę (chociaż uważam, że to byłoby zbyt okrutne na taki serial animowany), a później został nowym dyrektorem Alfei. I w szkole zapanowałby terror.



Comme un soleil tu me brûles et me réveilles

Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 01-09-2015 11:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Co chciałabyś zobaczyć jeszcze w serialu?
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 17-10-2015 08:57
AnjaAnel_R napisał/a:
Ja osobiście chciałabym, aby historia skończyła się na momencie gdy Winx stają się nieśmiertelne i ma nowy porządek w Magix. Dziewczyny musiałyby poświęcić wszystko, aby wymiar odrodził się bez zła i nieszczęść. Coś jak szala sprawiedliwości. Nie macie pojęcia, jak bardzo bym tego chciała.


Ja się z tym nie zgadzam. To by oznaczało, że przestaliby kręcić Winx, a jak nie mam co robić, to zawsze oglądam nowe odcinki. Ja bym wolała, gdyby dalej kręcili i wymyślali nowe transformacje. Tak by było o wiele lepiej.
Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 17-10-2015 13:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~clax70
1:12:52 06.05.2024
^ChandSharma 23:40:49 05.05.2024 <--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
Są, są
~Vixen0
1:03:05 06.05.2024
Nie oglądam nic oprócz anime czy Winxa
^ChandSharma0
23:40:49 05.05.2024
<--- Nowy news! Są tu jeszcze jacyś fani Eurowizji? XD
^ChandSharma0
23:35:12 05.05.2024
O, February, przy okazji dodawania punktów skoczyła ci ranga - gratsy :>
~EmilyWinxClub0
12:39:10 03.05.2024
Mówię o tej ulepszonej scenie z Mitzi, tam wygląda naprawdę dobrze. Chociaż dziwne że odrosty takie ciemne
~EmilyWinxClub0
12:37:45 03.05.2024
Na szczęście nie dali jej tych wielgasnych Disneyowskich oczów, włosów do kostek i zbyt klaunowatej mimiki jak na teaserze i wygląda znacznie lepiej
~Vixen0
21:25:07 02.05.2024
Ale ta Bloom ładna w s9
~Vixen0
16:12:19 02.05.2024
WB*
~Vixen0
16:12:13 02.05.2024
Kiedy dostanę punkty za dwa lata obecności na wg?
^Flamli0
21:09:05 01.05.2024
mój cichy wielbiciel niegrzeczny
~Stellka0
13:17:31 01.05.2024
kto to? XD
~Stellka0
13:17:26 01.05.2024
~EmilyWinxClub0
23:27:56 30.04.2024
Bo to tylko pokazuje ile kasy oszczędzał na produkcji ostatnich sezonów co niestety szło w parze z jakością. A teraz kwiczy, że drogie bo jemu i jego świcie zostanie mniej. No panie Iginio, jakość kosztuje, pobudka
~EmilyWinxClub0
23:26:30 30.04.2024
Leje z tego, jak często Iginio powtarza teraz jaki ten reboot i ta grafika są drogie xD
~clax70
0:31:53 30.04.2024
Są tu jacyś fani Eurowizji? Co myślicie o tegorocznych piosenkach, scenie, itp.?
^Flamli0
8:45:45 29.04.2024
Różnią się od połowy, ta z comicon jest bardziej dopracowana
^Flamli0
8:44:50 29.04.2024
Ta na social mediach KLIK
^Flamli0
8:43:56 29.04.2024
Są dwie wersje, ta została wyświetlona na comicon KLIK
^Flamli0
8:43:35 29.04.2024
Tak, będę musiała to wszystko dopiero nadrobić na WB...
~marcin19950
1:44:04 29.04.2024
i o czym był ten exlusive material o winx reboot ma ktos?
^Flamli0
14:15:20 28.04.2024
KLIK o 15 ma być ekskluzywny materiał z rebootu
^PVTeam1230
19:03:29 25.04.2024
Szkoda że do Wawy smutny((
~February0
15:10:03 25.04.2024
Ktoś jest chętny na spontaniczne spotkanie w Warszawie w ten weekend? (dajcie znać jeśli takie rzeczy nie na shout box uśmiech)
~February0
15:08:33 25.04.2024
Rzucam mega randomowe hasło które właśnie wpadło mi do głowy w trakcie pracy xd
^Flamli0
21:14:14 24.04.2024
ukazały się pierwsze strony komiksu fate, data wydania została przesunięta na 31 lipca
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.