Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 0
 Użytkownicy Online: 1
 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu

Różności
Pogaduchy
❧  Rodzeństwo  ☙

Strona 3 z 3 < 1 2 3
AutorRE: Rodzeństwo
~Stella
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 18:13
Ja mam jedną siostrę o osiem lat starszą ode mnie. Niektórzy cieszą się ze swojego młodszego lub starszego brata lub siostry, jednak niektórzy też nie lubią swojego rodzeństwa, bo na przykład:
1. Często się kłócą.
2. Jeden zabiera drugiemu rzeczy.
3. Są o siebie zazdrośni.
Niektórzy myślą, że to niemożliwe, ale niekiedy takie przypadki się zdarzają.



Calutki zestaw (c) Chand (Widżilia)
Edytowane przez Sophie dnia 01-07-2014 18:32
magicalwinxclub.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Amy
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 01-07-2014 23:55
Nie mam rodzeństwa, więc jestem jedynaczką. Dla mnie to i lepiej. Może, gdym miała, też by nie było źle, ale czuję się dobrze tak, jak jest teraz. Gdyby teraz pojawiło się młodsze rodzeństwo to... na pewno nie byłabym zadowolona. Całe dotychczasowe życie być jedynaczka, a potem takie coś. Rodzice nie wiem dlaczego, mają dla mnie coraz mniej czasu i może mogłabym go spędzić z rodzeństwem. Jednak sprawy mogłyby się potoczyć całkiem inaczej, więc wolę jak jest tak, jak teraz.



(c) dla Flamli

GRAFIKA || ASK
48147100 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Stellcia
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 20:11
Mam brata młodszego o 3 lata, a więc ma prawie 8 lat. Jego specjalność to drażnienie mnie. Od niedawna ja też to robię. Jest na WB chociaż nie przepada za Winx i jest tu najmłodszy.




(c) Rebecca
Edytowane przez Suzanne dnia 03-12-2014 22:35
Nie mam Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Honey
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 02-07-2014 20:20
Ja mam siostrę o cztery lata starszą ode mnie. Czasami zastanawiam się, czy nie mam w domu wściekłej małpy. Najchętniej oddała bym ją do cyrku. Do tego muszę jeszcze dzielić z nią pokój, a to jest KOSZMAR! Ciągle się kłócimy, wyzywamy i obrażamy się na siebie. Ona ciągle mi coś zabiera i ja jej też. Dobrze, że przynajmniej nie czepia się tego, że lubię Winx.


(c) Reboszka
Moja grafika/Moje rysunki/ Ask/Blog
Edytowane przez Suzanne dnia 03-12-2014 22:34
http://ironman-another-story.blogspot.com/?m=1 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
użytkownik usunięty
Dodane dnia 16-11-2014 18:17
Mam młodszego brata. Ma dziewięć lat i chodzi do trzeciej klasy. Czasami mam go naprawdę dość. Wariuję, kiedy wrzeszczy na cały dom i nie daje mi spokoju. Na szczęście nie zawsze tak jest, bo chyba bym nie wytrzymała z nim.
Edytowane przez Suzanne dnia 03-12-2014 22:34
AutorRE: Rodzeństwo
~LadyCherrie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-11-2014 19:01
Mam starsze rodzeństwo. To 4 bracia i jedna chora siostra. Moja siostra ma 27 lat i jest chora na coś w stylu downa, ale moi bracia są zdrowi. Mój najstarszy brat ma na imię Tomek, ma 29 lat i we wrześniu 2012 roku ożenił się z Justyną. Nieco młodszy od niego jest Maciek, ma 26 lat i robi doktorat z fizyki na uczelni w Warszawie. Rok temu zerwał z jakąś milionerką, a szkoda, bo była bardzo miła. W tym roku chyba w sierpniu był na konferencji w Ameryce i w Kanadzie. Młodszy od niego jest Kacper, ma 21 lat i studiuje w Warszawie w Szkole Głównej Handlowej(SGH). Dodam tylko, że jest przystojny i nawet jak przyszedł odebrać mnie ze szkoły, to moje koleżanki się w nim zakochały :haha: . Powiem, że jest na razie wolny :haha:. Mój najmłodszy brat ma na imię Filip i ma 20 lat. Studiuje we Wrocławiu i ma dziewczynę Mariolę. Wszystkich ich baaaaardzoooo kocham. No może mam mniejszą sympatię do siostry, bo ciągle mnie za włosy ciągnie. Nie wiecie jak to boli zdezorientowany.


#TeamDelia
The problem with a good book is
You want to finish the book,
but
You don't want to finish the book.

Edytowane przez Suzanne dnia 03-12-2014 22:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Amored
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2015 21:12
Mam o siedem lat starszą siostrę - jest ona właśnie w trakcie ostatniego roku studiów i mieszka już ze swoim chłopakiem w większym mieście. Bardzo lubię z nią spędzać czas - zawsze cieszę się, kiedy przyjeżdża na weekend do domu, ponieważ zawsze mogę z nią porozmawiać i mam z kim denerwować rodziców. xD Są momenty, w których mnie irytuje - to fakt. Czasami się wymądrza i 'wyśmiewa' (podobno nie złośliwie...) z moich zainteresowań, toteż gustów...wkurza mnie też ciągłe pytanie o (nieistniejącego) chłopaka. Niemniej pomijając te minusy, bardzo ją lubię.
To głównie z jej powodu chciałabym studiować w Poznaniu; albo raczej chciałam, bo mój zapał ochłodził się kiedy oznajmiła, że zamierza wyprowadzić się w przyszłości do innego kraju. No cóż...


DA | ask.fm | LubimyCzytać | Tumblr

Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~LunaFin
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 11-01-2015 21:26
Mam młodszą o dwa lata siostrę która akurat weszła w okres "wszyscy i wszystko jest do bani". Ciągle się czegoś czepia i nic jej się nie chce. mimo tego nie jest taka zła. Całkiem nieźle się dogadujemy i potrafimy sobie pomóc. Do tego powiem szczerze, że mogę spokojnie powiedzieć, że jest moją przyjaciółką. Niby wkurzająca, ale jednak...
Po za tym mam jeszcze dwójkę starszego "przyszywanego" rodzeństwa. Nie jesteśmy ze sobą spokrewnieni, ale przez parę wydarzeń z przeszłości według prawa jesteśmy rodzeństwem.
Starszy brat ma 25 lat, żonę i syna. Rzadko go widuję, ale utrzymujemy dobre stosunki. Z starszą siostrą jesteśmy sobie całkiem bliskie. Choć nie widujemy się codziennie to ona często mi pomaga w nauce szczególnie w biologii której nie lubię.


(c) Meredith
Miniaturki / Opowiadanie / Grafika / Mój blog
Oficjalny członek stowarzyszenia "Klub Wrogów Klawiatury"
55268354 http://dziecismoka.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Alex
Moderator

avatar
Dodane dnia 11-01-2015 22:10
LadyCherrie napisał/a:
Mam starsze rodzeństwo. To 4 bracia i jedna chora siostra. Moja siostra ma 27 lat i jest chora na coś w stylu downa, ale moi bracia są zdrowi. Mój najstarszy brat ma na imię Tomek, ma 29 lat i we wrześniu 2012 roku ożenił się z Justyną. Nieco młodszy od niego jest Maciek, ma 26 lat i robi doktorat z fizyki na uczelni w Warszawie. Rok temu zerwał z jakąś milionerką, a szkoda, bo była bardzo miła. W tym roku chyba w sierpniu był na konferencji w Ameryce i w Kanadzie. Młodszy od niego jest Kacper, ma 21 lat i studiuje w Warszawie w Szkole Głównej Handlowej(SGH). Dodam tylko, że jest przystojny i nawet jak przyszedł odebrać mnie ze szkoły, to moje koleżanki się w nim zakochały :haha: . Powiem, że jest na razie wolny :haha:. Mój najmłodszy brat ma na imię Filip i ma 20 lat. Studiuje we Wrocławiu i ma dziewczynę Mariolę. Wszystkich ich baaaaardzoooo kocham. No może mam mniejszą sympatię do siostry, bo ciągle mnie za włosy ciągnie. Nie wiecie jak to boli zdezorientowany.


Lady, widzę, że masz sporo rodzeństwa, które jest już pełnoletnie. Ja mam:
1) 4-letniego brata Kubę, który lubi wszystko co jest związane z samochodami.
2) 22-letnią kuzynkę, która jest w trakcie studiów parazyntologii (nauka biologiczna, która bada pasożyty). Bardzo lubię z nią rozmawiać. Tylko wkurza mnie, że jest ona lepsza ode mnie w grze Subway Surfers plask.
3) 21-letniego kuzyna studenta matematyki i Informatyki. Nie gadam z nim za często, ale czasem jest pomocny, gdyż podczas świąt doucza mnie z matmy.
4) 9-letnią kuzynkę, która jest wielką fanką Bloom. Nie wiem, co o niej jeszcze napisać.

To było moje rodzeństwo, mimo iż się różnimy to i tak się lubimyprzytul.




(c) Krejzi moja złota serceserceserce

Edytowane przez Cattie dnia 21-02-2016 20:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Lucky
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-01-2015 16:27
Mam dwie starsze siostry, jedna ma 22, a druga 20 lat. Obie studiują w tym samym mieście, które jest niedaleko, więc przyjeżdżają prawie co weekend. Z obydwiema siostrami dobrze się dogaduję i za obydwiema tak samo tęsknię. Zawsze siostra, która ma 20 lat, dzień po tym, jak wróci na studia, pisze mi na FB, że tęskni i że nic jej się nie chce szeroki uśmiech.
No, więc kocham moje siostrzyczki, które potrafią mnie wyprowadzić z równowagi, ale są najlepsze na świecie serce.


http://inna-historia-musy.blogspot.com/
http://samequizy.pl/author/loloka778/

Edytowane przez Sophie dnia 12-01-2015 17:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Wiktoria90987
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 12:23
Mam starszą siostrę, Sandrę. Ma 14 lat. Kiedy miała osiem lat, bardzo mnie lubiła, potem zaczęła mi dokuczać co wieczór. Dziś jak chce być w pokoju u góry, ona też przychodzi i mnie wygania, bo mówi, że chce grać na gitarze elektrycznej. Jak uda mi się pójść do niego to ona bierze chipsy i nic nie zostawia. A kiedy jestem na dole, to po kilku chipsach mówi "reszta dla mnie". Jak jest w Biedronce z mamą to nigdy nic dla mnie nie weźmie. Krótko mówiąc nie cierpię jej.
Edytowane przez Cattie dnia 14-10-2015 18:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Katharsis
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-10-2015 13:13
Mam brata młodszego o rok. Jako dzieci byliśmy strasznie do siebie podobni. Chodzimy do różnych. Zadania to on zamiast robić sam, to odpisuje ode mnie ponieważ, miałam te same podręczniki co on. Dzielimy razem pokój i oczywiście to ja muszę go sprzątać, bo księciuniowi się nie chce. A kiedy chcę żeby pojechał do sklepu po coś słodkiego to mówi, że nic z tego nie ma, a kto za niego sprząta pokój i od kogo odpisuje zadania?! Czasami mnie wnerwia i rzadko kiedy jest miły. No, ale to mój brat i tak go kocham.
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~kolec 257
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2016 16:40
Mam młodszego brata o cztery lata. Chodzi on do Gimnazjum. W czerwcu będzie miał skończoną szkołę gimnazjalną. W lipcu będzie miał skończone szesnaście lat. Na komputerze to się zna lepiej niż ja. Mogę powiedzieć jeszcze tyle, że często mnie denerwuje, ale na szczęście powoli zaczyna z tego wyrastać, zaczyna mniej mnie denerwować i staje się fajny.
Edytowane przez Suzanne dnia 21-02-2016 17:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Shoo
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2016 18:03
Mam siostrę, która jest starsza o 10 lat i odkąd się wyprowadziła nasze stosunki są o wiele lepsze. Nie ma kłótni o to, która podbiera czyje kosmetyki, szampony, ubrania, książki, jedzenie... wszystkie rzeczy xD. Może nawet znalazłyśmy wspólny język. Ja dojrzałam, a ona (pomimo że trzydziestka się zbliża, brzmi to strasznie) jeszcze interesuje się tymi "nastolatkowymi" sprawami typu: szczotki, fryzury.

Mam też niestety brata. Starszy o lat 8. Według mnie, nie boję się tego wypowiedzieć głośno, do niczego w życiu nie dojdzie. Mam czasem wrażenie, że zatrzymał się na jakimś etapie życia. Leń, który wszystko komentuje i jest zawsze najmądrzejszy... Szkoda, że nie pokazuje tego np. idąc na studia i je kończąc. Irytujący w sposobie bycia. Działa mi na nerwy zawsze i wszędzie, nie będąc nawet w tym samym pomieszczeniu. Czasem się dogadujemy, ale rzadko.


- Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Cattie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 21-02-2016 20:43
Postanowiłam usunąć swojego posta i napisać go jeszcze raz, uznajcie mnie za mistrzynię, haha.

Mam młodszego o rok brata. Właściwie częściej się z nim nie dogaduję niż to robię. Często kłócimy się o nawet drobne rzeczy, na przykład kiedy przychodzi do mnie kolega i zachowują się za głośno, komentując filmiki na YT albo to ja dosyć późno szykuję się do spania i przy tym zdarzy mi się coś zrzucić lub nieoczekiwanie tupnąć. Mimo to nie zamieniłabym go na żadnego innego. Mogę z nim normalnie porozmawiać, oboje narzekamy na swoje klasy, bo dlaczego nie, poza tym jedno jest w stanie bronić drugiego, jeśli jest taka potrzeba. Najbardziej uwielbiam w nim to, że nie jest dwulicowy, no i to, że umie postawić na swoim. Trochę nie podoba mi się to, że bierze ze mnie przykład, bo nie jestem dobrym wzorem na to. :<

Napisałabym też coś o rodzeństwie ciotecznym, ale właściwie z nikim już nie utrzymuję kontaktu. Kiedyś bardzo lubiłam swoją kuzynkę starszą ode mnie o dwa lata, jednak teraz nie jestem tak bardzo do niej przekonana... tak jak właściwie do nikogo, cóż.


now here you go again, you say you want your freedom
well, who am I to keep you down?
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~Nami
Moderator

avatar
Dodane dnia 24-02-2016 21:26
Mam młodszego brata. Ma dziewięć lat i chodzi do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Wkurza mnie strasznie, ciągle w czymś mu przeszkadzam. Jak po cichu sobie nucę - przestań, jak coś powiem - przestań itp. Ale jak on mnie denerwuje i coś mu powiem, to od razu idzie do rodziców. Jeśli jednak przychodzi co do czego, to będzie bardzo miły - ale zwykle chodzi o to, czy zagram z nim w grę lub czy coś mu kupię :/.
Mimo wszystko czasem udaje mi się z nim dogadać, choc nie zdarza się to zbyt często. Mam nadzieję, że z wiekiem trochę się zmieni i łatwiej będzie mi się z nim dogadywało.


55033889 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Rodzeństwo
~zxcvbnm
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 29-03-2016 17:24
Mam dwóch braci. Starszy - 20-letni, który często woła mnie, żebym oglądała z nim filmy, grała w gry, których najczęściej nie lubię itp. Jeśli nie chcę zwykle się obraża. Ostatnio zaczął też oddawać wszystkie swoje rzeczy i kasować swoje pliki na komputerze. Drugi brat - młodszy. Zdenerwował mnie już masą rzeczy np. wydawaniem dziwnych dżwięków,, braniem rzeczy bez pozwolenia itp.
Edytowane przez zxcvbnm dnia 29-03-2016 17:25
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax70
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
~clax70
22:01:36 11.05.2024
Ale wygra Chorwacja lub Izrael, choć osobiście najbardziej lubię Szwajcarię i nadal mam nadzieję, że może jednak będzie pierwsze
~clax70
22:00:20 11.05.2024
O kurcze, zapomniałem obstawić
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.