Nowości
7.05.2024
❧ naprawiono muzykę z Tajemnicy Zaginionego Królestwa

1.05.2024
❧ naprawiono muzykę ze specjalów

25.04.2024
❧ naprawiono muzykę z 1 sezonu

18.04.2024
❧ dodano komiks nr 238 - Cienie w Chmurnej Wieży

06.04.2024
❧ dodano komiks nr 161 - Technomagiczny konkurs

25.03.2024
❧ zaktualizowano odtwarzacze wideo - SEZON 1 FULL HD

18.03.2024
❧ dodano komiks nr 228 - Magia Flory i Miele

14.03.2024
❧ dodano komiks nr 237 - Dobry pomysł

08.03.2024
❧ dodano komiks nr 205 - Magia Winx Rock

19.02.2024
❧ dodano komiks nr 171 - W świecie snów

18.02.2024
❧ dodano komiks nr 208 - Siła natury

Użytkowników Online
 Gości Online: 1
 Brak Użytkowników Online

 Zarejestrowanych Użytkowników: 2,061
 Najnowszy Użytkownik: ~blajulu


Archiwum
❧  Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess  ☙

AutorSygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2014 20:16
To ja, Szalona Księżniczka. Chciałabym pokazać swoją beznadziejną grafikejszyn robioną w Photoscapie, bo Gimpa nie ogarniam xp.

Zestaw z Emmą:



I love Juvia:



Takie coś:





(Tak, wiem, sygna beznadziejna -_-)

No i to tyle na razie -o-.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Lilla dnia 18-10-2014 20:26
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~EVIL
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2014 20:34
Jaka beznadzieja? Mnie się podoba. Nie posiadłam jeszcze większej wiedzy na ten temat, ale umiem określić, czy coś jest ładne, czy nie. ''Tańcz kiedy inni tańczą''? To chyba z disco polo. mruga. Najbardziej lubię 2 i 4. Nie jest źle, pamiętaj o tym.

Troszkę dłużej poproszę na następny raz :3. //Lilla


W życiu liczą się dla mnie 3 rzeczy. Pierwsza to moi bliscy,
przyjaciele i znajomi bez których dni, nie byłyby tak ubarwienie. Druga, to uczucia. Te wszystkie wartości moralne, które czynią nas ludźmi. A trzecia to moja prywatność. Chwila tylko dla mnie, wspomnień i gorącej czekolady... Reszta może się [cenzura]

W świetle i w mroku- opowiadanie
Edytowane przez Lilla dnia 18-10-2014 20:41
52826028 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2014 20:45
Dziękuje Evil :D Tak to z piosenki Tańcz,tańcz, tańcz bo tak mi pasowało xp.
Ja też lubię 2 serce .

Druga porcja:
















I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-10-2014 21:04
Nie no, ten drugi zestaw z następnej dostawy, to robiłaś z myślą o mnie? Łiiii <tańczy wokół komputera>. Jest śliczny, mój kochany parinag Tritcy. Nie wiem czemu, ale chcę mi śmiać jak widzę ten zastaw, gdzie jest napis "Tańcz kiedy inni tańczą" <w pozytywnym znaczeniu>.
Wybierasz bardzo ładne kadry i robisz oryginalne animacje. Ja bym jednak na Twoim miejscu zrezygnowała z niektórych ramek, bo to nie oddaje niekiedy całego uroku gifu, choć np.: ta ramka z serduszkiem, w pierwszym zestawie, jest ładnie wpasowana. Widzę, że pracujesz w PhotoScape'ie. Jak na możliwości tego programu, to naprawdę dobry start. Czekam na nową porcję grafy. Weny!

Zapominasz o przecinkach i czasem dajesz za dużo spacji albo nie stawiasz ich wcale. Popracuj nad tym :3.//Vic



Edytowane przez Victoria dnia 05-03-2015 20:28
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-10-2014 12:59
Icy ty nawet tu? Ty mnie prześladujesz xp?! A tak serioto rzeczywiście robiłam go z myślą o tobie xd. Do rady postaram się dopasować i daje nowe:

Zestaw z Trix for Icy (trzy siostry - trzy avy xp)






All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Crazy Princess dnia 19-10-2014 12:59
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 19-10-2014 15:49
Haha, bo ja jestem jak ten duszny wiatr albo wietrzny duch, haha.
Nowy zestaw bardzo mi się podoba. Ładna koloryzacja i kontrast dobrze stonowany. Jak nie będziesz patrzeć, to kiedyś go ukradnę, użyję moich super mocy i nawet nie zauważysz, jak zniknie. Wenki i inspiracji!



Edytowane przez Lilla dnia 19-10-2014 17:07
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-11-2014 16:10
Dzięki za wenę. Dzięki tobie miałam pomysł na zestaw:

Zestaw z Trix + zestaw z nową wersją Sailor Moon:





































Misz masz z Sailor Moon i Czekoladą. Czegoż chcieć więcej xp?











Brak komentarzy mnie zasmuca placze . Ale dam chociaż dla siebie:





















Ps. Ami z openingu na razie moja mruga.
Ps.2. Przyjmuję proste zamówienia z gifami serce .


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Sophie
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 06-11-2014 20:38

Fajna praca, serio. Podoba mi się. Ma taki dobry klimat i ładne kolorki - delikatne i dobrze pasujące do momentu. Napis tak średnio mi się podoba, ale jako że prawie go nie widać, to można go przeboleć. Spowolnienie też dobre. Tylko troszkę bardziej dyskretna ramka byłaby lepsza.

Hm, ogólnie co do tych ramek, to one w większości działają na niekorzyść prac. Te w realnych wydają się nie na miejscu, szczególnie te grubsze (jakby były takie bardziej cienkie, to może by jeszcze jakoś wyglądały).

Ostatnie avatary z tym facetem z wąsami (nie wiem, kto to jest xD) są takie zamazane, niewyraźne - ma się wrażenie, że wycinałaś je wprost z animacji. Przydałaby im się lepsza jakość lub jakieś wyostrzenie. No i w tych realach to ogólnie kolory mogłyby być inne, bo te są takie zwyczajne.

Niektóre animacje są też niezbyt płynne, zacinają się w niektórych momentach, jakby akurat w nich klatek zabrakło. Troszkę dziwne, bo część wychodzi ci dobrze, a potem nagle jest ta bardziej nieudana część.

Masz też problem z napisami, bo w większości prac są one niedopasowane. Najczęściej te czarne, bo te białe nawet pasują (choć biel chyba pasuje do każdej pracy xD).
Inne grafiki znów są zbyt jaskrawe, nie widać czasami konturów ubrań, twarzy.


Podoba mi się. Ładne kolorki, jedyny minus to napis, który zdecydowanie nie pasuje. Jednak tak to zestaw jest fajny, ma dobrą jakość i wyostrzenie. Kadr też dobrze wybrany.

I jeszcze te kształty rozmaite. W niektórych sygnaturach pasują, w innych nie. Jednak pomysł na nie mi się podoba, coś nowego, trzeba tylko nad tym popracować. W animacji z Gruvią zgrabnie to wygląda.

Twoja grafika nie jest zła jak na początki. Życzę weny i pomysłów ;3.
Zapomniałabym napisać, że twój obecny zestaw mi się podoba. Nic w nim nie uwiera.



Edytowane przez Sophie dnia 06-11-2014 20:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 12-12-2014 14:26
Sophie dziękuje za koment. Postaram się zastosować do Twoich rad. (Jak można nie znać Sucheta!) Takie były gify cóż -o-.
Ps. Twój av jest boski *o*.

Next porcjone z filmów i anime:
























Rozdam te trzy avy. (Czemu brak komentów placze )













Zabawa z kolorkami xd.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Crazy Princess dnia 12-12-2014 14:24
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-12-2014 16:01
Jejku, ale dużo tej grafiki. Na początek powiem kilka słów o początkowych zestawach. Nieźle wypadło kilka prac, ale w większości czegoś brakuję. Najnowsza dostawa średnia, niektóre zestawy/avatary mają złą jakość, napisy i ramki nie pasują. Całkiem dobrze prezentuję się ta praca:

Niby taka pusta, ale lepsza taka, niż z niepasującymi dodatkami. Fajnie, że robisz animacje/gify. Większość jest całkiem płynna i za to duży plus :>. Gorzej jest z napisami na animacjach. Czcionki zwykłe i czasami nie wyglądają dobrze. Wiem też, że w PhotoScapie nie wytworzy się cud, jeśli chodzi o animacje. Idziesz w dobrym kierunku i niektóre prace są serio fajne ;3. Życzę weny i czekam na kolejne prace :).


It's funny how things never change in this old town.

Edytowane przez Victoria dnia 14-12-2014 16:02
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~IcyJus
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 14-12-2014 17:26
No, widzę postępy, Crazy xd, te avki z Hachiko są boskie, tak samo jak z Amy, ale Rey i Minako wypadły nieco gorzej. Widzę, że nie stosujesz już ramek i dzięki temu twoje prace wyglądają estetyczniej, radziłabym ci poeksperymentować z kolorystyką np. te czarno-białe avy mangi mi nie znanej są ładne, ale można by podkręcić kolor xd.
Weny!



Edytowane przez Smoczy_Plomien dnia 14-12-2014 19:16
49139190 ? Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-12-2014 21:15
Na początek chciałabym podziękować Victorii i Icy za komentarz.
Jejku, ale dużo tej grafiki.

Trochę nazbierałam tego badziewia xd.
Najnowsza dostawa średnia, niektóre zestawy/avatary mają złą jakość, napisy i ramki nie pasują.

Wiele zależy od gifu, który pobieram. Czasami znajdę jakieś dobrej ale częściej złej.
np. te czarno-białe avy mangi mi nie znanej są ładne, ale można by podkręcić kolor xd.

To 'Służąca Przewodnicząca xD" - Kaichou wa maid sama!". Manga to manga. Black and white!

Zaraz będzie trochę.













Eksperymenty i inne...






All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Crazy Princess dnia 18-12-2014 15:36
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Smoczy_Plomien
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 18-12-2014 21:32
Wzięła mnie jakaś chętka na skomentowanie Twojej grafiki, bo zauważyłam parę niezłych prac xd.
Zacznę od prac najnowszych.
Nie wiem czy pierwsza i ostatnia sygna to ta sama scena, ale druga jest zdecydowanie lepsza. Nie można zamazywać postaci, która jest na pierwszym planie, bo to na dzień dobry psuje całą pracę. Szczerze powiedziawszy, to ja bym nic nie zamazywała, ponieważ wtedy praca jest "pełniejsza", chyba że chcesz tam wstawić coś "ważniejszego". W tych dwóch pracach brakuje mi jakiś napisów bądź brushy lub tekstur.
W drugiej animacji nie podoba mi się krystalizacja. Jak dla mnie ten efekt nigdzie nie pasuje, w żadnych pracach, więc ja jestem na nie.
Trzecia praca (serce ) jest suuuper! Byłaby idealna, gdyby była bardziej wyraźna, nie taka rozjaśniona i troszeczkę dłuższa.
Animacja z tą dziewczyną, z niebieskimi włosami, jest po prostu bomba. Ona najbardziej spodobała mi się z tych wszystkich prac. Ma świetną koloryzacją, płynność idealna, nawet podoba mi się scenka (choć zwierząt nie lubię). O dziwo, ramka tutaj także mi pasuje... Aleeee - no właśnie to "ale" - ten png's mi tutaj nie pasi. Nie. Praca byłaby perfecto, gdybyś usunęła tego png'sa. Jak dla mnie jest on tutaj trochę włożony na siłę, aby zapełnić tą pustkę, ale ja uważam, że akuratnie tutaj, ta pustka jest wprost strzałem w dziesiątkę.
Cóż, idzie Ci coraz lepiej i widzę postępy spojrzawszy na pierwsze Twoje prace, więc jest okey, jesteś na dobrej drodze. Musisz jeszcze trochę popracować z dobieraniem odpowiednich czcionek i zapełnianie pustek.
Życzę powodzenia i bardzo dużo weny i pomysłów całus.




(c) ja, hehe

Zapraszam:
- moje opowiadanie - Zmierzch bogów
- mój blog - W zakamarkach mojej duszy
Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 05-01-2015 18:31
Nie wiem czy pierwsza i ostatnia sygna to ta sama scena, ale druga jest zdecydowanie lepsza. Nie można zamazywać postaci, która jest na pierwszym planie, bo to na dzień dobry psuje całą pracę.

Tak ta sama i dziękuję za radę xd.
Co do dziewczyny jest to nowa Ami z Sailor Moon i png's był tu na próbę.

Postanowiłam wziąć się za avy.. A co z tego wynikło (ok.34 avy takie że szkoda gadać)
cześć 1 avatarów (BOZIU)













część druga:








Ps. Zdjęcia zostały wzięte z Likely, tumbrla itd..
Ps2. Proszę powiadomić mnie jeżeli ktoś ma w swoim temacie graficznym podobne avatary - takie samo zdjęcie/a.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Crazy Princess dnia 05-01-2015 18:37
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Victoria
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 16-01-2015 20:19
Jest tutaj mega dużo prac do skomentowania, ale myślę, że dam radę xd. Jest kilka naprawdę fajnych, a do niektórych przydałoby się coś jeszcze. Ocenię wszystkie, których nie komentowałam.

Sygnatura z dziewczynami - no cóż, zamazanie zdecydowanie mi się nie podoba. Bez niego byłoby o wiele lepiej :>. Jakość kiepska, średnio.

Praca z Anime - animacja ładna, płynna, ale napis zdecydowanie nie wygląda dobrze. Czcionka jest najzwyklejsza, kolor również, a polskie znaki bardzo się wyróżniają. Nie jest źle, ale napis do kosza, niestety.

Kolejna animacja - ta krystalizacja zdecydowanie mi się nie podoba. Źle wygląda, ale poza nią jest nawet okej, choć widać pustkę, którą należałoby czymś zapełnić.

Praca z Kaichou wa Maid-sama! - powiem szczerze, że jest chyba najlepsza. Mam słabość do prac z Usui'm, duży plus za animację z tą postacią xd. Dobrze, że czcionka i kolor są już bardziej urozmaicone, na plus. Avek do sygnatury - świetny <3.

Kolejny zestaw - nie jest źle, animacja bardzo fajna, ale ten PNG's niezbyt mi pasuje, choć dobrze, że starasz się i próbujesz - jak najbardziej doceniam :>.

Inna wersja pierwszej pracy - jest zdecydowanie lepsza, ale nadal uważam, że rozmazanie jest zbędne, ale mniejsza o to.

Avatary - przyznam, że jest ich dość dużo, ale postaram się je w miarę ocenić. Jedne są lepsze, drugie gorsze, ale jeśli będziesz ćwiczyć - będzie o wiele lepiej. Okej, zaczynamy.
Te "rysunkowe" avki niezbyt mi przypadły do gustu, choć nie mówię, że wszystkie są złe, ale jakoś większość mnie nie zachwyciła. Najbardziej podobają mi się: 1, 18, 19, 22 i 29. Reszta nie jest zła, ale wymienione (moim zdaniem) najlepsze <3. W niektóych jakość trochę spadła, inne mają niezbyt ciekawe kadry, ale ćwiczenie najważniejsze. Nie widzę też za bardzo koloryzacji, bez której prace nie są już takie fajne.

Ogólnie: widzę, że lubisz robić animacje, bo większość prac to właśnie one. Popróbuj może trochę z napisami: innymi czcionkami i kolorami. Możesz też dodawać PNG'sy do animacji, aby bardziej przyciągały uwagę, jakieś brushe też dobrze by wyglądały :3. Wszystko co napisałam to tylko moje drobne rady, więc nie bierz mojej opini zbyt do siebie, bo to tylko moje zdanie :3. Jest okej, oby tak dalej. Życzę dużo weny ;).


It's funny how things never change in this old town.
50268431 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorRE: Sygnaturki w Photoscapie by Crazy Princess
~Crazy Princess
Użytkownik

avatar
Dodane dnia 03-09-2016 16:47
Dziękuję Victorii za komentarz serce . Przyszedł czas na reaktywację drobną tego tematu, bo zupełnie o nim zapomnę. Trochę Vocaloidów, trochę Lady Oscar i trochę moich artów xD:



































Ehh,,, wstyd



Proszę o przeniesienie do archiwum tego tematu. Dawno tu nic nie dałam i już nie dam.


All I ever wanted was the world.


I'm like porcelain
Credit dla Arii za av :3
Moja grafa/// Strażniczki Ziemi (OP) /// Winxowe AMV /// Wattpad

Edytowane przez Victoria dnia 05-03-2015 20:29
52292437 http://crazyxreversium.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?

Witajcie na nowej wersji ShoutBox. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać do administracji lub bezpośrednio do twórcy - Anagana.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać wiadomości.

~nexusik0
16:44:53 12.05.2024
Naukowcy zrobili analizy medyczne tkz. cudów i okazało się że każdy się da wyjaśnić, a zmartwychwstanie nie mało miejsca i było pomylone ze śpiączką i wyczerpaniem organizmu przez silny stres, rany i utratę krwi.
~nexusik0
16:42:54 12.05.2024
Ja nie wierzę w to co mówi biblia. Jest to zbiór opowieści przedstawiający wiele rzeczey których ludzie w tamtych czasach nie rozumieli i przy okazji sporo kłamstw.
~kolec 2570
15:21:12 12.05.2024
Źle mówi
~kolec 2570
15:21:00 12.05.2024
~nexusik 18:35:52 11.05.2024 Ja kościół zlikwidował by przestali prać mózgi ludziom
Nie wiem co masz na myśli odnośnie prania mózgów, ale trzeba zacząć od tego, że cała Biblia jest przeciwna praktykom katolickim, a to, że kościół czasem mówi tak jak Boże Słowo to wcale nie oznacza, że
~Sivlanaya0
10:46:03 12.05.2024
ale oczywiście kazdy ma inny gust
~Sivlanaya0
10:45:56 12.05.2024
nie mówię że Nemo nie umie śpiewać, tylko że moim zdaniem niektorzy spiewali lepiej,
~clax70
10:40:57 12.05.2024
*wokalem
~clax70
10:40:16 12.05.2024
*zarzucanie
~clax70
10:39:59 12.05.2024
A zarzuca nie komuś z takim wokale braku talentu, jest naprawdę niemiłe. Ale wiadomo, w tamtym roku wygrała Loreen, w tym roku wygrało Nemo, a i tak w obu przypadkach ludzie będą niezadowoleni
~clax70
10:37:11 12.05.2024
Poza tym, gdyby wygrała taka Armenia, Ukraina, czy Izrael, to wtedy dopiero na prawdę byłoby polityczne zwycięstwo
~clax70
10:36:10 12.05.2024
*Armenii
~clax70
10:35:49 12.05.2024
Ale co widzisz politycznego w tym, że wygrały dobry wokal, staging i piosenka? Też uwielbiam występy Ukrainy i Armenia, a Nemo wokal miało świetny, biorąc pod uwagę wymagającą choreografię, którą wykonywało, podczas śpiewania niemal operowych dźwięków
~Sivlanaya0
10:21:37 12.05.2024
o albo Armenia tez niezła, fajnie że wykknali ludowa piosenke w ojczystym języku
~Sivlanaya0
10:20:32 12.05.2024
co z tego że ktos ma talent
~Sivlanaya0
10:20:17 12.05.2024
No ale niestety eurowizja jwst zbut polityczna
~Sivlanaya0
10:19:54 12.05.2024
Mi sie najbardziej spodobały piosenki Niemiec i Ukrainy nardzo dobrze zaspiewane
~Sivlanaya0
10:19:28 12.05.2024
Wgl wg mnie dużo ludzi zaśpiewało lepiej niż Nemo
~Sivlanaya0
10:19:10 12.05.2024
myślalam że Chorwacja miała duże szanse na wygrana bo to taka "imprezowa" piosenka i publicznosx szalała
~Vixen0
9:05:32 12.05.2024
Kolec ale tu Irlandie to Ty zostaw to piękny kraj
~Vixen0
9:04:56 12.05.2024
Nexusik, zgadzam się, trzeba usunąć kościoły
~Vixen0
9:04:39 12.05.2024
Magayznu
~Vixen0
9:04:37 12.05.2024
Ten nowy numer we Włoszech ma mega okładke nagazybju
~Vixen0
9:04:22 12.05.2024
Ale to piękne
~clax70
22:01:36 11.05.2024
Ale wygra Chorwacja lub Izrael, choć osobiście najbardziej lubię Szwajcarię i nadal mam nadzieję, że może jednak będzie pierwsze
~clax70
22:00:20 11.05.2024
O kurcze, zapomniałem obstawić
Regulamin
Archiwum
lekkieb. lekkie
wersja: 3.0.4
Ankieta
Chcecie, jak co roku, wziąc udział w wigilijnych podarunkac?

Tak
Tak
69% [9 Głosów]

Nie
Nie
8% [1 Głosuj]

Nie wiem
Nie wiem
23% [3 Głosów]

Głosów: 13
Rozpoczęta: 20/11/2023 08:49
Zakończona: 26/11/2023 18:48

Archiwum Ankiet

.